Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne » Piłka nożna » Członek sztabu szkoleniowego.
25 lipca 2009, 21:01 [cytuj]
Zawsze mnie ciekawilo, jak mozna kims takim zostac. W jaki sposob mozna dolaczyc do tych szczesciarzy ? :)
Zawsze mnie ciekawilo, jak mozna kims takim zostac. W jaki sposob mozna dolaczyc do tych szczesciarzy ? :)
White Hart Lane was always a place where I felt I belonged
25 lipca 2009, 22:12 [cytuj]
Odpowiednie wykształcenie.To na pewno. Z tego co wiem (a interesowałem się tym pod koniec gimnazjum z podobnych, myślę powodów do Ciebie,) musisz skończyć AWF. A później odpowiednie papiery-tj. licencje itp. Poza tym określenie "członek sztabu szkoleniowego" jest bardzo szerokie. Zależy jaką chcesz pełnić rolę. Inne kompetencje są wymagane od człowieka zajmującego się motoryką a inne od tego, który prowadzi bank informacjii. Ale ogólnie to wygląda tak, że musisz zdobyć odpowiednie wykształcenie dające Ci odpowiednie kompetencje a następnie, i tu nie ma żadnych cudów niewidów, procedura wygląda bardzo podobnie jak przy szukaniu innej, "normalnej" pracy.
Odpowiednie wykształcenie.To na pewno. Z tego co wiem (a interesowałem się tym pod koniec gimnazjum z podobnych, myślę powodów do Ciebie,) musisz skończyć AWF. A później odpowiednie papiery-tj. licencje itp. Poza tym określenie "członek sztabu szkoleniowego" jest bardzo szerokie. Zależy jaką chcesz pełnić rolę. Inne kompetencje są wymagane od człowieka zajmującego się motoryką a inne od tego, który prowadzi bank informacjii. Ale ogólnie to wygląda tak, że musisz zdobyć odpowiednie wykształcenie dające Ci odpowiednie kompetencje a następnie, i tu nie ma żadnych cudów niewidów, procedura wygląda bardzo podobnie jak przy szukaniu innej, "normalnej" pracy
26 lipca 2009, 18:26 [cytuj]
Taa, można też w Ochotniczych Hufcach Pracy. Zawsze to lepiej niż w DUPie, znaczy Pupie:D
Taa, można też w Ochotniczych Hufcach Pracy. Zawsze to lepiej niż w DUPie, znaczy Pupie:D
26 lipca 2009, 20:48 [cytuj]
Warto wspomnieć, że nie dostaniesz pracy od razu w wielkim, a nawet średnim klubie ;)
Warto wspomnieć, że nie dostaniesz pracy od razu w wielkim, a nawet średnim klubie ;)
www.facebook.com/OgienOdSkaja
27 lipca 2009, 12:47 [cytuj]
Jeżeli chodzi o papiery trenerskie towiem , że są jakieś tam szkoły w Polsce i w Euriopie nawet:) Niektórzy wyznawcy tzw polskiej myśli szkoleniowej twierdzą, że nasza jest równie dobra:) Efekty mówią same za siebie. jeżeli chodzi o mototrykę, kondycję itp to nie ma się co oszukiwać, ale zdecydowanie droga idzie przez uczelnie, a tak naprawdę, żeby mieć o tym większe pojęcie to należałoby pouczyć się w USA, bo w tej materii to jesteśmy w czarnej dupie.
Jeżeli chodzi o papiery trenerskie towiem , że są jakieś tam szkoły w Polsce i w Euriopie nawet:) Niektórzy wyznawcy tzw polskiej myśli szkoleniowej twierdzą, że nasza jest równie dobra:) Efekty mówią same za siebie. jeżeli chodzi o mototrykę, kondycję itp to nie ma się co oszukiwać, ale zdecydowanie droga idzie przez uczelnie, a tak naprawdę, żeby mieć o tym większe pojęcie to należałoby pouczyć się w USA, bo w tej materii to jesteśmy w czarnej dupie
Kogucie życie!
27 lipca 2009, 13:03 [cytuj]
Taaa, słynna Kuleszówka. Słyszałem anegdotę, że któryś ze znanych obecnie polskich trenerów stwierdził, że C to symbol...cukru:D
A Majewski Stefan bardzo chwali sobie kolońską szkołę trenerską.
Taaa, słynna Kuleszówka. Słyszałem anegdotę, że któryś ze znanych obecnie polskich trenerów stwierdził, że C to symbol...cukru:D A Majewski Stefan bardzo chwali sobie kolońską szkołę trenerską
10 sierpnia 2009, 09:12 [cytuj]
Borussia Mönchengladbach to szczyt marzeń nie jest. Moze taki klub nie interesuje sie jakos mocniej scoutingiem albo po prostu rozmawiales z jakims slabym scoutem :P Nie wiemy, czy w Barcelonie czy ManU to wyglada tak samo, a nie chce mi sie wierzyć, że tak. Na pewno nie wyjeżdzają do Afryki ( Kamerun-Barca, maja stamtad paru gosci w juniorach ) po to, aby zrobić telefon :) Mecze musza ogladac, przeciez nikt nie kupi kota w worku.

A co do fma: Gra bez statystyk byłaby 100 razy bardziej realistyczna i przy tym fajniejsza. Kupowanie zawodników na podstawie relacji skautow albo wlasnych obsewrwacji. Mniam!
Borussia Mönchengladbach to szczyt marzeń nie jest. Moze taki klub nie interesuje sie jakos mocniej scoutingiem albo po prostu rozmawiales z jakims slabym scoutem :P Nie wiemy, czy w Barcelonie czy ManU to wyglada tak samo, a nie chce mi sie wierzyć, że tak. Na pewno nie wyjeżdzają do Afryki ( Kamerun-Barca, maja stamtad paru gosci w juniorach ) po to, aby zrobić telefon :) Mecze musza ogladac, przeciez nikt nie kupi kota w worku. A co do fma: Gra bez statystyk byłaby 100 razy bardziej realistyczna i przy tym fajniejsza. Kupowanie zawodników na podstawie relacji skautow albo wlasnych obsewrwacji. Mniam!
White Hart Lane was always a place where I felt I belonged
10 sierpnia 2009, 10:25 [cytuj]
Czytałem kiedyś wywiad ze scoutem Lecha i mówił on bardzo podobnie. Bez telefonu i samochodu i szerokich kontaktów się nie liczysz. Ale z drugiej strony są też przecież scoutowie i scoutowie-jeden załatwia grajków na testy, inny jeździ ich oglądać. Przecież ile razy się słyszy, że przedstawiciel klubu takiego i takiego był na meczu takim a takim.

Zoolander powiedział/a:
Borussia Mönchengladbach to szczyt marzeń nie jest. Moze taki klub nie interesuje sie jakos mocniej scoutingiem albo po prostu rozmawiales z jakims slabym scoutem :P Nie wiemy, czy w Barcelonie czy ManU to wyglada tak samo, a nie chce mi sie wierzyć, że tak. Na pewno nie wyjeżdzają do Afryki ( Kamerun-Barca, maja stamtad paru gosci w juniorach ) po to, aby zrobić telefon :) Mecze musza ogladac, przeciez nikt nie kupi kota w worku.


Taa, a o tym jak się kupuje pilkarzy na podstawie fałhaesów czy teraz już dvd nie słyszałeś? Zapytaj Macieja Skorżę o Beto.:D

Poza tym Zoolander, troche nie doceniasz Borussi chyba. Przecież Bundesliga, to pod wzgledem infrastruktury, absolutna czołówka światowa.

Aha, Paweł, kti Ci nagadał, że za research przy FMach odpowiadają jacyś skautowie? Tam się bierze ludzi z ulicy praktycznie. W Polsce przynajmniej(i później Iwański wygląda jak Ballack).
Taa, a o tym jak się kupuje pilkarzy na podstawie fałhaesów czy teraz już dvd nie słyszałeś? Zapytaj Macieja Skorżę o Beto.:D Poza tym Zoolander, troche nie doceniasz Borussi chyba. Przecież Bundesliga, to pod wzgledem infrastruktury, absolutna czołówka światowa. Aha, Paweł, kti Ci nagadał, że za research przy FMach odpowiadają jacyś skautowie? Tam się bierze ludzi z ulicy praktycznie. W Polsce przynajmniej(i później Iwański wygląda jak Ballack)

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 8 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się