Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

1  2  3  4  5    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Piłka nożna » Nie ma Polonii w Warszawie
17 lipca 2012, 21:22 [cytuj]
Przeniosę tu ten temat, bo jednak news o sprzedaniu GKS-owi licencji to nie wiadomość z transferze Marka Saganowskiego i nie można tak o, przejść nad tym do porządku dziennego. Tylko bądźcie łaskawi nie przenosić tu tych żali o wojskowej Legii, milicyjnej Wiśle etc. Było jak było, taka epoka, taki Górnik pierdział państwową kasą na prawo i lewo, Ruch wspierali towarzysze z KC, Legię armia etc.etc.etc.
Zacznę tak, w ogóle mi nie żal Polonii. Tzn. było mi jej bardzo żal, ale cztery lata temu, kiedy oficjalnie, przy przyzwoleniu kibiców, przestała być klubem piłkarskim, a stała się towarem. Towarem, którym rządzą prawa rynku - raz go ktoś kupi, raz go ktoś sprzeda.
Gan1982 powiedział/a:
Szacunek dla Pogoni Szczecin która nigdy nie weszła tylnymi drzwiami do ekstraklasy, i potrafiła odmówić panu W. To się nazywa honor i tradycja polskiej piłki a nie jakieś twory

Dokładnie to Drzymale. A wcześniej jeszcze Śląsk Wrocław, oczywiście dzięki protestom kibiców. W Warszawie była zaś euforia, że "odradza się" wielka Polonia. Historia lubi sobie czasem zażartować i tak Śląsk w tym roku świętował mistrzostwo, Pogoń awans, a Polonia ląduje w B klasie.
faiTH powiedział/a:
ale panu Ptakowi nie odmówili..

Oczywiście uznasz, że jestem stronniczy bo kibicuję Pogoni, ale różnica była taka, że wtedy klub należał do Lesa Gondora, który koniecznie chciał go opylić i niczyje zdanie go nie obchodziło. Protesty były też ogromne, ale miał to w dupie. Wszyscy trzej kibice Polonii nie zebrali się w obecnej sytuacji nawet na to, nie widziałem żadnej manifestacji czy pikiety, o niczym nie słyszałem.
faiTH powiedział/a:
Tacy byli przeciwni, że swoją największą średnią frekwencję w 10-leciu mieli..

Bądźmy poważni, mówimy o kibicach czy Januszach? Patrząc na to, co działo się na Euro, polscy kibice cieszą się z naturalizowania odrzutów z innych zespołów. Ale czy to na pewno prawda? Pomijam już to, że w tym dziesięcioleciu Pogoń grała już tylko w niższych ligach, to jednak "drobne" znaczenie ma (żeby nie było, nie dla mnie, ogólnie).
faiTH powiedział/a:
Polecam ci artykuł czemu akurat ten klub jest tak wyjątkowy i czemu był po wojnie szkalowany napisany kibica Legii, autora książki o Deynie - żebyś, tu stronniczości nie zarzucał.

Naprawdę, nie chcę żeby zabrzmiało to ofensywnie, ale... Ty traktujesz Szczepłka poważnie? Przecież ten koleś bredzi! Czytałeś choćby przytoczoną biografię Deyny? Jak nie to nie czytaj, bo nie dowiesz się niczego czego już nie wiedziałeś, strata czasu i kasy.
Generalnie, jak przeczytałem pod tekstem Olkiewicza (którego tekstów generalnie nie trawię) na Weszło - "Wóz Drzymały jedzie dalej". Celnie, boleśnie i prawdziwie. Następni w kolejce kibice, których nie będzie mi żal, to ci GKS-u. Wszystko było ładnie, klub się wygrzebał z dna, i na finiszu zastrzyk ze sterydami?! Teraz GKS przestał być klubem a stał się towarem. I niestety przy powszechnej zgodzie, ba radości fanów, coś jak cztery lata temu przy Konwiktorskiej.
Dokładnie to Drzymale. A wcześniej jeszcze Śląsk Wrocław, oczywiście dzięki protestom kibiców. W Warszawie była zaś euforia, że "odradza się" wielka Polonia. Historia lubi sobie czasem zażartować i tak Śląsk w tym roku świętował mistrzostwo, Pogoń awans, a Polonia ląduje w B klasie. [quote=faiTH]ale panu Ptakowi nie odmówili
In a world full of Uniteds, Citys and Rovers, there is only One Hotspur!!!
17 lipca 2012, 21:31 [cytuj]
I jeszcze jedno:
3500, 4000, 3200, 2600, 6500, 3500, 2500, 5000, 3000, 3500, 4000, 4500, 2700, 4786, 2000 - co to za liczby? Oczywiście frekwencja na meczach ligowych przy Konwiktorskiej w ubiegłym sezonie. Zwracam uwagę na ilość kibiców, którzy na lata w meczu z Zagłębiem pożegnali ekstraklasową Polonię. Zastanawia mnie, czemu nikt nie zadaje pytania, ilu z tych oburzonych sprzedażą "kibiców" nie widziało w tym sezonie ani jednego meczu. Szczerze mówiąc na miejscu Józka zrobiłbym to samo - ładowanie takiej kasy w klub bez kibiców to jednak słaba opcja.
Dla niewtajemniczonych - stadion przy Konwiktorskiej ma 7150 miejsc. Nie ma mowy o sektorach buforowych, na których część "przepada" - kto go kiedyś widział ten wie dlaczego. Nawet na derbach 650 osób poniżej limitu (bilety dla gości oczywiście wyprzedane). Na "meczu przyjaźni" z Cracovią 2700 osób. Tyle w temacie.
I jeszcze jedno: 3500, 4000, 3200, 2600, 6500, 3500, 2500, 5000, 3000, 3500, 4000, 4500, 2700, 4786, 2000 - co to za liczby? Oczywiście frekwencja na meczach ligowych przy Konwiktorskiej w ubiegłym sezonie. Zwracam uwagę na ilość kibiców, którzy na lata w meczu z Zagłębiem pożegnali ekstraklasową Polonię. Zastanawia mnie, czemu nikt nie zadaje pytania, ilu z tych oburzonych sprzedażą "kibiców" nie widziało w tym sezonie ani jednego meczu. Szczerze mówiąc na miejscu Józka zrobiłbym to samo - ładowanie takiej kasy w klub bez kibiców to jednak słaba opcja. Dla niewtajemniczonych - stadion przy Konwiktorskiej ma 7150 miejsc. Nie ma mowy o sektorach buforowych, na których część "przepada" - kto go kiedyś widział ten wie dlaczego. Nawet na derbach 650 osób poniżej limitu (bilety dla gości oczywiście wyprzedane). Na "meczu przyjaźni" z Cracovią 2700 osób. Tyle w temacie
In a world full of Uniteds, Citys and Rovers, there is only One Hotspur!!!
17 lipca 2012, 21:32 [cytuj]
"Wszyscy trzej kibice Polonii nie zebrali się w obecnej sytuacji nawet na to, nie widziałem żadnej manifestacji czy pikiety, o niczym nie słyszałem. "

http://sport.onet.pl/pilka-nozna/ekstraklasa/kibice-nie-pozwolili-na-rozpoczecie-konferencji-pr,1,5191717,wiadomosc.html
"Wszyscy trzej kibice Polonii nie zebrali się w obecnej sytuacji nawet na to, nie widziałem żadnej manifestacji czy pikiety, o niczym nie słyszałem. " http://sport.onet.pl/pilka-nozna/ekstraklasa/kibice-nie-pozwolili-na-rozpoczecie-konferencji-pr,1,5191717,wiadomosc.html
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
17 lipca 2012, 21:35 [cytuj]
Świetny moment. A donośność tego protestu była tak wielka, że ja, zajmujący się Ekstraklasą zawodowo (i z zamiłowania) właśnie o niej usłyszałem. A przeczytałem dziś spokojnie ponad 40 newsów związanych z naszą piłką. Jin_tae - o czym Ty piszesz?! We Wrocławiu i Szczecinie były manifestacje, które sparaliżowały miasto. I nie w dniu podpisania umowy, tylko tuż po rozpoczęciu wstępnych negocjacji.
Świetny moment. A donośność tego protestu była tak wielka, że ja, zajmujący się Ekstraklasą zawodowo (i z zamiłowania) właśnie o niej usłyszałem. A przeczytałem dziś spokojnie ponad 40 newsów związanych z naszą piłką. Jin_tae - o czym Ty piszesz?! We Wrocławiu i Szczecinie były manifestacje, które sparaliżowały miasto. I nie w dniu podpisania umowy, tylko tuż po rozpoczęciu wstępnych negocjacji
In a world full of Uniteds, Citys and Rovers, there is only One Hotspur!!!
17 lipca 2012, 22:13 [cytuj]
Iwan powiedział/a:
Dokładnie to Drzymale. A wcześniej jeszcze Śląsk Wrocław, oczywiście dzięki protestom kibiców. W Warszawie była zaś euforia, że "odradza się" wielka Polonia. Historia lubi sobie czasem zażartować i tak Śląsk w tym roku świętował mistrzostwo, Pogoń awans, a Polonia ląduje w B klasie.
To jest miejska legenda akurat z tym Wrocławiem, bardzo ochoczo rozpropagowana, jakby się panowie wtedy chceili dogadać to by dogadali mając kibiców w poważaniu. Kiedy już było ustalone ze SK, że się na to godzą pod warunkiem braku występów w pucharach.
Iwan powiedział/a:
Oczywiście uznasz, że jestem stronniczy bo kibicuję Pogoni, ale różnica była taka, że wtedy klub należał do Lesa Gondora, który koniecznie chciał go opylić i niczyje zdanie go nie obchodziło.
To zmień sobie tu nazwisko Gondor na Wojciechowski, którego zdanie kibiców tak obchodzi, że nigdy nie wyraził zgody na spotkanie z jakimkolwiek stowarzyszeniem kibiców podczas całego okresu panowania.
Iwan powiedział/a:
Ty traktujesz Szczepłka poważnie?
no ta nabajdurzył jak zawsze, Legia mesjaszem narodów, a Polonia w Chicago i Stanach, opracowania historyczne to bujda, a gazety spreparowane, a następna data powstania KSP to będzie 1410. Standartowe bajdurzenie kibiców z pod znaku L.
Iwan powiedział/a:
I niestety przy powszechnej zgodzie, ba radości fanów, coś jak cztery lata temu przy Konwiktorskiej.
od powszechnej radości to było daleko.. nie ma się oczywiście czym szczycić, ale wtedy Polonia była jeszcze na dużo większym zakręcie niż teraz.. Paradoksalnie odbudowanie jej w tamtym okresie było by dużo trudniejsze niż, teraz po tych kilku sezonach w ekstraklapie, baza kibiców - zwłaszcza młodych powiększyła się.

Iwan powiedział/a:
I jeszcze jedno:
3500, 4000, 3200, 2600, 6500, 3500, 2500, 5000, 3000, 3500, 4000, 4500, 2700, 4786, 2000 - co to za liczby? Oczywiście frekwencja na meczach ligowych przy Konwiktorskiej w ubiegłym sezonie. Zwracam uwagę na ilość kibiców, którzy na lata w meczu z Zagłębiem pożegnali ekstraklasową Polonię..
Faktycznie w porównaniu z poprzednim sezonem, frekwencja była niższa, jednak w długim okresie jest to i tak trend zwyżkowy. Mecz z Zagłębiem to akurat był bardziej happening i w sumie ja tam bym się tych 2000 mógł nie doliczyć. Na tak niską frekwencję składa się wiele czynników od historycznych, przez KOMPLETNY brak marketingu ze strony JW, po utrudnienia z samego faktu kibicowania KSP w Warszawie (propaganda wasza niestety oddziaływuje na ludzi..) :)
Iwan powiedział/a:
Wszyscy trzej kibice Polonii nie zebrali się w obecnej sytuacji nawet na to, nie widziałem żadnej manifestacji czy pikiety, o niczym nie słyszałem
Zasadniczo, nastroje były takie, że hipokryzją było by organizowanie takich dużych akcji, i żeby energie lokować w odbudowę klubu. A ten wypad to chyba raczej tylko po to, żeby buc Wojciechowski coś zrozumiał - trochę się zdygał bo do daczy w policyjnej karawanie wracał..
To jest miejska legenda akurat z tym Wrocławiem, bardzo ochoczo rozpropagowana, jakby się panowie wtedy chceili dogadać to by dogadali mając kibiców w poważaniu. Kiedy już było ustalone ze SK, że się na to godzą pod warunkiem braku występów w pucharach. [quote=Iwan]Oczywiście uznasz, że jestem stronniczy bo kibicuję Pogoni, ale różnica była taka, że wtedy klub należał do Lesa Gondora, który koniecznie chciał go opylić i niczyje zdanie go nie obchodziło
17 lipca 2012, 22:27 [cytuj]
Zasadniczo - Iwan jesteś cholernie nieobiektywny jako kibic Pogoni, bo trzymasz sztamę z Legią Warszawa. Ja jako kibic Lechii Gdańsk - mam sympatię do klubu, takiego, jak Polonia, który przez lata opresji - najpierw nazistowskich, a potem komunistycznych jakoś przetrwał z niebywałą tradycją i choć mniejszą liczbą fanów, niż na Łazienkowskiej - to przynajmniej dojrzalszą (niestety sprawiedliwości dziejowej nie ma - gdyby była Legię trzeba by zlikwidować)

Nie ma porównania z burdami, jakie odwalali przez lata w tym mieście kibice z "L" na piździe. Nawet po wygranym mistrzostwie spalili własną (!!!) Starówkę. Ja tego nie rozumiem - zrozumieć nigdy nie chcę i już na pewno po tym "wydarzeniu" nie utożsamiałbym się z tymi baranami. A przykłady można mnożyć - od Starucha, po ostatnie burdy z Rosjanami pod Stadionem Narodowym, organizowane (a jakże) przez Stowarzyszenie kibiców Legii.

Szkoda, że te wieśniaki mieszkają w tym samym mieście co ja, ale cóż zrobić - trzeba z tym żyć.

Szkoda też, że na stadionie, gdzie owszem - frekwencja nie zachwyca, ale przynajmniej na trybunach nie było wcale (lub prawie wcale) żadnych przekleństw i wulgarnych wyzwisk - piłki na najwyższym poziomie przez jakiś czas nie zobaczymy. Może były jakieś prześmiewcze teksty. Może na arbitra krzyczano "sędzia kalosz", może komuś pod nosem wyrwało się jakieś słowo na k - ale to wciąż są najbardziej kulturalni kibice w Ekstraklasie. A to dla mnie ma znaczenie.

Iść na stadion i nie bać się, że jakiś idiota podleci, żeby tak dla zabawy przywalić Ci w mordę. A na Łazienkowskiej miałem taki strach zawsze, choć nie przychodziłem tam jako kibic drużyny przyjezdnej - tylko bierny obserwator.

I dlatego - Polonii cholernie będzie brakowało w Warszawie. Na ten czas umarł klub, któremu przyświecały, jakieś wartości pozasportowe. W mieście pozostał zespół, któremu głównie kibicują gówniarze z Siedlec, czy Białegostoku - zerowe pokolenie warszawiaków, które po prostu poszło na łatwy wybór - kibicować tym, co mają większe szanse na zwycięstwo. A historię mają w dupie.

Z tym, że różnica polega na tym, że Ty - Iwan kończysz archeologię, więc o historii pojęcie masz. I nie powiesz mi, że nawet dziś - nie żal Ci, że tego klubu nie ma już w Ekstraklasie. Wolisz zamiast tego KP Katowice - klub, który rozważa przyjęcie na stanowisko trenera albo Dariusza Wdowczyka, albo Jacka Zielińskiego II?! Ciekawe, czy o wyborze zadecyduje, który z nich kupił więcej meczy w karierze.
Zasadniczo - Iwan jesteś cholernie nieobiektywny jako kibic Pogoni, bo trzymasz sztamę z Legią Warszawa. Ja jako kibic Lechii Gdańsk - mam sympatię do klubu, takiego, jak Polonia, który przez lata opresji - najpierw nazistowskich, a potem komunistycznych jakoś przetrwał z niebywałą tradycją i choć mniejszą liczbą fanów, niż na Łazienkowskiej - to przynajmniej dojrzalszą (niestety sprawiedliwości dziejowej nie ma - gdyby była Legię trzeba by zlikwidować) Nie ma porównania z burdami, jakie odwalali przez lata w tym mieście kibice z "L" na piździe. Nawet po wygranym mistrzostwie spalili własną (!!!) Starówkę. Ja tego nie rozumiem - zrozumieć nigdy nie chcę i już na pewno po tym "wydarzeniu" nie utożsamiałbym się z tymi baranami. A przykłady można mnożyć - od Starucha, po ostatnie burdy z Rosjanami pod Stadionem Narodowym, organizowane (a jakże) przez Stowarzyszenie kibiców Legii. Szkoda, że te wieśniaki mieszkają w tym samym mieście co ja, ale cóż zrobić - trzeba z tym żyć. Szkoda też, że na stadionie, gdzie owszem - frekwencja nie zachwyca, ale przynajmniej na trybunach nie było wcale (lub prawie wcale) żadnych przekleństw i wulgarnych wyzwisk - piłki na najwyższym poziomie przez jakiś czas nie zobaczymy. Może były jakieś prześmiewcze teksty. Może na arbitra krzyczano "sędzia kalosz", może komuś pod nosem wyrwało się jakieś słowo na k - ale to wciąż są najbardziej kulturalni kibice w Ekstraklasie. A to dla mnie ma znaczenie. Iść na stadion i nie bać się, że jakiś idiota podleci, żeby tak dla zabawy przywalić Ci w mordę. A na Łazienkowskiej miałem taki strach zawsze, choć nie przychodziłem tam jako kibic drużyny przyjezdnej - tylko bierny obserwator. I dlatego - Polonii cholernie będzie brakowało w Warszawie. Na ten czas umarł klub, któremu przyświecały, jakieś wartości pozasportowe. W mieście pozostał zespół, któremu głównie kibicują gówniarze z Siedlec, czy Białegostoku - zerowe pokolenie warszawiaków, które po prostu poszło na łatwy wybór - kibicować tym, co mają większe szanse na zwycięstwo. A historię mają w dupie. Z tym, że różnica polega na tym, że Ty - Iwan kończysz archeologię, więc o historii pojęcie masz. I nie powiesz mi, że nawet dziś - nie żal Ci, że tego klubu nie ma już w Ekstraklasie. Wolisz zamiast tego KP Katowice - klub, który rozważa przyjęcie na stanowisko trenera albo Dariusza Wdowczyka, albo Jacka Zielińskiego II?! Ciekawe, czy o wyborze zadecyduje, który z nich kupił więcej meczy w karierze
17 lipca 2012, 22:31 [cytuj]
faiTH powiedział/a:
To zmień sobie tu nazwisko Gondor na Wojciechowski, którego zdanie kibiców tak obchodzi, że nigdy nie wyraził zgody na spotkanie z jakimkolwiek stowarzyszeniem kibiców podczas całego okresu panowania.

Chyba jednak sama zmiana nie za wiele da. Tamte protesty były PRZED kupieniem od kogoś licencji.
Co do całej reszty, w polemikę historyczną wchodzić nie będę, wiem jak było, i w Warszawie, i w całej Polsce. Nie wiem akurat czemu nazwany zostałem Legionistą. Ok, na Ł3 chodzę, ale to raczej taka lekka sympatia. Przynajmniej nikt mi się nie burzy o koszulkę i szalik Pogoni, co na Muranowie, na którym mieszkam, zdarzało się nie raz.
faiTH powiedział/a:
od powszechnej radości to było daleko..

http://legionisci.com/news/49108_Polonia_znika_z_ekstraklasy.html?utm_content=RSS&utm_source=legionisci.com&utm_campaign=kanal+RSS - Chodzi tylko o dwie flagi pokazane w tym artykule.
http://flagowisko.blogspot.com/2010_08_01_archive.html - a tu jeszcze jedna. Chyba nie powiesz mi, że powiesili je niezwiązani z klubem Janusze, będący na Konwiktorskiej pierwszy raz?!
Nie chce mi się już jechać dalej odnośnie frekwencji, odbudowy klubu (trochę nie idzie, termin na zgłoszenie zespołu do IV ligi upłynął), zapytam o jedno. Zauważyłeś, że na wszystko masz jakieś wytłumaczenie? Nie martwi Cię to? Nie będę już przypominał o wspomnianych wcześniej przez kogoś flagach z Deyną - jednej z Gwiazdą Dawida (wywieszonej na trybunie krytej!!!), drugiej z hasłem "Stop pijanym kierowcom". Dawaj, jaki tu będzie argument? Że co zrobiła Legia/Lech/Wisła etc.
Chyba jednak sama zmiana nie za wiele da. Tamte protesty były PRZED kupieniem od kogoś licencji. Co do całej reszty, w polemikę historyczną wchodzić nie będę, wiem jak było, i w Warszawie, i w całej Polsce. Nie wiem akurat czemu nazwany zostałem Legionistą. Ok, na Ł3 chodzę, ale to raczej taka lekka sympatia. Przynajmniej nikt mi się nie burzy o koszulkę i szalik Pogoni, co na Muranowie, na którym mieszkam, zdarzało się nie raz. [quote=faiTH]od powszechnej radości to było daleko
In a world full of Uniteds, Citys and Rovers, there is only One Hotspur!!!
17 lipca 2012, 22:45 [cytuj]
Dobrze że Ty jesteś obiektywny jako koleś nastawiony totalnie antylegijnie. Nie chciałeś nawet przyznać takiej pierdoły, że szkolenie jak na Polskę jest w Legii zajebiste. Także na te pierdoły o zadymie z Ruskimi (sprawdź gdzie grali a ilu mieszkańców innych miast zostało zatrzymanych;) ), braku bluzgów na Konwiktorskiej (widać że dawno nie byłeś) nie odpisuję, obgadaliśmy to już ze sto razy, obgadamy pewnie i kolejny tysiąc. Że Legia ma wsiowych kiboli (nie kibiców, odróżnij), pewnie. Że każdy klub w Polsce ma takich samych, dla mnie nie ma tu żadnej wątpliwości. Że Legia ma najwięcej, pewnie, w ogóle ma najwięcej kibiców to i najwięcej motłochu (stary, śmiałeś kiedyś upierać się, że Lechia ma tyle samo fanów! I to nie po pijaku!!!).
I przeczytaj dokładnie mój pierwszy post - bardzo mi żal Polonii, ale nie teraz tylko już od czterech lat. Wiesz, że klimaty typu zgody/kosy traktuję raczej jako ciekawostki, nie wyznaję ich. GKS-owi kibicowałem z całego serca, bo to klub z masą kibiców i do tego uczciwie zaczynający od zera, ale teraz życzę im jak najgorzej.
Barometr powiedział/a:
Na ten czas umarł klub, któremu przyświecały, jakieś wartości pozasportowe.

Odniosę się jeszcze do tego. Ten klub umarł kilka lat temu, kiedy słowo "wartości" zamienił na "działania". Wtedy na kilka lat kibice Polonii stracili prawo do wyśmiewania niewarszawskości Legii, bo sami kibicowali klubowi z Piździska, tfu, Grodziska.
Moim skromnym zdaniem stało się dobrze, bo klub o wielkiej historii może teraz uczciwie rozliczyć się z ostatnimi latami i zacząć od zera. Szkoda tylko, że wśród tych jego wszystkich żywo zainteresowanych "odwiecznych kibiców" żaden nie wpadł na to, żeby odkupić od Józka logo, barwy i nazwę. Ten zresztą pewnie dałby je za darmo, to bardzo wporzo koleś jest. I termin na zgłoszenie do IV ligi uciekł. Ale może to i dobrze, w B-klasie uporządkują cały ten syf, który teraz tam jest, może się znajdzie jakiś sponsor. I do IV ligi zgłoszą się za rok.
Odniosę się jeszcze do tego. Ten klub umarł kilka lat temu, kiedy słowo "wartości" zamienił na "działania". Wtedy na kilka lat kibice Polonii stracili prawo do wyśmiewania niewarszawskości Legii, bo sami kibicowali klubowi z Piździska, tfu, Grodziska. Moim skromnym zdaniem stało się dobrze, bo klub o wielkiej historii może teraz uczciwie rozliczyć się z ostatnimi latami i zacząć od zera. Szkoda tylko, że wśród tych jego wszystkich żywo zainteresowanych "odwiecznych kibiców" żaden nie wpadł na to, żeby odkupić od Józka logo, barwy i nazwę. Ten zresztą pewnie dałby je za darmo, to bardzo wporzo koleś jest. I termin na zgłoszenie do IV ligi uciekł. Ale może to i dobrze, w B-klasie uporządkują cały ten syf, który teraz tam jest, może się znajdzie jakiś sponsor. I do IV ligi zgłoszą się za rok
In a world full of Uniteds, Citys and Rovers, there is only One Hotspur!!!
17 lipca 2012, 22:55 [cytuj]
Ja się zgadzam, że fuzja z Grodziskiem była świństwem. Generalnie tego typu kupczenie klubami jest dla mnie skandalem i choć kilka razy poszedłem na Lechię/Olimpię to nie było to samo, co teraz oglądać "Biało-zielonych".

Wydaje mi się, że jednak B-klasa to strasznie surowa kara. I mi jest tak zwykle po ludzku szkoda, że klub z tak różnymi od Legii kibicami (nie używam słowa kibolami), z taką tradycją za sobą - znika z piłkarskiej mapy. I nie jest to wina samego Wojciechowskiego. Ja nie rozumiem - dlaczego miasto od lat dokłada do Legii, a Polonię ma głęboko w dupie. Bo przecież o to też chodziło Wojciechowskiemu. Może mi powiesz, gdzie tu jest sprawiedliwość, że tamtym wybudowali stadion za darmo, a tym nie chcą nawet gruntów dać?

Co do bójki z Rosjanami http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114883,11961787,Policja__To_kibol_z_prezesem_zorganizowali_zadymy.html
Ja się zgadzam, że fuzja z Grodziskiem była świństwem. Generalnie tego typu kupczenie klubami jest dla mnie skandalem i choć kilka razy poszedłem na Lechię/Olimpię to nie było to samo, co teraz oglądać "Biało-zielonych". Wydaje mi się, że jednak B-klasa to strasznie surowa kara. I mi jest tak zwykle po ludzku szkoda, że klub z tak różnymi od Legii kibicami (nie używam słowa kibolami), z taką tradycją za sobą - znika z piłkarskiej mapy. I nie jest to wina samego Wojciechowskiego. Ja nie rozumiem - dlaczego miasto od lat dokłada do Legii, a Polonię ma głęboko w dupie. Bo przecież o to też chodziło Wojciechowskiemu. Może mi powiesz, gdzie tu jest sprawiedliwość, że tamtym wybudowali stadion za darmo, a tym nie chcą nawet gruntów dać? Co do bójki z Rosjanami: http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114883,11961787,Policja__To_kibol_z_prezesem_zorganizowali_zadymy.html
17 lipca 2012, 22:58 [cytuj]
Iwan powiedział/a:
Chodzi tylko o dwie flagi pokazane w tym artykule.
Miało to być wtedy zabawne, jako reakcja na te wszechogarniające "dyskopolo", moim zdaniem wyszło żenująco, było o to później wewnątrz sporo nieporozumień.

Iwan powiedział/a:
Zauważyłeś, że na wszystko masz jakieś wytłumaczenie? Nie martwi Cię to ?
nie zauważyłem, ale jeśli to prawda to kapitalnie..

Iwan powiedział/a:
trochę nie idzie, termin na zgłoszenie zespołu do IV ligi upłynął),
zgłoszenie poszło póki co do B-klasy ( jest jakiś wariant z którego korzystała Odra i (KSZO ?), iż z B-klasy awansowały do 4-ligi bodajże, niby miasto chce coś tam pomóc, ale trudno mi w to uwierzyć. Polonia ma to szczęście, że mimo iż jest niewielkim środowiskiem to bardzo przywiązanym od pokoleń i kreatywnym co daje pewien gwarant trwałości, o ile pozostanie na K6.

Iwan powiedział/a:
Nie będę już przypominał o wspomnianych wcześniej przez kogoś flagach z Deyną - jednej z Gwiazdą Dawida (wywieszonej na trybunie krytej!!!), drugiej z hasłem "Stop pijanym kierowcom". Dawaj, jaki tu będzie argument? Że co zrobiła Legia/Lech/Wisła etc.
na polskich stadionach w tym na Ł3 nie takie rzeczy wywieszali, przyśpiewki w Anglii na Ade również do najmilszych nie należały, osobiście dla mnie to kretynizm. CZARNI KULTURALNI. :)
Miało to być wtedy zabawne, jako reakcja na te wszechogarniające "dyskopolo", moim zdaniem wyszło żenująco, było o to później wewnątrz sporo nieporozumień. [quote=Iwan]Zauważyłeś, że na wszystko masz jakieś wytłumaczenie? Nie martwi Cię to ?
17 lipca 2012, 23:03 [cytuj]
a i Iwan z tym szalikiem to spróbuj się przejść w koszulce Cracovii nad kanałkiem.. skoro cię komentarze dziwią na Muranowie.
Co do tego, że nikt nie pomyślał o odkupieniu herbu to nie trzeba się o nic już prosić tego buca.

http://www.sport.pl/sport-warszawa/1,124558,12146685,Wojciechowski_bedzie_musial_oddac_trofea__ktorych.html
a i Iwan z tym szalikiem to spróbuj się przejść w koszulce Cracovii nad kanałkiem.. skoro cię komentarze dziwią na Muranowie. Co do tego, że nikt nie pomyślał o odkupieniu herbu to nie trzeba się o nic już prosić tego buca. http://www.sport.pl/sport-warszawa/1,124558,12146685,Wojciechowski_bedzie_musial_oddac_trofea__ktorych.html
17 lipca 2012, 23:30 [cytuj]
Nie chce wtrąc się w nie swój spór, tym bardziej że Widzew był kiedyś w oczywistej opozycji do KSP, ALE:

Ostatnia akcja z flagą "Przecz z Komuną" jasno pokazała kto w Polsce działa, a kto dużo pisze w gazetach o swoim bohaterstwie. Najpiękniejszy pstryczek w nos Legii! Za to 100% szacunku! Tym bardziej szkoda decyzji w sprawie Polonii, bo znowu te parówy będą się napisać jakie z nich "anty lewackie" fajtery... :blee:
Nie chce wtrąc się w nie swój spór, tym bardziej że Widzew był kiedyś w oczywistej opozycji do KSP, ALE: Ostatnia akcja z flagą "Przecz z Komuną" jasno pokazała kto w Polsce działa, a kto dużo pisze w gazetach o swoim bohaterstwie. Najpiękniejszy pstryczek w nos Legii! Za to 100% szacunku! Tym bardziej szkoda decyzji w sprawie Polonii, bo znowu te parówy będą się napisać jakie z nich "anty lewackie" fajtery... :blee:
17 lipca 2012, 23:58 [cytuj]
Barometr powiedział/a:
Ja się zgadzam, że fuzja z Grodziskiem była świństwem. Generalnie tego typu kupczenie klubami jest dla mnie skandalem i choć kilka razy poszedłem na Lechię/Olimpię to nie było to samo, co teraz oglądać "Biało-zielonych".

Wydaje mi się, że jednak B-klasa to strasznie surowa kara. I mi jest tak zwykle po ludzku szkoda, że klub z tak różnymi od Legii kibicami (nie używam słowa kibolami), z taką tradycją za sobą - znika z piłkarskiej mapy. I nie jest to wina samego Wojciechowskiego. Ja nie rozumiem - dlaczego miasto od lat dokłada do Legii, a Polonię ma głęboko w dupie. Bo przecież o to też chodziło Wojciechowskiemu. Może mi powiesz, gdzie tu jest sprawiedliwość, że tamtym wybudowali stadion za darmo, a tym nie chcą nawet gruntów dać?

Co do bójki z Rosjanami http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114883,11961787,Policja__To_kibol_z_prezesem_zorganizowali_zadymy.html


Bo dzisiaj uczciwych prywaciarzy nie "współpracujących" z miastem się tępi

Miasto od dawna ma układy z Walterami i poza "Nie jesteś sam" - bo fundacja pomaga mnóstwu ludzi tu nie ma wątpliwości nie powinni tak ochoczo wspierać sitwy pod nazwą TVN.

Zresztą Wojciechowski nie tylko przez miasto ale i PZPN był poniekąd gnębiony. Człowiek sukcesu w polskiej piłce nie ma prawa bytu. Naszym w PZPN nie w smak jest gdy kluby grają w LE czy w LM. Nie w smak im jest gdy w ekstraklasie pojawia się trener zza granicy. To wszystko obnaża beton jaki mamy w PZPN. Jak sobie przypomnę Piłkarski poker to czasami mam wrażenie, że sędziowie co do niektórych drużyn mają prikaz gwizdać a co do niektórych nie.

Jak wiecie jestem ogólnym fanem piłki nie jakimś tam kibicem(choć jak wiadomo z racji położenia geograficznego) blisko mi do Lecha to nie raz widziałem jak sędziowie ukręcali przy samej d...pie ambicje Pana Wojciechowskiego. Z tym spoko chłopem to było sobie darować, bo facet wpuścił w klub więcej kasy niż cała reszta. Widocznie PZPN nie chce dopuścić aby jeden facet z kasą stworzył klub lejący wszystkich po d...pie.
Bo dzisiaj uczciwych prywaciarzy nie "współpracujących" z miastem się tępi Miasto od dawna ma układy z Walterami i poza "Nie jesteś sam" - bo fundacja pomaga mnóstwu ludzi tu nie ma wątpliwości nie powinni tak ochoczo wspierać sitwy pod nazwą TVN. Zresztą Wojciechowski nie tylko przez miasto ale i PZPN był poniekąd gnębiony. Człowiek sukcesu w polskiej piłce nie ma prawa bytu. Naszym w PZPN nie w smak jest gdy kluby grają w LE czy w LM. Nie w smak im jest gdy w ekstraklasie pojawia się trener zza granicy. To wszystko obnaża beton jaki mamy w PZPN. Jak sobie przypomnę Piłkarski poker to czasami mam wrażenie, że sędziowie co do niektórych drużyn mają prikaz gwizdać a co do niektórych nie. Jak wiecie jestem ogólnym fanem piłki nie jakimś tam kibicem(choć jak wiadomo z racji położenia geograficznego) blisko mi do Lecha to nie raz widziałem jak sędziowie ukręcali przy samej d...pie ambicje Pana Wojciechowskiego. Z tym spoko chłopem to było sobie darować, bo facet wpuścił w klub więcej kasy niż cała reszta. Widocznie PZPN nie chce dopuścić aby jeden facet z kasą stworzył klub lejący wszystkich po d...pie
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
17 lipca 2012, 23:59 [cytuj]
Buli powiedział/a:
Nie chce wtrąc się w nie swój spór, tym bardziej że Widzew był kiedyś w oczywistej opozycji do KSP, ALE:

Ostatnia akcja z flagą "Przecz z Komuną" jasno pokazała kto w Polsce działa, a kto dużo pisze w gazetach o swoim bohaterstwie. Najpiękniejszy pstryczek w nos Legii! Za to 100% szacunku! Tym bardziej szkoda decyzji w sprawie Polonii, bo znowu te parówy będą się napisać jakie z nich "anty lewackie" fajtery... :blee:


Akurat w tej kwestii to najwięcej działała i działa nadal Lechia Gdańsk, z tym, że podkreślić należy, że robiła to jawnie za czasów PRL-u, za co też była szykowana, a wielu kibiców zamykanych w pierdlu. Od zawsze był to klub jasno utożsamiany z Solidarnością i tak pozostaje do dziś. Historię ma chlubną. Kilka książek o tym powstało, choćby ta http://www.empik.com/bialo-zielona-solidarnosc-wasowicz-jaroslaw,2570160,ksiazka-p

A że jak zrozumiałem - jakiś debil za czasów demokracji - wywiesza taką flagę na stadionie, za co grozi mu co najwyżej mandat - to tylko świadczy o jego głupocie i może jeszcze coś nam mówi o jego przekonaniach politycznych (odnosi się to też do fanów mojej Lechii). Komuny dawno nie ma. Wywieszania takich transparentów sensu też nie ma.

Choć sam jestem liberałem i do SLD mam stosunek antypatyczny to nie rozumiem wojenek politycznych na polskich stadionach, podsycanych co chwila z jednego (wiadomego) obozu. Na stadion przychodzę oglądać mecz, a nie manifestację polityczną.

I jeszcze jak - przynajmniej na stadionie Lechii takie polityczne deklaracje mają jakieś racje bytu - zawsze tutaj były przez lata i nigdy klub się tego nie wstydził to już na stadionie takiej chociażby Legii (jak zrozumiałem po poście - to tam się pojawiło coś takiego) wywołują u mnie co najwyżej śmiech. Klub wojskowy, który doił polską piłkę za czasów komuny, jak wywala coś takiego to: albo nie ma za krzty przyzwoitości, albo ma kibiców idiotów, którzy nie znają historii, albo na trybunach zasiadają tam skończeni hipokryci.
Akurat w tej kwestii to najwięcej działała i działa nadal Lechia Gdańsk, z tym, że podkreślić należy, że robiła to jawnie za czasów PRL-u, za co też była szykowana, a wielu kibiców zamykanych w pierdlu. Od zawsze był to klub jasno utożsamiany z Solidarnością i tak pozostaje do dziś. Historię ma chlubną. Kilka książek o tym powstało, choćby ta - http://www.empik.com/bialo-zielona-solidarnosc-wasowicz-jaroslaw,2570160,ksiazka-p A że jak zrozumiałem - jakiś debil za czasów demokracji - wywiesza taką flagę na stadionie, za co grozi mu co najwyżej mandat - to tylko świadczy o jego głupocie i może jeszcze coś nam mówi o jego przekonaniach politycznych (odnosi się to też do fanów mojej Lechii). Komuny dawno nie ma. Wywieszania takich transparentów sensu też nie ma. Choć sam jestem liberałem i do SLD mam stosunek antypatyczny to nie rozumiem wojenek politycznych na polskich stadionach, podsycanych co chwila z jednego (wiadomego) obozu. Na stadion przychodzę oglądać mecz, a nie manifestację polityczną. I jeszcze jak - przynajmniej na stadionie Lechii takie polityczne deklaracje mają jakieś racje bytu - zawsze tutaj były przez lata i nigdy klub się tego nie wstydził to już na stadionie takiej chociażby Legii (jak zrozumiałem po poście - to tam się pojawiło coś takiego) wywołują u mnie co najwyżej śmiech. Klub wojskowy, który doił polską piłkę za czasów komuny, jak wywala coś takiego to: albo nie ma za krzty przyzwoitości, albo ma kibiców idiotów, którzy nie znają historii, albo na trybunach zasiadają tam skończeni hipokryci
18 lipca 2012, 00:07 [cytuj]
faiTH powiedział/a:
dla mnie to kretynizm. CZARNI KULTURALNI

No i to mi się podoba, szkoda że nie wszyscy kibice Polonii mają takie podejście, tak jak nie wszyscy kibice Pogoni/Wisły/Legii/Lechii/Czarnych Żagań/Kosy Konstancin etc. W Szczecinie od lat na stadionie wisi flaga "My żyjemy by się bić, po nas przyjdą inni, będą żyli tak jak my", co wyjątkowo mnie drażni. Tzn. nie treść - jak ktoś chce się lać po ryju i zgoda jest obopólna, to mi to zupełnie nie przeszkadza, byleby nie na mieście czy stadionie. Ale stadion to nie miejsce na takie hasła.
Barometr powiedział/a:
I nie jest to wina samego Wojciechowskiego. Ja nie rozumiem - dlaczego miasto od lat dokłada do Legii, a Polonię ma głęboko w dupie. Bo przecież o to też chodziło Wojciechowskiemu. Może mi powiesz, gdzie tu jest sprawiedliwość, że tamtym wybudowali stadion za darmo, a tym nie chcą nawet gruntów dać?

Co do bójki z Rosjanami http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114883,11961787,Policja__To_kibol_z_prezesem_zorganizowali_zadymy.html

W życiu nie powiedziałem, że jest to sprawiedliwe. Uważam, że miasto w ostatnich latach traktowało oba kluby bardzo nierówno, za co zresztą Legia odpłaciła się dymając je w zad - płaci rocznie za stadion 4 bańki, a od Pepsi za nazwę dostaje 6 bo jakiś kretyn z Urzędu źle skonstruował umowę dzierżawy. Albo, co gorsze i bardziej prawdopodobne, wziął za ten "drobny" błąd grubą kasę.
Co do organizatorów zadymy - czy wyobrażasz sobie, że spotkanie kilku tysięcy karków z całej Polski (już dokładnie nie pamiętam, bodajże 200 z Poznania, 300 z Trójmiasta, 150 z Krakowa, 200 ze Szczecina etc) organizują przyjezdni? Tylko nie odnoś się do celów spotkania, nie tego temat dotyczy, co o tym uważam dobrze wiesz. Ale problem jest taki, że przeciętny Polak plus Donald i inny Jarek myśli, że ma do czynienia z debilami, a to są ludzie bardzo inteligentnie zarządzani. Czego przykładem choćby organizacja tego spotkania i późniejszego ataku (choć tym razem policja też była dobrze zorganizowana i w miarę szybko ich pogoniła).
faiTH powiedział/a:
a i Iwan z tym szalikiem to spróbuj się przejść w koszulce Cracovii nad kanałkiem.. skoro cię komentarze dziwią na Muranowie.
Co do tego, że nikt nie pomyślał o odkupieniu herbu to nie trzeba się o nic już prosić tego buca.

http://www.sport.pl/sport-warszawa/1,124558,12146685,Wojciechowski_bedzie_musial_oddac_trofea__ktorych.html

Do kogo te porady?!:D Na całym świecie tak jest, że możesz dostać po mordzie za noszenie nie tych barw w nie tym miejscu. Nie zmienia to faktu, że Legia mi pasuje, bo kibicuję POGONI i to POGONI koszulkę mogę tam nosić. A, pomijając całą moją tolerancję, Cracovii ku**y nie znoszę (no offence do fanów Pasów, na uspokojenie dodam, że do Lecha czy Polonii nic nie mam) i jedyny moment, w którym jej szalik mógłby znaleźć się na mojej szyi, to przy wieszaniu się. Ja tam nie czaję tych napin, ale tak jest na całym świecie. Nawet tu wielu ludzi (w tym część już tej najstarszej starszyzny) ma pogląd, że fan Tottenhamu musi nie lubić czy nawet nienawidzić Arsenalu. Racjonalnego argumentu dlaczego jeszcze nie usłyszałem, tylko jakieś pierdoły że tak jest w Londynie. Pewnie gówno prawda, są tam też i normalni ludzie, a kto z kim aktualnie pierze się po mordach, niewiele mnie obchodzi. Tu pstryczek do Ciebie Baro - słyszałeś coś pewnie o relacjach Lechii z Legią w tym okresie, kiedy to warszawianie byli tymi jedynymi złymi najgorszymi w całej Polsce;)
No i to mi się podoba, szkoda że nie wszyscy kibice Polonii mają takie podejście, tak jak nie wszyscy kibice Pogoni/Wisły/Legii/Lechii/Czarnych Żagań/Kosy Konstancin etc. W Szczecinie od lat na stadionie wisi flaga "My żyjemy by się bić, po nas przyjdą inni, będą żyli tak jak my", co wyjątkowo mnie drażni. Tzn. nie treść - jak ktoś chce się lać po ryju i zgoda jest obopólna, to mi to zupełnie nie przeszkadza, byleby nie na mieście czy stadionie. Ale stadion to nie miejsce na takie hasła. [quote=Barometr]I nie jest to wina samego Wojciechowskiego. Ja nie rozumiem - dlaczego miasto od lat dokłada do Legii, a Polonię ma głęboko w dupie. Bo przecież o to też chodziło Wojciechowskiemu. Może mi powiesz, gdzie tu jest sprawiedliwość, że tamtym wybudowali stadion za darmo, a tym nie chcą nawet gruntów dać? Co do bójki z Rosjanami: http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114883,11961787,Policja__To_kibol_z_prezesem_zorganizowali_zadymy.html
In a world full of Uniteds, Citys and Rovers, there is only One Hotspur!!!
18 lipca 2012, 00:15 [cytuj]
I znów zjeb***m układ strony:D
Barometr powiedział/a:
stadionie takiej chociażby Legii (jak zrozumiałem po poście - to tam się pojawiło coś takiego

I Ty masz czelność mówić mi, że jestem w temacie Legii skrajnie nieobiektywny?!:D Przeczytaj jeszcze raz co napisał, dużo tego nie ma. A potem jeszcze raz. I jeszcze, do skutku;) A jak skutku nie będzie to Ci przy piwku powiem (może w weekend?):D
jin_tae powiedział/a:
Widocznie PZPN nie chce dopuścić aby jeden facet z kasą stworzył klub lejący wszystkich po d...pie

Wybacz, ale po tym poście widać jak blade masz pojęcie o polskiej piłce. Zapytaj kogokolwiek znającego temat w stopniu choć odrobinę większym niż minimalny to Ci powie, że jedyną osobą przeszkadzającą Józkowi był... Józek;)
I Ty masz czelność mówić mi, że jestem w temacie Legii skrajnie nieobiektywny?!:D Przeczytaj jeszcze raz co napisał, dużo tego nie ma. A potem jeszcze raz. I jeszcze, do skutku;) A jak skutku nie będzie to Ci przy piwku powiem (może w weekend?):D [quote=jin_tae]Widocznie PZPN nie chce dopuścić aby jeden facet z kasą stworzył klub lejący wszystkich po d...pie
In a world full of Uniteds, Citys and Rovers, there is only One Hotspur!!!
18 lipca 2012, 01:55 [cytuj]
Iwan powiedział/a:
I znów zjeb***m układ strony:D


no nie da się ukryć - powinieneś teraz napisać, że Cię strona nie lubi :zly:

Iwan powiedział/a:
A jak skutku nie będzie to Ci przy piwku powiem (może w weekend?):D


tak - to się możemy postarać zorganizować, bo przeczytałem do skutku i nadal twierdzę, że jesteś nieobiektywny :) ja nie twierdzę od samego początku, że jestem :) napisałem przecież, że nie znoszę Legii :plask: ale podałem też obiektywne powody dlaczego
no nie da się ukryć - powinieneś teraz napisać, że Cię strona nie lubi :zly: [quote=Iwan]A jak skutku nie będzie to Ci przy piwku powiem (może w weekend?):D
18 lipca 2012, 02:00 [cytuj]
co do układu strony - czasami burzą linki na koniec cytatu wszystko - wystarczy spację przed quote zrobić w odpowiednich miejscach na końcu, może jakiś Enter też do tego - naucz się wreszcie! :plask:
co do układu strony - czasami burzą linki na koniec cytatu wszystko - wystarczy spację przed quote zrobić w odpowiednich miejscach na końcu, może jakiś Enter też do tego - naucz się wreszcie! :plask:
18 lipca 2012, 10:29 [cytuj]
chociaz jestem kibicem Legii to szkoda mi tej Polonii, malo, ktory klub w Polsce ma tak dluga historie.

Barometr powiedział/a:
A że jak zrozumiałem - jakiś debil za czasów demokracji - wywiesza taką flagę na stadionie, za co grozi mu co najwyżej mandat - to tylko świadczy o jego głupocie i może jeszcze coś nam mówi o jego przekonaniach politycznych (odnosi się to też do fanów mojej Lechii). Komuny dawno nie ma. Wywieszania takich transparentów sensu też nie ma.

Choć sam jestem liberałem i do SLD mam stosunek antypatyczny to nie rozumiem wojenek politycznych na polskich stadionach, podsycanych co chwila z jednego (wiadomego) obozu. Na stadion przychodzę oglądać mecz, a nie manifestację polityczną.

I jeszcze jak - przynajmniej na stadionie Lechii takie polityczne deklaracje mają jakieś racje bytu - zawsze tutaj były przez lata i nigdy klub się tego nie wstydził to już na stadionie takiej chociażby Legii (jak zrozumiałem po poście - to tam się pojawiło coś takiego) wywołują u mnie co najwyżej śmiech. Klub wojskowy, który doił polską piłkę za czasów komuny, jak wywala coś takiego to: albo nie ma za krzty przyzwoitości, albo ma kibiców idiotów, którzy nie znają historii, albo na trybunach zasiadają tam skończeni hipokryci


Baro nie ma komuny? :) a SLD w parlamencie? to przeciez nic innego jak beton, PZPR, na który Polacy wciaż glosuja. duzo by wymieniac przykladow tej komuny. zreszta moim zdaniem powinno sie wywieszac transparenty patriotyczne, ktore pietnuja tak samo komune jak i nazizm, dwa totalitaryzmy, ktore zniszczyly nasz kraj. A co do Legii i "dojenia" to czy jest cos zlego w tym, ze klub ciagnie kase jesli ma taka mozliwosc? To, ze Legia w czasach komuny byla CWKS-em, ktory mial naprawde duze pieniadze, nie swiadczy o tym,ze teraz nie mozna pokazywac jak sie nienawidzi komuny. Takie zachowanie to obowiazek kazdego kibica w Polsce.
Baro nie ma komuny? :) a SLD w parlamencie? to przeciez nic innego jak beton, PZPR, na który Polacy wciaż glosuja. duzo by wymieniac przykladow tej komuny. zreszta moim zdaniem powinno sie wywieszac transparenty patriotyczne, ktore pietnuja tak samo komune jak i nazizm, dwa totalitaryzmy, ktore zniszczyly nasz kraj. A co do Legii i "dojenia" to czy jest cos zlego w tym, ze klub ciagnie kase jesli ma taka mozliwosc? To, ze Legia w czasach komuny byla CWKS-em, ktory mial naprawde duze pieniadze, nie swiadczy o tym,ze teraz nie mozna pokazywac jak sie nienawidzi komuny. Takie zachowanie to obowiazek kazdego kibica w Polsce
Tottenham till I die, I'm Tottenham till I die, I know I am, I'm sure I am, I'm Tottenham till I die...
18 lipca 2012, 10:38 [cytuj]
TrueYid powiedział/a:
Baro nie ma komuny? :) a SLD w parlamencie? to przeciez nic innego jak beton, PZPR, na który Polacy wciaż glosuja. duzo by wymieniac przykladow tej komuny. zreszta moim zdaniem powinno sie wywieszac transparenty patriotyczne, ktore pietnuja tak samo komune jak i nazizm, dwa totalitaryzmy, ktore zniszczyly nasz kraj. A co do Legii i "dojenia" to czy jest cos zlego w tym, ze klub ciagnie kase jesli ma taka mozliwosc? To, ze Legia w czasach komuny byla CWKS-em, ktory mial naprawde duze pieniadze, nie swiadczy o tym,ze teraz nie mozna pokazywac jak sie nienawidzi komuny. Takie zachowanie to obowiazek kazdego kibica w Polsce


Ja naprawdę nie znoszę SLD, ale zostawmy politykę gdzie jej miejsce - czyli w Sejmie, tudzież w rynsztoku. A zajmijmy się meczem i dopingowaniem drużyn zamiast takimi manifestacjami.

Poza tym - założę się, że kibicami tej samej drużyny są osoby o różnych przekonaniach politycznych - czy to barani głosujący na PiS, czy twardy elektorat SLD, więc po cholerę się różnić wśród własnych fanów jeszcze przed pierwszym gwizdkiem?
Ja naprawdę nie znoszę SLD, ale zostawmy politykę gdzie jej miejsce - czyli w Sejmie, tudzież w rynsztoku. A zajmijmy się meczem i dopingowaniem drużyn zamiast takimi manifestacjami. Poza tym - założę się, że kibicami tej samej drużyny są osoby o różnych przekonaniach politycznych - czy to barani głosujący na PiS, czy twardy elektorat SLD, więc po cholerę się różnić wśród własnych fanów jeszcze przed pierwszym gwizdkiem?
1  2  3  4  5    >  >>  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 106 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się