Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

1  2    >
28 maja 2012, 12:15 [cytuj]
Kto wygrał? Kto drugi i trzeci?
Pytam bo nie uczestniczyłem i nie wiem.
Kto wygrał? Kto drugi i trzeci? Pytam bo nie uczestniczyłem i nie wiem
Na początku był kogut...
28 maja 2012, 19:46 [cytuj]
Przed ostatnią kolejką byłam pierwsza.... muszę się zalogować tam i sprawdzić by się utwierdzić że tak się skończyło
Przed ostatnią kolejką byłam pierwsza.... muszę się zalogować tam i sprawdzić by się utwierdzić że tak się skończyło
28 maja 2012, 20:54 [cytuj]
Do tej pory nie moge uwierzyć jak kobita nas pokonała... ja zająłem 4 miejsce;(;( jak by się coś zwolniło :mysli:
A tak pozatym to Anno tego już nie sprawdzisz bo rozpoczął się typer na Euro.. może znów się zabawimy?
Do tej pory nie moge uwierzyć jak kobita nas pokonała... ja zająłem 4 miejsce;(;( jak by się coś zwolniło :mysli: A tak pozatym to Anno tego już nie sprawdzisz bo rozpoczął się typer na Euro.. może znów się zabawimy?
www.instagram.com/spursmaniak
28 maja 2012, 22:06 [cytuj]
Anel powiedział/a:
Do tej pory nie moge uwierzyć jak kobita nas pokonała...


Mnie to strasznie śmieszny. Moja żona ma tak samo, siada do typera i zgarnia po 100 pkt tygodniowo. Ale jak do niej zadzwoniłem że Crouch nam strzelił bramke (już w Stoke) to powiedziała -ooo! To wspaniale- :P

Aniu, respect! Mam tylko nadzieje że tegoroczną nagrodą nie bedą męskie spodenki :P
Mnie to strasznie śmieszny. Moja żona ma tak samo, siada do typera i zgarnia po 100 pkt tygodniowo. Ale jak do niej zadzwoniłem że Crouch nam strzelił bramke (już w Stoke) to powiedziała -ooo! To wspaniale- :P Aniu, respect! Mam tylko nadzieje że tegoroczną nagrodą nie bedą męskie spodenki :P
29 maja 2012, 00:18 [cytuj]
Anel powiedział/a:
może znów się zabawimy?

Pytałeś Anię o typera czy o co?;)
Ania W powiedział/a:
Przed ostatnią kolejką byłam pierwsza.... muszę się zalogować tam i sprawdzić by się utwierdzić że tak się skończyło

Tak na poważnie, gratulacje, nie ma to jak zwycięstwo, hmmm, czarnej klaczy?;)

Ja już chyba typery totalnie sobie odpuszczę - brakuje zawsze na finiszu sił/chęci. Świetnie mi szło w tym sezonie w Lidze Mistrzów, w lidze GW byłem po grupowych liderem, ale po 1/8 zapomniałem o tym i nie zrobiłem żadnej zmiany w składzie. A co dopiero z taką Premier League, gdzie tych kolejek jest 38, a nie tylko 13?!
Pytałeś Anię o typera czy o co?;) [quote=Ania W]Przed ostatnią kolejką byłam pierwsza.... muszę się zalogować tam i sprawdzić by się utwierdzić że tak się skończyło
In a world full of Uniteds, Citys and Rovers, there is only One Hotspur!!!
29 maja 2012, 16:07 [cytuj]
Gratulacje Aniu :)
Poproszę na mój mail o dane do wysyłki nagrody. Reklamowany przez nas sklep obiecał zwycięzcy oryginalna koszulkę Spurs.
I podaj rozmiar :)
Gratulacje Aniu :) Poproszę na mój mail o dane do wysyłki nagrody. Reklamowany przez nas sklep obiecał zwycięzcy oryginalna koszulkę Spurs. I podaj rozmiar :)
Na początku był kogut...
29 maja 2012, 16:19 [cytuj]
polespur powiedział/a:
I podaj rozmiar :)


Naughty, naughty polespur ;)

Gratulacje Aniu!
Naughty, naughty polespur ;) Gratulacje Aniu!
29 maja 2012, 16:27 [cytuj]
polespur powiedział/a:
Gratulacje Aniu :)
Poproszę na mój mail o dane do wysyłki nagrody. Reklamowany przez nas sklep obiecał zwycięzcy oryginalna koszulkę Spurs.
I podaj rozmiar :)


Ja tam nawet dobrze nie wiem o co chodiz, ale jak są kobiety i ich rozmiary, to mi się dusza społecznika budzi i chce pomóc :D Skoro jestem jednak gentelman'em to zdjęcia i rozmiary przyśli na priva :hejka:
Ja tam nawet dobrze nie wiem o co chodiz, ale jak są kobiety i ich rozmiary, to mi się dusza społecznika budzi i chce pomóc :D Skoro jestem jednak gentelman'em to zdjęcia i rozmiary przyśli na priva :hejka:
Kogucie życie!
29 maja 2012, 16:27 [cytuj]
Acccha. Zapomniałem doadć GRATULUJĘ!!! :kwiatek::kwiatek::kwiatek:
Acccha. Zapomniałem doadć GRATULUJĘ!!! :kwiatek::kwiatek::kwiatek:
Kogucie życie!
29 maja 2012, 16:43 [cytuj]
Cholera, niewinna prośba i ruszyła lawina :D
Cholera, niewinna prośba i ruszyła lawina :D
Na początku był kogut...
29 maja 2012, 17:02 [cytuj]
Iwan powiedział/a:
Pytałeś Anię o typera czy o co?;)
[quote=Ania W]Przed ostatnią kolejką byłam pierwsza.... muszę się zalogować tam i sprawdzić by się utwierdzić że tak się skończyło


Pytałem wszystkich... można wejść i zerknąć jak wygląda.. ale przecież każdy widział jak to było w premierleague
Pytałem wszystkich... można wejść i zerknąć jak wygląda.. ale przecież każdy widział jak to było w premierleague
www.instagram.com/spursmaniak
29 maja 2012, 18:18 [cytuj]
halabala powiedział/a:
Naughty, naughty polespur ;)

Gratulacje Aniu!

Pytanie, czy będzie jakaś naughty, naughty odpowiedź Ani :D Albo jeszcze lepiej "nasty, nasty";)
BTW czy jest na tej stronie ktokolwiek, komu słowo "nasty" nie brzmi głosem Rocco?!:D
Pytanie, czy będzie jakaś naughty, naughty odpowiedź Ani :D Albo jeszcze lepiej "nasty, nasty";) BTW czy jest na tej stronie ktokolwiek, komu słowo "nasty" nie brzmi głosem Rocco?!:D
In a world full of Uniteds, Citys and Rovers, there is only One Hotspur!!!
29 maja 2012, 18:19 [cytuj]
Anel powiedział/a:
Pytałem wszystkich... można wejść i zerknąć jak wygląda.. ale przecież każdy widział jak to było w premierleague

Anel, jesteś ograniczony umysłowo czy tylko udajesz?;)
Anel, jesteś ograniczony umysłowo czy tylko udajesz?;)
In a world full of Uniteds, Citys and Rovers, there is only One Hotspur!!!
29 maja 2012, 18:25 [cytuj]
Witam wszystkich, jest to mój pierwszy post na forum pomimo tego, że odwiedzam je codziennie od 1,5 albo 2 lat (ale to jest spowodowane moją osobowośćią :D).
Konto zrobiłem, aby sprawdzić jak pójdzie mi w typerze.
Poszło mi w sumie lepiej niż myślałem i zamieszczam screena po ostatniej kolejce.

http://photoupload.pl/?v=BtLCh.png

Pozdrawiam wszystkich spursmaniaków:hejka:
Witam wszystkich, jest to mój pierwszy post na forum pomimo tego, że odwiedzam je codziennie od 1,5 albo 2 lat (ale to jest spowodowane moją osobowośćią :D). Konto zrobiłem, aby sprawdzić jak pójdzie mi w typerze. Poszło mi w sumie lepiej niż myślałem i zamieszczam screena po ostatniej kolejce. http://photoupload.pl/?v=BtLCh.png Pozdrawiam wszystkich spursmaniaków:hejka:
29 maja 2012, 19:15 [cytuj]
Braw Aniu, trzymasz forme niczym sedzina liniowa,przez ktora wylecieli komentatorzy skysports.
Braw Aniu, trzymasz forme niczym sedzina liniowa,przez ktora wylecieli komentatorzy skysports
Well, stone me! We've had cocaine, bribery and Arsenal scoring two goals at home. But just when you thought there were truly no surprises left in football, Vinnie Jones turns out to be an international player!
29 maja 2012, 22:49 [cytuj]
wygląda na to, że pelikan wygrał a nie Ania W...
Ania będzie zasmucona, ale dostanie nagrodę pocieszenia, jeśli takie są ostateczne wyniki.
wygląda na to, że pelikan wygrał a nie Ania W... Ania będzie zasmucona, ale dostanie nagrodę pocieszenia, jeśli takie są ostateczne wyniki
Na początku był kogut...
29 maja 2012, 23:15 [cytuj]
Polspur i jak będziesz pocieszał Anie W.
Polspur i jak będziesz pocieszał Anie W
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
29 maja 2012, 23:45 [cytuj]
odrobinę kultury, przecież ona to czyta
Nie będzie to koszulka, ale jakis gadżet i tyle.
Ania koszulkę i tak już ma.
odrobinę kultury, przecież ona to czyta Nie będzie to koszulka, ale jakis gadżet i tyle. Ania koszulkę i tak już ma
Na początku był kogut...
30 maja 2012, 11:24 [cytuj]
Dziwnym trafem, zamiast najpierw sprawdzić, to poleciałeś się o rozmiar pytać :F
Dziwnym trafem, zamiast najpierw sprawdzić, to poleciałeś się o rozmiar pytać :F
Kogucie życie!
30 maja 2012, 17:29 [cytuj]
Kurczę 2 miejsce?;(;(;(? 175pkt w ostatniej to chyba nowy rekord ligi. Cóż nie sprawdziłam wtedy po zakończeniu to pozostaje mi tylko pogratulować:brawo:. W następnym sezonie będzie lepiej.

PS A czy można było by sobie wybrać jakiś gadżet czy jest z góry ustalony ?:]
Kurczę 2 miejsce?;(;(;(? 175pkt w ostatniej to chyba nowy rekord ligi. Cóż nie sprawdziłam wtedy po zakończeniu to pozostaje mi tylko pogratulować:brawo:. W następnym sezonie będzie lepiej. PS A czy można było by sobie wybrać jakiś gadżet czy jest z góry ustalony ?:]
1  2    >

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 148 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się