Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

1  2  3  4  5    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Piłka nożna » Jakiego jeszcze klubu jesteście sympatykami?
4 sierpnia 2012, 04:16 [cytuj]
Jak w temacie, komu kibicujecie oprócz Tottenhamu :) ?

Ja od siebie mogę dodać, że jestem kibicem Napoli, jakoś najbardziej spodobała mi się ta drużyna spośród innych klubów we włoskiej Serie A :) Darzę sympatią również Sunderland i Bilbao :)

Jak w temacie, komu kibicujecie oprócz Tottenhamu :) ? Ja od siebie mogę dodać, że jestem kibicem Napoli, jakoś najbardziej spodobała mi się ta drużyna spośród innych klubów we włoskiej Serie A :) Darzę sympatią również Sunderland i Bilbao :)
Jesteśmy królami z White Hart Lane!
4 sierpnia 2012, 08:29 [cytuj]
Z polski i na drugim miejscu/jeśli nie egzekwo na pierwszym ze Spurs jest Górnik Zabrze, zaś z zagranicznych darze sympatią Werder Brema, Valencię i Villareal
Z polski i na drugim miejscu/jeśli nie egzekwo na pierwszym ze Spurs jest Górnik Zabrze, zaś z zagranicznych darze sympatią Werder Brema, Valencię i Villareal
To dare is to do.
4 sierpnia 2012, 08:46 [cytuj]
Bilbao , Cracovia , Caen :luzik:
Bilbao , Cracovia , Caen :luzik:
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
4 sierpnia 2012, 09:36 [cytuj]
RAFO THFC powiedział/a:
Bilbao , Cracovia , Caen :luzik:


Co w Caen jest takiego wyjątkowego? Pytam z pozycji kibica, który nic o tym klubie nie wie
Co w Caen jest takiego wyjątkowego? Pytam z pozycji kibica, który nic o tym klubie nie wie
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
4 sierpnia 2012, 10:12 [cytuj]
jin_tae powiedział/a:
Co w Caen jest takiego wyjątkowego? Pytam z pozycji kibica, który nic o tym klubie nie wie
pewnie grał w Fm'a i mu dobrze szło :D co do moich to Saint Etienne, Deportivo i Palermo :D
pewnie grał w Fm'a i mu dobrze szło :D co do moich to Saint Etienne, Deportivo i Palermo :D
4 sierpnia 2012, 10:24 [cytuj]
U mnie to chyba wiadomo :p
THFC, Legia, Werder Brema, Juventus
U mnie to chyba wiadomo :p THFC, Legia, Werder Brema, Juventus
4 sierpnia 2012, 10:53 [cytuj]
Poza Spurs lubie pewien włoski klub zwany AS ROMA.
Poza Spurs lubie pewien włoski klub zwany AS ROMA
4 sierpnia 2012, 11:01 [cytuj]
Pewnie się naraże części forumowiczów, ale moje ulubione kluby to: THFC, FC Barcelona, WHU.
Pewnie się naraże części forumowiczów, ale moje ulubione kluby to: THFC, FC Barcelona, WHU
"Veni, vidi, vici" Jestem jaki jestem i dobrze mi z tym
4 sierpnia 2012, 11:28 [cytuj]
jin_tae powiedział/a:
Co w Caen jest takiego wyjątkowego? Pytam z pozycji kibica, który nic o tym klubie nie wie

Sebastian Alex - Odpowiedzał:tak:
Sebastian Alex - Odpowiedzał:tak:
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
4 sierpnia 2012, 11:31 [cytuj]
TOTTENHAM, Atalanta Bergamo, Atletico Madryt.
TOTTENHAM, Atalanta Bergamo, Atletico Madryt
4 sierpnia 2012, 12:14 [cytuj]
No i Hanka Gilów FC - w ktorym gram prawego obrońce - oczwiście

:hejka:
No i Hanka Gilów FC - w ktorym gram prawego obrońce - oczwiście :hejka:
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
4 sierpnia 2012, 12:19 [cytuj]
Tottenham, Roma, Valencia, Ajax ;)
Tottenham, Roma, Valencia, Ajax ;)
4 sierpnia 2012, 12:27 [cytuj]
Tottenham, Legia, WHU, Ajax
Tottenham, Legia, WHU, Ajax
4 sierpnia 2012, 13:13 [cytuj]
Poza Spurs to chyba tylko Lyon i Celtic.
Poza Spurs to chyba tylko Lyon i Celtic
4 sierpnia 2012, 13:32 [cytuj]
Lubuszanin Trzcianka !!!:brawo: Oglądam wszystkie mecze Borussii Dortmund bo grają zajebisty football przy udziale Polaków, ale nie będę udawał ich kibica :P
Lubuszanin Trzcianka !!!:brawo: Oglądam wszystkie mecze Borussii Dortmund bo grają zajebisty football przy udziale Polaków, ale nie będę udawał ich kibica :P
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
4 sierpnia 2012, 13:43 [cytuj]
Zolter powiedział/a:
Poza Spurs lubie pewien włoski klub zwany AS ROMA


Napoli z Romą nie żyją w zgodzie, ale szanuje ich bardziej niż Milan czy Juventus.
Napoli z Romą nie żyją w zgodzie, ale szanuje ich bardziej niż Milan czy Juventus
Jesteśmy królami z White Hart Lane!
4 sierpnia 2012, 13:45 [cytuj]
Wiem o tym dobrze deiak.
Wiem o tym dobrze deiak
4 sierpnia 2012, 13:51 [cytuj]
raku powiedział/a:
Saint Kilda Saints, ale chyba jestem jedynym fanem futbolu australijskiego wśród Spursmaniaków, to nie będę wchodził w szczegóły :P


Ja lubię Essendon Bombers. Nie jestem jakimś zagorzałym fanem AFL, ale oglądam dosyć regularnie.
A jeśli chodzi o kibicowanie takie jak Spurs, to jedynie Cleveland Cavaliers. Za to sympatyzuję z kilkudziesięcioma klubami w różnych dyscyplinach:rotfl:
Ja lubię Essendon Bombers. Nie jestem jakimś zagorzałym fanem AFL, ale oglądam dosyć regularnie. A jeśli chodzi o kibicowanie takie jak Spurs, to jedynie Cleveland Cavaliers. Za to sympatyzuję z kilkudziesięcioma klubami w różnych dyscyplinach:rotfl:
1  2  3  4  5    >  >>  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 146 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się