Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <  2  3  4  5  6    >
Forum dyskusyjne » Piłka nożna » Nie ma Polonii w Warszawie
20 lipca 2012, 16:07 [cytuj]
Po tym co pokazali w ostatnim meczu jest to wielce prawdopodobne ;p
Po tym co pokazali w ostatnim meczu jest to wielce prawdopodobne ;p
20 lipca 2012, 16:12 [cytuj]
Panowie pytanie - od dawna juz tego nie sledze - czy Slask eliminujac Szwedow awansuje juz do Ligi Mistrzow? na uefa pisza cos o "third round play-off" i wyglada to jak czwarta runda eliminacyjna, jak to jest?
Panowie pytanie - od dawna juz tego nie sledze - czy Slask eliminujac Szwedow awansuje juz do Ligi Mistrzow? na uefa pisza cos o "third round play-off" i wyglada to jak czwarta runda eliminacyjna, jak to jest?
20 lipca 2012, 16:29 [cytuj]
Są 4 rundy eliminacyjne. W praktyce pierwsze 3 powinny być dla polskich zespołów łatwe, bo w nich jeśtemy rozstawieni. Dopiero w 4 sytuacja się trochę bardziej komplikuje.
Są 4 rundy eliminacyjne. W praktyce pierwsze 3 powinny być dla polskich zespołów łatwe, bo w nich jeśtemy rozstawieni. Dopiero w 4 sytuacja się trochę bardziej komplikuje
20 lipca 2012, 17:23 [cytuj]
Jest tak - teraz rozstawieni byli wszyscy, w trzeciej wszyscy oprócz Ruchu, w czwartej tylko Lech. Tak, Śląsk zagra jeszcze (oby!) później jedną rundę, w której trafi na rozstawionego mistrza krajowego (w sensie nie może trafić na 2.,3. czy 4. zespół jakiejś najmocniejszej ligi).
Barometr powiedział/a:
Ale znając legię - to i tak to spartoli :plask:

Ku**a kocham takie gadanie. "Kibicuję wszystkim polskim klubom w pucharach oprócz Legii." Szczególnie typowe dla Legii w zeszłym sezonie było to "partolenie" w pucharach, co? I napisz mi, że nie jestem obiektywny i nie mam racji, bo powinni dojść do finału.
MARCUS powiedział/a:
jak to się stanie to pięciu Ganów i pieciu Iwanów już niczego nie obronią , żadnej tezy :hejka:

Dlatego właśnie nie lubię gadać. Ja swoje, ktoś swoje. Jesteś pewny Marcus że znasz poprawne znaczenie słowa "obrona" czy też "bronić"?
Bronić to ja mogę gości, których zamykają na 48 lub ładują im mandaty za śpiewanie "Donald matole...". Bronić mogę gości płacących mandaty za bluzga. W życiu nie zdarzyło mi się jednak jeszcze bronić żadnego stadionowego bandziora.
Ku**a kocham takie gadanie. "Kibicuję wszystkim polskim klubom w pucharach oprócz Legii." Szczególnie typowe dla Legii w zeszłym sezonie było to "partolenie" w pucharach, co? I napisz mi, że nie jestem obiektywny i nie mam racji, bo powinni dojść do finału. [quote=MARCUS]jak to się stanie to pięciu Ganów i pieciu Iwanów już niczego nie obronią , żadnej tezy :hejka:
In a world full of Uniteds, Citys and Rovers, there is only One Hotspur!!!
20 lipca 2012, 18:47 [cytuj]
Dlaczego masz bronić tych co krzyczą Donald matole? Toć to zwykła obraza majestatu państwa.

To chyba pierwszy premier (od czasów Buzka, który włada jako taką angielszczyzną. Jak doskonale powiedział Jan Nowicki u Moniki Olejnik nie wolno się naśmiewać z człowieka inteligentnego.
Dlaczego masz bronić tych co krzyczą Donald matole? Toć to zwykła obraza majestatu państwa. To chyba pierwszy premier (od czasów Buzka, który włada jako taką angielszczyzną. Jak doskonale powiedział Jan Nowicki u Moniki Olejnik nie wolno się naśmiewać z człowieka inteligentnego
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
20 lipca 2012, 18:54 [cytuj]
Iwan powiedział/a:
Ku**a kocham takie gadanie. "Kibicuję wszystkim polskim klubom w pucharach oprócz Legii." Szczególnie typowe dla Legii w zeszłym sezonie było to "partolenie" w pucharach, co? I napisz mi, że nie jestem obiektywny i nie mam racji, bo powinni dojść do finału.


W zeszłym roku mieli fuksa. W tym sezonie z Urabanem na ławie, osłabionym składem totalnie - już tyle szczęścia mieć nie mogą. Mecz w Lipavie pokazał w jakiej są formie. Remis z jakimiś amatorami i to przy stanie, gdy mieli zawodnika więcej.

To sa rozgrywki klubowe, więc nie dajmy się zwariować! Zresztą nawet na Euro 2012 specjalnie chciałem, żebyśmy przerżnęli wszystkie mecze, bo chciałem zmian w polskiej piłce. Zmian na razie nie ma, ale przynajmniej się o nich mówi. W klubowej - kibicujesz swoim ulubionym klubom. Jakby Legia grała z Tottenhamem - też byś trzymał kciuki za ekipę z Ł3? Wątpię.

I przestań bronić legionistów :P nawet tych co dostają mandaty za "Tusk Ty matole" nie powinieneś bronić - jin tae Ci wyjaśnił dlaczego. Albo mamy państwo prawa - albo anarchię!
W zeszłym roku mieli fuksa. W tym sezonie z Urabanem na ławie, osłabionym składem totalnie - już tyle szczęścia mieć nie mogą. Mecz w Lipavie pokazał w jakiej są formie. Remis z jakimiś amatorami i to przy stanie, gdy mieli zawodnika więcej. To sa rozgrywki klubowe, więc nie dajmy się zwariować! Zresztą nawet na Euro 2012 specjalnie chciałem, żebyśmy przerżnęli wszystkie mecze, bo chciałem zmian w polskiej piłce. Zmian na razie nie ma, ale przynajmniej się o nich mówi. W klubowej - kibicujesz swoim ulubionym klubom. Jakby Legia grała z Tottenhamem - też byś trzymał kciuki za ekipę z Ł3? Wątpię. I przestań bronić legionistów :P nawet tych co dostają mandaty za "Tusk Ty matole" nie powinieneś bronić - jin tae Ci wyjaśnił dlaczego. Albo mamy państwo prawa - albo anarchię!
20 lipca 2012, 19:10 [cytuj]
Barometr powiedział/a:
I przestań bronić legionistów :P nawet tych co dostają mandaty za "Tusk Ty matole" nie powinieneś bronić - jin tae Ci wyjaśnił dlaczego. Albo mamy państwo prawa - albo anarchię!

Mandaty dostali akurat kibice Jagiellonii. A o praworządności to już Ci mówiłem, że będziesz miał prawo się wypowiadać, gdy zaczniesz się tak zachowywać. Ja przestrzegam prawa w każdym miejscu i mam prawo powiedzieć, że jest durne, bo tworzone przed durniów i złodziei. Zakaz reklamowania buków stworzony po to, żeby przykryć aferę w partii. Ustawa o sklepach wielkopowierzchniowych zrobiona też dla interesów. Koleś który zgłosił poselski projekt ustawy (Samoobrona) jest założycielem sieci Lewiatan - czyli sklepów średnio i mało-powierzchniowych. Czekam teraz czym przykryją kwas w koalicji, może "wreszcie" tym zakazem sprzedaży alkoholu na stacjach? Bo zmiany sposobu refundacji leków i reforma emerytalna (ta akurat wyjątkowo dość słuszna) ładnie zostały w mediach przykryte Madzią z Sosnowca i jej starą.
Już Ci kiedyś mówiłem, że płacenie w tym kraju podatków traktuję tylko jako obowiązkowy haracz za możliwość bycia Polakiem, nic więcej.
Mandaty dostali akurat kibice Jagiellonii. A o praworządności to już Ci mówiłem, że będziesz miał prawo się wypowiadać, gdy zaczniesz się tak zachowywać. Ja przestrzegam prawa w każdym miejscu i mam prawo powiedzieć, że jest durne, bo tworzone przed durniów i złodziei. Zakaz reklamowania buków stworzony po to, żeby przykryć aferę w partii. Ustawa o sklepach wielkopowierzchniowych zrobiona też dla interesów. Koleś który zgłosił poselski projekt ustawy (Samoobrona) jest założycielem sieci Lewiatan - czyli sklepów średnio i mało-powierzchniowych. Czekam teraz czym przykryją kwas w koalicji, może "wreszcie" tym zakazem sprzedaży alkoholu na stacjach? Bo zmiany sposobu refundacji leków i reforma emerytalna (ta akurat wyjątkowo dość słuszna) ładnie zostały w mediach przykryte Madzią z Sosnowca i jej starą. Już Ci kiedyś mówiłem, że płacenie w tym kraju podatków traktuję tylko jako obowiązkowy haracz za możliwość bycia Polakiem, nic więcej
In a world full of Uniteds, Citys and Rovers, there is only One Hotspur!!!
20 lipca 2012, 19:55 [cytuj]
Iwan - ja też płacę podatki (obowiązkowy haracz - zgoda, ale jakoś to państwo musi funkcjonować).

Czasem mam problem z przestrzeganiem praw transportu miejskiego, które za bufetowej jest po prostu absurdalne - niedługo taniej mi będzie jeździć taksówkami! A i prawem martwym dla mnie jest przestrzeganie ustawy o wychowaniu w trzeźwości! To już jest skandal, żeby człowiek nie miał własnego wyboru, czy chce się napić w parku, albo na plaży piwka! To samo oczywiście tyczy się palenia fajek w miejscach publicznych.

A dziś słyszałem pomysł skończonych PiSowskich idiotów z senatu, którzy chcą zakazać sprzedaży alkoholu na stacjach benzynowych!!! :krzyk: To jest dopiero paranoja - ograniczanie podstawowych praw konsumenta i oczywiście sprzedawcy! I co ja teraz będę tankował na stacji? Borygo, kurwa?!

W każdym razie i tak żyję w demokracji i staram się prawa nieabsurdalne szanować - w tym to o majestacie władz państwowych.
Iwan - ja też płacę podatki (obowiązkowy haracz - zgoda, ale jakoś to państwo musi funkcjonować). Czasem mam problem z przestrzeganiem praw transportu miejskiego, które za bufetowej jest po prostu absurdalne - niedługo taniej mi będzie jeździć taksówkami! A i prawem martwym dla mnie jest przestrzeganie ustawy o wychowaniu w trzeźwości! To już jest skandal, żeby człowiek nie miał własnego wyboru, czy chce się napić w parku, albo na plaży piwka! To samo oczywiście tyczy się palenia fajek w miejscach publicznych. A dziś słyszałem pomysł skończonych PiSowskich idiotów z senatu, którzy chcą zakazać sprzedaży alkoholu na stacjach benzynowych!!! :krzyk: To jest dopiero paranoja - ograniczanie podstawowych praw konsumenta i oczywiście sprzedawcy! I co ja teraz będę tankował na stacji? Borygo, kurwa?! W każdym razie i tak żyję w demokracji i staram się prawa nieabsurdalne szanować - w tym to o majestacie władz państwowych
20 lipca 2012, 20:08 [cytuj]
Barometr powiedział/a:
A dziś słyszałem pomysł skończonych PiSowskich idiotów z senatu, którzy chcą zakazać sprzedaży alkoholu na stacjach benzynowych!!! :krzyk: To jest dopiero paranoja - ograniczanie podstawowych praw konsumenta i oczywiście sprzedawcy! I co ja teraz będę tankował na stacji? Borygo, kurwa?!

To trochę Cię zmartwię. Z PiS-em wiadomo, jak z koniem w encyklopedii Chmielowskiego - "jaki jest każdy widzi." Ale akurat dyskusja i te wypowiedzi odnoszą się do projektu zmian ustawy, które proponuje PO!!! To Tusk z ekipą wymyślili opcję zakazu sprzedaży alko na stacjach bodajże po 22. lub 23.
To trochę Cię zmartwię. Z PiS-em wiadomo, jak z koniem w encyklopedii Chmielowskiego - "jaki jest każdy widzi." Ale akurat dyskusja i te wypowiedzi odnoszą się do projektu zmian ustawy, które proponuje PO!!! To Tusk z ekipą wymyślili opcję zakazu sprzedaży alko na stacjach bodajże po 22. lub 23
In a world full of Uniteds, Citys and Rovers, there is only One Hotspur!!!
20 lipca 2012, 20:38 [cytuj]
Iwan powiedział/a:
To trochę Cię zmartwię. Z PiS-em wiadomo, jak z koniem w encyklopedii Chmielowskiego - "jaki jest każdy widzi." Ale akurat dyskusja i te wypowiedzi odnoszą się do projektu zmian ustawy, które proponuje PO!!! To Tusk z ekipą wymyślili opcję zakazu sprzedaży alko na stacjach bodajże po 22. lub 23


Dziś widziałem tą ohydną posłankę Marzenę Wróbel, która broniła pomysłu.

http://wyborcza.biz/biznes/1,101562,9200789,Bedzie_zakaz_sprzedazy_alkoholu_na_stacjach_benzynowych_.html

O złożonym przez 17 senatorów z PO, PiS i PSL projekcie napisał w piątek "Dziennik Gazeta Prawna".

A założę się, że to są w większości prawi i sprawiedliwi
Dziś widziałem tą ohydną posłankę Marzenę Wróbel, która broniła pomysłu. http://wyborcza.biz/biznes/1,101562,9200789,Bedzie_zakaz_sprzedazy_alkoholu_na_stacjach_benzynowych_.html O złożonym przez 17 senatorów z PO, PiS i PSL projekcie napisał w piątek "Dziennik Gazeta Prawna". A założę się, że to są w większości prawi i sprawiedliwi
20 lipca 2012, 21:11 [cytuj]
Iwan, kupy nie było?? (zaznaczam, uważaj !!! ;), jeszcze raz ;) ) Czy o co chodzi?? Zluzuj odrobinę.
Tezę też można bronić, to tak odnośnie rozumienia.
Muszę napisać, że to żart taki, że tak naprawdę to w to nie wierzę, że zabawny wydał mi sie pomysł Bulego?? Gan z miejsca wyczuł. Sądzisz, że jeżeli by ,w dalekiej abstrakcji, coś takiego miało miejsce, to uogólniłbym to na wszystkich?? Głupie wydaje mi się rozmawianie akurat z Tobą na ten temat.
Iwan, kupy nie było?? (zaznaczam, uważaj !!! ;), jeszcze raz ;) ) Czy o co chodzi?? Zluzuj odrobinę. Tezę też można bronić, to tak odnośnie rozumienia. Muszę napisać, że to żart taki, że tak naprawdę to w to nie wierzę, że zabawny wydał mi sie pomysł Bulego?? Gan z miejsca wyczuł. Sądzisz, że jeżeli by ,w dalekiej abstrakcji, coś takiego miało miejsce, to uogólniłbym to na wszystkich?? Głupie wydaje mi się rozmawianie akurat z Tobą na ten temat
Kogucie życie!
21 lipca 2012, 14:37 [cytuj]
MARCUS powiedział/a:
Iwan, kupy nie było?? (zaznaczam, uważaj !!! ;), jeszcze raz ;) ) Czy o co chodzi?? Zluzuj odrobinę.
Tezę też można bronić, to tak odnośnie rozumienia.
Muszę napisać, że to żart taki, że tak naprawdę to w to nie wierzę, że zabawny wydał mi sie pomysł Bulego?? Gan z miejsca wyczuł. Sądzisz, że jeżeli by ,w dalekiej abstrakcji, coś takiego miało miejsce, to uogólniłbym to na wszystkich?? Głupie wydaje mi się rozmawianie akurat z Tobą na ten temat

Jezuuu, ale ooo coooo chodzi? Chyba nie zrozumiałem z tego postu nic:D W sensie a propos czego, której wypowiedzi. I to jeszcze komenty Gana, Buliego i moje. Straciłem kompletnie wątek:bezradny:
Jezuuu, ale ooo coooo chodzi? Chyba nie zrozumiałem z tego postu nic:D W sensie a propos czego, której wypowiedzi. I to jeszcze komenty Gana, Buliego i moje. Straciłem kompletnie wątek:bezradny:
In a world full of Uniteds, Citys and Rovers, there is only One Hotspur!!!
21 lipca 2012, 14:44 [cytuj]
Barometr powiedział/a:
Dziś widziałem tą ohydną posłankę Marzenę Wróbel, która broniła pomysłu.

http://wyborcza.biz/biznes/1,101562,9200789,Bedzie_zakaz_sprzedazy_alkoholu_na_stacjach_benzynowych_.html

O złożonym przez 17 senatorów z PO, PiS i PSL projekcie napisał w piątek "Dziennik Gazeta Prawna".

A założę się, że to są w większości prawi i sprawiedliwi

Po pierwsze, nawet gdyby projekt napisał duch Lecha Kaczyńskiego, to nie ma on możliwości przejść bez poparcia koalicji rządzącej, to chyba jasne. Po drugie http://www.se.pl/wydarzenia/kraj/bartosz-arukowicz-koniec-alkoholu-na-stacjach-benzynowych_269712.html
"Wydaje się wysoce celowe podjęcie działań ograniczających dostępność do alkoholu, która to dostępność zgodnie z nauką o uzależnieniu jest istotnym czynnikiem mającym wpływ na rozpowszechnienie używania, a także nadużywania alkoholu" - zobacz, skąd te słowa pochodzą. Nie wypowiedział ich Jarek ani nawet Macierewicz. Nawet durny Błaszczak wypowiada się negatywnie.
BTW żyjesz po wczoraj?:D
Po pierwsze, nawet gdyby projekt napisał duch Lecha Kaczyńskiego, to nie ma on możliwości przejść bez poparcia koalicji rządzącej, to chyba jasne. Po drugie - http://www.se.pl/wydarzenia/kraj/bartosz-arukowicz-koniec-alkoholu-na-stacjach-benzynowych_269712.html "Wydaje się wysoce celowe podjęcie działań ograniczających dostępność do alkoholu, która to dostępność zgodnie z nauką o uzależnieniu jest istotnym czynnikiem mającym wpływ na rozpowszechnienie używania, a także nadużywania alkoholu" - zobacz, skąd te słowa pochodzą. Nie wypowiedział ich Jarek ani nawet Macierewicz. Nawet durny Błaszczak wypowiada się negatywnie. BTW żyjesz po wczoraj?:D
In a world full of Uniteds, Citys and Rovers, there is only One Hotspur!!!
21 lipca 2012, 15:05 [cytuj]
Wracając do tematu - http://www.sport.pl/sport-warszawa/1,124558,12167946,Krol_i_Wojciechowski_chca_anulowac_sprzedaz_Polonii_.html
In a world full of Uniteds, Citys and Rovers, there is only One Hotspur!!!
21 lipca 2012, 15:06 [cytuj]
W NL z tego co się orientuje też nie kupię Wódy na stacjach(nigdy nie pytałem, bo zawsze kupuję w sklepie). Po prostu nie widzę jej na półkach. Są fajki, jedzenie a wódy brak. Chcesz się napić to kup sobie w sklepie. Śmieszy mnie teza, że upadną stacje. Stacja benzynowa jak sama nazwa wskazuje jest do tankowania paliwa, a zakupy to dodatek. Jak stacje się nie utrzymają(bo pensje pracowników bo siamto tamto, to zrobić samoobsługę na karty płatnicze i tyle. Wszędzie mogą być a u nas na każdym pierdziszewie stacja z 4 pomagierów. W dodatku na mniejszych zadupiach są stacje marki "erdol weź się pan odpierdol" ewentualnie "firma kogucik spierdolił i ucikł" Tu nie spotkałem się w mniejszych mieścinach z nie markowymi stacjami benzynowymi. Owszem jak duża firma spedycyjna to ma swoją pompę i tankują.

Ja rozumiem kultywować tradycje narodowe, ale na boga nie musimy mieć na każdym rogu możliwości kupienia wódy(jakikolwiek to byłby magiczny trunek). Poza tym kto chce się napić to pójdzie do sklepu i kupi. Nie powiem kupowałem wódkę na benzynowniach jak wracałem do Polski. Było mi wygodnie i praktycznie, bo nie musiałem zbaczać z trasy(a w gości z pustymi łapskami nie wypada) ale nie róbmy tragedii narodowej z tego, że na BP nie kupię Whisky czy lodowej
W NL z tego co się orientuje też nie kupię Wódy na stacjach(nigdy nie pytałem, bo zawsze kupuję w sklepie). Po prostu nie widzę jej na półkach. Są fajki, jedzenie a wódy brak. Chcesz się napić to kup sobie w sklepie. Śmieszy mnie teza, że upadną stacje. Stacja benzynowa jak sama nazwa wskazuje jest do tankowania paliwa, a zakupy to dodatek. Jak stacje się nie utrzymają(bo pensje pracowników bo siamto tamto, to zrobić samoobsługę na karty płatnicze i tyle. Wszędzie mogą być a u nas na każdym pierdziszewie stacja z 4 pomagierów. W dodatku na mniejszych zadupiach są stacje marki "erdol weź się pan odpierdol" ewentualnie "firma kogucik spierdolił i ucikł" Tu nie spotkałem się w mniejszych mieścinach z nie markowymi stacjami benzynowymi. Owszem jak duża firma spedycyjna to ma swoją pompę i tankują. Ja rozumiem kultywować tradycje narodowe, ale na boga nie musimy mieć na każdym rogu możliwości kupienia wódy(jakikolwiek to byłby magiczny trunek). Poza tym kto chce się napić to pójdzie do sklepu i kupi. Nie powiem kupowałem wódkę na benzynowniach jak wracałem do Polski. Było mi wygodnie i praktycznie, bo nie musiałem zbaczać z trasy(a w gości z pustymi łapskami nie wypada) ale nie róbmy tragedii narodowej z tego, że na BP nie kupię Whisky czy lodowej
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
21 lipca 2012, 15:25 [cytuj]
W Polsce z tego co się orientuję nie kupię zioła w haszbarze. W Polsce z tego co się orientuję nie hoduje się na masową skalę tulipanów. W Polsce z tego co się orientuję nie produkuje się holenderskiego sera. W Polsce z tego co się orientuję nie chodzi się w drewnianych chodakach. Co z tego wszystkiego wynika? Dokładnie to samo co z tego, że w Holandii na stacjach nie ma wódy. Kompletnie nic. Polska to Polska, Holandia to Holandia, a USA to USA. Czy naprawdę musimy kopiować wszystko z Zachodu? Czy naprawdę wszystko co tam jest lepsze?
jin_tae powiedział/a:
Śmieszy mnie teza, że upadną stacje.

A mnie nie śmieszy. Bo wiem, że nie upadną. Wiesz czemu? Bo podrożeje paliwo, które i tak jest już horrendalnie drogie. A za trzy lata i tak okaże się, że stary czy szwagier Arłukowicza ma monopola obok stacji:blee:
A mnie nie śmieszy. Bo wiem, że nie upadną. Wiesz czemu? Bo podrożeje paliwo, które i tak jest już horrendalnie drogie. A za trzy lata i tak okaże się, że stary czy szwagier Arłukowicza ma monopola obok stacji:blee:
In a world full of Uniteds, Citys and Rovers, there is only One Hotspur!!!
21 lipca 2012, 19:00 [cytuj]
Iwan powiedział/a:
Jezuuu, ale ooo coooo chodzi? Chyba nie zrozumiałem z tego postu nic:D W sensie a propos czego, której wypowiedzi. I to jeszcze komenty Gana, Buliego i moje. Straciłem kompletnie wątek:bezradny:


To się cofnij , jak chcesz to nawet do tyłu, i sprawdź do czego się odniosłem

Iwan powiedział/a:

"Wydaje się wysoce celowe podjęcie działań ograniczających dostępność do alkoholu, która to dostępność zgodnie z nauką o uzależnieniu jest istotnym czynnikiem mającym wpływ na rozpowszechnienie używania, a także nadużywania alkoholu"


Ograniczanie dostępu(po 13 tankujemy, po 13), jak pokazuje rzeczywistość, już w czasach poprzednich, udowodniła skuteczność tej metody. Najsprawiedliwiej będzie jak ogólnie dostępność zlikwidują całkowicie. Meliny rozkwitną i ceny się uwolnią. Nie będzie myta w postaci akcyzy, a tylko czysta relacja popyt/podaż. Co to jest za kretyn!!!

jin_tae powiedział/a:
W NL z tego co się orientuje też nie kupię Wódy na stacjach(nigdy nie pytałem, bo zawsze kupuję w sklepie). Po prostu nie widzę jej na półkach. Są fajki, jedzenie a wódy brak. Chcesz się napić to kup sobie w sklepie. Śmieszy mnie teza, że upadną stacje. Stacja benzynowa jak sama nazwa wskazuje jest do tankowania paliwa, a zakupy to dodatek. Jak stacje się nie utrzymają(bo pensje pracowników bo siamto tamto, to zrobić samoobsługę na karty płatnicze i tyle. Wszędzie mogą być a u nas na każdym pierdziszewie stacja z 4 pomagierów. W dodatku na mniejszych zadupiach są stacje marki "erdol weź się pan odpierdol" ewentualnie "firma kogucik spierdolił i ucikł" Tu nie spotkałem się w mniejszych mieścinach z nie markowymi stacjami benzynowymi. Owszem jak duża firma spedycyjna to ma swoją pompę i tankują.

Ja rozumiem kultywować tradycje narodowe, ale na boga nie musimy mieć na każdym rogu możliwości kupienia wódy(jakikolwiek to byłby magiczny trunek). Poza tym kto chce się napić to pójdzie do sklepu i kupi. Nie powiem kupowałem wódkę na benzynowniach jak wracałem do Polski. Było mi wygodnie i praktycznie, bo nie musiałem zbaczać z trasy(a w gości z pustymi łapskami nie wypada) ale nie róbmy tragedii narodowej z tego, że na BP nie kupię Whisky czy lodowej


Ty masz taką tendencję do porównania nas do Holandii, dlatego, że uważasz, że tam jest lepiej zawsze i wszędzie?? Każde rozwiązanie jest boskie, a my ciemniaki mamy tylko kopiować? Lepiej dla nas? To może niech Hol sobie pozwoli na dostęp do gorzałki na stacjach??
To się cofnij , jak chcesz to nawet do tyłu, i sprawdź do czego się odniosłem [quote=Iwan] "Wydaje się wysoce celowe podjęcie działań ograniczających dostępność do alkoholu, która to dostępność zgodnie z nauką o uzależnieniu jest istotnym czynnikiem mającym wpływ na rozpowszechnienie używania, a także nadużywania alkoholu"
Kogucie życie!
21 lipca 2012, 19:19 [cytuj]
Iwan powiedział/a:
BTW żyjesz po wczoraj?:D


Jasne - czemu miałbym nie żyć? Jeszcze na Prometeusza rano skoczyłem :hejka:

Iwan powiedział/a:
A mnie nie śmieszy. Bo wiem, że nie upadną. Wiesz czemu? Bo podrożeje paliwo, które i tak jest już horrendalnie drogie. A za trzy lata i tak okaże się, że stary czy szwagier Arłukowicza ma monopola obok stacji:blee:


też mnie to wcale nie śmieszy ;(
Jasne - czemu miałbym nie żyć? Jeszcze na Prometeusza rano skoczyłem :hejka: [quote=Iwan]A mnie nie śmieszy. Bo wiem, że nie upadną. Wiesz czemu? Bo podrożeje paliwo, które i tak jest już horrendalnie drogie. A za trzy lata i tak okaże się, że stary czy szwagier Arłukowicza ma monopola obok stacji:blee:
22 lipca 2012, 11:20 [cytuj]
Wracając do jednego z poprzednich wątków to ci ludzie, niestety najczęściej się tak zachowują, w dzieci achtungiem ku powszechnej radości.
http://www.youtube.com/watch?v=LqsdIzD9wPU
Wracając do jednego z poprzednich wątków to ci ludzie, niestety najczęściej się tak zachowują, w dzieci achtungiem ku powszechnej radości. http://www.youtube.com/watch?v=LqsdIzD9wPU
22 lipca 2012, 17:37 [cytuj]
http://www.weszlo.com/news/11226-Jest_nowa_wizja_Jozef_Wojciechowski_w_wersji_20_Tylko_dlaczego_wciaz_nikt_sie_nie_buntuje_
"I jeszcze jedno na sam koniec. Niezmiennie, od kilku dni, zastanawiamy się, gdzie w całym tym zamieszaniu są kibice Polonii. Czytamy głosy sprzeciwu na forach internetowych, narzekania na Facebooku, jęki na Twitterze, ale w rzeczywistości nie widzimy żadnego oporu. Ani jednego spektakularnego gestu czy zrywu. No, bo co? Te kilkanaście czy kilkadziesiąt osób blokujących konferencję Wojciechowskiego? To miał być sprzeciw? Nie namawiamy, w żadnym wypadku, do jakiejkolwiek formy przemocy, ale takie są fakty – kibice z Katowic zareagowali, gdy działa im się krzywda, a przy Konwiktorskiej nieustannie słychać tylko jakieś niemrawe pomruki." - Moim zdaniem bardzo trafny akapicik. Kibice Gieksy zareagowali w minutę i po dwóch minutach pomysł odebrania ich klubowi tożsamości upadł.
http://www.weszlo.com/news/11226-Jest_nowa_wizja_Jozef_Wojciechowski_w_wersji_20_Tylko_dlaczego_wciaz_nikt_sie_nie_buntuje_ "I jeszcze jedno na sam koniec. Niezmiennie, od kilku dni, zastanawiamy się, gdzie w całym tym zamieszaniu są kibice Polonii. Czytamy głosy sprzeciwu na forach internetowych, narzekania na Facebooku, jęki na Twitterze, ale w rzeczywistości nie widzimy żadnego oporu. Ani jednego spektakularnego gestu czy zrywu. No, bo co? Te kilkanaście czy kilkadziesiąt osób blokujących konferencję Wojciechowskiego? To miał być sprzeciw? Nie namawiamy, w żadnym wypadku, do jakiejkolwiek formy przemocy, ale takie są fakty – kibice z Katowic zareagowali, gdy działa im się krzywda, a przy Konwiktorskiej nieustannie słychać tylko jakieś niemrawe pomruki." - Moim zdaniem bardzo trafny akapicik. Kibice Gieksy zareagowali w minutę i po dwóch minutach pomysł odebrania ich klubowi tożsamości upadł
In a world full of Uniteds, Citys and Rovers, there is only One Hotspur!!!
|<  <  2  3  4  5  6    >

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 95 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się