Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne » Piłka nożna » Książka o piłce nożnej
15 listopada 2017, 23:06 [cytuj]
Cześć, którą książkę z poniższych polecilibyście na prezent dla fana Tottenhamu?
1. Autobiografia Alex Ferguson
2. Roy Keane Druga Połowa
3. Jak nie być profesjonalnym piłkarzem Paul Merson
4. Ja, kibic
a może jakąś spoza tej listy? Pozdrawiam.
Cześć, którą książkę z poniższych polecilibyście na prezent dla fana Tottenhamu? 1. Autobiografia Alex Ferguson 2. Roy Keane Druga Połowa 3. Jak nie być profesjonalnym piłkarzem Paul Merson 4. Ja, kibic a może jakąś spoza tej listy? Pozdrawiam
15 listopada 2017, 23:28 [cytuj]
Nie wiem czy czytał biografię Harrego Redknappa, to książka bardziej związana z naszym klubem. Dla mnie punkt 3 ewidentnie odpada, Paul Merson to menda Arsenalu niezbyt nam przychylna w studiach telewizyjnych Sky Sport
Nie wiem czy czytał biografię Harrego Redknappa, to książka bardziej związana z naszym klubem. Dla mnie punkt 3 ewidentnie odpada, Paul Merson to menda Arsenalu niezbyt nam przychylna w studiach telewizyjnych Sky Sport
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
16 listopada 2017, 09:43 [cytuj]
Jeżeli obdarowywany czyta w mowie Rosie Jones a przy tym budżet nie jest ograniczony to najlepsza byłaby książka Balague "Brave new world". Do dostania w klubowym sklepie. W innym wypadku biografia 'Arry'ego, o której wspominał Varba. Swego czasu w Dedalusie mieli za parę złotych.
Jeżeli obdarowywany czyta w mowie Rosie Jones a przy tym budżet nie jest ograniczony to najlepsza byłaby książka Balague "Brave new world". Do dostania w klubowym sklepie. W innym wypadku biografia 'Arry'ego, o której wspominał Varba. Swego czasu w Dedalusie mieli za parę złotych
16 listopada 2017, 10:15 [cytuj]
Zdecydowanie "Brave new world", właśnie skończyłem czytać. To po prostu trzeba przeczytać! Bardzo fajnie napisana książka. W szczególności podobały mi się wywiady z końca książki! Wypowiedz Daniela jest bardzo budująca a przyszłość Tottenham FC wygląda obiecująco! COYS
Zdecydowanie "Brave new world", właśnie skończyłem czytać. To po prostu trzeba przeczytać! Bardzo fajnie napisana książka. W szczególności podobały mi się wywiady z końca książki! Wypowiedz Daniela jest bardzo budująca a przyszłość Tottenham FC wygląda obiecująco! COYS
17 listopada 2017, 08:52 [cytuj]
Witam.
Polecam "Ja kibic" - wprawdzie książka jakby to nazwać - okołofutbolowa ;) - ale świetnie się czyta. Połknąłem w dwa wieczory :)

Przy okazji witam i pozdrawiam wszystkich - stronę i forum obserwuję od dawna, wpis dopiero pierwszy. Kibicuję Kogutom długo (czasy Gascoigne'a, Linekera).
Witam. Polecam "Ja kibic" - wprawdzie książka jakby to nazwać - okołofutbolowa ;) - ale świetnie się czyta. Połknąłem w dwa wieczory :) Przy okazji witam i pozdrawiam wszystkich - stronę i forum obserwuję od dawna, wpis dopiero pierwszy. Kibicuję Kogutom długo (czasy Gascoigne'a, Linekera)
18 listopada 2017, 23:03 [cytuj]
Dziękuję :)
Dziękuję :)
17 czerwca 2018, 10:39 [cytuj]
Panowie dzięki że tego Mersona odradziliście. Właśnie się dowiedziałem że to moja Narzeczona pisała :D
Panowie dzięki że tego Mersona odradziliście. Właśnie się dowiedziałem że to moja Narzeczona pisała :D
22 czerwca 2018, 02:30 [cytuj]
Nie ma sprawy ;)
Nie ma sprawy ;)
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
22 lipca 2018, 21:04 [cytuj]
"Jak nie być profesjonalnym piłkarzem" to chyba najlepsza książka piłkarza, jaką miałem okazję przeczytać. Dodatkowo napisana z jajem, na co wskazuje już sam tytuł. Sam autor również okazuje się być bardzo ciekawym przypadkiem - nie sądziłem, że mając takie problemy z alkocholem, hazardem i swego czasu z kokainą można jednocześnie reprezentować przyzwoity poziom na boisku. Fajna pozycja dla tych, którzy mają sentyment do angielskiej piłki z tamtych lat i reprezentacji - choć w tej wielu występów Merson nie zaliczył.
Ja polecam.
"Jak nie być profesjonalnym piłkarzem" to chyba najlepsza książka piłkarza, jaką miałem okazję przeczytać. Dodatkowo napisana z jajem, na co wskazuje już sam tytuł. Sam autor również okazuje się być bardzo ciekawym przypadkiem - nie sądziłem, że mając takie problemy z alkocholem, hazardem i swego czasu z kokainą można jednocześnie reprezentować przyzwoity poziom na boisku. Fajna pozycja dla tych, którzy mają sentyment do angielskiej piłki z tamtych lat i reprezentacji - choć w tej wielu występów Merson nie zaliczył. Ja polecam
4 sierpnia 2018, 11:50 [cytuj]
Wydawnictwo SQN szykuje kolejną bombę.

https://www.labotiga.pl/pilka-nozna/8158-premier-league-historia-taktyki-w-najlepszej-pilkarskiej-lidze-swiata.html
Wydawnictwo SQN szykuje kolejną bombę. https://www.labotiga.pl/pilka-nozna/8158-premier-league-historia-taktyki-w-najlepszej-pilkarskiej-lidze-swiata.html
4 sierpnia 2018, 14:19 [cytuj]
Marcin powiedział/a:
Wydawnictwo SQN szykuje kolejną bombę.

https://www.labotiga.pl/pilka-nozna/8158-premier-league-historia-taktyki-w-najlepszej-pilkarskiej-lidze-swiata.html


Zapowiada się ciekawie :)
Zapowiada się ciekawie :)

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 5 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się