Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne » Piłka nożna » Typy na weekend :)
5 kwietnia 2013, 09:59 [cytuj]
Panowie jak myślicie warto obstawić naszą wygraną z Evertonem ? Na wygrana jest 2,15 za to przy obstawieniu że obie drużyny strzelą 1,7. Co myślicie ?
Panowie jak myślicie warto obstawić naszą wygraną z Evertonem ? Na wygrana jest 2,15 za to przy obstawieniu że obie drużyny strzelą 1,7. Co myślicie ?
5 kwietnia 2013, 14:36 [cytuj]
Ciężko powiedzieć , sam często obstawiam , bardzo bardzo rzadko na Tottenham(nie dlatego że rzadko uważam nas za faworytów , ale po prostu chce postrzegać ten klub czysto sportowo , nie denerowować się dodatkowo tym czy kupon mi dzięki nim wejdzie , czy przez nich nie wejdzie) , ostatnio pozwolilem sobie na mecz ze swansea bo kurs był kuszący , i jak było widać jakoś się udało.. Tym razem pewnie też się skuszę ale nikomu bym tego typu nie polecił
Ciężko powiedzieć , sam często obstawiam , bardzo bardzo rzadko na Tottenham(nie dlatego że rzadko uważam nas za faworytów , ale po prostu chce postrzegać ten klub czysto sportowo , nie denerowować się dodatkowo tym czy kupon mi dzięki nim wejdzie , czy przez nich nie wejdzie) , ostatnio pozwolilem sobie na mecz ze swansea bo kurs był kuszący , i jak było widać jakoś się udało.. Tym razem pewnie też się skuszę ale nikomu bym tego typu nie polecił
5 kwietnia 2013, 15:49 [cytuj]
KonradM powiedział/a:
Panowie jak myślicie warto obstawić naszą wygraną z Evertonem ? Na wygrana jest 2,15 za to przy obstawieniu że obie drużyny strzelą 1,7. Co myślicie ?


Powiem Ci tak - był kilka lat temu artykuł o korupcji w piłce nożnej (magazyn Football). Pisali o tym, jak wielkim dla piłkarzy lobby stali się bukmacherzy. Nie dziwi mnie to, bo przekupienie jednego piłkarza żeby dostał czerwoną kartke jest łatwiejsze, niż całej drużyny.

Możesz zrobić tak - iść, obastawić i dorzucić swoje 5zyli do korupcji w sporcie, albo za te samą kase kupić piwko, dobrze się pobawić i rozbić kufel na głowie jakiegoś ganersa :D

Wybór jest Twój, ale potem nie jeńcz ,że sędzia jest kutasem :blee:
Powiem Ci tak - był kilka lat temu artykuł o korupcji w piłce nożnej (magazyn Football). Pisali o tym, jak wielkim dla piłkarzy lobby stali się bukmacherzy. Nie dziwi mnie to, bo przekupienie jednego piłkarza żeby dostał czerwoną kartke jest łatwiejsze, niż całej drużyny. Możesz zrobić tak - iść, obastawić i dorzucić swoje 5zyli do korupcji w sporcie, albo za te samą kase kupić piwko, dobrze się pobawić i rozbić kufel na głowie jakiegoś ganersa :D Wybór jest Twój, ale potem nie jeńcz ,że sędzia jest kutasem :blee:
5 kwietnia 2013, 17:31 [cytuj]
nie obstawiaj, serio
nie obstawiaj, serio
5 kwietnia 2013, 18:33 [cytuj]
Buli to było kiedyś nie wydaje mi się żeby w dzisiejszych czasach szły jakieś przekręty, chociaż nie wykluczam że tak nie jest... dla mnie to jest dodatkowa forma rozrywki. Gdyby te 5 zł wydane czy nie wydane na to rzeczywiście miały jakiś wpływ to pewnie bym nie bawił się w to. Myśle że połowa spursmaniaków obstawia ale jeżeli wam przeszkadza ten temat to mogę go usunąć :P
Buli to było kiedyś nie wydaje mi się żeby w dzisiejszych czasach szły jakieś przekręty, chociaż nie wykluczam że tak nie jest... dla mnie to jest dodatkowa forma rozrywki. Gdyby te 5 zł wydane czy nie wydane na to rzeczywiście miały jakiś wpływ to pewnie bym nie bawił się w to. Myśle że połowa spursmaniaków obstawia ale jeżeli wam przeszkadza ten temat to mogę go usunąć :P
5 kwietnia 2013, 18:42 [cytuj]
ja stawiam tak :
WBA - Arsenal -> 2
TOTT - Eve -> X2
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
kurs 3,18 x 100 zł = 280 zł do zgarnięcia
---
Jeśli nie wejdzie będzie to najmilej przepierdolona stówa od wielu miesięcy:]
ja stawiam tak : WBA - Arsenal -> 2 TOTT - Eve -> X2 ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- kurs 3,18 x 100 zł = 280 zł do zgarnięcia --- Jeśli nie wejdzie będzie to najmilej przepierdolona stówa od wielu miesięcy:]
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
5 kwietnia 2013, 18:47 [cytuj]
RAFO THFC powiedział/a:
ja stawiam tak :
WBA - Arsenal -> 2
TOTT - Eve -> X2
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
kurs 3,18 x 100 zł = 280 zł do zgarnięcia
---
Jeśli nie wejdzie będzie to najmilej przepierdolona stówa od wielu miesięcy:]


HE HE ale to niech nie wejdą ci oba mecze a nie tylko jeden :P
HE HE ale to niech nie wejdą ci oba mecze a nie tylko jeden :P
5 kwietnia 2013, 19:23 [cytuj]
KonradM powiedział/a:
Buli to było kiedyś nie wydaje mi się żeby w dzisiejszych czasach szły jakieś przekręty, chociaż nie wykluczam że tak nie jest...

Przymij to jako gorzką codziennośc :P Obstawiane są nawet ligi młodzieżowe :(
KonradM powiedział/a:
dla mnie to jest dodatkowa forma rozrywki. Gdyby te 5 zł wydane czy nie wydane na to rzeczywiście miały jakiś wpływ to pewnie bym nie bawił się w to. Myśle że połowa spursmaniaków obstawia ale jeżeli wam przeszkadza ten temat to mogę go usunąć :P


5+5+5+5+5+5+5+5+5+5+5+5.......
Gwarantuje Ci, że piwko i rozbity kufel dadzą Tottenhamowi więcej :P

Co do usuwania, to znowu nie przesadzaj :P Autokratami nie jesteśmy, a ja Ci tylko serdecznie radze :ok:
Przymij to jako gorzką codziennośc :P Obstawiane są nawet ligi młodzieżowe :( [quote=KonradM] dla mnie to jest dodatkowa forma rozrywki. Gdyby te 5 zł wydane czy nie wydane na to rzeczywiście miały jakiś wpływ to pewnie bym nie bawił się w to. Myśle że połowa spursmaniaków obstawia ale jeżeli wam przeszkadza ten temat to mogę go usunąć :P
5 kwietnia 2013, 21:11 [cytuj]
KonradM powiedział/a:
HE HE ale to niech nie wejdą ci oba mecze a nie tylko jeden :P



no i o to chodzi Arsenal np: X a my wygrywamy:brawo:
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
a nawet jeśli Arsenal wygra i nie wejdzie mi TOTT bo wygramy --- to też jest O.K. - bo nas nie dochodzą:ok:
no i o to chodzi Arsenal np: X a my wygrywamy:brawo: ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- a nawet jeśli Arsenal wygra i nie wejdzie mi TOTT bo wygramy --- to też jest O.K. - bo nas nie dochodzą:ok:
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
5 kwietnia 2013, 21:16 [cytuj]
nazywam to "szachowaniem losu":F

ostatnio nie zaszachowałem przegranej 0-3 z Interem a miałem chęć tylko nie zdążyłem do Fortuny i wyszło 0-3;|

--
teraz z Basel - trzeba 2-2 obstawić w rewanżu :mysli:
nazywam to "szachowaniem losu":F ostatnio nie zaszachowałem przegranej 0-3 z Interem a miałem chęć tylko nie zdążyłem do Fortuny i wyszło 0-3;| -- teraz z Basel - trzeba 2-2 obstawić w rewanżu :mysli:
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
5 kwietnia 2013, 21:21 [cytuj]
Jeżeli chodzi o Tottenham, to najpewniejszym kursem w większości meczów jest to, że w drugiej połowie padnie więcej bramek. Tego typu zdarzeń korupcja raczej nie obejmuje. Chyba, że jej nie doceniam :P
Jeżeli chodzi o Tottenham, to najpewniejszym kursem w większości meczów jest to, że w drugiej połowie padnie więcej bramek. Tego typu zdarzeń korupcja raczej nie obejmuje. Chyba, że jej nie doceniam :P
White Hart Lane was always a place where I felt I belonged
7 kwietnia 2013, 10:11 [cytuj]
ja obstawiam na 1:0 dla Tottenhamu, kurs 7,5
ja obstawiam na 1:0 dla Tottenhamu, kurs 7,5
7 kwietnia 2013, 11:00 [cytuj]
Myślę ze przewieziemy ich jedną bramką Albo Dembele albo Verthogena. Coś tak mam przeczucie.
Myślę ze przewieziemy ich jedną bramką Albo Dembele albo Verthogena. Coś tak mam przeczucie
Każdy mecz jest inny. Lecz piłka jest zawsze okrągła.

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 152 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się