Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  19  20  21  22  23    >  >|
Forum dyskusyjne » Piłka nożna » Polska piłka....
15 września 2010, 13:08 [cytuj]
Moim zdaniem sytuacja wygląda zupełnie inaczej. Żeby nie było, z całej trójki lubię tylko Wawrzyna, którego... nie mam jak bronić. Gra beznadziejnie i rzeczywiście zawala mecze. Ale pozostali? Legia w tym sezonie strzeliła trzy bramy, Iwański zdobył jedną i ma asystę. Dla porównania. Manu 0 i 0, Cabral 0 i 0, Vrdoljak 0 i 0, Łazęga 0 i 0. A gdyby te nowe łajzy umiały grać, to Iwański asyst miałby z pięć.
Obarczanie Gizy winą za porażki to absurd do potęgi ntej - zagrał w tym sezonie kilka minut z Ruchem. Wiem, że jest beznadziejny, ale co zawinił w tym sezonie?
Jak dla mnie sprawa jest jasna. ITI na siłę stara się wcisnąć kit, że ich koncepcja jest dobra. "Porażki zawalił Iwański a nie sprowadzeni gracze. Iwański się wyróżniał, ergo sprowadzeni są jeszcze lepsi." Żal.pl i tyle. Bo póki co Wojciechowski ściągnął samych Polaków (plus ograny w Polsce Bruno) i wychodzi na tym dużo lepiej.
Co do kwestii Bakero - mój pogląd w zupełności oddaje ten artykuł http://www.weszlo.com/news/5554 Jeden fragment, jako pewna przenośnia, pasuje nawet do sprowadzonego przez Legię zagranicznego szrotu i ogólnej teorii beenhakkeryzmu, że się tak wyrażę. "Dobry, bo z Hiszpanii - nie trafia tym bardziej (tu nawet bliżej nam do stwierdzenia, że nikt dobry z Hiszpanii do Polski nie trafi)."
Moim zdaniem sytuacja wygląda zupełnie inaczej. Żeby nie było, z całej trójki lubię tylko Wawrzyna, którego... nie mam jak bronić. Gra beznadziejnie i rzeczywiście zawala mecze. Ale pozostali? Legia w tym sezonie strzeliła trzy bramy, Iwański zdobył jedną i ma asystę. Dla porównania. Manu 0 i 0, Cabral 0 i 0, Vrdoljak 0 i 0, Łazęga 0 i 0. A gdyby te nowe łajzy umiały grać, to Iwański asyst miałby z pięć. Obarczanie Gizy winą za porażki to absurd do potęgi ntej - zagrał w tym sezonie kilka minut z Ruchem. Wiem, że jest beznadziejny, ale co zawinił w tym sezonie? Jak dla mnie sprawa jest jasna. ITI na siłę stara się wcisnąć kit, że ich koncepcja jest dobra. "Porażki zawalił Iwański a nie sprowadzeni gracze. Iwański się wyróżniał, ergo sprowadzeni są jeszcze lepsi." Żal.pl i tyle. Bo póki co Wojciechowski ściągnął samych Polaków (plus ograny w Polsce Bruno) i wychodzi na tym dużo lepiej. Co do kwestii Bakero - mój pogląd w zupełności oddaje ten artykuł - http://www.weszlo.com/news/5554 Jeden fragment, jako pewna przenośnia, pasuje nawet do sprowadzonego przez Legię zagranicznego szrotu i ogólnej teorii beenhakkeryzmu, że się tak wyrażę. "Dobry, bo z Hiszpanii - nie trafia tym bardziej (tu nawet bliżej nam do stwierdzenia, że nikt dobry z Hiszpanii do Polski nie trafi)."
In a world full of Uniteds, Citys and Rovers, there is only One Hotspur!!!
15 września 2010, 13:33 [cytuj]
A jeszcze Marcus, co do tego Lewego i Sobiecha... no nie dogadamy się. I żebyś źle mnie nie zrozumiał, ja naprawdę bardzo lubię Lewandowskiego, jego styl gry, charakter i ambicję. Ale przypomina mi cała sytuacja praktycznie taki sam casus Matusiaka (był trochę starszy, ale za to w kadrze prezentował się dużo lepiej w ważnych meczach). Na pewno nie zgodzę się jednak, że Lewandowski jest ostatnim świętojebliwym w polskiej piłce. Na dzień dzisiejszy choćby taki Piszczek jest lepszym prawym obrońcą niż Lewy napastnikiem, Błaszczykowski skrzydłowym, Borubar bramkarzem etc.
Sobiech potencjał ma bardzo duży i trudno się dziwić, że nie chciał go marnować w Ruchu, który bez jakiegoś cudu nie ma szans rozwoju przez najbliższe naście lat. Oceńmy go może jak też pogra dwa lata we w miarę silnym klubie, może też w kadrze. Wtedy będzie w takim samym wieku jak Lewy teraz. I jestem przekonany, że Lech będzie żałował, iż nie zgodził się kiedyś na ten, że się tak wyrażę, przelicznik 1:5.
Zresztą transfery w tym okienku Lecha to jakiś absurd. Kiełb dobry zakup, Wichniar średni, Tshibamba nieporozumienie. A casus Rudnevsa mnie zabija. Facet jest dobry i może być lepszy od Lewego. Tyle że kiedy go kupili?! A Pogorzelczyk się chwali, że dogadali przejście w trzy miesiące. Wow, ku**a, tylko 90 dni wam to zajęło?! Mówię o rozmowach z klubem, a nie o obserwowaniu gracza. I chyba jednak ten Rudnevsik trafił do Lecha co najmniej z miesiąc za późno. Przyoszczędzili 50 tys. ojro, ale czy jednak w sporym stopniu nie zmniejszyli swoich szans w eliminacjach LM? Można mówić, że jeden gracz nic by nie zmienił. Może tak, może nie. Widziałem jak w dwóch meczach ze Spartą grali Wichniat i Tshibamba. W lidze też - Wichniar cztery mecze, 0 goli. Tshibamba 4 mecze, 0 goli. Rudnevs 5 meczów, 4 gole. Nawiasem mówiąc Sobiech 4 mecze, 2 gole, 1 asysta;)
A jeszcze Marcus, co do tego Lewego i Sobiecha... no nie dogadamy się. I żebyś źle mnie nie zrozumiał, ja naprawdę bardzo lubię Lewandowskiego, jego styl gry, charakter i ambicję. Ale przypomina mi cała sytuacja praktycznie taki sam casus Matusiaka (był trochę starszy, ale za to w kadrze prezentował się dużo lepiej w ważnych meczach). Na pewno nie zgodzę się jednak, że Lewandowski jest ostatnim świętojebliwym w polskiej piłce. Na dzień dzisiejszy choćby taki Piszczek jest lepszym prawym obrońcą niż Lewy napastnikiem, Błaszczykowski skrzydłowym, Borubar bramkarzem etc. Sobiech potencjał ma bardzo duży i trudno się dziwić, że nie chciał go marnować w Ruchu, który bez jakiegoś cudu nie ma szans rozwoju przez najbliższe naście lat. Oceńmy go może jak też pogra dwa lata we w miarę silnym klubie, może też w kadrze. Wtedy będzie w takim samym wieku jak Lewy teraz. I jestem przekonany, że Lech będzie żałował, iż nie zgodził się kiedyś na ten, że się tak wyrażę, przelicznik 1:5. Zresztą transfery w tym okienku Lecha to jakiś absurd. Kiełb dobry zakup, Wichniar średni, Tshibamba nieporozumienie. A casus Rudnevsa mnie zabija. Facet jest dobry i może być lepszy od Lewego. Tyle że kiedy go kupili?! A Pogorzelczyk się chwali, że dogadali przejście w trzy miesiące. Wow, ku**a, tylko 90 dni wam to zajęło?! Mówię o rozmowach z klubem, a nie o obserwowaniu gracza. I chyba jednak ten Rudnevsik trafił do Lecha co najmniej z miesiąc za późno. Przyoszczędzili 50 tys. ojro, ale czy jednak w sporym stopniu nie zmniejszyli swoich szans w eliminacjach LM? Można mówić, że jeden gracz nic by nie zmienił. Może tak, może nie. Widziałem jak w dwóch meczach ze Spartą grali Wichniat i Tshibamba. W lidze też - Wichniar cztery mecze, 0 goli. Tshibamba 4 mecze, 0 goli. Rudnevs 5 meczów, 4 gole. Nawiasem mówiąc Sobiech 4 mecze, 2 gole, 1 asysta;)
In a world full of Uniteds, Citys and Rovers, there is only One Hotspur!!!
15 września 2010, 15:24 [cytuj]
co do transferów to się zgadzam, ciężko kogoś tak naprawdę ocenić, jak się go wrzuca do morza i kaze pływac, ale to wina klubu przede wszystkim. Wiadomo, że się nie dogadamy, bo nie masz racji :F . Dobry przykład z Matusiakiem, ale do.... Sobiecha można go odnieść. Ten też koniecznie chciał wyjechać i mu się udało. Dobrze na tym wyszedł. Załamanie, depresja i z granie "o coś" adios na lata!! :brawo: Powiem szczerze, mam wrażenie, że trzeba być głupkiem, albo mieć tak życzliwe osobistości wokół siebie, zeby dokonac tak "mądrego" wyboru. To jest trochę tak jakbyś chciał mi wmówić, że glupia BD zamiast kupić Sobiecha za melona wolała kupić ciutkę lepszego Lewego za 4-5?? Taaa jasne. :ok: No nie dogadamy się.
Wracając do Poloni to dla mnie naprawdę zajebisty transfer zrobili nabywając Bruno (już dawno pialem nad nim). Ja bym nawet kupił kogoś od nich, zwą go Gołebiewski.
co do transferów to się zgadzam, ciężko kogoś tak naprawdę ocenić, jak się go wrzuca do morza i kaze pływac, ale to wina klubu przede wszystkim. Wiadomo, że się nie dogadamy, bo nie masz racji :F . Dobry przykład z Matusiakiem, ale do.... Sobiecha można go odnieść. Ten też koniecznie chciał wyjechać i mu się udało. Dobrze na tym wyszedł. Załamanie, depresja i z granie "o coś" adios na lata!! :brawo: Powiem szczerze, mam wrażenie, że trzeba być głupkiem, albo mieć tak życzliwe osobistości wokół siebie, zeby dokonac tak "mądrego" wyboru. To jest trochę tak jakbyś chciał mi wmówić, że glupia BD zamiast kupić Sobiecha za melona wolała kupić ciutkę lepszego Lewego za 4-5?? Taaa jasne. :ok: No nie dogadamy się. Wracając do Poloni to dla mnie naprawdę zajebisty transfer zrobili nabywając Bruno (już dawno pialem nad nim). Ja bym nawet kupił kogoś od nich, zwą go Gołebiewski
Kogucie życie!
15 września 2010, 15:50 [cytuj]
MARCUS powiedział/a:
To jest trochę tak jakbyś chciał mi wmówić, że glupia BD zamiast kupić Sobiecha za melona wolała kupić ciutkę lepszego Lewego za 4-5?? Taaa jasne.

A kto Ci to wmawia? Bo na pewno nie ja. "Na pewno nie więcej niż pięć razy gorszy" nie jest taką samą różnicą jak "ciutkę lepszy", więc mi tu nie varbuj i nie wciskaj w usta czegoś, czego nie powiedziałem. Nawiasem mówiąc w ogóle nic mi nie wciskaj w usta:D:D:D
MARCUS powiedział/a:
Wracając do Poloni to dla mnie naprawdę zajebisty transfer zrobili nabywając Bruno (już dawno pialem nad nim). Ja bym nawet kupił kogoś od nich, zwą go Gołebiewski

No wiem, tego Sobiecha za to na pewno byś nie chciał. I Jodlowca, i Mierzeja, i Pietrasa też nie;) I przy ubóstwie defensywnych pomocników w Lechu Rambo i Trałki też byś nie chciał:D:D:D Dobra, teraz to już się dopier***am...
MARCUS powiedział/a:
co do transferów to się zgadzam, ciężko kogoś tak naprawdę ocenić, jak się go wrzuca do morza i kaze pływac, ale to wina klubu przede wszystkim.

Nie kumam, mówisz o Lechu czy o Legii. Bo jeśli Legii i że niby te sprowadzone z zagranicy leszcze grają słabo bo są na głębokiej wodzie, a nie dlatego że są chu***i, to się bez kitu nie dogadamy:D
A kto Ci to wmawia? Bo na pewno nie ja. "Na pewno nie więcej niż pięć razy gorszy" nie jest taką samą różnicą jak "ciutkę lepszy", więc mi tu nie varbuj i nie wciskaj w usta czegoś, czego nie powiedziałem. Nawiasem mówiąc w ogóle nic mi nie wciskaj w usta:D:D:D [quote=MARCUS]Wracając do Poloni to dla mnie naprawdę zajebisty transfer zrobili nabywając Bruno (już dawno pialem nad nim). Ja bym nawet kupił kogoś od nich, zwą go Gołebiewski
In a world full of Uniteds, Citys and Rovers, there is only One Hotspur!!!
15 września 2010, 15:54 [cytuj]
Z tym artykułem to ci powiem ,że jest glupi jak but!! Przecież to nie chodzi o to, że Bakero jest boski. JW przyznaje się, że jest dupą wołową i ma gówno nie pojęcie o piłce. jak daje sobie wkręcić przez innych, że miał go wziąć to jest już imbecylem do kwadratu. Najpierw robi szopkę a potem kombinuje jak się z tego łajna wydobyć. Do Leo nie wiem jak to można przymierzyć, bo ten wbrew Bakero , aakurat wynik jakimś tam zrobił. Nie będe się spierał czy duży czy mały, czy był taki czy owaki. po prostu ma się to nijak do siebie.
Z tym artykułem to ci powiem ,że jest glupi jak but!! Przecież to nie chodzi o to, że Bakero jest boski. JW przyznaje się, że jest dupą wołową i ma gówno nie pojęcie o piłce. jak daje sobie wkręcić przez innych, że miał go wziąć to jest już imbecylem do kwadratu. Najpierw robi szopkę a potem kombinuje jak się z tego łajna wydobyć. Do Leo nie wiem jak to można przymierzyć, bo ten wbrew Bakero , aakurat wynik jakimś tam zrobił. Nie będe się spierał czy duży czy mały, czy był taki czy owaki. po prostu ma się to nijak do siebie
Kogucie życie!
15 września 2010, 15:58 [cytuj]
Mówię o Lechu i o tym, że transfery są za późno i o tym, ze ocena może byc obarczona błędem, bo to wszystko jest za późno. A co do wymienionych polonistów, to jeszcze Mierzejewski by sięnadał. Reszta , może cie zdziwię, ale nie.

Nie no skoro ten za melona jest taki boski, a ten lepszejszy ;) jest za 4 melony, to oczywiste, że Borussia jest durna. A na wciskanie to trzeba sobie zasłużyc :rotfl:
Mówię o Lechu i o tym, że transfery są za późno i o tym, ze ocena może byc obarczona błędem, bo to wszystko jest za późno. A co do wymienionych polonistów, to jeszcze Mierzejewski by sięnadał. Reszta , może cie zdziwię, ale nie. Nie no skoro ten za melona jest taki boski, a ten lepszejszy ;) jest za 4 melony, to oczywiste, że Borussia jest durna. A na wciskanie to trzeba sobie zasłużyc :rotfl:
Kogucie życie!
15 września 2010, 16:08 [cytuj]
Dla mnie ma się bardzo. Moim zdaniem, co już pisałem, Bakero był ruchem marketingowym. Ja zauważam dużą różnicę w tym co pisało się i mówiło o Polonii przed jego przyjściem i po.
Co do artykułu i Weszło, ja tam zawsze lubiłem Stanowskiego (bo tajemnicą poliszynela jest, że to jego sprawka, chyba jeszcze też Jacka Kmiecika), kiedyś w PS jak ta gazeta trzymała poziom, teraz w MF. Często mam zbieżne z nim opinie, jak choćby w tym przypadku. Do Leo można przymierzyć tak, że wynik zrobił taki jak Engel i Janas (albo nawet gorszy). Tamtych kibice i media pogoniły kosami, tego wylizywali po kakale. Z zaściankowym podejściem "bo zagraniczny". I o to podejście chodziło mi z tym, że pasuje fragment że argument "Dobry, bo z Hiszpanii - nie trafia tym bardziej (tu nawet bliżej nam do stwierdzenia, że nikt dobry z Hiszpanii do Polski nie trafi)."
A że kiedyś Leon miał wyniki? Piechnik też miał. Obu należy się po pomniku i tyle, pojęcie o dzisiejszym futbolu lepsze ma siedmiolatek który od dwóch lat ogląda piłkę. Z jednego powodu, kluczowego - bo ogląda, a nie żyje przeszłością i swoimi przyzwyczajeniami.
BTW Polska na 66 miejscu w rankingu FIFA. Brawo Franz. Za Nową Zelandią, Boliwią, Burkina Faso, Litwą, Irlandią Północną, Kostaryką, Białorusią, Mali, Ugandą. Stosując argument Marka, aapy i kilku innych ("czasem przewagę trwoni też Barcelona, Chelsea czy Inter") można powiedzieć, że w sumie taka Francja jest na 27. Czy w tym przypadku też to do Was tak przemawia?
Dla mnie ma się bardzo. Moim zdaniem, co już pisałem, Bakero był ruchem marketingowym. Ja zauważam dużą różnicę w tym co pisało się i mówiło o Polonii przed jego przyjściem i po. Co do artykułu i Weszło, ja tam zawsze lubiłem Stanowskiego (bo tajemnicą poliszynela jest, że to jego sprawka, chyba jeszcze też Jacka Kmiecika), kiedyś w PS jak ta gazeta trzymała poziom, teraz w MF. Często mam zbieżne z nim opinie, jak choćby w tym przypadku. Do Leo można przymierzyć tak, że wynik zrobił taki jak Engel i Janas (albo nawet gorszy). Tamtych kibice i media pogoniły kosami, tego wylizywali po kakale. Z zaściankowym podejściem "bo zagraniczny". I o to podejście chodziło mi z tym, że pasuje fragment że argument "Dobry, bo z Hiszpanii - nie trafia tym bardziej (tu nawet bliżej nam do stwierdzenia, że nikt dobry z Hiszpanii do Polski nie trafi)." A że kiedyś Leon miał wyniki? Piechnik też miał. Obu należy się po pomniku i tyle, pojęcie o dzisiejszym futbolu lepsze ma siedmiolatek który od dwóch lat ogląda piłkę. Z jednego powodu, kluczowego - bo ogląda, a nie żyje przeszłością i swoimi przyzwyczajeniami. BTW Polska na 66 miejscu w rankingu FIFA. Brawo Franz. Za Nową Zelandią, Boliwią, Burkina Faso, Litwą, Irlandią Północną, Kostaryką, Białorusią, Mali, Ugandą. Stosując argument Marka, aapy i kilku innych ("czasem przewagę trwoni też Barcelona, Chelsea czy Inter") można powiedzieć, że w sumie taka Francja jest na 27. Czy w tym przypadku też to do Was tak przemawia?
In a world full of Uniteds, Citys and Rovers, there is only One Hotspur!!!
15 września 2010, 16:13 [cytuj]
MARCUS powiedział/a:
Nie no skoro ten za melona jest taki boski, a ten lepszejszy ;) jest za 4 melony, to oczywiste, że Borussia jest durna.

Nie wiem jak Ci to wytłumaczyć. Przydałoby się jakieś równanie, ale ja jestem ze ścisłych durny i nie wiem jak je rozpisać. Zresztą Ty dobrze wiesz o co mi chodzi i jak się w duchu zastanowisz, to trochę poplujesz sobie w brodę.
Jodłowca i Pietrasa nie? Lepiej przy kontuzji jednego z dwóch posiadanych stoperów kombinować?
Trałka i Rachwał też nie? Lepiej śmigać Drygasem lub Kriwcem na defensywnym przy kontuzjach kontuzjogennych Bandera i Injaca? Nawiasem mówiąc chłopak ma talent, ale nie wiem czy nie za szybko wylądował na głębokiej wodzie.
Nie wiem jak Ci to wytłumaczyć. Przydałoby się jakieś równanie, ale ja jestem ze ścisłych durny i nie wiem jak je rozpisać. Zresztą Ty dobrze wiesz o co mi chodzi i jak się w duchu zastanowisz, to trochę poplujesz sobie w brodę. Jodłowca i Pietrasa nie? Lepiej przy kontuzji jednego z dwóch posiadanych stoperów kombinować? Trałka i Rachwał też nie? Lepiej śmigać Drygasem lub Kriwcem na defensywnym przy kontuzjach kontuzjogennych Bandera i Injaca? Nawiasem mówiąc chłopak ma talent, ale nie wiem czy nie za szybko wylądował na głębokiej wodzie
In a world full of Uniteds, Citys and Rovers, there is only One Hotspur!!!
15 września 2010, 16:56 [cytuj]
Ad1 ) Skoro marketingowo to po cholere chce wyniki i po cholerę wywala go po kilku kolejkach? Przeciez to strzał w kolano (swoje) Tematu Leo nie pociągnę, bo zrobi sie taki off topic, ze na końcu to się sami z soba nie zgodzimy :)
Ad 2) W brodę pluję , bo żrę jak wieprz ;) A tak na serio to moam wrazenie, że chcesz koniecznie pogodzić pogląd , że ktoś jest tyle wart za ile go ktoś kupi z tym ,że Sobiech < (ale tylko troszkę) Lewy. No jakoś nie wychodzi. A co do reszty polonistów, to fakt, można załozyć jeszcze 10 kontuzji i wtedy kazdy zdrowy się przyda. Raczej chodziło mi o to ,ze mamy do czynienia ze zdrową drużyną.
Ad1 ) Skoro marketingowo to po cholere chce wyniki i po cholerę wywala go po kilku kolejkach? Przeciez to strzał w kolano (swoje) Tematu Leo nie pociągnę, bo zrobi sie taki off topic, ze na końcu to się sami z soba nie zgodzimy :) Ad 2) W brodę pluję , bo żrę jak wieprz ;) A tak na serio to moam wrazenie, że chcesz koniecznie pogodzić pogląd , że ktoś jest tyle wart za ile go ktoś kupi z tym ,że Sobiech < (ale tylko troszkę) Lewy. No jakoś nie wychodzi. A co do reszty polonistów, to fakt, można załozyć jeszcze 10 kontuzji i wtedy kazdy zdrowy się przyda. Raczej chodziło mi o to ,ze mamy do czynienia ze zdrową drużyną
Kogucie życie!
15 września 2010, 23:54 [cytuj]
Widzę, że jednak bez równania się nie obejdzie. Przedstawię to tak:
Lewy = 4 albo 5 Sobiechów
Lewy < 8 czy 10 Sobiechów (nie wiem ile Lech chciał stargować, może chcieli go za 100 tys. - wcale bym się nie zdziwił, w takim razie 40-50).
To jednak chyba brzmi inaczej niż "troszkę lepsiejszy", co???
Widzę, że jednak bez równania się nie obejdzie. Przedstawię to tak: Lewy = 4 albo 5 Sobiechów Lewy < 8 czy 10 Sobiechów (nie wiem ile Lech chciał stargować, może chcieli go za 100 tys. - wcale bym się nie zdziwił, w takim razie 40-50). To jednak chyba brzmi inaczej niż "troszkę lepsiejszy", co???
In a world full of Uniteds, Citys and Rovers, there is only One Hotspur!!!
16 września 2010, 00:49 [cytuj]
To co mi sie najbardziej nie podoba i mnie najbardziej mówiąc szczerze obrzydza jeśli chodzi o Polonię W. to zachowanie Janasa. Podobnież jak został trenerem Polonii po Bakero to ten jakis 10-osobowy czy 12-osobowy komitet został zamrożony. Wczesniej działał radośnie kiedy był Bakero. Krótko mówiąc wygląda na to, że Janas przyłożył łapę zeby Bakero utrącić. Nie chodzi o to, że Bakero jako trener to totalna miernota (bo taka prawda), ale ze w ogole takie gówniane coś jak ten komitet w ogole funkcjonowało i ze Janas jako stary list który z pieca trenerskiego je chleb od wielu lat wpakowal sie w takie cos. To tylko bardzo źle swiadczy o Janasie ktory jak hiena sie czail na stanowisko, ale tez swiadczy o tym ze Wojciechowski to palant. Owszem, jego pieniadze, jego klub, ale na zarządzaniu klubem sie nie zna. Hehe w tym komitecie zasiadal chyba Oleksy, ja pierdole brak mi słów. Spelnia sie jednak wizja taka, ze po początkowym onanizowaniu sie Polonią jaka to ona nagle wspaniala, okaze sie ze skonczy w srodku tabeli z powodu wlasnie kompletnie nieprzewidywalnego i rąbniętego w łeb pana właściciela klubu.
To co mi sie najbardziej nie podoba i mnie najbardziej mówiąc szczerze obrzydza jeśli chodzi o Polonię W. to zachowanie Janasa. Podobnież jak został trenerem Polonii po Bakero to ten jakis 10-osobowy czy 12-osobowy komitet został zamrożony. Wczesniej działał radośnie kiedy był Bakero. Krótko mówiąc wygląda na to, że Janas przyłożył łapę zeby Bakero utrącić. Nie chodzi o to, że Bakero jako trener to totalna miernota (bo taka prawda), ale ze w ogole takie gówniane coś jak ten komitet w ogole funkcjonowało i ze Janas jako stary list który z pieca trenerskiego je chleb od wielu lat wpakowal sie w takie cos. To tylko bardzo źle swiadczy o Janasie ktory jak hiena sie czail na stanowisko, ale tez swiadczy o tym ze Wojciechowski to palant. Owszem, jego pieniadze, jego klub, ale na zarządzaniu klubem sie nie zna. Hehe w tym komitecie zasiadal chyba Oleksy, ja pierdole brak mi słów. Spelnia sie jednak wizja taka, ze po początkowym onanizowaniu sie Polonią jaka to ona nagle wspaniala, okaze sie ze skonczy w srodku tabeli z powodu wlasnie kompletnie nieprzewidywalnego i rąbniętego w łeb pana właściciela klubu
"Potrzebujemy dużego, brzydkiego obrońcy. Taki poradziłby sobie w akcji przy pierwszym golu. Usunąłby piłkę, napastnika i trzy pierwsze rzędy trybun" - Ian Holloway, menedżer Blackpool
16 września 2010, 11:02 [cytuj]
Ginola powiem ci , ze chyba zdecydowany humanista z ciebie, bo te dwa równania można w jedno zbić, :)
(4xSobiech)
Ginola powiem ci , ze chyba zdecydowany humanista z ciebie, bo te dwa równania można w jedno zbić, :) (4xSobiech)
Kogucie życie!
16 września 2010, 11:02 [cytuj]
Widać to co napisałem, bo ja mam białą plamę?? :bezradny:

Widać to co napisałem, bo ja mam białą plamę?? :bezradny:
Kogucie życie!
16 września 2010, 13:46 [cytuj]
widać, widać, ale o co Wam, z ginolą, chodzi to chyba tylko Wy wiecie.
widać, widać, ale o co Wam, z ginolą, chodzi to chyba tylko Wy wiecie
Well, stone me! We've had cocaine, bribery and Arsenal scoring two goals at home. But just when you thought there were truly no surprises left in football, Vinnie Jones turns out to be an international player!
16 września 2010, 15:17 [cytuj]
Watek główny to to ,że Sobiech za melona w Poloni, bo Lech przyoszczędził i ,że ponoć jest niedużo gorszy od Lewego, na co ja zgody nie daję absolutnie, a że się rozprzestrzeniło , to dosyć normalne jak się o coś spieramy.
Watek główny to to ,że Sobiech za melona w Poloni, bo Lech przyoszczędził i ,że ponoć jest niedużo gorszy od Lewego, na co ja zgody nie daję absolutnie, a że się rozprzestrzeniło , to dosyć normalne jak się o coś spieramy
Kogucie życie!
16 września 2010, 15:26 [cytuj]
MARCUS powiedział/a:
Ty serio uważasz, że transfer Sobiecha dawałby nam jakieś zdecydowanie większe szanse na LM?

Na pewno zdecydowanie większe niż transfer Tshibamby:P
Jeśli chodzi o kwotę, nie piszę, że kosztował 700 koła, tylko że tyle dostał Ruch. 30% transferu według wcześniejszej umowy dostał Grunwald Ruda Śląska. Chorzowianie nie mogli więc puścić go taniej, bo mieliby z tego odpowiednio mniej od 700.000.
Co do tych kwot i ligi niemieckiej, widać że jesteś kibicem Lecha. Moim zdaniem odniesienie do tego, że Borussia to Bundesliga, jest bezsensowne. Dla was BVB była dojną krową, dla Ruchu mieliście być wy, a w końcu została Polonia. Może spójrz na to z innej strony. Bayern, potentat na rynku, musi płacić za piłkarzy zdecydowanie więcej niż inne niemieckie kluby (mówię o transferach wewnątrz ligi). Za Gomeza dał 32-35 mln ojro, podczas gdy do Schalke czy Werderu poszedłby za połowę tej kwoty. I tak jest u nas. Wszyscy wiedzą, że dostaliście za Lewego i Murawskiego 8 baniek i nie wydaliście z tego prawie nic. O Rutkowskim mówiło się, że nie będzie cupiałował i doił klubu tylko inwestował. Jak jest, każdy widzi. Legia płaci dużą kasę, ale nie ściąga Polaków, została więc jeszcze Polonia, która ma nieograniczony budżet. I, tak jak w przypadku Bayernu i mniej zamożnych niemieckich klubów - gdyby chodziło o Jagiellonię, to Sobiech poszedłby za 500-600 tys. Chodziło o Lecha, cena musiała być inna.
Zresztą, nie ma o czym gadać, Sobiech gra gdzie gra, wy macie Tshibambę i Wichniara i musicie się modlić o zdrowie Rudnevsa, bo jak wypadnie to jest kaplica. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Gdy mistrzostwa zdobywała Wisła i Legia, to wszyscy psioczyli na nie, że zamiast się wzmacniać, osłabiają zespół. Albo żeby chociaż zainwestowali w graczy zarobioną kasę. Nie myślałeś tak? Przyznaj szczerze, sam przed sobą, nie musisz tu tego pisać;) Tymczasem spece od PR w Lechu wszystkich tak nakręcili na transfer Lewego, że nikt nie pomyślał o tym jako o osłabianiu, wszyscy dziwnie przeszli do porządku dziennego. A nad tym, że Lech z 8 baniek wydał niecałą jedną to już w ogóle. Zastanawiające, bo jak Legia opylała Boruca i Fabiana, to była burza. Boruca i Fabiana, którzy konkurentów na swojej pozycji przerastali o trzy klasy. Czy Lewy też aż tak zdominował konkurencję? Śmiem wątpić, na pewno był najlepszy, ale nie na aż taką skalę jak wspomniani bramkarze. Tyle. I tak wiem, że się ze mną nie zgodzisz. I nie musisz pisać, że Lewy musiał odejść etc.etc.etc. Borubar, Fabian czy Żuraw też musieli, mimo to ich kluby były jeb**e za to. Lewy mógł, a może nawet i musiał odejść, Lecha psim obowiązkiem było znalezienie mu odpowiedniego zastępcy za ogromne, jak na polskie warunki, środki które posiada. Skończyło się na weteranie i debilu. No i oczywiście pierd***niu o ambicjach przed eliminacjami LM. Po odpadnięciu mamy gadanie o za krótkich urlopach (!!!) między sezonami czy zbyt niskich budżetach polskich klubów. No i oczywiście o tym, że "występ w grupie LE to także bardzo dobry wynik":|
Na pewno zdecydowanie większe niż transfer Tshibamby:P Jeśli chodzi o kwotę, nie piszę, że kosztował 700 koła, tylko że tyle dostał Ruch. 30% transferu według wcześniejszej umowy dostał Grunwald Ruda Śląska. Chorzowianie nie mogli więc puścić go taniej, bo mieliby z tego odpowiednio mniej od 700.000. Co do tych kwot i ligi niemieckiej, widać że jesteś kibicem Lecha. Moim zdaniem odniesienie do tego, że Borussia to Bundesliga, jest bezsensowne. Dla was BVB była dojną krową, dla Ruchu mieliście być wy, a w końcu została Polonia. Może spójrz na to z innej strony. Bayern, potentat na rynku, musi płacić za piłkarzy zdecydowanie więcej niż inne niemieckie kluby (mówię o transferach wewnątrz ligi). Za Gomeza dał 32-35 mln ojro, podczas gdy do Schalke czy Werderu poszedłby za połowę tej kwoty. I tak jest u nas. Wszyscy wiedzą, że dostaliście za Lewego i Murawskiego 8 baniek i nie wydaliście z tego prawie nic. O Rutkowskim mówiło się, że nie będzie cupiałował i doił klubu tylko inwestował. Jak jest, każdy widzi. Legia płaci dużą kasę, ale nie ściąga Polaków, została więc jeszcze Polonia, która ma nieograniczony budżet. I, tak jak w przypadku Bayernu i mniej zamożnych niemieckich klubów - gdyby chodziło o Jagiellonię, to Sobiech poszedłby za 500-600 tys. Chodziło o Lecha, cena musiała być inna. Zresztą, nie ma o czym gadać, Sobiech gra gdzie gra, wy macie Tshibambę i Wichniara i musicie się modlić o zdrowie Rudnevsa, bo jak wypadnie to jest kaplica. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Gdy mistrzostwa zdobywała Wisła i Legia, to wszyscy psioczyli na nie, że zamiast się wzmacniać, osłabiają zespół. Albo żeby chociaż zainwestowali w graczy zarobioną kasę. Nie myślałeś tak? Przyznaj szczerze, sam przed sobą, nie musisz tu tego pisać;) Tymczasem spece od PR w Lechu wszystkich tak nakręcili na transfer Lewego, że nikt nie pomyślał o tym jako o osłabianiu, wszyscy dziwnie przeszli do porządku dziennego. A nad tym, że Lech z 8 baniek wydał niecałą jedną to już w ogóle. Zastanawiające, bo jak Legia opylała Boruca i Fabiana, to była burza. Boruca i Fabiana, którzy konkurentów na swojej pozycji przerastali o trzy klasy. Czy Lewy też aż tak zdominował konkurencję? Śmiem wątpić, na pewno był najlepszy, ale nie na aż taką skalę jak wspomniani bramkarze. Tyle. I tak wiem, że się ze mną nie zgodzisz. I nie musisz pisać, że Lewy musiał odejść etc.etc.etc. Borubar, Fabian czy Żuraw też musieli, mimo to ich kluby były jeb**e za to. Lewy mógł, a może nawet i musiał odejść, Lecha psim obowiązkiem było znalezienie mu odpowiedniego zastępcy za ogromne, jak na polskie warunki, środki które posiada. Skończyło się na weteranie i debilu. No i oczywiście pierd***niu o ambicjach przed eliminacjami LM. Po odpadnięciu mamy gadanie o za krótkich urlopach (!!!) między sezonami czy zbyt niskich budżetach polskich klubów. No i oczywiście o tym, że "występ w grupie LE to także bardzo dobry wynik":|
In a world full of Uniteds, Citys and Rovers, there is only One Hotspur!!!
16 września 2010, 15:28 [cytuj]
MARCUS powiedział/a:
ponoć jest niedużo gorszy od Lewego

Marcus, prosiłem już żebyś nie varbował i nie przypisywał mi słów, których nie napisałem. Z matematyki jestem słaby, ale z tego co pamiętam to coś cztery razy lepsze od czegoś nie jest "niedużo lepsze". Chyba że 400% to niedużo, chciałbym mieć takie "nieduże" odsetki w banku czy podwyżki...
Marcus, prosiłem już żebyś nie varbował i nie przypisywał mi słów, których nie napisałem. Z matematyki jestem słaby, ale z tego co pamiętam to coś cztery razy lepsze od czegoś nie jest "niedużo lepsze". Chyba że 400% to niedużo, chciałbym mieć takie "nieduże" odsetki w banku czy podwyżki
In a world full of Uniteds, Citys and Rovers, there is only One Hotspur!!!
16 września 2010, 18:12 [cytuj]
Ginola, "verbowanie" to wyrywasz mocno z kontekstu. Sorry mogłem tam 10 emotków wstawić, ale myślałem , że pobieżne streszczenie Aapie, akurat ty rozkmnisz. Dobra stwierdzam oficjalnie: GINOLA NIE TWIERDZI, ŻE SOBIECH JEST NIEDUŻO GORSZY OD LEWEGO! Ok? Przecież jak ktoś tego nie prześledzi to i tak mu to za wiele nie powie.
Ale jak taki jesteś, to ci odpowiem w ten sposób, że nie za bardzo czytasz co ja pisałem nie raz i nie dwa! A masz, a co, ja gorszy;) NIE nie myślałem, że Rutkowski wyda jakieś mega pieniądze!!!! RIMEMBER!!! Nie raz i nie dwa pisałem, ze gdyby tylko chciał to by mistrza zdobył. W końcu mu się to udało, ale chyba w najmniej oczekiwanym momencie. Czy to dobrze czy to źle? Jestem trochę za, trochę przeciw, ale akurat taka decyzja mnie nie dziwi, bo on tak postepuje. Dla niego podstawą są sprzedane pralki, taki jest i już. To też pisałem już nie raz i nie dwa. Zaakceptuj to , ze ktoś taki ma prawo bytu w naszych realiach. Fakt faktem, że jest to polityka bardzo trafna w naszych realiach. Cupiały, Drzymały czy JW dokładają do tego interesu i albo rezygnują, albo powodują ubaw lub rozczarowanie gawiedzi. Na marginesie on też to trochęzna z Amici. Nikt nie naciska na to, żeby Rutkowski zmienił politykę, wię c po co to ma robić? W biznesie liczy się skutecznośc, nie zachwyt.
Z tym transferami masz rację, tez pisałem. A w szczególności z przeprowadzaniem ich za 5 dwunasta. Z Bayernem masz rację, tylko nie zapominaj o jednym , że tam zdobywasz majstra kupujesz, nawet jak drogo to i tak w LM zagrasz! Biorąc pod uwagę, że będziesz rozstawiony, a więc prawdopodobieństwo, że wyjdziesz z grupy jest całkiem spore, możesz założyć , że tak naprawde cały, albo częściowo masz transfer pokryty. A to jest różnica przepotęzna. Dlatego tak ciężko wygrzebać się z dna.
Ginola, "verbowanie" to wyrywasz mocno z kontekstu. Sorry mogłem tam 10 emotków wstawić, ale myślałem , że pobieżne streszczenie Aapie, akurat ty rozkmnisz. Dobra stwierdzam oficjalnie: GINOLA NIE TWIERDZI, ŻE SOBIECH JEST NIEDUŻO GORSZY OD LEWEGO! Ok? Przecież jak ktoś tego nie prześledzi to i tak mu to za wiele nie powie. Ale jak taki jesteś, to ci odpowiem w ten sposób, że nie za bardzo czytasz co ja pisałem nie raz i nie dwa! A masz, a co, ja gorszy;) NIE nie myślałem, że Rutkowski wyda jakieś mega pieniądze!!!! RIMEMBER!!! Nie raz i nie dwa pisałem, ze gdyby tylko chciał to by mistrza zdobył. W końcu mu się to udało, ale chyba w najmniej oczekiwanym momencie. Czy to dobrze czy to źle? Jestem trochę za, trochę przeciw, ale akurat taka decyzja mnie nie dziwi, bo on tak postepuje. Dla niego podstawą są sprzedane pralki, taki jest i już. To też pisałem już nie raz i nie dwa. Zaakceptuj to , ze ktoś taki ma prawo bytu w naszych realiach. Fakt faktem, że jest to polityka bardzo trafna w naszych realiach. Cupiały, Drzymały czy JW dokładają do tego interesu i albo rezygnują, albo powodują ubaw lub rozczarowanie gawiedzi. Na marginesie on też to trochęzna z Amici. Nikt nie naciska na to, żeby Rutkowski zmienił politykę, wię c po co to ma robić? W biznesie liczy się skutecznośc, nie zachwyt. Z tym transferami masz rację, tez pisałem. A w szczególności z przeprowadzaniem ich za 5 dwunasta. Z Bayernem masz rację, tylko nie zapominaj o jednym , że tam zdobywasz majstra kupujesz, nawet jak drogo to i tak w LM zagrasz! Biorąc pod uwagę, że będziesz rozstawiony, a więc prawdopodobieństwo, że wyjdziesz z grupy jest całkiem spore, możesz założyć , że tak naprawde cały, albo częściowo masz transfer pokryty. A to jest różnica przepotęzna. Dlatego tak ciężko wygrzebać się z dna
Kogucie życie!
16 września 2010, 18:38 [cytuj]
MARCUS powiedział/a:
Ale jak taki jesteś, to ci odpowiem w ten sposób, że nie za bardzo czytasz co ja pisałem nie raz i nie dwa! A masz, a co, ja gorszy;) NIE nie myślałem, że Rutkowski wyda jakieś mega pieniądze!!!! RIMEMBER!!!

Ale ja nie piszę, że ty tak myślałeś, tylko że ja miałem taką nadzieję. I nie na mega pieniądze, wiedziałem że gadanie o wydaniu całej kasy za Lewego można wsadzić między bajki. Ale liczyłem choć na 50%.
MARCUS powiedział/a:
Z Bayernem masz rację, tylko nie zapominaj o jednym , że tam zdobywasz majstra kupujesz, nawet jak drogo to i tak w LM zagrasz! Biorąc pod uwagę, że będziesz rozstawiony, a więc prawdopodobieństwo, że wyjdziesz z grupy jest całkiem spore, możesz założyć , że tak naprawde cały, albo częściowo masz transfer pokryty. A to jest różnica przepotęzna.

Powiem tak, pewności na wyjście z grupy nie masz - jak chyba się zgodzisz futbol to tylko rachunek prawdopodobieństwa. Chodzi o jak największe go zwiększenie. Bayern to robi. Lech wydając 8 milionów ojro za Lewego i Murasia na 4 graczy po 2 bańki czy nawet 6 po 1,5 (nie mówię o cenie tylko o klasie zawodników) zwiększyłby swoje szanse na awans jakieś pięć razy w stosunku do tego, jakie miał teraz. W starciu ze Spartą byłby zdecydowanym faworytem, z Ziliną też. A po awansie dokładnie minimum osiem baniek by sobie zarobił;) Casus identyczny jak przedstawiony przez Ciebie z Bayernem, tylko kilka półek niżej, czyż nie?
Ale ja nie piszę, że ty tak myślałeś, tylko że ja miałem taką nadzieję. I nie na mega pieniądze, wiedziałem że gadanie o wydaniu całej kasy za Lewego można wsadzić między bajki. Ale liczyłem choć na 50%. [quote=MARCUS]Z Bayernem masz rację, tylko nie zapominaj o jednym , że tam zdobywasz majstra kupujesz, nawet jak drogo to i tak w LM zagrasz! Biorąc pod uwagę, że będziesz rozstawiony, a więc prawdopodobieństwo, że wyjdziesz z grupy jest całkiem spore, możesz założyć , że tak naprawde cały, albo częściowo masz transfer pokryty. A to jest różnica przepotęzna
In a world full of Uniteds, Citys and Rovers, there is only One Hotspur!!!
16 września 2010, 19:00 [cytuj]
Dobra, niech pogodzi nas Twój Lech. Liczę na niespodziankę, bo Juventus gra na razie słabiutko i do tego może jeszcze zlekceważy poznaniaków. Choć obecność w składzie Kotora i Henriqueza wywołuje spore obawy...
Dobra, niech pogodzi nas Twój Lech. Liczę na niespodziankę, bo Juventus gra na razie słabiutko i do tego może jeszcze zlekceważy poznaniaków. Choć obecność w składzie Kotora i Henriqueza wywołuje spore obawy
In a world full of Uniteds, Citys and Rovers, there is only One Hotspur!!!
|<  <<  <  19  20  21  22  23    >  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 74 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się