Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

1  2  3    >
Forum dyskusyjne » Piłka nożna » Dyskusje nie o Kogutach.
12 marca 2013, 23:49 [cytuj]
Założyłem wątek ponieważ za dużo dyskusji o innych. Tu się kłócimy i dyskutujemy o innych zespołach, piłkarzach, trenerach i innych laskach.
Założyłem wątek ponieważ za dużo dyskusji o innych. Tu się kłócimy i dyskutujemy o innych zespołach, piłkarzach, trenerach i innych laskach
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
13 marca 2013, 02:09 [cytuj]
Tak apropo najlepszej drużyny na świecie - Real pokazał gdzie jest jej miejsce. Milan nie przegrał bo Barca jest najlepszą drużyną na świecie. Milan przegrał, bo to gamonie ot cała filozofia. To nie Barca zagrała zajebisty mecz. Z takim Milanem wciskamy im bezproblemowo te 4 gole.
Tak apropo najlepszej drużyny na świecie - Real pokazał gdzie jest jej miejsce. Milan nie przegrał bo Barca jest najlepszą drużyną na świecie. Milan przegrał, bo to gamonie ot cała filozofia. To nie Barca zagrała zajebisty mecz. Z takim Milanem wciskamy im bezproblemowo te 4 gole
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
13 marca 2013, 14:04 [cytuj]
jin_tae powiedział/a:
Tak apropo najlepszej drużyny na świecie - Real pokazał gdzie jest jej miejsce. Milan nie przegrał bo Barca jest najlepszą drużyną na świecie. Milan przegrał, bo to gamonie ot cała filozofia. To nie Barca zagrała zajebisty mecz. Z takim Milanem wciskamy im bezproblemowo te 4 gole


pierdolenie, żaden klub w Europie nie jest w stanie zagrać takiej piły jak Barca a to co pokazali Iniesta i Messi jest poza zasięgiem wszystkich. Słabo grającemu Interowi którym nie wystawił pełnego składu i wykłada lachę na LE wrzuciliśmy 3-0 na whl, więc co ty gadasz?
pierdolenie, żaden klub w Europie nie jest w stanie zagrać takiej piły jak Barca a to co pokazali Iniesta i Messi jest poza zasięgiem wszystkich. Słabo grającemu Interowi którym nie wystawił pełnego składu i wykłada lachę na LE wrzuciliśmy 3-0 na whl, więc co ty gadasz?
Dobry czas to nie rolex tylko chwile co są wolne
13 marca 2013, 14:08 [cytuj]
a jakbyś siedział trochę w temacie to byś wiedział że Barca od paru lat zawsze ma kryzys w lutym a że trafiły się akurat GD gdzie nie było trenera i zmysłu taktycznego to szczęście Realu :) Barca gra dalej w LM, Barca na 99% zdobędzie mistrzostwo Hiszpanii, Barca ma takich graczy jak Iniesta i Messi, Barca ma szkółkę która produkuje najlepszych piłkarzy od paru lat. A każdego meczu nie można wygrać.
a jakbyś siedział trochę w temacie to byś wiedział że Barca od paru lat zawsze ma kryzys w lutym a że trafiły się akurat GD gdzie nie było trenera i zmysłu taktycznego to szczęście Realu :) Barca gra dalej w LM, Barca na 99% zdobędzie mistrzostwo Hiszpanii, Barca ma takich graczy jak Iniesta i Messi, Barca ma szkółkę która produkuje najlepszych piłkarzy od paru lat. A każdego meczu nie można wygrać
Dobry czas to nie rolex tylko chwile co są wolne
13 marca 2013, 14:26 [cytuj]
Sergio Busquets już wypowiedział się na ten temat po pierwszym meczu z Milanem: ""nie jesteśmy najlepsi na świecie, kiedy wszystko wygrywamy. Teraz wychodzi na to, że jesteśmy najgorsi".
I tak się zachowują Ci "wielcy znawcy futbolu" co głoszą po 1-3 porażkach koniec hegemonii FC Barcelony, kiedy w sezonie grają 50-60 meczy.

W takiej formie w jakiej Barca była w lutym, to Tottenham wygrałby z nimi dwa razy, więc nie widzę powodów, aby spuszczać się nad tymi zwycięstwami Realu. A ponadto te "cieniasy z ligi hiszpańskiej" (podobno tam poza Realem i Barceloną nie ma już żadnej solidnej drużyny i wszystkie się podkładają) potrafiły Blaugranie strzelać bramkę, mając 2-3, a czasami jedną dobrą sytuację w meczu, od meczu z Deportivo sytuacja wygląda już inaczej.

Już się pojawiają głosy, że Real po wczorajszym spotkaniu chciałby uniknąć Barcelony w piątkowym losowaniu.

Ale to, że Milan odpadnie było normalne i mnie zupełnie nie dziwi. Ta drużyna od wielu lat gra dobrze u siebie w LM, a na wyjazdach daje za przeproszeniem dupy. Już rok temu Arsenal był o krok, aby doprowadzić do dogrywki.

Jeżeli ktoś neguje, że FC Barcelona jest najlepszą drużyną, to zapytam która?
Real Madryt, który wygrał LM ostatni raz w 2002 roku?
Bayern Monachium, który wygrał LM ostatni raz w 2001 roku?

Jeżeli będziemy określali najlepszą drużyną na podstawie kilku ostatnich meczy to może i Bayern Monachium. Ale jakbyśmy oceniali najlepszego piłkarza na świecie na podstawie kilku ostatnich meczy to byłby nim Gareth Bale. A na dzień dzisiejszy wydaje się troszkę śmieszne, bo piłkarsko jest jeszcze kilku lepszych graczy od niego.
Sergio Busquets już wypowiedział się na ten temat po pierwszym meczu z Milanem: ""nie jesteśmy najlepsi na świecie, kiedy wszystko wygrywamy. Teraz wychodzi na to, że jesteśmy najgorsi". I tak się zachowują Ci "wielcy znawcy futbolu" co głoszą po 1-3 porażkach koniec hegemonii FC Barcelony, kiedy w sezonie grają 50-60 meczy. W takiej formie w jakiej Barca była w lutym, to Tottenham wygrałby z nimi dwa razy, więc nie widzę powodów, aby spuszczać się nad tymi zwycięstwami Realu. A ponadto te "cieniasy z ligi hiszpańskiej" (podobno tam poza Realem i Barceloną nie ma już żadnej solidnej drużyny i wszystkie się podkładają) potrafiły Blaugranie strzelać bramkę, mając 2-3, a czasami jedną dobrą sytuację w meczu, od meczu z Deportivo sytuacja wygląda już inaczej. Już się pojawiają głosy, że Real po wczorajszym spotkaniu chciałby uniknąć Barcelony w piątkowym losowaniu. Ale to, że Milan odpadnie było normalne i mnie zupełnie nie dziwi. Ta drużyna od wielu lat gra dobrze u siebie w LM, a na wyjazdach daje za przeproszeniem dupy. Już rok temu Arsenal był o krok, aby doprowadzić do dogrywki. Jeżeli ktoś neguje, że FC Barcelona jest najlepszą drużyną, to zapytam która? Real Madryt, który wygrał LM ostatni raz w 2002 roku? Bayern Monachium, który wygrał LM ostatni raz w 2001 roku? Jeżeli będziemy określali najlepszą drużyną na podstawie kilku ostatnich meczy to może i Bayern Monachium. Ale jakbyśmy oceniali najlepszego piłkarza na świecie na podstawie kilku ostatnich meczy to byłby nim Gareth Bale. A na dzień dzisiejszy wydaje się troszkę śmieszne, bo piłkarsko jest jeszcze kilku lepszych graczy od niego
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą...
13 marca 2013, 14:31 [cytuj]
Jeździ ktoś na Bundeslige? Konkretnie na 2.Bundeslige?
Jeździ ktoś na Bundeslige? Konkretnie na 2.Bundeslige?
13 marca 2013, 14:37 [cytuj]
Chyba sobie odpuszczę otwieranie tego wątku i czytanie postów Szczawika :)
Chyba sobie odpuszczę otwieranie tego wątku i czytanie postów Szczawika :)
13 marca 2013, 14:44 [cytuj]
Walu powiedział/a:
Chyba sobie odpuszczę otwieranie tego wątku i czytanie postów Szczawika :)


Po prostu musisz pogodzić się z rzeczywistością :)
Nurtował mnie twój nick, ale już chyba jestem w 100% pewien dlaczego akurat taki :)
Po prostu musisz pogodzić się z rzeczywistością :) Nurtował mnie twój nick, ale już chyba jestem w 100% pewien dlaczego akurat taki :)
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą...
13 marca 2013, 14:54 [cytuj]
Dla mnie genialny pomysł :P nie trzeba czytac o farcelonie, fanatycy się tutaj zgromadzą :D
Dla mnie genialny pomysł :P nie trzeba czytac o farcelonie, fanatycy się tutaj zgromadzą :D
13 marca 2013, 15:04 [cytuj]
Tak z życzliwości przypomnę parę wypowiedzi sprzed jakiegoś czasu :)

jin_tae powiedział/a:
ktoś tu pisał, że Barcelona jest faworytem do zdobycia LM :wysmiewacz:


Ten się śmieje, kto się śmieje ostatni :wysmiewacz:

PatricziwwersjiBeta powiedział/a:
Forza Milan:brawo: Milan nie wygrał. Milan Rozjebał Barcelonę:ok:


Kto będzie teraz pamiętał o świetnym meczu Milanu, a raczej o fatalnym w wykonaniu FC Barcelony sprzed 3 tygodni?

jin_tae powiedział/a:
:brawo: ŚWIĘTE SŁOWA Styl Barcy się skończył i każdy z lepszych klubów z mądrym trenerem rozpyka ich taktykę. Czy to real czy bayern czy nawet MU. Koniec złotej ery Barcy. Ten klub będzie już tylko pikował w dół jak forma Messiego :D

Trzaskal to wynika z tego, że te tuki za dziecka nie grały w dziada i teraz nadrabiają zaległości :D


Po dwumeczu z Interem Mediolan w 2010 roku też wieszczyli koniec FC Barcelony :)
Zawsze znajdą się jacyś hejterzy, nie jesteś sam :)

A gdzie jest Hades co tak hejtował przez luty FC Barcelonę jak złapała zniżkę formy?

Panowie, taka rada na przyszłość - Nie róbcie z siebie proroków, bo można wyjść na idiotę :)

Ja rozumiem, że jest coś takiego jak ból dupy, kiedy jakaś drużyna zdominuje futbol, czy jakkolwiek ktoś wybija się ponad pewien poziom, to wszędzie jest normalne i tak wygląda rzeczywistość. Nie jesteście sami.

Poczekajcie jak Tottenham stanie się jedną z najlepszą drużyn w Anglii (pod warunkiem, że nie będzie sprzedawał swoich najlepszych piłkarzy)- to ilość hejterów będzie dużo, dużo większa.

Już jest niejaki Wojtuś z Arsenalu, który za każdym razem będzie negatywnie odnosił się do Spurs, bez znaczenia co osiągną czy Wenger, który ma ból dupy, że Arsenal znajduje się za nami ;p

Panowie trzeba spojrzeć prawdzie w oczy.
Ten się śmieje, kto się śmieje ostatni :wysmiewacz: [quote=PatricziwwersjiBeta]Forza Milan:brawo: Milan nie wygrał. Milan Rozjebał Barcelonę:ok:
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą...
13 marca 2013, 15:09 [cytuj]
zalewa powiedział/a:
Dla mnie genialny pomysł :P nie trzeba czytac o farcelonie, fanatycy się tutaj zgromadzą :D


Tutaj nie chodzi o fanatyzm tylko obiektywne podejście do pewnych rzeczy.

Ja nie twierdziłem, że FC Barcelona w lutym grała jakieś świetne mecze, wręcz przeciwnie, dawała dupy za przeproszeniem. Ale głoszenie końca pewnej ery jest wyolbrzymieniem. Rozumiem, że dużo osób chciałoby, aby ta era się zakończyła, tylko trzeba spojrzeć prawdzie w oczy.

Mam nadzieję, że Tottenham odniesie w niedługim czasie jakiś spory sukces, a wtedy sam zobaczysz ilu będziemy mieli zwolenników, jak i przeciwników (będą starali się na każdym kroku udowodnić, że jesteśmy słabym zespołem).

Pamiętam już jak roku temu na tym forum pojawił się kibic Arsenalu, który twierdził, że mają lepszych graczy na praktycznie każdej pozycji.
A wystarczyłoby np. porównać ilu graczy znalazło się od nas, a od nich w jedenastce sezonu.
Tutaj nie chodzi o fanatyzm tylko obiektywne podejście do pewnych rzeczy. Ja nie twierdziłem, że FC Barcelona w lutym grała jakieś świetne mecze, wręcz przeciwnie, dawała dupy za przeproszeniem. Ale głoszenie końca pewnej ery jest wyolbrzymieniem. Rozumiem, że dużo osób chciałoby, aby ta era się zakończyła, tylko trzeba spojrzeć prawdzie w oczy. Mam nadzieję, że Tottenham odniesie w niedługim czasie jakiś spory sukces, a wtedy sam zobaczysz ilu będziemy mieli zwolenników, jak i przeciwników (będą starali się na każdym kroku udowodnić, że jesteśmy słabym zespołem). Pamiętam już jak roku temu na tym forum pojawił się kibic Arsenalu, który twierdził, że mają lepszych graczy na praktycznie każdej pozycji. A wystarczyłoby np. porównać ilu graczy znalazło się od nas, a od nich w jedenastce sezonu
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą...
13 marca 2013, 15:11 [cytuj]
Niech se ta Barcelona będzie tym najlepszym zespołem na świecie. Jak mecz w ich wykonaniu ma wyglądać w ten sposób, że siedzą przez 88 minut pod bramką przeciwnika i podają aż w końcu, po 20 minutach piłka trafi do Messiego/Iniesty i Ci strzelają bramkę, to ja dziękuję. Wolę pooglądać ciekawsze mecze. Jak to Ci się podoba, to musisz być wielkim fanem "Śmierci w Wenecji".
Niech se ta Barcelona będzie tym najlepszym zespołem na świecie. Jak mecz w ich wykonaniu ma wyglądać w ten sposób, że siedzą przez 88 minut pod bramką przeciwnika i podają aż w końcu, po 20 minutach piłka trafi do Messiego/Iniesty i Ci strzelają bramkę, to ja dziękuję. Wolę pooglądać ciekawsze mecze. Jak to Ci się podoba, to musisz być wielkim fanem "Śmierci w Wenecji"
LMAO
13 marca 2013, 15:16 [cytuj]
Hades powiedział/a:
Niech se ta Barcelona będzie tym najlepszym zespołem na świecie. Jak mecz w ich wykonaniu ma wyglądać w ten sposób, że siedzą przez 88 minut pod bramką przeciwnika i podają aż w końcu, po 20 minutach piłka trafi do Messiego/Iniesty i Ci strzelają bramkę, to ja dziękuję. Wolę pooglądać ciekawsze mecze. Jak to Ci się podoba, to musisz być wielkim fanem "Śmierci w Wenecji"


Ty przechodzisz do kwestii gustu, o której dyskusja nie ma sensu. Bo połowie ludzkości podoba się styl FC Barcelony, a połowie nie.
Równie dobrze komuś się nie będą podobały blondynki, a komuś brunetki.
Ten temat przerabialiśmy już.
Dyskusja o guście nie ma sensu, zapamiętaj to :)
Wolę rozmawiać o faktach :)
Ty przechodzisz do kwestii gustu, o której dyskusja nie ma sensu. Bo połowie ludzkości podoba się styl FC Barcelony, a połowie nie. Równie dobrze komuś się nie będą podobały blondynki, a komuś brunetki. Ten temat przerabialiśmy już. Dyskusja o guście nie ma sensu, zapamiętaj to :) Wolę rozmawiać o faktach :)
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą...
13 marca 2013, 15:20 [cytuj]
Hades skoro jest to skuteczne w 90% przypadków i do tego mogą zaprezentować swoje umiejętności techniczne to dlaczego mają tego nie robić?
Hades skoro jest to skuteczne w 90% przypadków i do tego mogą zaprezentować swoje umiejętności techniczne to dlaczego mają tego nie robić?
Dobry czas to nie rolex tylko chwile co są wolne
13 marca 2013, 15:20 [cytuj]
Hades skoro jest to skuteczne w 90% przypadków i do tego mogą zaprezentować swoje umiejętności techniczne to dlaczego mają tego nie robić?

edit; a no i jeszcze jedna futbol Barcy jest nudny wtedy gdy przeciwnik stawia autobus a to już nie jest wina samej Barcelony.
Hades skoro jest to skuteczne w 90% przypadków i do tego mogą zaprezentować swoje umiejętności techniczne to dlaczego mają tego nie robić? edit; a no i jeszcze jedna futbol Barcy jest nudny wtedy gdy przeciwnik stawia autobus a to już nie jest wina samej Barcelony
Dobry czas to nie rolex tylko chwile co są wolne
13 marca 2013, 16:45 [cytuj]
Pierdolenie, Barcelona się skończy, owszem. Pewnie za jakieś 10 - 15 lat, jak się wykruszy Messi, Xavi, Iniesta. Nie lubię tego klubu. Mogę czasem oglądać, mogę docenić ładne podania i akcje, serio nie sprawia mi to problemu. Ale na ogół naprawdę nie lubię ich stylu gry, znudził mi się i tyle. Nie jestem żadnym antyfanem czy innym wymysłem. Nie musi mi się podobać. Koniec. Kropka.
Pierdolenie, Barcelona się skończy, owszem. Pewnie za jakieś 10 - 15 lat, jak się wykruszy Messi, Xavi, Iniesta. Nie lubię tego klubu. Mogę czasem oglądać, mogę docenić ładne podania i akcje, serio nie sprawia mi to problemu. Ale na ogół naprawdę nie lubię ich stylu gry, znudził mi się i tyle. Nie jestem żadnym antyfanem czy innym wymysłem. Nie musi mi się podobać. Koniec. Kropka
13 marca 2013, 17:12 [cytuj]
Sawik powiedział/a:
Po prostu musisz pogodzić się z rzeczywistością :)
Nurtował mnie twój nick, ale już chyba jestem w 100% pewien dlaczego akurat taki :)


Mądralo, przecież nigdzie nie napisałem, ze Barcelona jest słaba albo, że jest zajebista. Mam na to wyjebane po całości. Ale wyobraź sobie, że to strona poświęcona innej tematyce i ludzie którzy ją odwiedzają nie mają ochoty czytać Twoich wypocin nie na temat. Dlatego bardzo się cieszę, że w końcu ktoś wymyślił ten wątek bo w końcu możesz sobie na niego wypierdalać trolu.

I nie, nie masz pojęcia skąd się wziął mój nick...
Mądralo, przecież nigdzie nie napisałem, ze Barcelona jest słaba albo, że jest zajebista. Mam na to wyjebane po całości. Ale wyobraź sobie, że to strona poświęcona innej tematyce i ludzie którzy ją odwiedzają nie mają ochoty czytać Twoich wypocin nie na temat. Dlatego bardzo się cieszę, że w końcu ktoś wymyślił ten wątek bo w końcu możesz sobie na niego wypierdalać trolu. I nie, nie masz pojęcia skąd się wziął mój nick
13 marca 2013, 17:47 [cytuj]
Reasumując, gdyby Mbaye strzelił gola a nie w słupek, to bacelona byłaby dziś zrównana z ziemią w gazetach. Milan przegrał przez obronę od 1 minuty i granie w ping ponga pod własną bramką.

Żaden klub nie jest w stanie zagrać takiej piły jak Barca - bo mają rozum. Bo starają się nie grać powtarzalnie. Barca na tle dzisiejszego Bayernu wygląda źle. Barca nie wygra z Bayernem takie jest moje zdanie. Na dzień dzisiejszy Bayern jest po prostu lepszy. A Milan? Zagrali bojaźliwie, bez zęba. Gdyby Mbaye strzelił to sytuacja odwróciłaby się diametralnie. Barca musiałaby się otworzyć a wtedy wiadomo więcej kontrataków.

Walu musisz mu teraz przykładnie wytłumaczyć pochodną Twojego NICKA, bo się nie odczepi.

PS nie głoszę końca jej ery - po prostu na dzień dzisiejszy(13 marzec) nie jest to najlepsza drużyna na świecie.
Reasumując, gdyby Mbaye strzelił gola a nie w słupek, to bacelona byłaby dziś zrównana z ziemią w gazetach. Milan przegrał przez obronę od 1 minuty i granie w ping ponga pod własną bramką. Żaden klub nie jest w stanie zagrać takiej piły jak Barca - bo mają rozum. Bo starają się nie grać powtarzalnie. Barca na tle dzisiejszego Bayernu wygląda źle. Barca nie wygra z Bayernem takie jest moje zdanie. Na dzień dzisiejszy Bayern jest po prostu lepszy. A Milan? Zagrali bojaźliwie, bez zęba. Gdyby Mbaye strzelił to sytuacja odwróciłaby się diametralnie. Barca musiałaby się otworzyć a wtedy wiadomo więcej kontrataków. Walu musisz mu teraz przykładnie wytłumaczyć pochodną Twojego NICKA, bo się nie odczepi. PS nie głoszę końca jej ery - po prostu na dzień dzisiejszy(13 marzec) nie jest to najlepsza drużyna na świecie
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
13 marca 2013, 17:49 [cytuj]
vebq powiedział/a:
pierdolenie, żaden klub w Europie nie jest w stanie zagrać takiej piły jak Barca a to co pokazali Iniesta i Messi jest poza zasięgiem wszystkich. Słabo grającemu Interowi którym nie wystawił pełnego składu i wykłada lachę na LE wrzuciliśmy 3-0 na whl, więc co ty gadasz?


Co nie zmienia faktu, że Milan grał na poziomie takiego właśnie Interu. Nie twierdzę, że z nami zagraliby podobnie, ale postawić Milan z wczoraj i nas to śmiem twierdzić, że skończyło by się wygraną i hat trickiem Bale
Co nie zmienia faktu, że Milan grał na poziomie takiego właśnie Interu. Nie twierdzę, że z nami zagraliby podobnie, ale postawić Milan z wczoraj i nas to śmiem twierdzić, że skończyło by się wygraną i hat trickiem Bale
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
13 marca 2013, 18:07 [cytuj]
Innymi słowami: Milan grał gówno, więc skończyło się jak się skończyło.
Innymi słowami: Milan grał gówno, więc skończyło się jak się skończyło
1  2  3    >

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 159 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się