Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  3    >
Forum dyskusyjne » Piłka nożna » Dyskusje nie o Kogutach.
13 marca 2013, 19:31 [cytuj]
Dlaczego nie założyliście takiego tematu gdzieś na stronie hiszpańskiego lub włoskiego futbolu? Przykro patrzeć na jakie doliny spada Spursmania. Dlatego też część założycieli tej strony już z niej odeszła albo powoli odchodzi. Zrobiliście sobie folwark zwierzęcy, a zapomnieliście, że tutaj gówno kogokolwiek obchodzi barcelona, real i inne milany. Zniżacie poziom tej strony do poziomu kanonierzy.pl lub jeszcze bardziej. Kurwa myślałem, że "kibice" Spurs mają więcej w galotach. Okazuje się jednak, że mieli tylko ci, którzy pokochali, a nie polubili. Szkoda nawet klawiatury :blee:
Dlaczego nie założyliście takiego tematu gdzieś na stronie hiszpańskiego lub włoskiego futbolu? Przykro patrzeć na jakie doliny spada Spursmania. Dlatego też część założycieli tej strony już z niej odeszła albo powoli odchodzi. Zrobiliście sobie folwark zwierzęcy, a zapomnieliście, że tutaj gówno kogokolwiek obchodzi barcelona, real i inne milany. Zniżacie poziom tej strony do poziomu kanonierzy.pl lub jeszcze bardziej. Kurwa myślałem, że "kibice" Spurs mają więcej w galotach. Okazuje się jednak, że mieli tylko ci, którzy pokochali, a nie polubili. Szkoda nawet klawiatury :blee:
Can't Smile Without You!!!
13 marca 2013, 20:35 [cytuj]
EEE co do BAYERNU to obecnie drużyna grająca najbardziej widowiskową piłkę w eu a jak w europie to i na świecie są po prostu bez kompromisowi tak mi sie to podoba że szok a barcy i la liga nie lubie bo to Panienki.
EEE co do BAYERNU to obecnie drużyna grająca najbardziej widowiskową piłkę w eu a jak w europie to i na świecie są po prostu bez kompromisowi tak mi sie to podoba że szok a barcy i la liga nie lubie bo to Panienki
13 marca 2013, 20:43 [cytuj]
tuczi, ale o co chodzi, jeśli można zapytać?
tuczi, ale o co chodzi, jeśli można zapytać?
13 marca 2013, 20:47 [cytuj]
beautiful http://www.meczyki.pl/obrazki,3713
13 marca 2013, 21:17 [cytuj]
wersus powiedział/a:
tuczi, ale o co chodzi, jeśli można zapytać?


Pewnie o to, że do póki nie ma nas w LM to te rozgrywki nie powinny nas interesować, a tym bardziej nie powinno nas interesować komentowanie meczów LM.

Jeśli mogę wyrazić swoją opinię - nie przychodziłem tu ze względu na to, że to strona fanatycznych ultrasów Tottenhamu, którzy poza kogutami piłkarski świat mają w d..pie Po to są tematy typu hyde park aby pogadać sobie o innych ligach, dyscyplinach sportowych i piłkarzach. Tyle. Poza tym nie gadamy o odbyciakach tylko o LM najlepszej lidze w europie :P
Pewnie o to, że do póki nie ma nas w LM to te rozgrywki nie powinny nas interesować, a tym bardziej nie powinno nas interesować komentowanie meczów LM. Jeśli mogę wyrazić swoją opinię - nie przychodziłem tu ze względu na to, że to strona fanatycznych ultrasów Tottenhamu, którzy poza kogutami piłkarski świat mają w d..pie Po to są tematy typu hyde park aby pogadać sobie o innych ligach, dyscyplinach sportowych i piłkarzach. Tyle. Poza tym nie gadamy o odbyciakach tylko o LM najlepszej lidze w europie :P
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
13 marca 2013, 21:17 [cytuj]
wersus powiedział/a:
tuczi, ale o co chodzi, jeśli można zapytać?


Pewnie o to, że do póki nie ma nas w LM to te rozgrywki nie powinny nas interesować, a tym bardziej nie powinno nas interesować komentowanie meczów LM.

Jeśli mogę wyrazić swoją opinię - nie przychodziłem tu ze względu na to, że to strona fanatycznych ultrasów Tottenhamu, którzy poza kogutami piłkarski świat mają w d..pie Po to są tematy typu hyde park aby pogadać sobie o innych ligach, dyscyplinach sportowych i piłkarzach. Tyle. Poza tym nie gadamy o odbyciakach tylko o LM najlepszej lidze w europie :P
Pewnie o to, że do póki nie ma nas w LM to te rozgrywki nie powinny nas interesować, a tym bardziej nie powinno nas interesować komentowanie meczów LM. Jeśli mogę wyrazić swoją opinię - nie przychodziłem tu ze względu na to, że to strona fanatycznych ultrasów Tottenhamu, którzy poza kogutami piłkarski świat mają w d..pie Po to są tematy typu hyde park aby pogadać sobie o innych ligach, dyscyplinach sportowych i piłkarzach. Tyle. Poza tym nie gadamy o odbyciakach tylko o LM najlepszej lidze w europie :P
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
13 marca 2013, 21:19 [cytuj]
Wy tu pierdu, pierdu o piłce a tu następny faszysta papieżem :boisie:
Wy tu pierdu, pierdu o piłce a tu następny faszysta papieżem :boisie:
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
13 marca 2013, 21:39 [cytuj]
Sawik, to co mam Ci powiedzieć? W mojej ocenie gra Bsarcelony jest nudna. Dopiero jak pojawi się przeciwnik jak Milan czy Real, który jest w stanie się odgryźć wychodzą słabości Barcelony. W lidze hiszpańskiej, w której grają tak znani europejscy giganci jak Osasuna, Granada czy Celta Vigo pokazują swoją siłę. Z kimś silniejszym zaczynają się kłopoty. Barcelona może gra najładniejszą piłkę pod względem technicznym i jest w gronie najlepszych zespołów się znajduje, ale nie uważam, że w tym momencie jest najlepsza na świecie.
Sawik, to co mam Ci powiedzieć? W mojej ocenie gra Bsarcelony jest nudna. Dopiero jak pojawi się przeciwnik jak Milan czy Real, który jest w stanie się odgryźć wychodzą słabości Barcelony. W lidze hiszpańskiej, w której grają tak znani europejscy giganci jak Osasuna, Granada czy Celta Vigo pokazują swoją siłę. Z kimś silniejszym zaczynają się kłopoty. Barcelona może gra najładniejszą piłkę pod względem technicznym i jest w gronie najlepszych zespołów się znajduje, ale nie uważam, że w tym momencie jest najlepsza na świecie
LMAO
13 marca 2013, 21:45 [cytuj]
Hades powiedział/a:
Sawik, to co mam Ci powiedzieć? W mojej ocenie gra Bsarcelony jest nudna. Dopiero jak pojawi się przeciwnik jak Milan czy Real, który jest w stanie się odgryźć wychodzą słabości Barcelony. W lidze hiszpańskiej, w której grają tak znani europejscy giganci jak Osasuna, Granada czy Celta Vigo pokazują swoją siłę. Z kimś silniejszym zaczynają się kłopoty. Barcelona może gra najładniejszą piłkę pod względem technicznym i jest w gronie najlepszych zespołów się znajduje, ale nie uważam, że w tym momencie jest najlepsza na świecie


Ale zawsze wygrywa 4-0 w trakcie konklawe :-)
Ale zawsze wygrywa 4-0 w trakcie konklawe :-)
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
13 marca 2013, 21:55 [cytuj]
Walu powiedział/a:
Mądralo, przecież nigdzie nie napisałem, ze Barcelona jest słaba albo, że jest zajebista. Mam na to wyjebane po całości. Ale wyobraź sobie, że to strona poświęcona innej tematyce i ludzie którzy ją odwiedzają nie mają ochoty czytać Twoich wypocin nie na temat. Dlatego bardzo się cieszę, że w końcu ktoś wymyślił ten wątek bo w końcu możesz sobie na niego wypierdalać trolu.

I nie, nie masz pojęcia skąd się wziął mój nick


Po pierwsze, to z tego co mi się wydaje to właśnie ktoś specjalnie otworzył temat, aby rozmawiać tutaj na te kwestie.

Po drugie, nie piszę wypocin, tylko stwierdzam fakty, a to ewidentnie Ciebie boli.

Po trzecie, to widać, że nie znasz definicji "trolla". Ja wygłaszam swoje zdanie, które jest poparte FAKTAMI. Wygłaszając na początku swoje zdanie nie miałem na celu nikogo prowokować, tylko zostało ono przyjęte sposób pejoratywny, a także ktoś w sposób sprzeczny chciał przedstawić rzeczywistość.
Ja od jakiegoś czasu mam odczucie, że po wpadkach FC Barcelony ktoś usilnie próbował mnie prowokować, więc wczoraj zastosowałem tę samą metodę, gdyż była cisza na forum - oczywiście wiadomo dlaczego.
Po pierwsze, to z tego co mi się wydaje to właśnie ktoś specjalnie otworzył temat, aby rozmawiać tutaj na te kwestie. Po drugie, nie piszę wypocin, tylko stwierdzam fakty, a to ewidentnie Ciebie boli. Po trzecie, to widać, że nie znasz definicji "trolla". Ja wygłaszam swoje zdanie, które jest poparte FAKTAMI. Wygłaszając na początku swoje zdanie nie miałem na celu nikogo prowokować, tylko zostało ono przyjęte sposób pejoratywny, a także ktoś w sposób sprzeczny chciał przedstawić rzeczywistość. Ja od jakiegoś czasu mam odczucie, że po wpadkach FC Barcelony ktoś usilnie próbował mnie prowokować, więc wczoraj zastosowałem tę samą metodę, gdyż była cisza na forum - oczywiście wiadomo dlaczego
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą...
13 marca 2013, 21:58 [cytuj]
jin_tae powiedział/a:
Pewnie o to, że do póki nie ma nas w LM to te rozgrywki nie powinny nas interesować, a tym bardziej nie powinno nas interesować komentowanie meczów LM.

Jeśli mogę wyrazić swoją opinię - nie przychodziłem tu ze względu na to, że to strona fanatycznych ultrasów Tottenhamu, którzy poza kogutami piłkarski świat mają w d..pie Po to są tematy typu hyde park aby pogadać sobie o innych ligach, dyscyplinach sportowych i piłkarzach. Tyle. Poza tym nie gadamy o odbyciakach tylko o LM najlepszej lidze w europie :P


I w tej kwestii się z Tobą zgodzę. Bo czasami mam dziwne wrażenie, że w ocenie niektórych nie powinniśmy rozmawiać tutaj poza niczym tylko zbliżającymi się spotkaniami. Można prowadzić konwersacje na tyle ciekawych tematów, że nie powinniśmy się w jakiś sposób ograniczać.
I w tej kwestii się z Tobą zgodzę. Bo czasami mam dziwne wrażenie, że w ocenie niektórych nie powinniśmy rozmawiać tutaj poza niczym tylko zbliżającymi się spotkaniami. Można prowadzić konwersacje na tyle ciekawych tematów, że nie powinniśmy się w jakiś sposób ograniczać
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą...
13 marca 2013, 22:03 [cytuj]
Dużo osób twierdzi, że Bayern jest w tej chwili faworytem do wygrania Ligi Mistrzów. Ale jakby spojrzeć na ich ostatnie kilka spotkań, jak i na dzisiejsze z Arsenalem to prezentują się po prostu przeciętnie. Jeżeli nie wrócą do swojej dyspozycji z pierwszej połowy sezonu, to śmiem twierdzić, że nie będą wstanie awansować nawet do półfinału Ligi Mistrzów, jeżeli trafią na bardziej wymagającego rywala w ćwierćfinale, niż nasz sąsiad z Londynu.
Dużo osób twierdzi, że Bayern jest w tej chwili faworytem do wygrania Ligi Mistrzów. Ale jakby spojrzeć na ich ostatnie kilka spotkań, jak i na dzisiejsze z Arsenalem to prezentują się po prostu przeciętnie. Jeżeli nie wrócą do swojej dyspozycji z pierwszej połowy sezonu, to śmiem twierdzić, że nie będą wstanie awansować nawet do półfinału Ligi Mistrzów, jeżeli trafią na bardziej wymagającego rywala w ćwierćfinale, niż nasz sąsiad z Londynu
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą...
13 marca 2013, 22:06 [cytuj]
Sawik powiedział/a:
Sergio Busquets już wypowiedział się na ten temat po pierwszym meczu z Milanem: ""nie jesteśmy najlepsi na świecie, kiedy wszystko wygrywamy. Teraz wychodzi na to, że jesteśmy najgorsi".
I tak się zachowują Ci "wielcy znawcy futbolu" co głoszą po 1-3 porażkach koniec hegemonii FC Barcelony, kiedy w sezonie grają 50-60 meczy.




Inni znawcy twierdzą na tej samej postawie że Premier League jest słabsza od La Liga. Po 1-3 porażkach w Lidze Mistrzów, jakoś wtedy pseudo-fanom Barcelony to nie przeszkadza:P
Inni znawcy twierdzą na tej samej postawie że Premier League jest słabsza od La Liga. Po 1-3 porażkach w Lidze Mistrzów, jakoś wtedy pseudo-fanom Barcelony to nie przeszkadza:P
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
13 marca 2013, 22:28 [cytuj]
Wielki Bayern w wielkiej formie w której zjada Barcelone :) pozdrawiam bez odbioru! :)
Wielki Bayern w wielkiej formie w której zjada Barcelone :) pozdrawiam bez odbioru! :)
13 marca 2013, 22:36 [cytuj]
Malaga jak My w debiucie 1/4 :brawo::brawo::brawo: a Pellegrini jak Harry :rotfl: Oby dostali lepszą parę w ósemce!

Sawik a ktoś gada że ludzie głoszą po 3 słąbych meczach koniec Barcy, oj kolego hipokryzją czuć na kilometry:rotfl:
Malaga jak My w debiucie 1/4 :brawo::brawo::brawo: a Pellegrini jak Harry :rotfl: Oby dostali lepszą parę w ósemce! Sawik a ktoś gada że ludzie głoszą po 3 słąbych meczach koniec Barcy, oj kolego hipokryzją czuć na kilometry:rotfl:
Offence win games, defence wins titles
13 marca 2013, 22:39 [cytuj]
Nie lubię ani Bayernu ani tym bardziej anali lecz z czystym sumieniem przyznaję, że tym meczem pokazali walkę. Dobrze, że mieli tak trudny/wybiegany/ mecz i mam nadzieję, że z Walijczykami ponownie padną.
Nie lubię ani Bayernu ani tym bardziej anali lecz z czystym sumieniem przyznaję, że tym meczem pokazali walkę. Dobrze, że mieli tak trudny/wybiegany/ mecz i mam nadzieję, że z Walijczykami ponownie padną
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
13 marca 2013, 22:41 [cytuj]
A Robben prawie jak Defołek. Egoista namber łan. :D
A Robben prawie jak Defołek. Egoista namber łan. :D
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
13 marca 2013, 22:52 [cytuj]
Może Swansea znowu pokaże analom na co ich stać. :D
Może Swansea znowu pokaże analom na co ich stać. :D
LMAO
13 marca 2013, 23:00 [cytuj]
Sawik powiedział/a:
Po pierwsze, to z tego co mi się wydaje to właśnie ktoś specjalnie otworzył temat, aby rozmawiać tutaj na te kwestie.

Po drugie, nie piszę wypocin, tylko stwierdzam fakty, a to ewidentnie Ciebie boli.

Po trzecie, to widać, że nie znasz definicji "trolla". Ja wygłaszam swoje zdanie, które jest poparte FAKTAMI. Wygłaszając na początku swoje zdanie nie miałem na celu nikogo prowokować, tylko zostało ono przyjęte sposób pejoratywny, a także ktoś w sposób sprzeczny chciał przedstawić rzeczywistość.
Ja od jakiegoś czasu mam odczucie, że po wpadkach FC Barcelony ktoś usilnie próbował mnie prowokować, więc wczoraj zastosowałem tę samą metodę, gdyż była cisza na forum - oczywiście wiadomo dlaczego


1. Czytaj ze zrozumieniem. Napisałem, ze w końcu ktoś otworzył temat w którym możesz sobie pisać o Barcelonie i jak ktoś nie chce tego czytać (3/4 spursmanii albo i więcej) to nie musi. Jeśli o mnie chodzi to więcej już tu nie zaglądnę więc możesz darować sobie odpisywanie na mój post. Właśnie od tego jest ten wątek.
2. Czytaj ze zrozumieniem. Mam w dupie to jak gra Barcelona. Może jest najlepsza na świecie, a może nie. Nie wiem.
3. Może gdyby Twoja ślepa miłość do Barcelony trochę zelżała to pozwoliłoby Ci to na trzeźwiejsze spojrzenie na całą sytuację i zorientowałbyś się, że to co Ty nazywasz faktami jest tylko i wyłącznie Twoim subiektywnym odczuciem. Wystarczy prosty przykład: Ty uważasz, że Barcelona jest najlepsza na świecie bo w ostatnich latach wygrała ligę mistrzów trzy razy. Równie dobrze mógłbym przedstawić serię meczów bez porażki Tottenhamu od grudnia do meczu z Liverpoolem i powiedzieć, że gramy najlepiej na świecie w tym roku bo nikt nas nie może ograć, a wcale tak nie jest.

I powtarzam jeszcze raz. Nie odpisuj.
1. Czytaj ze zrozumieniem. Napisałem, ze w końcu ktoś otworzył temat w którym możesz sobie pisać o Barcelonie i jak ktoś nie chce tego czytać (3/4 spursmanii albo i więcej) to nie musi. Jeśli o mnie chodzi to więcej już tu nie zaglądnę więc możesz darować sobie odpisywanie na mój post. Właśnie od tego jest ten wątek. 2. Czytaj ze zrozumieniem. Mam w dupie to jak gra Barcelona. Może jest najlepsza na świecie, a może nie. Nie wiem. 3. Może gdyby Twoja ślepa miłość do Barcelony trochę zelżała to pozwoliłoby Ci to na trzeźwiejsze spojrzenie na całą sytuację i zorientowałbyś się, że to co Ty nazywasz faktami jest tylko i wyłącznie Twoim subiektywnym odczuciem. Wystarczy prosty przykład: Ty uważasz, że Barcelona jest najlepsza na świecie bo w ostatnich latach wygrała ligę mistrzów trzy razy. Równie dobrze mógłbym przedstawić serię meczów bez porażki Tottenhamu od grudnia do meczu z Liverpoolem i powiedzieć, że gramy najlepiej na świecie w tym roku bo nikt nas nie może ograć, a wcale tak nie jest. I powtarzam jeszcze raz. Nie odpisuj
13 marca 2013, 23:20 [cytuj]
Walu: Wystarczy prosty przykład: Ty uważasz, że Barcelona jest najlepsza na świecie bo w ostatnich latach wygrała ligę mistrzów trzy razy. Równie dobrze mógłbym przedstawić serię meczów bez porażki Tottenhamu od grudnia do meczu z Liverpoolem i powiedzieć, że gramy najlepiej na świecie w tym roku bo nikt nas nie może ograć, a wcale tak nie jest.

Ciekawe podejście?! : To ze znanych mi klubów Celtic jest najlepszym klubem na świecie lub jakiś ukraiński znany tylko Barometrowi. :D
Walu: Wystarczy prosty przykład: Ty uważasz, że Barcelona jest najlepsza na świecie bo w ostatnich latach wygrała ligę mistrzów trzy razy. Równie dobrze mógłbym przedstawić serię meczów bez porażki Tottenhamu od grudnia do meczu z Liverpoolem i powiedzieć, że gramy najlepiej na świecie w tym roku bo nikt nas nie może ograć, a wcale tak nie jest. Ciekawe podejście?! : To ze znanych mi klubów Celtic jest najlepszym klubem na świecie lub jakiś ukraiński znany tylko Barometrowi. :D
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
<  1  2  3    >

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 109 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się