Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

1  2    >
Forum dyskusyjne » Piłka nożna » Bramka roku
22 lipca 2009, 12:10 [cytuj]
http://www.tvgolo.com/bestgoal2009/
polecam obejrzeć ! ja osobiście zagłosowałem na bramke Gourcuffa , a Wy na kogo byście zagłosowali? ;>
http://www.tvgolo.com/bestgoal2009/ polecam obejrzeć ! ja osobiście zagłosowałem na bramke Gourcuffa , a Wy na kogo byście zagłosowali? ;>
22 lipca 2009, 12:26 [cytuj]
Privat albo grafite zdecydowanie najlepsi :)

Bramki z San Marino nie powinny byc brane pod uwagę :D
Privat albo grafite zdecydowanie najlepsi :) Bramki z San Marino nie powinny byc brane pod uwagę :D
White Hart Lane was always a place where I felt I belonged
22 lipca 2009, 13:00 [cytuj]
jak dla mnie grafite !!
jak dla mnie grafite !!
22 lipca 2009, 13:13 [cytuj]
Moj gol z fma wyniszcza cala reszte z tego filmiku. Rajdzik ze 40m spod wlasnej bramki i potem strzal od poprzeczki z 30m Marquihnosa :D
Moj gol z fma wyniszcza cala reszte z tego filmiku. Rajdzik ze 40m spod wlasnej bramki i potem strzal od poprzeczki z 30m Marquihnosa :D
White Hart Lane was always a place where I felt I belonged
22 lipca 2009, 13:19 [cytuj]
Paweł powiedział/a:

Jeśli Suarez rzeczywiscie tak chce strzelać zawsze to nie dziwie sie ze tu mowią niektorzy ze ma tak słabą skuteczność :P


39goli w 65 meczach. Czy ja wiem czy to słaba skuteczność?;)

A w temacie-Jeleń miażdży swoją bramą. Nie taka efekciarska ale i tak miażdży. Podobała mi się też ta gościa z Szynnika oraz Dembele i Castillo.
39goli w 65 meczach. Czy ja wiem czy to słaba skuteczność?;) A w temacie-Jeleń miażdży swoją bramą. Nie taka efekciarska ale i tak miażdży. Podobała mi się też ta gościa z Szynnika oraz Dembele i Castillo
22 lipca 2009, 13:36 [cytuj]
1. Privat
2. Dembele
3. Grafite , Zlatan ( bramka nr. 1)
1. Privat 2. Dembele 3. Grafite , Zlatan ( bramka nr. 1)
Come On You Spurs !
22 lipca 2009, 13:38 [cytuj]
Jeleń zajebiście to wkręcił,tak samo Farfan jak dla mnie mistrzowsko to zrobił hehe i Grafite. Chociaż jak dla mnie większość tych bramek jest zajebista :D
Jeleń zajebiście to wkręcił,tak samo Farfan jak dla mnie mistrzowsko to zrobił hehe i Grafite. Chociaż jak dla mnie większość tych bramek jest zajebista :D
Tottenham 'Til I Die
22 lipca 2009, 13:56 [cytuj]
Jeleń w tym meczu strzelił i drugą wcale nie dużo gorszą.

Mój głos poszedł na #61 Mascare z Catanii. Cóż, dużo pięknych goli a ja mam zawsze trudność z podejmowaniem decyzji dlatego było to pod wpływem chwili. Ale sami zobaczcie. Nieźle zapier***ł.
Jeleń w tym meczu strzelił i drugą wcale nie dużo gorszą. Mój głos poszedł na #61 Mascare z Catanii. Cóż, dużo pięknych goli a ja mam zawsze trudność z podejmowaniem decyzji dlatego było to pod wpływem chwili. Ale sami zobaczcie. Nieźle zapier***ł
In a world full of Uniteds, Citys and Rovers, there is only One Hotspur!!!
22 lipca 2009, 14:07 [cytuj]
Wygrać powinien chyba Essien, gdyż jego bramka była najmniej powtarzalna, podobała mi się też bramka jakiegoś kolesia z Cruz Azul, ale i tak zagłosowałem na... Komorowskiego z Polonii Bytom:D:D
Wygrać powinien chyba Essien, gdyż jego bramka była najmniej powtarzalna, podobała mi się też bramka jakiegoś kolesia z Cruz Azul, ale i tak zagłosowałem na... Komorowskiego z Polonii Bytom:D:D
The boys from Tottenham, The boys from Tottenham, The boys from White Hart Lane!
22 lipca 2009, 14:15 [cytuj]
jasiowaty powiedział/a:
Wygrać powinien chyba Essien, gdyż jego bramka była najmniej powtarzalna, podobała mi się też bramka jakiegoś kolesia z Cruz Azul, ale i tak zagłosowałem na... Komorowskiego z Polonii Bytom:D:D


Jasiowaty postąpił patriotycznie :D
Jasiowaty postąpił patriotycznie :D
Tottenham 'Til I Die
22 lipca 2009, 14:19 [cytuj]
No co? Miliard onanistów będzie głosować na Essiena czy Krystynę, a na Komorowskiego pewnie tylko paru Ślązaków. Trza wspierać swoich :)
No co? Miliard onanistów będzie głosować na Essiena czy Krystynę, a na Komorowskiego pewnie tylko paru Ślązaków. Trza wspierać swoich :)
The boys from Tottenham, The boys from Tottenham, The boys from White Hart Lane!
22 lipca 2009, 14:51 [cytuj]
brak Bentleya z Ar5ena1em, Huddelstona z Dinamo, czyli dla mnie bezwartościowy ranking :)
brak Bentleya z Ar5ena1em, Huddelstona z Dinamo, czyli dla mnie bezwartościowy ranking :)
Well, stone me! We've had cocaine, bribery and Arsenal scoring two goals at home. But just when you thought there were truly no surprises left in football, Vinnie Jones turns out to be an international player!
22 lipca 2009, 17:12 [cytuj]
zgadzam się z aapą. Wg któregoś serwisu najlepszą bramkę w zeszłym sezonie PL strzelił Glen Johnson.
A to przecież kopia bramki Bentley'a z Arsenalem, a na dodatek z bliższej odległości.
zgadzam się z aapą. Wg któregoś serwisu najlepszą bramkę w zeszłym sezonie PL strzelił Glen Johnson. A to przecież kopia bramki Bentley'a z Arsenalem, a na dodatek z bliższej odległości
www.facebook.com/OgienOdSkaja
22 lipca 2009, 18:31 [cytuj]
A Bentley spokojnie sobie piłke przyjął, prawą nogą podbił, a lewą strzelił(albo na odwrót:)).
A Bentley spokojnie sobie piłke przyjął, prawą nogą podbił, a lewą strzelił(albo na odwrót:))
22 lipca 2009, 18:31 [cytuj]
Wg mnie ciężej posłać taką "bombę" stojąc w miejscu, tym bardziej strzelając swojemu byłemu klubowi ;)
Wg mnie ciężej posłać taką "bombę" stojąc w miejscu, tym bardziej strzelając swojemu byłemu klubowi ;)
www.facebook.com/OgienOdSkaja
22 lipca 2009, 18:34 [cytuj]
ja nie mam pretensji o bramkę Johnsona, bo ładna była, tylko o brak kilku ładnych bramek w tym zestawieniu.
ja nie mam pretensji o bramkę Johnsona, bo ładna była, tylko o brak kilku ładnych bramek w tym zestawieniu
Well, stone me! We've had cocaine, bribery and Arsenal scoring two goals at home. But just when you thought there were truly no surprises left in football, Vinnie Jones turns out to be an international player!
22 lipca 2009, 20:36 [cytuj]
E a ja myślę, że nie o stopień trudności tu chodzi tylko o efektowność. No bo przecież taką petardę z daleka łupnąć to kazdemu drwalowi się może trafić.
E a ja myślę, że nie o stopień trudności tu chodzi tylko o efektowność. No bo przecież taką petardę z daleka łupnąć to kazdemu drwalowi się może trafić
1  2    >

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 149 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się