Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne » Piłka nożna » XI marzeń z przymrużeniem oka
20 maja 2010, 12:41 [cytuj]
11stka dosyc ciekawa ale johny evans...? nie sledze jego gry na bierzaco ale na codzien pracuje z trzema kibicami mu, z czego dwoch to naprawde zagorzali kibice i posiadacze karnetow na ot. gdy spytalem ich jakis czas temu jakie maja zdanie na temat irlandczyka to lapali sie za glowy. jeden stwierdzil nawet ze to najgorszy defensor jakiego kiedykolwiek mieli a gra tylko dla tego ze czerwony nos dazy go ogromna sympatia... nie mniej jednak jedenastka ciekawa, evansa pomijajac. z moich czasow w wojsku pamietam takie powiedzenie dowodcy kompanii: z nudow to glupoty do glowy przychodza... i tak sobie tlumacze obecnosc evansa w twojej 11stce :)
11stka dosyc ciekawa ale johny evans...? nie sledze jego gry na bierzaco ale na codzien pracuje z trzema kibicami mu, z czego dwoch to naprawde zagorzali kibice i posiadacze karnetow na ot. gdy spytalem ich jakis czas temu jakie maja zdanie na temat irlandczyka to lapali sie za glowy. jeden stwierdzil nawet ze to najgorszy defensor jakiego kiedykolwiek mieli a gra tylko dla tego ze czerwony nos dazy go ogromna sympatia... nie mniej jednak jedenastka ciekawa, evansa pomijajac. z moich czasow w wojsku pamietam takie powiedzenie dowodcy kompanii: z nudow to glupoty do glowy przychodza... i tak sobie tlumacze obecnosc evansa w twojej 11stce :)
20 maja 2010, 13:24 [cytuj]
bramka:Zach Thornthon


obrona:Roberto Carlos(L),Ledley King,Maciej Sadlok,David Beckham(P)


pomoc:Gareth Bale(L),Owen Hargreaves(Def),Pascal Feindouno(Ofen),Aaron Lennon(P)


atak:Gavin Harris,Roman Pavlyuchenko
bramka:Zach Thornthon obrona:Roberto Carlos(L),Ledley King,Maciej Sadlok,David Beckham(P) pomoc:Gareth Bale(L),Owen Hargreaves(Def),Pascal Feindouno(Ofen),Aaron Lennon(P) atak:Gavin Harris,Roman Pavlyuchenko
You'll Never Walk Alone
20 maja 2010, 13:28 [cytuj]
Pawel chyba fantazja cie poniosla:)
Pawel chyba fantazja cie poniosla:)
You'll Never Walk Alone
20 maja 2010, 16:02 [cytuj]
ja też się lubię tak bawić :) jeśli miałbym sklecić XI tak na szybko to hmm.. no to zależy :mysli: W bramce nie widzę nikogo innego - tylko Gomes. Z tym bananem na gębie. Kocham tego faceta :D
obrona: (L) Lahm, Dawson, Shawcross, Ujfalusi
pomoc: (L) Bale, Ireland/Meireles/Senna, Cambiasso/Kranjcar, Lennon
napad: Tuncay, Rodallega/Doyle

To nie jest drużyna marzeń, ot tak for fun jedenastka z kilkoma ulubionymi piłkarzami :) Może trochę przegiąłem z pomocą, ale cóż..
ja też się lubię tak bawić :) jeśli miałbym sklecić XI tak na szybko to hmm.. no to zależy :mysli: W bramce nie widzę nikogo innego - tylko Gomes. Z tym bananem na gębie. Kocham tego faceta :D obrona: (L) Lahm, Dawson, Shawcross, Ujfalusi pomoc: (L) Bale, Ireland/Meireles/Senna, Cambiasso/Kranjcar, Lennon napad: Tuncay, Rodallega/Doyle To nie jest drużyna marzeń, ot tak for fun jedenastka z kilkoma ulubionymi piłkarzami :) Może trochę przegiąłem z pomocą, ale cóż
In a world full of Uniteds, Citys and Rovers, there is only One Hotspur!!!
20 maja 2010, 17:07 [cytuj]
Zamiast Zacha Thornthona wstawiam do skladu Joao Rafael Kapango.
Zamiast Zacha Thornthona wstawiam do skladu Joao Rafael Kapango
You'll Never Walk Alone
20 maja 2010, 17:41 [cytuj]
Tata nie wiem czy wiesz ale można edytować swoje posty! Gavin Harris to ten z filmu Goal!?
Tata nie wiem czy wiesz ale można edytować swoje posty! Gavin Harris to ten z filmu Goal!?
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
20 maja 2010, 17:58 [cytuj]
Wiem ze mozna ale to oficjalna zmiana.Tak gral,cala druzyna Newcastle grala,nawet Jermaine Jenas.Harris to bardziej 'klasyczna dziesiatka' ale razem z Pavem mogliby sie swietnie uzupelniac.Harris to swietny drybler i wykonawca stalych fragmentow.
Wiem ze mozna ale to oficjalna zmiana.Tak gral,cala druzyna Newcastle grala,nawet Jermaine Jenas.Harris to bardziej 'klasyczna dziesiatka' ale razem z Pavem mogliby sie swietnie uzupelniac.Harris to swietny drybler i wykonawca stalych fragmentow
You'll Never Walk Alone
20 maja 2010, 18:16 [cytuj]
"Nie mogę wymienić swoich 3 ulubionych książek. Mogę 3 tysiące." No, to ja tak mam z tymi jedenastkami. Mam ich też, może nie 3 tysiące, ale blisko jest;) Realną, mniej realną, zupełnie nierealną. Taką bardziej z sympatii, taką "obiektywną". Aktualną i przegląd wszechczasów (tych moich wszechczasów). Ale teraz wrzucę taką w stylu Pawła-w miarę realną i wyważoną pomiedzy sympatią a uznaniem. I nie brałem raczej pod uwagę Kogutów bo to straciłaby sens taka zabawa. Ale mam też taką jedenastkę w wersji "Obecna z wymarzonymi zmianami" :D

Gomes-od kiedy trafił na Lane nie mogę sobie wyobrazić innego bramkarza w bluzie z Kogutem, dlatego robię dla niego wyjątek
Zambrotta-Marcellis-Mexes-Vargas
Amrabat-Meireles-Schweinsteiger-Miki Sulejmani
Luis Suarez-Mladen Petrić

Części jakiś już czas nie widziałem.Inni trochę przygaśli ale wciąż w nich wierze, że jak się odblokują to ho ho. Bo mają papiery.
"Nie mogę wymienić swoich 3 ulubionych książek. Mogę 3 tysiące." No, to ja tak mam z tymi jedenastkami. Mam ich też, może nie 3 tysiące, ale blisko jest;) Realną, mniej realną, zupełnie nierealną. Taką bardziej z sympatii, taką "obiektywną". Aktualną i przegląd wszechczasów (tych moich wszechczasów). Ale teraz wrzucę taką w stylu Pawła-w miarę realną i wyważoną pomiedzy sympatią a uznaniem. I nie brałem raczej pod uwagę Kogutów bo to straciłaby sens taka zabawa. Ale mam też taką jedenastkę w wersji "Obecna z wymarzonymi zmianami" :D Gomes-od kiedy trafił na Lane nie mogę sobie wyobrazić innego bramkarza w bluzie z Kogutem, dlatego robię dla niego wyjątek Zambrotta-Marcellis-Mexes-Vargas Amrabat-Meireles-Schweinsteiger-Miki Sulejmani Luis Suarez-Mladen Petrić Części jakiś już czas nie widziałem.Inni trochę przygaśli ale wciąż w nich wierze, że jak się odblokują to ho ho. Bo mają papiery
21 maja 2010, 09:58 [cytuj]
nie ma lepszej zapchajdziury od naszego kaboula! a tak serio mowiac to tim cahill, zapchajdziura pierwsza klasa. mialbym go w moim zespole na pewno tylko nie wiem na jakiej pozycji :)
nie ma lepszej zapchajdziury od naszego kaboula! a tak serio mowiac to tim cahill, zapchajdziura pierwsza klasa. mialbym go w moim zespole na pewno tylko nie wiem na jakiej pozycji :)
21 maja 2010, 11:41 [cytuj]
no to też się bawię, chociaż pewnie o paru moich ulubieńcach zapomnę, no ale dobra:
Bramka: Gomes
Obrona: Arturo Vidal (ew. jako def. pomocnik), Lucio, Juan, Bale.
Pomoc: Lennon, Essien, Iniesta, Dzsudzsak.
Atak: Lukaku, Berbatov.
no to też się bawię, chociaż pewnie o paru moich ulubieńcach zapomnę, no ale dobra: Bramka: Gomes Obrona: Arturo Vidal (ew. jako def. pomocnik), Lucio, Juan, Bale. Pomoc: Lennon, Essien, Iniesta, Dzsudzsak. Atak: Lukaku, Berbatov
Come on you Spurs!! // Wir sind der zwölfte Mann und steh'n zu dir - Bayer 04
21 maja 2010, 18:13 [cytuj]
Ciekawa zabawa :) Rozumiem, że chodzi tutaj o zespół złożony z "ulubionych" (faworyzowanych piłkarzy), a nie rzeczywisty "dream-team" :)

Moja drużyna:

Bramka: Jaaskelainen (jeden z najbardziej niedocenianych bramkarzy w Europie, fenomenalny zawodnik, jestem pewien, że gdyby swego czasu trafił do większego klubu to dziś z powodzeniem konkurowałby z Buffonem czy też Casillasem o miano tego "the best".

Obrona: Richards (ostatnio ma wyraźny spadek formy, ale możliwości ogromne), Dawson (gość z charakterem), Nesta (obrońca perfekcyjny, szkoda, że zdrowie kiepskie), Edman (to za tą bramkę strzeloną Dudkowi!)

Pomoc: Lennon (najlepszy prawoskrzydłowy świata), Kallstrom (te jego podania...), Xavi (nie znam lepszego środkowego pomocnika), Gamst Pedersen (szkoda, że wybrał Blackburn zamiast Manchesteru United, dziś byłby wielki).

Atak: Robbie Keane (mój faworyt), Yakubu (mam nadzieję, że kiedyś trafi do Tottenhamu).

:)
Ciekawa zabawa :) Rozumiem, że chodzi tutaj o zespół złożony z "ulubionych" (faworyzowanych piłkarzy), a nie rzeczywisty "dream-team" :) Moja drużyna: Bramka: Jaaskelainen (jeden z najbardziej niedocenianych bramkarzy w Europie, fenomenalny zawodnik, jestem pewien, że gdyby swego czasu trafił do większego klubu to dziś z powodzeniem konkurowałby z Buffonem czy też Casillasem o miano tego "the best". Obrona: Richards (ostatnio ma wyraźny spadek formy, ale możliwości ogromne), Dawson (gość z charakterem), Nesta (obrońca perfekcyjny, szkoda, że zdrowie kiepskie), Edman (to za tą bramkę strzeloną Dudkowi!) Pomoc: Lennon (najlepszy prawoskrzydłowy świata), Kallstrom (te jego podania...), Xavi (nie znam lepszego środkowego pomocnika), Gamst Pedersen (szkoda, że wybrał Blackburn zamiast Manchesteru United, dziś byłby wielki). Atak: Robbie Keane (mój faworyt), Yakubu (mam nadzieję, że kiedyś trafi do Tottenhamu). :)
21 maja 2010, 21:19 [cytuj]
Mniej więcej u mnie wygląda to tak, chociaż lepiej byłoby prezentować np. 5 jedenastek i wybrać później tą najlepszą. Więc tak:
Bramka: Hugo Lloris (w przyszłości będzie wybrany najlepszym bramkarzem świata)
Obrona: Glen Johnson, Souleymane Diawara, Ledley King(C), Gareth Bale
Pomoc: Aaron Lennon, Frank Lampard, Miralem Pjanić, Eden Hazard
Atak: Didier Drogba, Gervinho
Dopełnienie 30-osobowej kadry:;) Shay Given, Heurelio Gomes, Ryan Shawcross, Brede Hangeland, Micheal Dawson, Jonathan Woodgate, Rafael da Silva, Nedum Onuoha, Taye Taiwo, Mikel Arteta, Steven Pienaar, Niko Kranjčar, Luka Modrić, Landon Donovan, Abdul Kader Keita, Bakari Koné, Wayne Rooney, Edin Džeko, Lisandro Lopez
:brawo::brawo::brawo::brawo::brawo:
Mniej więcej u mnie wygląda to tak, chociaż lepiej byłoby prezentować np. 5 jedenastek i wybrać później tą najlepszą. Więc tak: Bramka: Hugo Lloris (w przyszłości będzie wybrany najlepszym bramkarzem świata) Obrona: Glen Johnson, Souleymane Diawara, Ledley King(C), Gareth Bale Pomoc: Aaron Lennon, Frank Lampard, Miralem Pjanić, Eden Hazard Atak: Didier Drogba, Gervinho Dopełnienie 30-osobowej kadry:;) Shay Given, Heurelio Gomes, Ryan Shawcross, Brede Hangeland, Micheal Dawson, Jonathan Woodgate, Rafael da Silva, Nedum Onuoha, Taye Taiwo, Mikel Arteta, Steven Pienaar, Niko Kranjčar, Luka Modrić, Landon Donovan, Abdul Kader Keita, Bakari Koné, Wayne Rooney, Edin Džeko, Lisandro Lopez :brawo::brawo::brawo::brawo::brawo:
22 maja 2010, 12:47 [cytuj]
Zanim moja jedenastka to powiem że "11" taty bardzo mi sie w dwóch miejscach podoba. a) Sadloczek na stoperze, b) Feindouno - był taki czas kiedy marzyłem żeby na WHL trafił wraz z Piquionem z St.Etiene.
Gomes z jedynką a na ławke poprosze o powrot Robinsona.
Robbo zawsze był jednym z moich ulubinych zawodników.
Taiwo - Lucio - Dawson - Lahm
Bale - Lucho Gonzales - Cambiasso - Lennon
Keane(aż do emerytury :) ) - Cisse
Zanim moja jedenastka to powiem że "11" taty bardzo mi sie w dwóch miejscach podoba. a) Sadloczek na stoperze, b) Feindouno - był taki czas kiedy marzyłem żeby na WHL trafił wraz z Piquionem z St.Etiene. Gomes z jedynką a na ławke poprosze o powrot Robinsona. Robbo zawsze był jednym z moich ulubinych zawodników. Taiwo - Lucio - Dawson - Lahm Bale - Lucho Gonzales - Cambiasso - Lennon Keane(aż do emerytury :) ) - Cisse
Fuck em all, fuck em all united, west ham, liverpool, Cos We Are the TOTTENHAM and We Are the best. We are the TOTTENHAM so fuck all the rest

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 103 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się