Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  17  18  19  20  21    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Piłka nożna » Polska piłka....
19 maja 2010, 15:40 [cytuj]
Zupełnie mi wyleciało z głowy, że miałem rozwiać ostatnim fanom wątpliwości na temat Smudy. Kilka cytatów z poniedziałkowego Przeglądu Sportowego:
"- Rozmawialiśmy po meczu, Smuda sprawiał wrażenie niezadowolonego. Narzekał, że nikt z mojego zespołu nie nadaje się do gry e ekstraklasie - opowiada Mucha Orliński (prezes Znicza Pruszków, wszystko działo się na już w rundzie wiosennej sezonu 08/09). - Po kilku miesiącach zapytałem Smudę o tamtą wypowiedź. Obrócił to w żart, tłumaczył, że się kamuflował."
"- W klubie funkcjonował komitet transferowy. W gronie kilku osób dyskutowaliśmy nad kandydaturami zawodników do zespołu. Kiedy zaczęła się rozmowa o Lewandowskim zaoponował Smuda: "Chcę Frankowskiego, a nie tego ze Znicza". Na szczęście Jacek Rutkowski, właściciel klubu, nie posłuchał trenera i zaufał sziałowi skautingu - cieszy się Czyżniewski." (Andrzej Czyżniewski, były bramkarz i sędzia, obecnie szef skautów Lecha).
I oczywiście Smuda ripostuje "z klasą": - I Czyżniewski pieprzy takie głupoty? On, były bramkarz, miał mi rzetelnie ocenić napastnika (!!!!!!!!!!)? Chciałem obu piłkarzy, Frankowskiego i Lewandowskiego.
Jak zwykle wszyscy przeciw niemu. Piszę to, bo już raz mnie krew zalała jak Franz podpisał się pod świetną formę na wiosnę Micana mimo że go prawie zmarnował. Wtedy zapomniałem napisać, teraz już mu takich cwelskich ruchów bez klasy nie odpuszczę.
Nawiasem mówiąc podoba mi się, jak Mucha-Orliński wspomina rozmowę z Trzeciakiem - "Możesz sprzedawać Lewandowskiego, mamy nowego piłkarza, Arruabarrenę." No ale Trzeciak jaki jest każdy widzi. Choć przynajmniej ma trochę klasy. Jeszcze raz Mucha-Orliński: - Był konkretny, dobrze że nie mydlił nam oczu. Powiedział, że są bliscy pozyskania świetnego napastnika z Hiszpanii, a wówczas zrezygnują z Lewego.
Ale i tak największą klasę ma Franek:
- Co zaważyło na tym, że przed kilkoma laty nie zagrałeś w Lechu za kadencji Smudy?
- Strategia Lecha opierała się chyba na sprowadzaniu za mniejsze pieniądze młodszych graczy. Szefowie uznali, że chyba lepiej mniej wydać na piłkarza i poczekać, że być może wypali, niż zatrudniać starszych, doświadczonych zawodników za większe pieniądze. Jak się w sobotę okazało było to słuszne założenie, bo Lech jest mistrzem.
Zupełnie mi wyleciało z głowy, że miałem rozwiać ostatnim fanom wątpliwości na temat Smudy. Kilka cytatów z poniedziałkowego Przeglądu Sportowego: "- Rozmawialiśmy po meczu, Smuda sprawiał wrażenie niezadowolonego. Narzekał, że nikt z mojego zespołu nie nadaje się do gry e ekstraklasie - opowiada Mucha Orliński (prezes Znicza Pruszków, wszystko działo się na już w rundzie wiosennej sezonu 08/09). - Po kilku miesiącach zapytałem Smudę o tamtą wypowiedź. Obrócił to w żart, tłumaczył, że się kamuflował." "- W klubie funkcjonował komitet transferowy. W gronie kilku osób dyskutowaliśmy nad kandydaturami zawodników do zespołu. Kiedy zaczęła się rozmowa o Lewandowskim zaoponował Smuda: "Chcę Frankowskiego, a nie tego ze Znicza". Na szczęście Jacek Rutkowski, właściciel klubu, nie posłuchał trenera i zaufał sziałowi skautingu - cieszy się Czyżniewski." (Andrzej Czyżniewski, były bramkarz i sędzia, obecnie szef skautów Lecha). I oczywiście Smuda ripostuje "z klasą": - I Czyżniewski pieprzy takie głupoty? On, były bramkarz, miał mi rzetelnie ocenić napastnika (!!!!!!!!!!)? Chciałem obu piłkarzy, Frankowskiego i Lewandowskiego. Jak zwykle wszyscy przeciw niemu. Piszę to, bo już raz mnie krew zalała jak Franz podpisał się pod świetną formę na wiosnę Micana mimo że go prawie zmarnował. Wtedy zapomniałem napisać, teraz już mu takich cwelskich ruchów bez klasy nie odpuszczę. Nawiasem mówiąc podoba mi się, jak Mucha-Orliński wspomina rozmowę z Trzeciakiem - "Możesz sprzedawać Lewandowskiego, mamy nowego piłkarza, Arruabarrenę." No ale Trzeciak jaki jest każdy widzi. Choć przynajmniej ma trochę klasy. Jeszcze raz Mucha-Orliński: - Był konkretny, dobrze że nie mydlił nam oczu. Powiedział, że są bliscy pozyskania świetnego napastnika z Hiszpanii, a wówczas zrezygnują z Lewego. Ale i tak największą klasę ma Franek: - Co zaważyło na tym, że przed kilkoma laty nie zagrałeś w Lechu za kadencji Smudy? - Strategia Lecha opierała się chyba na sprowadzaniu za mniejsze pieniądze młodszych graczy. Szefowie uznali, że chyba lepiej mniej wydać na piłkarza i poczekać, że być może wypali, niż zatrudniać starszych, doświadczonych zawodników za większe pieniądze. Jak się w sobotę okazało było to słuszne założenie, bo Lech jest mistrzem
In a world full of Uniteds, Citys and Rovers, there is only One Hotspur!!!
19 maja 2010, 15:41 [cytuj]
aapa powiedział/a:
właśnie Marcus, co Ci z tym "luzem"? Wyluzuj :P

Aapa, ale to był głos popierający MARCUSA bo naprawdę tak zabrzmiałeś. Chodziło o to, że skoro ja byłem spięty, to dla Ciebie ciężko znaleźć skalę;)
Aapa, ale to był głos popierający MARCUSA bo naprawdę tak zabrzmiałeś. Chodziło o to, że skoro ja byłem spięty, to dla Ciebie ciężko znaleźć skalę;)
In a world full of Uniteds, Citys and Rovers, there is only One Hotspur!!!
19 maja 2010, 15:42 [cytuj]
Wiesz Ginola, mi ten kawał opowiadała mama, a ona z okolic stolicy sie wywodzi, więc... Rodzinka, która mieszka teraz w Krakowie się często śmieje, ze jak cie krakus na obiad zaprasza, to pamiętaj, ze trzeba za to zapłacić ;) Swojego czasu po samym Poznaniu chodził żart, ze nas wygnali ze szkocji za skąpstwo :) A tak realnie i całkowicie szczerze to powiem, ze tak na serio to nie jesteśmy skąpi, my racjolnalnie wydajemy. I to jest moim zdaniem sedno sprawy. A ty Aapa jesteś centus i tyle, a jestem wyluzowany, i tyle! Nie będe robił specjalnie "4you" komenta z samych emotków :F:F:F
Wiesz Ginola, mi ten kawał opowiadała mama, a ona z okolic stolicy sie wywodzi, więc... Rodzinka, która mieszka teraz w Krakowie się często śmieje, ze jak cie krakus na obiad zaprasza, to pamiętaj, ze trzeba za to zapłacić ;) Swojego czasu po samym Poznaniu chodził żart, ze nas wygnali ze szkocji za skąpstwo :) A tak realnie i całkowicie szczerze to powiem, ze tak na serio to nie jesteśmy skąpi, my racjolnalnie wydajemy. I to jest moim zdaniem sedno sprawy. A ty Aapa jesteś centus i tyle, a jestem wyluzowany, i tyle! Nie będe robił specjalnie "4you" komenta z samych emotków :F:F:F
Kogucie życie!
19 maja 2010, 16:32 [cytuj]
Wiem, że popierający Marcusa, ale ja się nie czuję spięty. Różne rzeczy możecie mi tu wmawiać, ale co ja Wam będę tłumaczył, jak czytać nie umieta.
Wiem, że popierający Marcusa, ale ja się nie czuję spięty. Różne rzeczy możecie mi tu wmawiać, ale co ja Wam będę tłumaczył, jak czytać nie umieta
Well, stone me! We've had cocaine, bribery and Arsenal scoring two goals at home. But just when you thought there were truly no surprises left in football, Vinnie Jones turns out to be an international player!
29 lipca 2010, 23:15 [cytuj]
Dzisiejszy dzień jest bardzo dobry do ożywienia tego tematu (jesli ma ktos na to ochotę). Jak oceniacie dzisiejszy występ polskich zespołów w pucharach europejskich?
Wisła Kraków - dno. Szanse na awans? 20%. Ale to normalne w wykonaniu Wisły, człowiek przyzwyczajony wiec nie ma sie co dziwic.
Ruch Chorzów - tu sie nie bede znęcał z tego chociazby powodu ze Ruch Chorzów od dawna (chyba 15 lat czy jakos tak) nie grał w pucharach tak wiec okazalo sie ze ligowa kopanina to jednak za mało. A tak przy okazji ile to kosztują Sadlok i Sobiech? 2 mln razem czy jakos tak? Nie, nie kosztują tyle. Szanse na awans? O %. Jesli sie nie potrafi sprać do zywego miesa jakis ogórów z Malty to sie nie powinno w ogole wychodzic nawet na boisko. Zresztą chyba Ruch traktowal te puchary jako zło konieczne.
Jagiellonia Białystok - pokazała zęby. Gdyby nie te fatalne pierwsze 7 minut to nie wiadomo jakby to bylo. Spodobala mi sie metamorfoza piłkarzy Jagielloni po przerwie. Widac ze w przeciwienstwie do Ruchu Chorzów nie traktują pucharów jako zła koniecznego. Szanse na awans? 20% bo nie wiadomo jak sie zepną w meczu wyjazdowym. Ale i tak skromne brawa za debiut.

I jeszcze Lech Poznań - a to zwykła chujnia była ten mecz ze Spartą. Wychodzi na wierzch brak transferów (nie rozsmieszajcie mnie z Cibambą bo to nie jest piłkarz robiący różnicę). Szanse na awans? 40-50% bo Sparta gra piach, poza tym troche mentalnie lechici odżyli co tez jest istotne. Poza tym, pomimo odejscia Lewandowskiego Lech chyba nie zapomniał jak szybko rozgrywac piłkę, a wlasnie to szybkosc jest w stanie rozmontowac naprawde słabych Czechów. W ogole Sparta Praga po raz pierwszy spowodowała ze przestałem odbierac Czechów jako rozlazłych ciepłych knedli co wolą saczyc browara i jesc smażony ser zamiast walczyc z Niemcami w 1938, wystarczył mi wygląd tego ich obroncy Repki. Twarz mordercy.

Generalnie tradycyjny sierpień sie zapowiada: bez polskich druzyn w pucharach.

PS. Jezu jak sie ciesze ze Widzew wrocił do ekstraklasy.
Dzisiejszy dzień jest bardzo dobry do ożywienia tego tematu (jesli ma ktos na to ochotę). Jak oceniacie dzisiejszy występ polskich zespołów w pucharach europejskich? Wisła Kraków - dno. Szanse na awans? 20%. Ale to normalne w wykonaniu Wisły, człowiek przyzwyczajony wiec nie ma sie co dziwic. Ruch Chorzów - tu sie nie bede znęcał z tego chociazby powodu ze Ruch Chorzów od dawna (chyba 15 lat czy jakos tak) nie grał w pucharach tak wiec okazalo sie ze ligowa kopanina to jednak za mało. A tak przy okazji ile to kosztują Sadlok i Sobiech? 2 mln razem czy jakos tak? Nie, nie kosztują tyle. Szanse na awans? O %. Jesli sie nie potrafi sprać do zywego miesa jakis ogórów z Malty to sie nie powinno w ogole wychodzic nawet na boisko. Zresztą chyba Ruch traktowal te puchary jako zło konieczne. Jagiellonia Białystok - pokazała zęby. Gdyby nie te fatalne pierwsze 7 minut to nie wiadomo jakby to bylo. Spodobala mi sie metamorfoza piłkarzy Jagielloni po przerwie. Widac ze w przeciwienstwie do Ruchu Chorzów nie traktują pucharów jako zła koniecznego. Szanse na awans? 20% bo nie wiadomo jak sie zepną w meczu wyjazdowym. Ale i tak skromne brawa za debiut. I jeszcze Lech Poznań - a to zwykła chujnia była ten mecz ze Spartą. Wychodzi na wierzch brak transferów (nie rozsmieszajcie mnie z Cibambą bo to nie jest piłkarz robiący różnicę). Szanse na awans? 40-50% bo Sparta gra piach, poza tym troche mentalnie lechici odżyli co tez jest istotne. Poza tym, pomimo odejscia Lewandowskiego Lech chyba nie zapomniał jak szybko rozgrywac piłkę, a wlasnie to szybkosc jest w stanie rozmontowac naprawde słabych Czechów. W ogole Sparta Praga po raz pierwszy spowodowała ze przestałem odbierac Czechów jako rozlazłych ciepłych knedli co wolą saczyc browara i jesc smażony ser zamiast walczyc z Niemcami w 1938, wystarczył mi wygląd tego ich obroncy Repki. Twarz mordercy. Generalnie tradycyjny sierpień sie zapowiada: bez polskich druzyn w pucharach. PS. Jezu jak sie ciesze ze Widzew wrocił do ekstraklasy
"Potrzebujemy dużego, brzydkiego obrońcy. Taki poradziłby sobie w akcji przy pierwszym golu. Usunąłby piłkę, napastnika i trzy pierwsze rzędy trybun" - Ian Holloway, menedżer Blackpool
30 lipca 2010, 11:11 [cytuj]
Zacznę od końca. Czyliod Twojego "PS" - mam nadzieję, że nie wychodzisz z założenia że powrócił do ekstraklasy jedyny zespół godzien pucharów bo brutalna prawda jest taka, że wszyscy bez wyjątku zagrali na tyle na ile ich/polska piłkę na dzień dzisiejszy stać. Tak więc bez ooogromnych nakładów finansowych na wzmocnienia kadr będziemy ewentualnie mogli się infrastrukturą stadionową pochwalić. Sobiech i Sadlok ? Są tyle warci tyle tylko że bez kontraktu na zachód pozostana w miejscu i nici z dalszego rozwoju(oczywiście ja ich odejścia nie chce ale takie są smutne fakty). Zaczynają w młodym wieku wtapiać sie w naszą szarzyznę.
Co do zła koniecznego w wykonaniu Ruchu to polecam Didier wywiad z pnem Smagonowiczem który wylicza ZYSKI (finansowe) związane z grą w pucharach. Do tego chyba lepiej pograć z drużynami reprezentującymi różne style w okresie przygotowawczym (i o STAWKĘ !!!) niż ze Sparta Kobyla Wólka wygrać sparing 8:0 i liczyć na mistrzostwo polski.
To wszysko co powyżej nie zmienia faktu, że pozostaje nam kisić sie we własnym sosie i "podniecać" rozgrywkami na naszym podwórku. Jestesmy zaściankiem piłkarskiej europy
Zacznę od końca. Czyliod Twojego "PS" - mam nadzieję, że nie wychodzisz z założenia że powrócił do ekstraklasy jedyny zespół godzien pucharów bo brutalna prawda jest taka, że wszyscy bez wyjątku zagrali na tyle na ile ich/polska piłkę na dzień dzisiejszy stać. Tak więc bez ooogromnych nakładów finansowych na wzmocnienia kadr będziemy ewentualnie mogli się infrastrukturą stadionową pochwalić. Sobiech i Sadlok ? Są tyle warci tyle tylko że bez kontraktu na zachód pozostana w miejscu i nici z dalszego rozwoju(oczywiście ja ich odejścia nie chce ale takie są smutne fakty). Zaczynają w młodym wieku wtapiać sie w naszą szarzyznę. Co do zła koniecznego w wykonaniu Ruchu to polecam Didier wywiad z pnem Smagonowiczem który wylicza ZYSKI (finansowe) związane z grą w pucharach. Do tego chyba lepiej pograć z drużynami reprezentującymi różne style w okresie przygotowawczym (i o STAWKĘ !!!) niż ze Sparta Kobyla Wólka wygrać sparing 8:0 i liczyć na mistrzostwo polski. To wszysko co powyżej nie zmienia faktu, że pozostaje nam kisić sie we własnym sosie i "podniecać" rozgrywkami na naszym podwórku. Jestesmy zaściankiem piłkarskiej europy
Fuck em all, fuck em all united, west ham, liverpool, Cos We Are the TOTTENHAM and We Are the best. We are the TOTTENHAM so fuck all the rest
30 lipca 2010, 11:11 [cytuj]
Mialo być od Twojego PS
Mialo być od Twojego PS
Fuck em all, fuck em all united, west ham, liverpool, Cos We Are the TOTTENHAM and We Are the best. We are the TOTTENHAM so fuck all the rest
30 lipca 2010, 13:25 [cytuj]
md18 powiedział/a:
Tak więc bez ooogromnych nakładów finansowych na wzmocnienia kadr będziemy ewentualnie mogli się infrastrukturą stadionową pochwalić. (...)To wszysko co powyżej nie zmienia faktu, że pozostaje nam kisić sie we własnym sosie i "podniecać" rozgrywkami na naszym podwórku. Jestesmy zaściankiem piłkarskiej europy


Wzmocnienia kadr? kim? odpadami piłkarskimi chyba (wczorajszy wystep tych dwóch typów w Wiśle dał obraz sytuacji) bo w miare utalentowany piłkarz nie bedzie chciał grac w Polsce znając poziom ligii. Takie osoby jak Marcelo czy Uche to wyjątki. A mi chodzi o regułę. Osobiscie uwazam ze wzmocnienia powinny byc znajdowane na krajowym podwórku. Ale tutaj trzeba wprowadzić od podstaw nowe zasady szkolenia scentralizowane w kazdej grupie wiekowej (nie ma co rozwijac tego tematu) oraz przede wszystkim należy kopać po łbach grających piłkarzy przemawiając im do rozumu: źle grasz - źle zarabiasz. Stawiasz się i odmawiasz wyjścia na boisko? Idziesz na listę transferową albo wypozyczamy cie do LKS Nieciecza, pograsz se pol roku pod lasem to od razu ci rozum z dupy do głowy wróci. Po prostu zarządy klubów powinny byc bezlitosnym wobec tych zasranych gwiazdorków. Przyklad z wczoraj i pseudopiłkarz Kowalski który nie umie piłki podać. Od razu rozmowa po meczu i szybka piłka: za ten mecz chłopcze nie dostaniesz w tym i przyszlym miesiącu pensji, a przez nastepne dwa miesiace masz tyrac na treningach i na sam koniec bedzie podsumowanie twojego treningu - nie podoba sie to spierdalaj z klubu.
Małecki dostał po dupie za odmowe wyjscia na boisko i prosze bardzo. Wczoraj jako jedyny szarpał i jako jedyny (to jest przerażające) dryblował i szukał kolegów. Od razu został zresocjalizowany, miejmy nadzieję że na lepsze.
I własnie to jest najlepsze, że tak jak powiedziałeś ze jestesmy zaściankiem, to kluby rozpieszczają tych gwiazdorów jakbysmy co najmniej byli liga hiszpanska. I tak samo panowie piłkarze sie zachowują. I tutaj PZPN nie ma nic do rzeczy, to wszystko leży w gestii klubów.
Wzmocnienia kadr? kim? odpadami piłkarskimi chyba (wczorajszy wystep tych dwóch typów w Wiśle dał obraz sytuacji) bo w miare utalentowany piłkarz nie bedzie chciał grac w Polsce znając poziom ligii. Takie osoby jak Marcelo czy Uche to wyjątki. A mi chodzi o regułę. Osobiscie uwazam ze wzmocnienia powinny byc znajdowane na krajowym podwórku. Ale tutaj trzeba wprowadzić od podstaw nowe zasady szkolenia scentralizowane w kazdej grupie wiekowej (nie ma co rozwijac tego tematu) oraz przede wszystkim należy kopać po łbach grających piłkarzy przemawiając im do rozumu: źle grasz - źle zarabiasz. Stawiasz się i odmawiasz wyjścia na boisko? Idziesz na listę transferową albo wypozyczamy cie do LKS Nieciecza, pograsz se pol roku pod lasem to od razu ci rozum z dupy do głowy wróci. Po prostu zarządy klubów powinny byc bezlitosnym wobec tych zasranych gwiazdorków. Przyklad z wczoraj i pseudopiłkarz Kowalski który nie umie piłki podać. Od razu rozmowa po meczu i szybka piłka: za ten mecz chłopcze nie dostaniesz w tym i przyszlym miesiącu pensji, a przez nastepne dwa miesiace masz tyrac na treningach i na sam koniec bedzie podsumowanie twojego treningu - nie podoba sie to spierdalaj z klubu. Małecki dostał po dupie za odmowe wyjscia na boisko i prosze bardzo. Wczoraj jako jedyny szarpał i jako jedyny (to jest przerażające) dryblował i szukał kolegów. Od razu został zresocjalizowany, miejmy nadzieję że na lepsze. I własnie to jest najlepsze, że tak jak powiedziałeś ze jestesmy zaściankiem, to kluby rozpieszczają tych gwiazdorów jakbysmy co najmniej byli liga hiszpanska. I tak samo panowie piłkarze sie zachowują. I tutaj PZPN nie ma nic do rzeczy, to wszystko leży w gestii klubów
"Potrzebujemy dużego, brzydkiego obrońcy. Taki poradziłby sobie w akcji przy pierwszym golu. Usunąłby piłkę, napastnika i trzy pierwsze rzędy trybun" - Ian Holloway, menedżer Blackpool
30 lipca 2010, 20:32 [cytuj]
Niestety zawsze znajdzie się taki popapraniec jak Wojciechowski i psuje rynek. Ale juz propozycja (drastyczna) Filipiaka bardzo mi się podobała żeby ustalić górny pułap pensji i tego sie trzymać żeby jeden fanatyk J.W nie rozpieprzał doszczętnie rynku.
Czesi i Słowacy przyjezdzaja do nas i sa zachwyceni poziomem zarobków. Słowacy na mistrzostwach, Czesi zdecydowanie z wiekszym sukcesami w pucharach - PRZEPŁACANI PSEUDO-GWIAZDORZY, pseudo-prezesi, żel, fura i komóra i zero prób rozwoju bo i tak "czy sie stoi czy sie leży....gruba (za) gruba kasa się należy":bezradny:
Niestety zawsze znajdzie się taki popapraniec jak Wojciechowski i psuje rynek. Ale juz propozycja (drastyczna) Filipiaka bardzo mi się podobała żeby ustalić górny pułap pensji i tego sie trzymać żeby jeden fanatyk J.W nie rozpieprzał doszczętnie rynku. Czesi i Słowacy przyjezdzaja do nas i sa zachwyceni poziomem zarobków. Słowacy na mistrzostwach, Czesi zdecydowanie z wiekszym sukcesami w pucharach - PRZEPŁACANI PSEUDO-GWIAZDORZY, pseudo-prezesi, żel, fura i komóra i zero prób rozwoju bo i tak "czy sie stoi czy sie leży....gruba (za) gruba kasa się należy":bezradny:
Fuck em all, fuck em all united, west ham, liverpool, Cos We Are the TOTTENHAM and We Are the best. We are the TOTTENHAM so fuck all the rest
8 sierpnia 2010, 15:02 [cytuj]
Sezon 2010/2011 już rozpoczęty i licze że będzie o niebo ciekawszy od poprzedniego ;) Stawiam na mistrzostwo Wisły a jako jokera obstawiał bym KSP. Spadkowiczem pewnie będzie Arka i Górnik Z.
Sezon 2010/2011 już rozpoczęty i licze że będzie o niebo ciekawszy od poprzedniego ;) Stawiam na mistrzostwo Wisły a jako jokera obstawiał bym KSP. Spadkowiczem pewnie będzie Arka i Górnik Z
9 sierpnia 2010, 10:35 [cytuj]
Sezon już rozpoczęty , zapowiada się ciekawie . Moja ukochana Gieksa po przebudowie w pierwszym meczu wypadła aż ponad moje oczekiwania , oby tak dalej. W pierwszej czwórce typuje Lech , Wisłę , Polonie i Legie
Sezon już rozpoczęty , zapowiada się ciekawie . Moja ukochana Gieksa po przebudowie w pierwszym meczu wypadła aż ponad moje oczekiwania , oby tak dalej. W pierwszej czwórce typuje Lech , Wisłę , Polonie i Legie
9 sierpnia 2010, 11:07 [cytuj]
Skusiłem się na oglądanie meczu Widzew-Lech w programie 2 telewizji publicznej. Po co to zrobiłem? Do teraz nie wiem....Poziom kreta na Żuławach jest za wysoki do tego co mogłem zobaczyć. Przypomnę, zagrał mistrz Polski z beniaminkiem ligi. Poziomy podobne....Ligowa szarzyzna. Przez 20 lat nic się nie zmieni.
Jedyny pozytyw jest taki, że w tym samym czasie na TVN Warszawa leciał Ars**** z Legią. I nie chodzi mi o poziom tego meczu bo był równie żenujący. W sensie żenująco zagrały pajace które powinny wrócić do South London. Chodzi mi o stadion - na dwójce jakiś Gabon, Mozambik, Angola w jednym - na TVN-ie czuć było zachód Europy. To niestety jedyny pozytyw.
I tym prawdopodobnie będziemy się podniecać przez najbliższe 20 lat. Dopóki nie wyrosną jakieś samorodki na Orlikach nie skażone myślą trenerską Kasperczaka, Janasa, Engela, Smudy, Wójcika, itp.
Skusiłem się na oglądanie meczu Widzew-Lech w programie 2 telewizji publicznej. Po co to zrobiłem? Do teraz nie wiem....Poziom kreta na Żuławach jest za wysoki do tego co mogłem zobaczyć. Przypomnę, zagrał mistrz Polski z beniaminkiem ligi. Poziomy podobne....Ligowa szarzyzna. Przez 20 lat nic się nie zmieni. Jedyny pozytyw jest taki, że w tym samym czasie na TVN Warszawa leciał Ars**** z Legią. I nie chodzi mi o poziom tego meczu bo był równie żenujący. W sensie żenująco zagrały pajace które powinny wrócić do South London. Chodzi mi o stadion - na dwójce jakiś Gabon, Mozambik, Angola w jednym - na TVN-ie czuć było zachód Europy. To niestety jedyny pozytyw. I tym prawdopodobnie będziemy się podniecać przez najbliższe 20 lat. Dopóki nie wyrosną jakieś samorodki na Orlikach nie skażone myślą trenerską Kasperczaka, Janasa, Engela, Smudy, Wójcika, itp
9 sierpnia 2010, 11:39 [cytuj]
konradthfc powiedział/a:
Dopóki nie wyrosną jakieś samorodki na Orlikach nie skażone myślą trenerską Kasperczaka, Janasa, Engela, Smudy, Wójcika, itp


Ja sie skusiłem na obejrzenie meczu Śląsk-Jagiellonia. A zrobiłem to tylko z jednego powodu: mam kolegę, w sumie dawno sie z nim nie widziałem, z Kluczborka. Zapalony kibic, ze szczególnym uwzględnieniem zespołów lokalnych, ale oczywiscie najważniejszy dla niego jest MKS Kluczbork. I kiedys mi on powiedział, że mają u siebie w szeregach niejakiego Waldemara Sobotę o którym powiedział: ten koleś przerasta umiejetnosciami całą 1 ligę.
Zatem obejrzałem ten mecz właśnie dla Waldemara Soboty. Powiem krótko: Tarasiewicz zesra sie niebawem ze szczęścia mając tego piłkarza. Koleś zrobił na mnie bardzo duże wrażenie. Znakomicie panuje nad piłką, obronców Jagi wkręcał w trawę, troche ma gorącą głowę ale jak go ktos ułoży to naprawde mamy kolejnego samorodka piłkarskiego (tak jak zauwazyl przedmówca powyżej). Sobota gra na obydwu skrzydłach, moze grać tez (chyba) w ataku. I co wazne, ma dopiero 23 lata. Oby nie został zepsuty bo polska pseudomyśl szkoleniowa jest do tego absolutnie zdolna.
A teraz coś na poważnie. Oto tuta http://www.pzpn.pl/index.php/pol/Federacja/Trenerzy/Aktualnosci/System-Wspolzawodnictwa-Dzieci-i-Mlodziezy-projekt-Wydzialu-Szkolenia-PZPN . Uwazam ze to nie wygląda źle. Wreszcie Engel urodzil cos co ma w miare wykształcone rece i nogi. Ale pamietajmy o jednym. BEZ DOBRYCH TRENERÓW gówno z tego będzie. Bo jeżeli trenować mają pajace którzy rzucają piłkę dzieciakom i mówią "a teraz zapierdalajcie" i dla ktorych liczy sie tylko wynik, a nie technika, pressing, krycie/podwójne krycie, elementy taktyki to nadal bedziemy w czarnej dupie. Potrzebna jest po prostu szkoła trenerów z bardzo trudnymi egzaminami zeby te szkole konczyli najlepsi.
Ja sie skusiłem na obejrzenie meczu Śląsk-Jagiellonia. A zrobiłem to tylko z jednego powodu: mam kolegę, w sumie dawno sie z nim nie widziałem, z Kluczborka. Zapalony kibic, ze szczególnym uwzględnieniem zespołów lokalnych, ale oczywiscie najważniejszy dla niego jest MKS Kluczbork. I kiedys mi on powiedział, że mają u siebie w szeregach niejakiego Waldemara Sobotę o którym powiedział: ten koleś przerasta umiejetnosciami całą 1 ligę. Zatem obejrzałem ten mecz właśnie dla Waldemara Soboty. Powiem krótko: Tarasiewicz zesra sie niebawem ze szczęścia mając tego piłkarza. Koleś zrobił na mnie bardzo duże wrażenie. Znakomicie panuje nad piłką, obronców Jagi wkręcał w trawę, troche ma gorącą głowę ale jak go ktos ułoży to naprawde mamy kolejnego samorodka piłkarskiego (tak jak zauwazyl przedmówca powyżej). Sobota gra na obydwu skrzydłach, moze grać tez (chyba) w ataku. I co wazne, ma dopiero 23 lata. Oby nie został zepsuty bo polska pseudomyśl szkoleniowa jest do tego absolutnie zdolna. A teraz coś na poważnie. Oto tutaj http://www.pzpn.pl/index.php/pol/Federacja/Trenerzy/Aktualnosci/System-Wspolzawodnictwa-Dzieci-i-Mlodziezy-projekt-Wydzialu-Szkolenia-PZPN . Uwazam ze to nie wygląda źle. Wreszcie Engel urodzil cos co ma w miare wykształcone rece i nogi. Ale pamietajmy o jednym. BEZ DOBRYCH TRENERÓW gówno z tego będzie. Bo jeżeli trenować mają pajace którzy rzucają piłkę dzieciakom i mówią "a teraz zapierdalajcie" i dla ktorych liczy sie tylko wynik, a nie technika, pressing, krycie/podwójne krycie, elementy taktyki to nadal bedziemy w czarnej dupie. Potrzebna jest po prostu szkoła trenerów z bardzo trudnymi egzaminami zeby te szkole konczyli najlepsi
"Potrzebujemy dużego, brzydkiego obrońcy. Taki poradziłby sobie w akcji przy pierwszym golu. Usunąłby piłkę, napastnika i trzy pierwsze rzędy trybun" - Ian Holloway, menedżer Blackpool
9 sierpnia 2010, 12:53 [cytuj]
Powiem wam,że w tzw.:"polskiej piłce nożnej" doszło do zjawiska zwanego 'przeinwestowaniem' i to w najgorszy możliwy sposób:nie w infrasturkturę,nie w pensję dla trenerów,ale w wynagrodzenia piłkarzy.
Efekt znany: czołowe kluby mają bajecznie opłacanych,słabych zawodników.
Według mnie wina leży głównie po stronie właścicieli klubów,którzy będac nowicjuszami w tematyce sportowej wyszli z prymitywnego założenia:sypnę kasą to zagrają.
Obawiam się,że po Euro 2012 może w Polsce wśród ludzi biznesu przeminąć moda na posiadanie klubu piłkarskiego i dopiero wtedy zobaczymy co znaczy ligowy kabaret...
Powiem wam,że w tzw.:"polskiej piłce nożnej" doszło do zjawiska zwanego 'przeinwestowaniem' i to w najgorszy możliwy sposób:nie w infrasturkturę,nie w pensję dla trenerów,ale w wynagrodzenia piłkarzy. Efekt znany: czołowe kluby mają bajecznie opłacanych,słabych zawodników. Według mnie wina leży głównie po stronie właścicieli klubów,którzy będac nowicjuszami w tematyce sportowej wyszli z prymitywnego założenia:sypnę kasą to zagrają. Obawiam się,że po Euro 2012 może w Polsce wśród ludzi biznesu przeminąć moda na posiadanie klubu piłkarskiego i dopiero wtedy zobaczymy co znaczy ligowy kabaret
14 sierpnia 2010, 13:20 [cytuj]
Mam dobry dowcip s stylu "Dlaczego jest tak mało murzyńskich bramkarzy"
- Dlaczego Bosacki w meczu z Widzewem musiał pojechać do szpitala?
- Bo jebnął głową w asfalt;)

A już tak całkiem serio to bardzo fajne były te pierwsze dwa mecze drugiej kolejki. A to jakby ktoś chciał pooglądać (między innymi) moją gębę i posłuchać mojego bełkotu http://ekstraklasa.tv/ekstraklasa/12,91668,8246153,Kto_wygra_w_derbach_Warszawy__Zapowiedz_2__kolejki.html
Mam dobry dowcip s stylu "Dlaczego jest tak mało murzyńskich bramkarzy" - Dlaczego Bosacki w meczu z Widzewem musiał pojechać do szpitala? - Bo jebnął głową w asfalt;) A już tak całkiem serio to bardzo fajne były te pierwsze dwa mecze drugiej kolejki. A to jakby ktoś chciał pooglądać (między innymi) moją gębę i posłuchać mojego bełkotu - http://ekstraklasa.tv/ekstraklasa/12,91668,8246153,Kto_wygra_w_derbach_Warszawy__Zapowiedz_2__kolejki.html
In a world full of Uniteds, Citys and Rovers, there is only One Hotspur!!!
14 sierpnia 2010, 13:33 [cytuj]
dośrodkowanie i bramka Niedzielana :brawo:
a ty od tego sezonu komentujesz? w zeszłym nie przypominam sobię,żebym cię widział
dośrodkowanie i bramka Niedzielana :brawo: a ty od tego sezonu komentujesz? w zeszłym nie przypominam sobię,żebym cię widział
I need a get. What!? Without a get I'm an aguna! You're what!?!?
14 sierpnia 2010, 14:08 [cytuj]
No rozwija się człowiek;) Nawiasem mówiąc w zeszłym sezonie nie było magazynu przedkolejkowego...
No rozwija się człowiek;) Nawiasem mówiąc w zeszłym sezonie nie było magazynu przedkolejkowego
In a world full of Uniteds, Citys and Rovers, there is only One Hotspur!!!
14 sierpnia 2010, 14:38 [cytuj]
Ja nie zrozumiałem nawet,że to magazyn przedkolejkowy, nieważne. super:ok: tak trzymać
Ja nie zrozumiałem nawet,że to magazyn przedkolejkowy, nieważne. super:ok: tak trzymać
I need a get. What!? Without a get I'm an aguna! You're what!?!?
|<  <<  <  17  18  19  20  21    >  >>  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 149 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się