Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <  2  3  4  5  6    >
Forum dyskusyjne » Piłka nożna » Nie ma Polonii w Warszawie
20 lipca 2012, 10:54 [cytuj]
Ponoć UEFA chce zrobić raban(bo jest przeciwna kupczeniu licencjami)

Oby Oby :cwaniak:
Ponoć UEFA chce zrobić raban(bo jest przeciwna kupczeniu licencjami) Oby Oby :cwaniak:
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
20 lipca 2012, 11:14 [cytuj]
Gan1982 powiedział/a:
Baro a może jak jesteś taki pewny tego że stadion Legii to miejsce zła, to może się kiedyś ze mną wybierzesz na jakiś mecz ? Oczywiście nie w barwach Lechii :]


Już wystarczy, że czasem z Iwanem się ustawię lub innymi moimi znajomymi. Nie ma problemu stary - ja tam się pojawiam od czasu do czasu. Z tym, że ponieważ złotówki na Legię nie chce łożyć to siedzę na prasówce
Już wystarczy, że czasem z Iwanem się ustawię lub innymi moimi znajomymi. Nie ma problemu stary - ja tam się pojawiam od czasu do czasu. Z tym, że ponieważ złotówki na Legię nie chce łożyć to siedzę na prasówce
20 lipca 2012, 11:15 [cytuj]
jin_tae powiedział/a:
Ponoć UEFA chce zrobić raban(bo jest przeciwna kupczeniu licencjami)

Oby Oby :cwaniak:


http://www.sport.pl/sport-slask/1,124014,12161972,Czlonek_zarzadu_PZPN___Nie__dla_gry_KP_Katowice_w.html

to jest jeszcze możliwe
http://www.sport.pl/sport-slask/1,124014,12161972,Czlonek_zarzadu_PZPN___Nie__dla_gry_KP_Katowice_w.html to jest jeszcze możliwe
20 lipca 2012, 12:19 [cytuj]
MARCUS powiedział/a:
No, ale Gan jednak nie zaprzeczysz temu co się stało?? Tylko nie pisz, że to się wszędzie dzieje, bo znowu przytrafiło się wam


Przez takich idiotów to co piszę wychodzi na bzdury, żal tylko że są jeszcze takie neandertale. Nie jestem przeciwko ultras, race i oprawy to było coś co mnie przyciągało na stadion, natomiast nie rozumiem co mądrego ma do przekazania osioł który taką race wrzuca na boisko. I tak naprawdę kilku baranów jest w stanie zniszczyć pozytywny wizerunek kibiców, na który pracują setki ludzi.
Przez takich idiotów to co piszę wychodzi na bzdury, żal tylko że są jeszcze takie neandertale. Nie jestem przeciwko ultras, race i oprawy to było coś co mnie przyciągało na stadion, natomiast nie rozumiem co mądrego ma do przekazania osioł który taką race wrzuca na boisko. I tak naprawdę kilku baranów jest w stanie zniszczyć pozytywny wizerunek kibiców, na który pracują setki ludzi
20 lipca 2012, 12:21 [cytuj]
Barometr powiedział/a:
Już wystarczy, że czasem z Iwanem się ustawię lub innymi moimi znajomymi. Nie ma problemu stary - ja tam się pojawiam od czasu do czasu. Z tym, że ponieważ złotówki na Legię nie chce łożyć to siedzę na prasówce


Jakbyś zmienił zdanie to daj znać. Chociaż fakt, faktem polska piłka interesuje mnie coraz mniej :D
Jakbyś zmienił zdanie to daj znać. Chociaż fakt, faktem polska piłka interesuje mnie coraz mniej :D
20 lipca 2012, 12:39 [cytuj]
Barometr powiedział/a:
A i widzę, że GW się dziś nie zająknęła o rozróbach - Iwan dziś tam Twoi kumple z "L" mają dyżur?

Naprawdę nikt się o tym nie zająknął (w sensie o wpisie Baro)? Marcus, taki przecież jesteś niby "obiektywny"? Przecież ten tekst chyba jednoznacznie udowadnia, jakie Baro w tym temacie pier***i kocopoły. Dziennikarze GW wspierający kiboli Legii?! To mniej więcej jak napisać "yin wspierające yang", "Ahuramazda wspierający Angra Mainyu", "Oleksy wspierający Korwina", "Kościół wspierający księży pedofili"...upssss, trochę się zapędziłem:D:D:D
Barometr powiedział/a:

http://www.polskieradio.pl/43/265/Artykul/648453,Kibole-Legii-znow-rozrabiaja-starcia-na-Lotwie

To było do przewidzenia. Cwaniaki rozrabiali jednak poza stadionem, żeby ich czasem UEFA nie wyjebała z pucharów na dobre. Tak dostaną jakieś groszowe kary, co jest totalną paranoją, bo to był wyjazd organizowany przez kibiców, więc po mojemu konsekwencje powinny być dużo surowsze.

No i w kontekście tego http://www.wroclaw.sport.pl/sport-wroclaw/1,123437,12154664,Krwawe_walki_z_policja_przed_i_po_meczu_Buducnost.html - co to udowadnia? czy aby nie to, co staram Ci się wyjaśnić od lat? Że każdy klub w Polsce ma za sympatyków grupę bandytów, proporcjonalnie mniej więcej tak samo liczną?! Ich ilość zależy tylko i wyłącznie od ogólnej liczby kibiców danego kluby. Legia i Lech mają powiedzmy takich po 2000, Lechia dwustu, a Kosa Konstancin dwóch. Tyle z mojej strony, więcej nie chce mi się już o tym gadać. Zauważyłem pewną prawidłowość - większość tematów związanych z polską piłką w pewnym momencie zostaje sprowadzona do kiboli Legii, przecież to absurd!
MARCUS powiedział/a:
Nie wiem ile w tym prawdy, bo dzisiaj w 3 słyszałem ,że jeszcze możliwe, że Polonia pozostanie

Wreszcie wracamy do treściwego tematu. Po pierwsze, nie słuchaj tego gówna;) Powiedz jeszcze, że było to w "Za a nawet przeciw". Po drugie, jest to możliwe, ale sytuacja i tak będzie beznadziejna. Na sklecenie jakiejkolwiek drużyny pozostanie kilka dni. Choć to wersja mało prawdopodobna. Najbardziej prawdopodobne, że licencja na grę w Ekstraklasie przeskoczyłaby do PZPN, który zgodnie z przepisami przekazuje ją przedostatniemu klubowi. ŁKS nie spełnia wymogów licencyjnych, więc przeskakuje jeszcze miejsce niżej. I, czwarty sezon z rzędu, przy zielonym stoliku utrzyma się Cracovia. I jak w takim przypadku można tego klubu nie nienawidzić?!
Naprawdę nikt się o tym nie zająknął (w sensie o wpisie Baro)? Marcus, taki przecież jesteś niby "obiektywny"? Przecież ten tekst chyba jednoznacznie udowadnia, jakie Baro w tym temacie pier***i kocopoły. Dziennikarze GW wspierający kiboli Legii?! To mniej więcej jak napisać "yin wspierające yang", "Ahuramazda wspierający Angra Mainyu", "Oleksy wspierający Korwina", "Kościół wspierający księży pedofili"...upssss, trochę się zapędziłem:D:D:D [quote=Barometr] http://www.polskieradio.pl/43/265/Artykul/648453,Kibole-Legii-znow-rozrabiaja-starcia-na-Lotwie To było do przewidzenia. Cwaniaki rozrabiali jednak poza stadionem, żeby ich czasem UEFA nie wyjebała z pucharów na dobre. Tak dostaną jakieś groszowe kary, co jest totalną paranoją, bo to był wyjazd organizowany przez kibiców, więc po mojemu konsekwencje powinny być dużo surowsze
In a world full of Uniteds, Citys and Rovers, there is only One Hotspur!!!
20 lipca 2012, 13:20 [cytuj]
Iwan, ale teraz to mnie zbiłeś z tropu.... O co Ci chodzi??? Ja nie nawiązuję do Barometra, tylko do koljenego ekscesu. Jedyne co staram się tutaj pokazać, to to, że Legia jednak ma pewien problem. Dlatego wchodzę w szczegóły, bo dosyć dużo tych 'wybryków' jest. Jedyną riposta to to ,że 'wszędzie jest podobnie' co mnie totalnie nie przekonuje. Jednocześnie mocno odcinam się od tego, żeby wsadzać do tego wszystkich. Nie wiem o co ci chodzi :bezradny:.

Gan1982 powiedział/a:
Przez takich idiotów to co piszę wychodzi na bzdury, żal tylko że są jeszcze takie neandertale. Nie jestem przeciwko ultras, race i oprawy to było coś co mnie przyciągało na stadion, natomiast nie rozumiem co mądrego ma do przekazania osioł który taką race wrzuca na boisko. I tak naprawdę kilku baranów jest w stanie zniszczyć pozytywny wizerunek kibiców, na który pracują setki ludzi


Spokojnie. Dla mnie nie wychodzisz, ja tylko drążę całość, bo niezbyt mi się te uogólnienia podobają, że wszedzie, że to tylko kilku etc.

Ps. To czego mam słuchać??? Co prawda dla mnie 3 to się po 18, a jeszcze lepiej po 20, zaczyna. Chyba, że to kosa na linii Polskie Radio a GW i mnie tu próbujesz wmataczyć ....aaaa.... :nie::nie:
Spokojnie. Dla mnie nie wychodzisz, ja tylko drążę całość, bo niezbyt mi się te uogólnienia podobają, że wszedzie, że to tylko kilku etc. Ps. To czego mam słuchać??? Co prawda dla mnie 3 to się po 18, a jeszcze lepiej po 20, zaczyna. Chyba, że to kosa na linii Polskie Radio a GW i mnie tu próbujesz wmataczyć ....aaaa.... :nie::nie:
Kogucie życie!
20 lipca 2012, 13:23 [cytuj]
Tylko, że jeżeli ten scenariusz się sprawdzi i Cracovia zagra, to wybacz, ale jej najmniejsza w tym wina. jak Ci mało to weź sobie zsumuj wszystkie przewinienia komuny wobec tego klubu (ustroju, który jedne klub wywyższał ;P) i potraktuj to jako sprawiedliwość dziejową :ok:
Tylko, że jeżeli ten scenariusz się sprawdzi i Cracovia zagra, to wybacz, ale jej najmniejsza w tym wina. jak Ci mało to weź sobie zsumuj wszystkie przewinienia komuny wobec tego klubu (ustroju, który jedne klub wywyższał ;P) i potraktuj to jako sprawiedliwość dziejową :ok:
Kogucie życie!
20 lipca 2012, 13:24 [cytuj]
MARCUS powiedział/a:
No, ale Gan jednak nie zaprzeczysz temu co się stało?? Tylko nie pisz, że to się wszędzie dzieje, bo znowu przytrafiło się wam



Taaa...

Ciekawe że największe wieśniaki są kibicami klubów wojskowych/policyjnych...

Akcja Legia - Tel Aviv (40 na 10), albo Śląsk który leje turystów ze Szkocji to chyba najlepsze przykłady...
Taaa... Ciekawe że największe wieśniaki są kibicami klubów wojskowych/policyjnych... Akcja Legia - Tel Aviv (40 na 10), albo Śląsk który leje turystów ze Szkocji to chyba najlepsze przykłady
20 lipca 2012, 13:27 [cytuj]
MARCUS powiedział/a:
To czego mam słuchać??? Co prawda dla mnie 3 to się po 18, a jeszcze lepiej po 20, zaczyna. Chyba, że to kosa na linii Polskie Radio a GW i mnie tu próbujesz wmataczyć ....aaaa....

Na tamte nie odpowiadam, już napisałem, że męczy mnie ten temat. Zależy, ja kiedyś też słuchałem Trójki, ale strasznie zeszła na psy. Jeśli szukasz dobrej muzyki, to zdecydowanie polecam Antyradio (głównie rock, trochę reggae) i Roxy, jeśli informacji i politycznego pier***enia to Tok FM. O kosie na linii PR-GW nic mi nie wiadomo:D
Na tamte nie odpowiadam, już napisałem, że męczy mnie ten temat. Zależy, ja kiedyś też słuchałem Trójki, ale strasznie zeszła na psy. Jeśli szukasz dobrej muzyki, to zdecydowanie polecam Antyradio (głównie rock, trochę reggae) i Roxy, jeśli informacji i politycznego pier***enia to Tok FM. O kosie na linii PR-GW nic mi nie wiadomo:D
In a world full of Uniteds, Citys and Rovers, there is only One Hotspur!!!
20 lipca 2012, 13:34 [cytuj]
MARCUS powiedział/a:
potraktuj to jako sprawiedliwość dziejową :ok:

Krótko, nie ma czegoś takiego, inaczej Niemcy byliby Ugandą, a Tybet Monako. Sprawiedliwość w tym rozumieniu to gówno, które wciska od dwóch tysięcy lat Kościół, samemu oczywiście mając ją w dupie.
MARCUS powiedział/a:
Tylko, że jeżeli ten scenariusz się sprawdzi i Cracovia zagra, to wybacz, ale jej najmniejsza w tym wina.

http://www.sport.pl/sport-krakow/1,115699,11646974,Tomasz_Kafarski_tajemniczy__Cracovia_jeszcze_nie_spadla.html - dziękuję, dobranoc, tyle mam do powiedzenia w temacie tych szmaciarzy. Stary, powiesz że popadam w paranoję, ale po akcjach z ostatnich lat w ogóle by mnie nie zdziwiło, gdyby JW działał w porozumieniu z Filipiakiem i chciał och***ć i Polonię, z której się wycofuje, i GKS. Wiem, że brzmi to mocno kaczorowato-smoleńsko, ale powiedz, że akurat w tym temacie nie ma rzetelnych przesłanek, by mieć co najmniej wątpliwości co do każdego ruchu tych kurwiorzy?!
Krótko, nie ma czegoś takiego, inaczej Niemcy byliby Ugandą, a Tybet Monako. Sprawiedliwość w tym rozumieniu to gówno, które wciska od dwóch tysięcy lat Kościół, samemu oczywiście mając ją w dupie. [quote=MARCUS]Tylko, że jeżeli ten scenariusz się sprawdzi i Cracovia zagra, to wybacz, ale jej najmniejsza w tym wina
In a world full of Uniteds, Citys and Rovers, there is only One Hotspur!!!
20 lipca 2012, 13:38 [cytuj]
Gan a Ty przestań pierdolić jakbyś wychował się na Pepsi Arenie ;)

Jak to jest że każdy klub ma swoich "neandertali" (swoją drogą, ciekawe co sprawia że czujesz się od nich lepszy ?), ale tylko Wasi muszą za wszelką cene udowodnić jacy to z nich "krejzole" :P

Oczywiście potem trzeba napisać do gazetki jakimi to wszyscy są pedałami.

Swoją drogą, bedzie jakaś oprawa dla B.Kempy za to że wstawiłą się za Staruchem?
Gan a Ty przestań pierdolić jakbyś wychował się na Pepsi Arenie ;) Jak to jest że każdy klub ma swoich "neandertali" (swoją drogą, ciekawe co sprawia że czujesz się od nich lepszy ?), ale tylko Wasi muszą za wszelką cene udowodnić jacy to z nich "krejzole" :P Oczywiście potem trzeba napisać do gazetki jakimi to wszyscy są pedałami. Swoją drogą, bedzie jakaś oprawa dla B.Kempy za to że wstawiłą się za Staruchem?
20 lipca 2012, 13:39 [cytuj]
Antyradio to chyba przez neta bym musiał. kiedyś słuchalem trochę i kupa była. NO ale ostatnio o róznych preferencjach pisałeś, nawet temat moczu poruszyłeś, więc.... podobno musimy się w społeczeństwie akceptować :D Roxy jakoś nie mogę strawić. Co się rozkręcę to mi jakiegoś takiego gniota zaserwują, że się pytam po co mi to było?? A jeżeli teraz uważasz że Trójka zlazła na psy to chyba nie sluchałeś jak kiedyś naprawdę była ...... Próbowali z niej zrobić mariaż Zetki z Jedynką . Tak trochę jakby ze sklepów GS chcieć zrobić Harodsa. Teraz przynajmniej wieczorem i w nocy jest tak jak bywało kiedyś zawsze.
Antyradio to chyba przez neta bym musiał. kiedyś słuchalem trochę i kupa była. NO ale ostatnio o róznych preferencjach pisałeś, nawet temat moczu poruszyłeś, więc.... podobno musimy się w społeczeństwie akceptować :D Roxy jakoś nie mogę strawić. Co się rozkręcę to mi jakiegoś takiego gniota zaserwują, że się pytam po co mi to było?? A jeżeli teraz uważasz że Trójka zlazła na psy to chyba nie sluchałeś jak kiedyś naprawdę była ...... Próbowali z niej zrobić mariaż Zetki z Jedynką . Tak trochę jakby ze sklepów GS chcieć zrobić Harodsa. Teraz przynajmniej wieczorem i w nocy jest tak jak bywało kiedyś zawsze
Kogucie życie!
20 lipca 2012, 13:52 [cytuj]
Co do sprawiedliwości dziejowej to sie nie zgodzę. Ty raczej mówisz vet za vet. Tu trzeba by pogrzebać dużo głębiej, przyczyn sytuacje geopolityczne etc. Nieważne.

Co do Cracovii to , niestety muszę, przyznać rację. Tylko nie jedź po nich tak strasznie :zly: Ja Ci po Pogoni nie cisnę, np za to ,że dobrze , że zjebała się w przepaść, przynajmniej stada Brazylijczyków 9 sortu i wynalazków wieśniaka Ptaka nie pokazują ;)
Co do sprawiedliwości dziejowej to sie nie zgodzę. Ty raczej mówisz vet za vet. Tu trzeba by pogrzebać dużo głębiej, przyczyn sytuacje geopolityczne etc. Nieważne. Co do Cracovii to , niestety muszę, przyznać rację. Tylko nie jedź po nich tak strasznie :zly: Ja Ci po Pogoni nie cisnę, np za to ,że dobrze , że zjebała się w przepaść, przynajmniej stada Brazylijczyków 9 sortu i wynalazków wieśniaka Ptaka nie pokazują ;)
Kogucie życie!
20 lipca 2012, 14:19 [cytuj]
MARCUS powiedział/a:
Nieważne.

Zgadzam się.
MARCUS powiedział/a:
Tylko nie jedź po nich tak strasznie :zly: Ja Ci po Pogoni nie cisnę, np za to ,że dobrze , że zjebała się w przepaść, przynajmniej stada Brazylijczyków 9 sortu i wynalazków wieśniaka Ptaka nie pokazują ;)

Z jednej strony chwali Ci się to. Z drugiej ja na Pogoń ptakową chodziłem tylko na początku (choć bez przekonania i zaangażowania, to jednak była Piotrvocia grająca przy Twardowskiego), kiedy jeszcze byli w niej Kaz, Pilarz, Grzelak etc. Nawet jak przyszedł Edi czy Milar (ś.p. - nie wiem czy słyszałeś). Ale jak zaczął się cyrk z tymi listonoszami i sprzedawcami butów, to nie poszedłem na ani jeden mecz i życzyłem temu czemuś jak najszybszego spadku, bo to była jedyna opcja żeby odbudować klub z prawami do herbu, barw i nazwy. Wtedy już chodziłem tylko na PS Nową, grającą w A-klasie. Na tej Pogoni, która teraz weszła, już za wiele razy okazji nie miałem być, ponieważ przeprowadziłem się do Wawy. W każdym razie, odnosząc się do Twojej wypowiedzi, jak dla mnie "dobrze, że zjebała się w przepaść."
Zgadzam się. [quote=MARCUS]Tylko nie jedź po nich tak strasznie :zly: Ja Ci po Pogoni nie cisnę, np za to ,że dobrze , że zjebała się w przepaść, przynajmniej stada Brazylijczyków 9 sortu i wynalazków wieśniaka Ptaka nie pokazują ;)
In a world full of Uniteds, Citys and Rovers, there is only One Hotspur!!!
20 lipca 2012, 14:21 [cytuj]
BTW kolejne zajebiste losowanie polskich klubów. Nawet Ruch z tą Victorią Pilzno miał farta, bo jednak nie jest to rywal pokroju Interu, Apoelu czy nawet Heerenveen.
BTW kolejne zajebiste losowanie polskich klubów. Nawet Ruch z tą Victorią Pilzno miał farta, bo jednak nie jest to rywal pokroju Interu, Apoelu czy nawet Heerenveen
In a world full of Uniteds, Citys and Rovers, there is only One Hotspur!!!
20 lipca 2012, 14:36 [cytuj]
Buli powiedział/a:
Gan a Ty przestań pierdolić jakbyś wychował się na Pepsi Arenie ;)

Jak to jest że każdy klub ma swoich "neandertali" (swoją drogą, ciekawe co sprawia że czujesz się od nich lepszy ?), ale tylko Wasi muszą za wszelką cene udowodnić jacy to z nich "krejzole" :P

Oczywiście potem trzeba napisać do gazetki jakimi to wszyscy są pedałami.

Swoją drogą, bedzie jakaś oprawa dla B.Kempy za to że wstawiłą się za Staruchem?


Neandertale to małolaty które mocne są tylko w grupie. Mając za plecami tłum kozaczą do kogokolwiek, pyskują na necie, itp. a jak co do czego to miękną im nogi. Albo jesteś na tyle dobry żeby radzić sobie samemu, albo nie strugasz głupa. Żeby nie było, ekipy pokroju TB to inna bajka.
Wychowała mnie Żyleta sponsorowana przez literki I oraz A bo stąd było najbliżej do sektora gości :)

btw. My przynajmniej nie kradniemy flag z bagażnika czyjegoś samochodu :cwaniak: :tak:
Neandertale to małolaty które mocne są tylko w grupie. Mając za plecami tłum kozaczą do kogokolwiek, pyskują na necie, itp. a jak co do czego to miękną im nogi. Albo jesteś na tyle dobry żeby radzić sobie samemu, albo nie strugasz głupa. Żeby nie było, ekipy pokroju TB to inna bajka. Wychowała mnie Żyleta sponsorowana przez literki I oraz A bo stąd było najbliżej do sektora gości :) btw. My przynajmniej nie kradniemy flag z bagażnika czyjegoś samochodu :cwaniak: :tak:
20 lipca 2012, 15:00 [cytuj]
Gan1982 powiedział/a:

btw. My przynajmniej nie kradniemy flag z bagażnika czyjegoś samochodu :cwaniak: :tak:


To tylko kwestia czasu. :D:rotfl:

Buli powiedział/a:

Swoją drogą, bedzie jakaś oprawa dla B.Kempy za to że wstawiłą się za Staruchem?


jak to się stanie to pięciu Ganów i pieciu Iwanów już niczego nie obronią , żadnej tezy :hejka:
To tylko kwestia czasu. :D:rotfl: [quote=Buli] Swoją drogą, bedzie jakaś oprawa dla B.Kempy za to że wstawiłą się za Staruchem?
Kogucie życie!
20 lipca 2012, 15:23 [cytuj]
AMEN ! :)
AMEN ! :)
20 lipca 2012, 15:48 [cytuj]
MARCUS powiedział/a:
jak to się stanie to pięciu Ganów i pieciu Iwanów już niczego nie obronią , żadnej tezy :hejka:


Wcale bym się nie zdziwił :cwaniak:

Losowanie polskich drużyn rzeczywiście mega fartowne. Przecież taki Ruch mógł trafić nawet na Inter Mediolan.

Ale znając legię - to i tak to spartoli :plask:
Wcale bym się nie zdziwił :cwaniak: Losowanie polskich drużyn rzeczywiście mega fartowne. Przecież taki Ruch mógł trafić nawet na Inter Mediolan. Ale znając legię - to i tak to spartoli :plask:
|<  <  2  3  4  5  6    >

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 101 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się