Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  3  
Forum dyskusyjne » Piłka nożna » Dyskusje nie o Kogutach.
13 marca 2013, 23:20 [cytuj]
varba powiedział/a:
Inni znawcy twierdzą na tej samej postawie że Premier League jest słabsza od La Liga. Po 1-3 porażkach w Lidze Mistrzów, jakoś wtedy pseudo-fanom Barcelony to nie przeszkadza:P


Takie teorie pojawiają się i zapewne będą pojawiać się i to nie tylko w opinii pseudo-fanów FC Barcelony, bo nie tylko jako jedyna takich posiada. Premier League jest najbardziej popularną ligą na świecie i najbardziej konkurencyjną, ale ogólny poziom ligi angielskiej w ostatnich latach spadł i tutaj nie ma co się oszukiwać.
Takie teorie pojawiają się i zapewne będą pojawiać się i to nie tylko w opinii pseudo-fanów FC Barcelony, bo nie tylko jako jedyna takich posiada. Premier League jest najbardziej popularną ligą na świecie i najbardziej konkurencyjną, ale ogólny poziom ligi angielskiej w ostatnich latach spadł i tutaj nie ma co się oszukiwać
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą...
13 marca 2013, 23:22 [cytuj]
trzaskal powiedział/a:
Wystarczy prosty przykład: Ty uważasz, że Barcelona jest najlepsza na świecie bo w ostatnich latach wygrała ligę mistrzów trzy razy. Równie dobrze mógłbym przedstawić serię meczów bez porażki Tottenhamu od grudnia do meczu z Liverpoolem i powiedzieć, że gramy najlepiej na świecie w tym roku bo nikt nas nie może ograć, a wcale tak nie jest.

Ciekawe podejście?! : To ze znanych mi klubów Celtic jest najlepszym klubem na świecie lub jakiś ukraiński znany tylko Barometrowi. :D


Nie tłumacz mu, bo on nie zrozumie tego. Po prostu nie jest tego w stanie pojąć. Taka konwersacja nie ma sensu. Na tym samym przykładzie wyżej tłumaczyłem, że moglibyśmy uznać Garetha Bale'a za najlepszego piłkarza na świecie.
Dlatego wyznacznikiem są tytuły, czy komuś się to podoba, czy nie.
Nie tłumacz mu, bo on nie zrozumie tego. Po prostu nie jest tego w stanie pojąć. Taka konwersacja nie ma sensu. Na tym samym przykładzie wyżej tłumaczyłem, że moglibyśmy uznać Garetha Bale'a za najlepszego piłkarza na świecie. Dlatego wyznacznikiem są tytuły, czy komuś się to podoba, czy nie
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą...
13 marca 2013, 23:30 [cytuj]
PatricziwwersjiBeta powiedział/a:
Sawik a ktoś gada że ludzie głoszą po 3 słąbych meczach koniec Barcy, oj kolego hipokryzją czuć na kilometry:rotfl:


Nie zrozumiałeś :)
Wystarczy kilka słabszych meczy w sezonie, a od kilku lat głosi się regularnie koniec hegemonii FC Barcelony.
To wygląda trochę jak oczekiwanie końca świata, kiedy podawane są kolejne daty. A sam wiesz jak to się kończy :) bo nie końcem świata ;p
Nie zrozumiałeś :) Wystarczy kilka słabszych meczy w sezonie, a od kilku lat głosi się regularnie koniec hegemonii FC Barcelony. To wygląda trochę jak oczekiwanie końca świata, kiedy podawane są kolejne daty. A sam wiesz jak to się kończy :) bo nie końcem świata ;p
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą...
13 marca 2013, 23:32 [cytuj]
Sawik powiedział/a:
Nie zrozumiałeś :)
Wystarczy kilka słabszych meczy w sezonie, a od kilku lat głosi się regularnie koniec hegemonii FC Barcelony.
To wygląda trochę jak oczekiwanie końca świata, kiedy podawane są kolejne daty. A sam wiesz jak to się kończy :) bo nie końcem świata ;p


Murzyn nie został wybrany. :D
Murzyn nie został wybrany. :D
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
13 marca 2013, 23:35 [cytuj]
trzaskal powiedział/a:
Murzyn nie został wybrany. :D


Może sami kardynałowie uwierzyli tym wszystkim "prorokom" i nie chcieli wybrać Murzyna ? :glupek:
Może sami kardynałowie uwierzyli tym wszystkim "prorokom" i nie chcieli wybrać Murzyna ? :glupek:
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą...
14 marca 2013, 00:00 [cytuj]
trzaskal powiedział/a:
Murzyn nie został wybrany. :D


W NL telewizji satyryk mówił rano, że murzyna nie będzie, bo coś musieli wrzucić do pieca aby czarny dym był :rotfl:
W NL telewizji satyryk mówił rano, że murzyna nie będzie, bo coś musieli wrzucić do pieca aby czarny dym był :rotfl:
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
14 marca 2013, 00:31 [cytuj]
Tuczi musimy spojrzeć na to przez pryzmat czasu. Wtedy kibicowaliśmy Tottenhamowi dla którego puchary europejskie to był wyczyn, a gwiazd nie było prawie wcale. Dlatego na starej i tej nowej spursmani spotykaliśmy się mniejszą grupą, która kochała ten klub i nic więcej nas nie obchodziło (oczywiście nie dosłownie). Interesowaliśmy się może bardziej przeszłością i przyszłością klubu rozmawiając o różnych sprawach ale zawsze jakoś omijaliśmy inne kluby nie tworząc o nich eseji (A może po prostu byliśmy innym pokoleniem niż dzisiejsze ?). Ludzie nie byli tu przywiedzeni przez sukcesy czy gwiazdy. Teraz gdy klub się rozwinął i odnosi sukcesy naturalnym stanem jest większa ilość fanów (w tym dzieci) i jak to bywa obniżenie poziomu bo część to "sezonowcy" a część połowa to ludzie nie tylko kibicujący lecz także znający trochę historię klubu. Patrząc na wątek o ulubionym piłkarzu widać jak mało nowych osób pamięta o starych zawodnikach z przed i początku ery Jola. A co do wątku na koniec to niech będzie skoro są chętni w nim pisać.
Tuczi musimy spojrzeć na to przez pryzmat czasu. Wtedy kibicowaliśmy Tottenhamowi dla którego puchary europejskie to był wyczyn, a gwiazd nie było prawie wcale. Dlatego na starej i tej nowej spursmani spotykaliśmy się mniejszą grupą, która kochała ten klub i nic więcej nas nie obchodziło (oczywiście nie dosłownie). Interesowaliśmy się może bardziej przeszłością i przyszłością klubu rozmawiając o różnych sprawach ale zawsze jakoś omijaliśmy inne kluby nie tworząc o nich eseji (A może po prostu byliśmy innym pokoleniem niż dzisiejsze ?). Ludzie nie byli tu przywiedzeni przez sukcesy czy gwiazdy. Teraz gdy klub się rozwinął i odnosi sukcesy naturalnym stanem jest większa ilość fanów (w tym dzieci) i jak to bywa obniżenie poziomu bo część to "sezonowcy" a część połowa to ludzie nie tylko kibicujący lecz także znający trochę historię klubu. Patrząc na wątek o ulubionym piłkarzu widać jak mało nowych osób pamięta o starych zawodnikach z przed i początku ery Jola. A co do wątku na koniec to niech będzie skoro są chętni w nim pisać
14 marca 2013, 01:58 [cytuj]
trzaskal powiedział/a:
Wy tu pierdu, pierdu o piłce a tu następny faszysta papieżem :boisie:


Mistrz :P :D
Mistrz :P :D
15 marca 2013, 20:01 [cytuj]
Wolff powiedział/a:
Tuczi musimy spojrzeć na to przez pryzmat czasu. Wtedy kibicowaliśmy Tottenhamowi dla którego puchary europejskie to był wyczyn, a gwiazd nie było prawie wcale. Dlatego na starej i tej nowej spursmani spotykaliśmy się mniejszą grupą, która kochała ten klub i nic więcej nas nie obchodziło (oczywiście nie dosłownie). Interesowaliśmy się może bardziej przeszłością i przyszłością klubu rozmawiając o różnych sprawach ale zawsze jakoś omijaliśmy inne kluby nie tworząc o nich eseji (A może po prostu byliśmy innym pokoleniem niż dzisiejsze ?). Ludzie nie byli tu przywiedzeni przez sukcesy czy gwiazdy. Teraz gdy klub się rozwinął i odnosi sukcesy naturalnym stanem jest większa ilość fanów (w tym dzieci) i jak to bywa obniżenie poziomu bo część to "sezonowcy" a część połowa to ludzie nie tylko kibicujący lecz także znający trochę historię klubu. Patrząc na wątek o ulubionym piłkarzu widać jak mało nowych osób pamięta o starych zawodnikach z przed i początku ery Jola. A co do wątku na koniec to niech będzie skoro są chętni w nim pisać


W zasadzie masz rację Stary :brawo:
W zasadzie masz rację Stary :brawo:
Can't Smile Without You!!!
16 marca 2013, 20:46 [cytuj]
trzaskal, otworzyłeś puszkę Pandory, niech Ci wątek lekkim będzie.
trzaskal, otworzyłeś puszkę Pandory, niech Ci wątek lekkim będzie
Well, stone me! We've had cocaine, bribery and Arsenal scoring two goals at home. But just when you thought there were truly no surprises left in football, Vinnie Jones turns out to be an international player!
17 marca 2013, 13:49 [cytuj]
chciałem ostatnio zobaczyć w akcji -- I. Aspasa - no i się naoglądałem - czerwo w I połówce;| --- ciekawe, kogo ściągnie AVB do napadu latem?
chciałem ostatnio zobaczyć w akcji -- I. Aspasa - no i się naoglądałem - czerwo w I połówce;| --- ciekawe, kogo ściągnie AVB do napadu latem?
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
17 marca 2013, 14:17 [cytuj]
RAFO THFC powiedział/a:
chciałem ostatnio zobaczyć w akcji -- I. Aspasa - no i się naoglądałem - czerwo w I połówce;| --- ciekawe, kogo ściągnie AVB do napadu latem?


Obstawiam Adriano :D Levy lubi darmoszki/tanioszki.
Obstawiam Adriano :D Levy lubi darmoszki/tanioszki
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
17 marca 2013, 22:31 [cytuj]
RAFO THFC powiedział/a:
chciałem ostatnio zobaczyć w akcji -- I. Aspasa - no i się naoglądałem - czerwo w I połówce;| --- ciekawe, kogo ściągnie AVB do napadu latem?


Najlepszy by był Damiao albo Hulk , któremu już się znudziła Rosja :cwaniak:
Najlepszy by był Damiao albo Hulk , któremu już się znudziła Rosja :cwaniak:
17 marca 2013, 22:58 [cytuj]
Ogląda ktoś Lig 1? Chodzi mi o PSG nie zwróciliście uwagi na to jak często sędzia im pomaga? Nie chcę snuć teorii spiskowych jednak jakby nie patrzeć to strasznie źle działa na ich wizerunek... Chociażby ostatni mecz z Saint-Etienne Karny z kapelusza, wolny z kapelusza...
Ogląda ktoś Lig 1? Chodzi mi o PSG nie zwróciliście uwagi na to jak często sędzia im pomaga? Nie chcę snuć teorii spiskowych jednak jakby nie patrzeć to strasznie źle działa na ich wizerunek... Chociażby ostatni mecz z Saint-Etienne Karny z kapelusza, wolny z kapelusza
Offence win games, defence wins titles
21 marca 2013, 00:04 [cytuj]
Alvaro powiedział/a:
Najlepszy by był Damiao albo Hulk , któremu już się znudziła Rosja :cwaniak:


Hulk to raczej skrzydłowy, na szpicy średnio sobie radził (przynajmniej tak było jak grał w Porto). Mimo wszystko z chęcią zobaczylbym go w północnym Londynie, a zadziałać mógłby Andre, z którym Hulk już kiedyś współpracował. Jedynym problemem może być cena, bo Ruskie trochę na niego wybulili i myślę, że 30 milionow to może być minimum. Chociaż Levy się umie targować.
Hulk to raczej skrzydłowy, na szpicy średnio sobie radził (przynajmniej tak było jak grał w Porto). Mimo wszystko z chęcią zobaczylbym go w północnym Londynie, a zadziałać mógłby Andre, z którym Hulk już kiedyś współpracował. Jedynym problemem może być cena, bo Ruskie trochę na niego wybulili i myślę, że 30 milionow to może być minimum. Chociaż Levy się umie targować
21 marca 2013, 11:59 [cytuj]
Już bym wolał Rukakiego z Chelsea. Ten który jest w WBC na wyporzyczeniu.
Źrudło:
http://www.thesports-locker.com/2013/03/20/tottenham-prepare-move-for-chelsea-striker/
Już bym wolał Rukakiego z Chelsea. Ten który jest w WBC na wyporzyczeniu. Źrudło: http://www.thesports-locker.com/2013/03/20/tottenham-prepare-move-for-chelsea-striker/
LMAO
21 marca 2013, 14:13 [cytuj]
Musimy awansować do LM, bo wreszcie na cyfrze sobie zobaczę nasze mecze :D
Musimy awansować do LM, bo wreszcie na cyfrze sobie zobaczę nasze mecze :D
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
21 marca 2013, 21:20 [cytuj]
Hades a żeś byczka szczelił :P Źródło a nie źrudło :nie:
Hades a żeś byczka szczelił :P Źródło a nie źrudło :nie:
Offence win games, defence wins titles
22 marca 2013, 18:17 [cytuj]
PatricziwwersjiBeta powiedział/a:
Hades a żeś byczka szczelił :P Źródło a nie źrudło :nie:


Jakbyś nie zauważył, napisałem też: Rukakiego, WBC i wyporzyczeniu. :kotek:
Jakbyś nie zauważył, napisałem też: Rukakiego, WBC i wyporzyczeniu. :kotek:
LMAO
30 marca 2013, 22:58 [cytuj]
Hades powiedział/a:
Jakbyś nie zauważył, napisałem też: Rukakiego, WBC i wyporzyczeniu. :kotek:


Ach jo umknęło mi to nie wiem jak :D

Oglądał ktoś mecz Torino-Napoli? Kurde cóż za spotkanie 8 bramek w serie A cóż to się dzieję :D
Ach jo umknęło mi to nie wiem jak :D Oglądał ktoś mecz Torino-Napoli? Kurde cóż za spotkanie 8 bramek w serie A cóż to się dzieję :D
Offence win games, defence wins titles
<  1  2  3  

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 6 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się