Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  2  3  4  5  6  
Forum dyskusyjne » Piłka nożna » Nie ma Polonii w Warszawie
22 lipca 2012, 20:11 [cytuj]
Dla rozluźnienia piosenka tematyczna:

http://www.youtube.com/watch?v=0r2UrD7aHJ4


Obiecuje że ostatnia w tym wątku ; )
Dla rozluźnienia piosenka tematyczna: http://www.youtube.com/watch?v=0r2UrD7aHJ4 Obiecuje że ostatnia w tym wątku ; )
23 lipca 2012, 01:18 [cytuj]
MARCUS powiedział/a:
Ty masz taką tendencję do porównania nas do Holandii, dlatego, że uważasz, że tam jest lepiej zawsze i wszędzie?? Każde rozwiązanie jest boskie, a my ciemniaki mamy tylko kopiować? Lepiej dla nas? To może niech Hol sobie pozwoli na dostęp do gorzałki na stacjach??


Nie mam to tylko przypadek. Po prostu w wielu krajach nie można kupić wódy na stacji benzynowej i nikt z tego nie robi wielkiej afery. U nas lobby alkoholowe jest tak mocne, że szczekają aż na wiejskiej. Wszystkie argumenty o plajtach stacji benzynowych zdołam obalić w 5 minut. Stacja benzynowa utrzymuje się z benzyny. Chyba nikt z większości nie robi tam zakupów jak w warzywniaku. Rozumiem części samochodowe typu żarówki czy oleje etc ale po kiego ch...ja na stacji benzynowej margaryna do smażenia czy inne g..wno. Jak mówiłem wcześniej mnie to ni ziębi ni grzeje, ale jedno jest pewne. Nikomu krzywda się nie stanie jak nie kupią wódy na benzynowni.

Palenie w miejscu publicznym też było wyszczekane w mediach a teraz jest przyjemnie. Kto chce idzie sobie w pubie do palarni kto nie to nie. Ja nie mam zamiaru siedzieć w pubie gdzie 5 chłopa mi dymi pod nosem fajki za 5 zl albo ruskie śmierdzidła. Mówię to jako były palacz nigdy nie paliłem ani w domu, ani w aucie. Zawsze albo dwór albo palarnia. Nawet znajomi u mnie na imprezach wypad na balkon palić.

Wracając do temat http://sport.onet.pl/pilka-nozna/ekstraklasa/polonia-warszawa-zostaje-w-ekstraklasie,1,5196016,wiadomosc.html
Nie mam to tylko przypadek. Po prostu w wielu krajach nie można kupić wódy na stacji benzynowej i nikt z tego nie robi wielkiej afery. U nas lobby alkoholowe jest tak mocne, że szczekają aż na wiejskiej. Wszystkie argumenty o plajtach stacji benzynowych zdołam obalić w 5 minut. Stacja benzynowa utrzymuje się z benzyny. Chyba nikt z większości nie robi tam zakupów jak w warzywniaku. Rozumiem części samochodowe typu żarówki czy oleje etc ale po kiego ch...ja na stacji benzynowej margaryna do smażenia czy inne g..wno. Jak mówiłem wcześniej mnie to ni ziębi ni grzeje, ale jedno jest pewne. Nikomu krzywda się nie stanie jak nie kupią wódy na benzynowni. Palenie w miejscu publicznym też było wyszczekane w mediach a teraz jest przyjemnie. Kto chce idzie sobie w pubie do palarni kto nie to nie. Ja nie mam zamiaru siedzieć w pubie gdzie 5 chłopa mi dymi pod nosem fajki za 5 zl albo ruskie śmierdzidła. Mówię to jako były palacz nigdy nie paliłem ani w domu, ani w aucie. Zawsze albo dwór albo palarnia. Nawet znajomi u mnie na imprezach wypad na balkon palić. Wracając do tematu http://sport.onet.pl/pilka-nozna/ekstraklasa/polonia-warszawa-zostaje-w-ekstraklasie,1,5196016,wiadomosc.html
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
23 lipca 2012, 22:51 [cytuj]
24 lipca 2012, 13:04 [cytuj]
konradthfc powiedział/a:
Tak się zastanawiam, o co Ci chodzi w tej piłce? Nie ma Cię tyle czasu, to odnoszę wrażenie, że na takich mędrców, GW nie ma zapotrzebowania.... Widziałeś derby Belgradu? Czy tam dla Twojej jasnej świadomości (bardziej europejskiej) Wiednia? Ja przeżyłem, i czytam Ciebie i pierdolisz jak potłuczony. RB Leipzig czy RB Salzburg Ci odpowiada? Iwan, ogarnij się. Włączasz się w tematy, na które nie masz pojęcia. Chodzisz na Pogoń. Ok. Kiedy widziałeś na stadionie Pogoni 25.000 luda? Tylko mogłeś zobaczyć z Górnikiem Zabrze. Ale wtedy chodziłeś jeszcze na stojąco pod szafą. Nie rób kurwa z szamba perfumerii

Chyba Ci kapeczkę nie wyszedł ten "cytat", bo pod "Iwan powiedział/a" jest przeklejona przeze mnie wypowiedź halabaly. Bądź łaskaw napisać o którą MOJĄ wypowiedź Ci chodzi to się odniosę. Przy okazji, byłem na Derbach Chorwacji, może być? Czy na obejrzenie czegoś takiego na żywo też jestem za młody;)
Chyba Ci kapeczkę nie wyszedł ten "cytat", bo pod "Iwan powiedział/a" jest przeklejona przeze mnie wypowiedź halabaly. Bądź łaskaw napisać o którą MOJĄ wypowiedź Ci chodzi to się odniosę. Przy okazji, byłem na Derbach Chorwacji, może być? Czy na obejrzenie czegoś takiego na żywo też jestem za młody;)
In a world full of Uniteds, Citys and Rovers, there is only One Hotspur!!!
25 lipca 2012, 21:40 [cytuj]
Tak kończąc dyskusję - temat tego forum się zdezaktualizował. Polonia zostaje w Warszawie. Ja się cieszę - będę miał gdzie na mecze Ekstraklasy chodzić bez strachu, że jakiś 15-letni gówniarz z patologicznej rodziny wpadnie na pomysł, żeby mi wyjebać przed stadionem na Łazienkowskiej :X
Tak kończąc dyskusję - temat tego forum się zdezaktualizował. Polonia zostaje w Warszawie. Ja się cieszę - będę miał gdzie na mecze Ekstraklasy chodzić bez strachu, że jakiś 15-letni gówniarz z patologicznej rodziny wpadnie na pomysł, żeby mi wyjebać przed stadionem na Łazienkowskiej :X
25 lipca 2012, 22:35 [cytuj]
Barometr powiedział/a:
Tak kończąc dyskusję - temat tego forum się zdezaktualizował. Polonia zostaje w Warszawie. Ja się cieszę - będę miał gdzie na mecze Ekstraklasy chodzić bez strachu, że jakiś 15-letni gówniarz z patologicznej rodziny wpadnie na pomysł, żeby mi wyjebać przed stadionem na Łazienkowskiej :X


to luźna wypowiedź czy propozycja, bo nie wiem czy mam pakować balentines'a do kufra podróżniczego? :rotfl:
to luźna wypowiedź czy propozycja, bo nie wiem czy mam pakować balentines'a do kufra podróżniczego? :rotfl:
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
26 lipca 2012, 00:58 [cytuj]
jin_tae powiedział/a:
to luźna wypowiedź czy propozycja, bo nie wiem czy mam pakować balentines'a do kufra podróżniczego? :rotfl:


A co jin - na Konwiktorską chcesz się przejść? Jak tak - pakuj kufer, a podejrzewam, że Iwan też się skusi na meczyk Polonii :muza:
A co jin - na Konwiktorską chcesz się przejść? Jak tak - pakuj kufer, a podejrzewam, że Iwan też się skusi na meczyk Polonii :muza:
26 lipca 2012, 09:02 [cytuj]
Barometr powiedział/a:
A co jin - na Konwiktorską chcesz się przejść? Jak tak - pakuj kufer, a podejrzewam, że Iwan też się skusi na meczyk Polonii :muza:

A co jin - na Konwiktorską chcesz się przejść? Jak tak - pakuj kufer, a podejrzewam, że Iwan też się skusi na meczyk Polonii


Hm, ja zrozumiałem, że jin oferuje się do odegrania roli tego 15-letniego gowniarza a Balantines miałby być narzędziem zbrodni ;) ;) ;)
Hm, ja zrozumiałem, że jin oferuje się do odegrania roli tego 15-letniego gowniarza a Balantines miałby być narzędziem zbrodni ;) ;) ;)
26 lipca 2012, 15:34 [cytuj]
halabala powiedział/a:
Hm, ja zrozumiałem, że jin oferuje się do odegrania roli tego 15-letniego gowniarza a Balantines miałby być narzędziem zbrodni ;) ;) ;)


Eee tam - ja wolę podejść do tego od drugiej strony :tak:
Eee tam - ja wolę podejść do tego od drugiej strony :tak:
|<  <<  <  2  3  4  5  6  

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 9 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się