Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne » Piłka nożna » Polska Piłka- WIOCHA
9 października 2009, 10:06 [cytuj]
Po raz kolejny nie wytrzymałem. Miałem już nie tykac polskich grajków czyli tzw Pożal Się Boże Piłkarzy (w skrócie PSB Piłkarzy) ale znowu mi podpadli :zly:
W Lublinie był mecz : pożegnanie Adama Piekutowskiego . Przyjechał do Lublina PSB Mistrz Polski czyli Wisła Kraków:boisie:
Miało być tak (tak zostało ustalone z piłkarzami i trenerem Skorżą). Chłopcy do podawania piłek mieli wyjść z piłkarzami na murawę (tak było) a po meczu miało być w szatni spotkanie chłopców z PSM mistrzami kraju.
Jak powiedział tuz przed meczem trener Skorża : PSB piłkarze Wisły mieli przygotowane dla chłopców rózne niespodzianki (upominki), I co ????
Dupcia blada. Nasi (??) PSB mistrzowie okazali się zwykłymi wieśniakami. Olali chłopców , zapakowali się w autobus i odjechali w siną dal. Niech spadają na drzewo.
Przepraszam jeśli uraziłem kibiców Wisły ale taka jest prawda. Sodówa, muchy w nosie, to wielkie słowa ale parwdziwe. Taka jest mentalnosć polskich PSB piłkarzy.
Jeśli jesteś mistrzem kraju to zachowuj się jak na Mistrza przystało. Żenada:blee:
Po raz kolejny nie wytrzymałem. Miałem już nie tykac polskich grajków czyli tzw Pożal Się Boże Piłkarzy (w skrócie PSB Piłkarzy) ale znowu mi podpadli :zly: W Lublinie był mecz : pożegnanie Adama Piekutowskiego . Przyjechał do Lublina PSB Mistrz Polski czyli Wisła Kraków:boisie: Miało być tak (tak zostało ustalone z piłkarzami i trenerem Skorżą). Chłopcy do podawania piłek mieli wyjść z piłkarzami na murawę (tak było) a po meczu miało być w szatni spotkanie chłopców z PSM mistrzami kraju. Jak powiedział tuz przed meczem trener Skorża : PSB piłkarze Wisły mieli przygotowane dla chłopców rózne niespodzianki (upominki), I co ???? Dupcia blada. Nasi (??) PSB mistrzowie okazali się zwykłymi wieśniakami. Olali chłopców , zapakowali się w autobus i odjechali w siną dal. Niech spadają na drzewo. Przepraszam jeśli uraziłem kibiców Wisły ale taka jest prawda. Sodówa, muchy w nosie, to wielkie słowa ale parwdziwe. Taka jest mentalnosć polskich PSB piłkarzy. Jeśli jesteś mistrzem kraju to zachowuj się jak na Mistrza przystało. Żenada:blee:
9 października 2009, 10:22 [cytuj]
My sobie z tym poradzimy, ale pewnie dla tych chłopaków jakieś znaczenie to ma. Trochę zdziwiony jestem, bo marketingowo Wisła wygląda na najlepiej zorganizowaną drużynę w tym kraju.
My sobie z tym poradzimy, ale pewnie dla tych chłopaków jakieś znaczenie to ma. Trochę zdziwiony jestem, bo marketingowo Wisła wygląda na najlepiej zorganizowaną drużynę w tym kraju
Well, stone me! We've had cocaine, bribery and Arsenal scoring two goals at home. But just when you thought there were truly no surprises left in football, Vinnie Jones turns out to be an international player!
9 października 2009, 10:30 [cytuj]
Może i marketingowo Klub działa jako tako ale mentalnosci PSB polskiego piłkarza nie zmienisz.Honor uratowało kilku grajków z drużyny Przyjaciele Adama na czele z Brzyskim:ok: i chłopcy tak są happy...
Może i marketingowo Klub działa jako tako ale mentalnosci PSB polskiego piłkarza nie zmienisz.Honor uratowało kilku grajków z drużyny Przyjaciele Adama na czele z Brzyskim:ok: i chłopcy tak są happy
9 października 2009, 13:01 [cytuj]
Myślę, że kibiców Wisły nie urazisz. Oni raczej sa za klubem, a nie banda najemników. Prędzej utwierdzisz ich w przekonaniach. Z drugiej strony, jak dla mnie to za coś takiego klub powinine ich wybatorzyć, albo kazac jechac koleja podmiejską do chaty. Mogą też 15 razy z rzędu ogladać na zwolnionym tempie mecz z Levadią:) Zizou czy Kaka stają do zdjęcia z uśmiechem na twarzy po 60 meczach rozegranych w sezonie na całym świecie, w cholera wie jakich zakątkach świata, a nasze gwiazdeczki nie muszą. Wieś śpiewa i tańczy.
Myślę, że kibiców Wisły nie urazisz. Oni raczej sa za klubem, a nie banda najemników. Prędzej utwierdzisz ich w przekonaniach. Z drugiej strony, jak dla mnie to za coś takiego klub powinine ich wybatorzyć, albo kazac jechac koleja podmiejską do chaty. Mogą też 15 razy z rzędu ogladać na zwolnionym tempie mecz z Levadią:) Zizou czy Kaka stają do zdjęcia z uśmiechem na twarzy po 60 meczach rozegranych w sezonie na całym świecie, w cholera wie jakich zakątkach świata, a nasze gwiazdeczki nie muszą. Wieś śpiewa i tańczy
Kogucie życie!
9 października 2009, 14:12 [cytuj]
Mysle, ze jednak patrzysz na to pod wplywem emocji - w koncu twoje miasto. Jakos mi sie jednak nie chce wierzyc, zeby nagle dwudziestukilku pilkarzy Wisly powiedzialo "Ch*j kladziemy, wracamy do domu". Plany zmienil pewnie trener/kierownik druzyny/prezes. Nawiasem mowiac podoba mi sie, ze nie wspomniales o tym PO CO tam przyjechali:D I o tym, jacy zajebisci kibice sa w Lublinie - akcja charytatywna, zbiorka na leczenie dla wychowanka miejscowego klubu i w ogole niezleg pilkarza pochodzacego z tego miasta, a na trybynach zajeta 1/3 miejsc. To jest dopiero zal. Nie traktuj tego bynajmniej jako ataku, po prostu chcialem tez pokazac inna strone medalu...
Mysle, ze jednak patrzysz na to pod wplywem emocji - w koncu twoje miasto. Jakos mi sie jednak nie chce wierzyc, zeby nagle dwudziestukilku pilkarzy Wisly powiedzialo "Ch*j kladziemy, wracamy do domu". Plany zmienil pewnie trener/kierownik druzyny/prezes. Nawiasem mowiac podoba mi sie, ze nie wspomniales o tym PO CO tam przyjechali:D I o tym, jacy zajebisci kibice sa w Lublinie - akcja charytatywna, zbiorka na leczenie dla wychowanka miejscowego klubu i w ogole niezleg pilkarza pochodzacego z tego miasta, a na trybynach zajeta 1/3 miejsc. To jest dopiero zal. Nie traktuj tego bynajmniej jako ataku, po prostu chcialem tez pokazac inna strone medalu
In a world full of Uniteds, Citys and Rovers, there is only One Hotspur!!!
9 października 2009, 14:25 [cytuj]
Tak nawiasem na twoim miejscu nie dalbym jednak glowy za twierdzenie "Mialo byc tak (tak zostalo ustalone z pilkarzami i trenerem Skorza)". Znam to polskie zalatwianie przy okazji takich imprez. "Sluchaj Kaziu, ty znasz Wiesia, Wiesiu mieszka obok Czesia, a Czesiu zna brata ciotki dziadka szwagra sasiada Skorzy, niech mu tam wspomni". Podobnie ma sie sprawa z pilkarzami. Albo "Panie, widzisz Pan, tam stoi Lobodzinski, wez mu Pan powiedz". Na co Lobodzinski wracajacy z rozgrzewski odpowiedzial "Dobra, dobra" i juz bylo "zalatwione". Albo dogadanie sie mailowo z Pawlem Brozkiem, Glowackim czy Sobolewskim. Szkoda, ze zadnego z nich nie bylo w Lublinie. Mimo wszystko podejscie "PSB polscy pilkarze" i "superprofesjonalni pilkarze z Zachodu" jest dla wiekszosci naszych zawodnikow bardzo krzywdzace.
Mi na przyklad raz tylko pilkarz Ekstraklasy odmowil po meczu wywiadu - Mateusz Bak z Lechii, poniewaz... spieszyl sie do zony, ktora tego dnia urodzila dziecko. Tak to nigdy nie ma problemu, zeby choc pare slow nagrac, chyba ze np. klub daje oficjalny zakaz lub mamy takich ludzi jak Sobol - do nich sie nawet nie podchodzi.
A za dzieciaka nazbieralem sie setek autografow pilkarzy Pogoni, przyjezdnych czy reprezentacji, jak grala w Szczecinie.
Naprawde posluzyles sie Marku wysoce krzywdzacym uogolnieniem. Jak juz pisalem, moim zdaniem wina na 90% lezy po stronie organizatorow:|
Tak nawiasem na twoim miejscu nie dalbym jednak glowy za twierdzenie "Mialo byc tak (tak zostalo ustalone z pilkarzami i trenerem Skorza)". Znam to polskie zalatwianie przy okazji takich imprez. "Sluchaj Kaziu, ty znasz Wiesia, Wiesiu mieszka obok Czesia, a Czesiu zna brata ciotki dziadka szwagra sasiada Skorzy, niech mu tam wspomni". Podobnie ma sie sprawa z pilkarzami. Albo "Panie, widzisz Pan, tam stoi Lobodzinski, wez mu Pan powiedz". Na co Lobodzinski wracajacy z rozgrzewski odpowiedzial "Dobra, dobra" i juz bylo "zalatwione". Albo dogadanie sie mailowo z Pawlem Brozkiem, Glowackim czy Sobolewskim. Szkoda, ze zadnego z nich nie bylo w Lublinie. Mimo wszystko podejscie "PSB polscy pilkarze" i "superprofesjonalni pilkarze z Zachodu" jest dla wiekszosci naszych zawodnikow bardzo krzywdzace. Mi na przyklad raz tylko pilkarz Ekstraklasy odmowil po meczu wywiadu - Mateusz Bak z Lechii, poniewaz... spieszyl sie do zony, ktora tego dnia urodzila dziecko. Tak to nigdy nie ma problemu, zeby choc pare slow nagrac, chyba ze np. klub daje oficjalny zakaz lub mamy takich ludzi jak Sobol - do nich sie nawet nie podchodzi. A za dzieciaka nazbieralem sie setek autografow pilkarzy Pogoni, przyjezdnych czy reprezentacji, jak grala w Szczecinie. Naprawde posluzyles sie Marku wysoce krzywdzacym uogolnieniem. Jak juz pisalem, moim zdaniem wina na 90% lezy po stronie organizatorow:|
In a world full of Uniteds, Citys and Rovers, there is only One Hotspur!!!
10 października 2009, 22:58 [cytuj]
Polska piłka = wiocha !!! Pzpn = wiocha !!! Kadra = wiocha !!! Kurwa wszystko w naszej piłce równa się wiocha... Bez urazy dla wiochy... Obiecywałem sobie. Przysięgałem na wszystko. Waliłem głową w ścianę. A jednak... i tak oglądałem dzoś mecz:zly:. Dlaczego ???? Dlaczego jestem taki głupi ???
Polska piłka = wiocha !!! Pzpn = wiocha !!! Kadra = wiocha !!! Kurwa wszystko w naszej piłce równa się wiocha... Bez urazy dla wiochy... Obiecywałem sobie. Przysięgałem na wszystko. Waliłem głową w ścianę. A jednak... i tak oglądałem dzoś mecz:zly:. Dlaczego ???? Dlaczego jestem taki głupi ???
Can't Smile Without You!!!
11 października 2009, 10:13 [cytuj]
Wybacz Ginola ale nie posłużyłem się wysoko krzywdzącym uogólnieniem. Spodziewałem się że staniesz po stronie naszych PSB grajków. Niestety fakty świadczą przeciwko NIM.
Masz rację ze Lublin zawalił po względem organizacyjnym meczu (słaby marketing, fatalna pora) i na trybunach była kicha. Ale to jedno.
To wcale jednak nie usprawiedliwa wieśniackiego zachowania PSB Mistrzów.
Chłopców do podawania piłek "zapewnić" miał UKS WIDOK. To taki uczniowski klub prowadzony przez Rodziców.Sprawę nakręcał trener chłopców(2 ligowy piłkarz), Adam Piekutowski i jeden z rodziców (sędzia Ekstraklasy). Organizatorzy meczu nie "mieszali" się do tych ustaleń. Najpierw sprawę ugadano telefonicznie (nie mam dowodów w postaci nagrań). Potem odbyły się ustalenia tuż przed meczem (przy których byłem). Skorża powiedział o spotkaniu w szatni po meczu i przygotowanych upominkach. To tez fakt.
Po meczu wszystko diabli wzieli. Szanowny PSB trener zabrał dupę w troki i pojechał sam (prywatnym samochodem ) w siną dal. Piłkarze Wisły tymczasem śmig do autokaru i do domu.Nie wiem czy powiedzieli: "Ch*j kladziemy, wracamy do domu" Fakt że pojechali:blee:
Fakt że tuż przed odjazdme 3 bliżej mi nie znancy grajków zrobiło sobie fotki z kibicami. I tyle. I to jest wiocha Kolego. Totalna wiocha. I nie zmienia tego fakt ze żaden z piłkarzy nie odmówił ci wywiadu itp itp. Sorki. Media to jedno a chłopcy do podawania piłek to drugie.Taka już mentalność naszych PSB grajków. I doadm ze nic nie pisałem o "super profesjonalistach z Zachodu" bo nie wiem jak by oni się zachowali w tym przypadku. Opisałem tylko jedno zdarzenie z udziałem PSB grajków Wisły.
P.S. I doadm że żaden z nich nie spieszył się na poród żony:F
Wybacz Ginola ale nie posłużyłem się wysoko krzywdzącym uogólnieniem. Spodziewałem się że staniesz po stronie naszych PSB grajków. Niestety fakty świadczą przeciwko NIM. Masz rację ze Lublin zawalił po względem organizacyjnym meczu (słaby marketing, fatalna pora) i na trybunach była kicha. Ale to jedno. To wcale jednak nie usprawiedliwa wieśniackiego zachowania PSB Mistrzów. Chłopców do podawania piłek "zapewnić" miał UKS WIDOK. To taki uczniowski klub prowadzony przez Rodziców.Sprawę nakręcał trener chłopców(2 ligowy piłkarz), Adam Piekutowski i jeden z rodziców (sędzia Ekstraklasy). Organizatorzy meczu nie "mieszali" się do tych ustaleń. Najpierw sprawę ugadano telefonicznie (nie mam dowodów w postaci nagrań). Potem odbyły się ustalenia tuż przed meczem (przy których byłem). Skorża powiedział o spotkaniu w szatni po meczu i przygotowanych upominkach. To tez fakt. Po meczu wszystko diabli wzieli. Szanowny PSB trener zabrał dupę w troki i pojechał sam (prywatnym samochodem ) w siną dal. Piłkarze Wisły tymczasem śmig do autokaru i do domu.Nie wiem czy powiedzieli: "Ch*j kladziemy, wracamy do domu" Fakt że pojechali:blee: Fakt że tuż przed odjazdme 3 bliżej mi nie znancy grajków zrobiło sobie fotki z kibicami. I tyle. I to jest wiocha Kolego. Totalna wiocha. I nie zmienia tego fakt ze żaden z piłkarzy nie odmówił ci wywiadu itp itp. Sorki. Media to jedno a chłopcy do podawania piłek to drugie.Taka już mentalność naszych PSB grajków. I doadm ze nic nie pisałem o "super profesjonalistach z Zachodu" bo nie wiem jak by oni się zachowali w tym przypadku. Opisałem tylko jedno zdarzenie z udziałem PSB grajków Wisły. P.S. I doadm że żaden z nich nie spieszył się na poród żony:F
11 października 2009, 10:47 [cytuj]
Mój drogi Tuczi :) (a jak!) Nie żebym ci porad udzielał, ale coś takiego miałem i poradziłem sobie z tym problemem ;) Bez pomocy psychologa, wróżenia z fusów, telefonu do przyjaciela , czy chwil spędzonych w samotności na rozmyśleniach nad sensem życia i wszechświata! Na dzieńdzisiejszy mam tak, że każda wygrana cieszy, a przegrana po prostu jest skutkiem a nie policzkiem. Tak naprawdę nie ma kompletnie żadnych podstaw do tego, żeby myśleć o sukcesie. A tak naprawdę o sukcesie, jaki się pompuje w mediach, które mają tak naprawdę gdzieś fakty, a zależy im jedynie na tym, żeby widza postawić w pozycji Cezara. Czy paluszek pójdzie w górę czy w dół, nie istotne, przecież trzeba to zobaczyć, żeby orzec. Nie daje nic też rozbieranie na części pierwsze, wtedy pewne jaśniejsze symptomy, tak bardzo pożądane przez kibica, mogą przesłonić obraz całości. Ja się nie odwracam od rep, ja po prostu patrzę na nią z innego, zdecydowanie niższego poziomu niż większość. Polecam, zdrowiej.
Mój drogi Tuczi :) (a jak!) Nie żebym ci porad udzielał, ale coś takiego miałem i poradziłem sobie z tym problemem ;) Bez pomocy psychologa, wróżenia z fusów, telefonu do przyjaciela , czy chwil spędzonych w samotności na rozmyśleniach nad sensem życia i wszechświata! Na dzieńdzisiejszy mam tak, że każda wygrana cieszy, a przegrana po prostu jest skutkiem a nie policzkiem. Tak naprawdę nie ma kompletnie żadnych podstaw do tego, żeby myśleć o sukcesie. A tak naprawdę o sukcesie, jaki się pompuje w mediach, które mają tak naprawdę gdzieś fakty, a zależy im jedynie na tym, żeby widza postawić w pozycji Cezara. Czy paluszek pójdzie w górę czy w dół, nie istotne, przecież trzeba to zobaczyć, żeby orzec. Nie daje nic też rozbieranie na części pierwsze, wtedy pewne jaśniejsze symptomy, tak bardzo pożądane przez kibica, mogą przesłonić obraz całości. Ja się nie odwracam od rep, ja po prostu patrzę na nią z innego, zdecydowanie niższego poziomu niż większość. Polecam, zdrowiej
Kogucie życie!
11 października 2009, 13:25 [cytuj]
Mój drogi Marcusie :D myślę, że masz całkowitą rację. I dziękuje za te słowa, które mogą okazać się dla mnie zbawieniem ;). Nie żartuję. Zdecydowanie muszę spojrzeć na naszą reprezentację z obniżonego pułapu, bo inaczej będę musiał naprawdę skorzystać z pomocy specjalistów hehe. Dziękuje raz jeszcze i oddaję się w błogi stan rozluźnienia :muza: dla poprawienia stanu mego umysłu :]
Mój drogi Marcusie :D myślę, że masz całkowitą rację. I dziękuje za te słowa, które mogą okazać się dla mnie zbawieniem ;). Nie żartuję. Zdecydowanie muszę spojrzeć na naszą reprezentację z obniżonego pułapu, bo inaczej będę musiał naprawdę skorzystać z pomocy specjalistów hehe. Dziękuje raz jeszcze i oddaję się w błogi stan rozluźnienia :muza: dla poprawienia stanu mego umysłu :]
Can't Smile Without You!!!
11 października 2009, 19:01 [cytuj]
Po wczorajszym meczu to ja już nie wiem co bedzie z tą polską piłka
Po wczorajszym meczu to ja już nie wiem co bedzie z tą polską piłka
11 października 2009, 19:10 [cytuj]
A co ma być? To samo. Trochę lepiej. Lub gorzej. Ale jak nikt tym bajzlem nie wsztrząśnie, ale tak zdrowo, to wciąż będziemy tonąć w bylejakości, marazmie(niektórzy mówią-gównie). Żaden polski trener nie wyciągnie nas za uszy na powierzchnię, a w nikogo lepszego z zagranicy niż Leo nie wierzę.
A co ma być? To samo. Trochę lepiej. Lub gorzej. Ale jak nikt tym bajzlem nie wsztrząśnie, ale tak zdrowo, to wciąż będziemy tonąć w bylejakości, marazmie(niektórzy mówią-gównie). Żaden polski trener nie wyciągnie nas za uszy na powierzchnię, a w nikogo lepszego z zagranicy niż Leo nie wierzę
15 października 2009, 18:32 [cytuj]
Marcin ma racje, co może być? będzie to samo co zawsze, tylko nazwiska się będą zmieniały ;) bo nie wierze,że ktoś z PZPNem zrobi porządek póki co.
Marcin ma racje, co może być? będzie to samo co zawsze, tylko nazwiska się będą zmieniały ;) bo nie wierze,że ktoś z PZPNem zrobi porządek póki co
Tottenham 'Til I Die
15 października 2009, 20:05 [cytuj]
Mam pomysł. Trzeba zatrudnić Al Kaide żeby zrobiła małą bombke i podrzuciła do siedziby PZPN
Mam pomysł. Trzeba zatrudnić Al Kaide żeby zrobiła małą bombke i podrzuciła do siedziby PZPN
16 października 2009, 17:09 [cytuj]
I co, zabijesz durnia, a siedzieć pójdziesz jak za człowieka?
I co, zabijesz durnia, a siedzieć pójdziesz jak za człowieka?
Well, stone me! We've had cocaine, bribery and Arsenal scoring two goals at home. But just when you thought there were truly no surprises left in football, Vinnie Jones turns out to be an international player!
16 października 2009, 17:27 [cytuj]
Zdobył bym taki szacunek u ludzi że by mnie odbili.
Zdobył bym taki szacunek u ludzi że by mnie odbili
16 października 2009, 17:55 [cytuj]
Ciekawe czy to spowoduje, że nagle piłkarze zaczną grać lepiej, bo osobiście wątpię.
Ciekawe czy to spowoduje, że nagle piłkarze zaczną grać lepiej, bo osobiście wątpię
Well, stone me! We've had cocaine, bribery and Arsenal scoring two goals at home. But just when you thought there were truly no surprises left in football, Vinnie Jones turns out to be an international player!
16 października 2009, 18:23 [cytuj]
Ja też. Ale może nowe PZPN zacznie robić coś że będą w przyszłośći.
Ja też. Ale może nowe PZPN zacznie robić coś że będą w przyszłośći
16 października 2009, 21:38 [cytuj]
miałem nie oglądać meczu ze Słowacją... oczywiście oglądałem. Na szczęście jak już nerwy mnie zjadały to przełączałem na sportklub i patrzyłem jak Anglia się męczy z Białorusią :D
miałem nie oglądać meczu ze Słowacją... oczywiście oglądałem. Na szczęście jak już nerwy mnie zjadały to przełączałem na sportklub i patrzyłem jak Anglia się męczy z Białorusią :D
"If you don't have to drag yourself off the field exhausted after 90 minutes, you can't claim to have done your best."

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 8 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się