Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

3 września 2011, 10:31 [cytuj]
Witam,

Od jakiegoś czasu gram w pokera online i chciałbym nakłonić do tego sportu jak najwięcej osób ;)
Większość osób uważa że to hazard , i w gruncie rzeczy słusznie. Poker jest hazardem, gdy nie mamy żadnej strategii i nasza wiedza teoretyczna jest minimalna co wiąże się z tym, że gramy jak nam się podoba i zostawiamy wszystko w rękach szczęścia. Tak grające osoby są hazardzistami i to na nich zarabiają pokerzyści! Jest multum osób które systematycznie odnoszą korzyści ($) grając w pokera.
Na moim przykładzie - dostałem darmowe 50$ do gry od pokerstrategy i aktualnie podwoiłem tą kwotę do 100$ ( mogę ją w całości wypłacić, mogę grać dalej to zależy już tylko ode mnie). Grając ze świadomością czym jest poker i jak 'go ugryźć' naprawdę jesteśmy mocno z przodu nad naszymi przeciwnikami.

Jeśli chcecie nauczyć się grać w pokera, i być wygrywającymi graczami, najlepszym miejscem na start jest serwis pokerstrategy. Mnóstwo filmików strategicznych i artykułów do waszej dyspozycji, a co najważniejsze po wypełnieniu prostego (jeśli poświęcicie 15 minut na zrozumienie artykułów) QUIZU z wiedzy o pokerze otrzymacie darmowe 50$ na rozpoczęcie kariery pokerowej! Nie ma potrzeby wpłacania ze swojej kieszeni nawet 1$! Wszystko zależy od chęci do nauki!

Jeśli kogoś namówiłem to proszę o rejestracje z tego linku http://pl.pokerstrategy.com/uH91YX
dostaję wtedy 10$+ za każdego poleconego użytkownika, jeśli zaczniecie grać na którymś pokerroomie.
( mój nick na pokerstrategy : RoyalDG )

Jeśli macie pytania to zapraszam do dyskusji. :ok:


(jeśli łamię regulamin to wywalcie temat, polecam serwis o całkiem innej tematyce niż spursmania więc myślę że nic złego w tym nie ma)
Witam, Od jakiegoś czasu gram w pokera online i chciałbym nakłonić do tego sportu jak najwięcej osób ;) Większość osób uważa że to hazard , i w gruncie rzeczy słusznie. Poker jest hazardem, gdy nie mamy żadnej strategii i nasza wiedza teoretyczna jest minimalna co wiąże się z tym, że gramy jak nam się podoba i zostawiamy wszystko w rękach szczęścia. Tak grające osoby są hazardzistami i to na nich zarabiają pokerzyści! Jest multum osób które systematycznie odnoszą korzyści ($) grając w pokera. Na moim przykładzie - dostałem darmowe 50$ do gry od pokerstrategy i aktualnie podwoiłem tą kwotę do 100$ ( mogę ją w całości wypłacić, mogę grać dalej to zależy już tylko ode mnie). Grając ze świadomością czym jest poker i jak 'go ugryźć' naprawdę jesteśmy mocno z przodu nad naszymi przeciwnikami. Jeśli chcecie nauczyć się grać w pokera, i być wygrywającymi graczami, najlepszym miejscem na start jest serwis pokerstrategy. Mnóstwo filmików strategicznych i artykułów do waszej dyspozycji, a co najważniejsze po wypełnieniu prostego (jeśli poświęcicie 15 minut na zrozumienie artykułów) QUIZU z wiedzy o pokerze otrzymacie darmowe 50$ na rozpoczęcie kariery pokerowej! Nie ma potrzeby wpłacania ze swojej kieszeni nawet 1$! Wszystko zależy od chęci do nauki! Jeśli kogoś namówiłem to proszę o rejestracje z tego linku : http://pl.pokerstrategy.com/uH91YX dostaję wtedy 10$+ za każdego poleconego użytkownika, jeśli zaczniecie grać na którymś pokerroomie. ( mój nick na pokerstrategy : RoyalDG ) Jeśli macie pytania to zapraszam do dyskusji. :ok: (jeśli łamię regulamin to wywalcie temat, polecam serwis o całkiem innej tematyce niż spursmania więc myślę że nic złego w tym nie ma)
4 września 2011, 18:16 [cytuj]
Jestem wielkim, naprawdę wielkim fanem gier karcianych na czele z pokerem, jednak uważam, że granie w niego przez internet mija się z celem. Poker to prócz szczęścia, taktyki, strategii i obstawiania jest psychologiczną grą nerwów, obserwowaniem ruchów oraz mimiki przeciwnika i staraniem się go przejrzeć. Granie w tę grę ONLINE znacznie zmniejsza frajdę i uniemożliwia pokazanie pełni umiejętności, przynajmniej jeśli chodzi o doświadczonych graczy.
Jestem wielkim, naprawdę wielkim fanem gier karcianych na czele z pokerem, jednak uważam, że granie w niego przez internet mija się z celem. Poker to prócz szczęścia, taktyki, strategii i obstawiania jest psychologiczną grą nerwów, obserwowaniem ruchów oraz mimiki przeciwnika i staraniem się go przejrzeć. Granie w tę grę ONLINE znacznie zmniejsza frajdę i uniemożliwia pokazanie pełni umiejętności, przynajmniej jeśli chodzi o doświadczonych graczy
4 września 2011, 18:33 [cytuj]
Daddy, podobnie jak ty też jestem fanem gier karcianych, remik, makao, tysiąc, itd. z pokerem na czele - jeśli mam z kim grać to zawsze jestem chętny :D w W wakacje organizowaliśmy raz-dwa razy w tygodniu ze znajomymi turnieje z wpisowym 5-7 PLN. Pojawiało się około 20 osób i zgadzam się że emocje podczas gry na żywo są dużo większe i czerpie się więcej satysfakcji z gry niż przed komputerem :)
Jednak poker sprawia mi przyejmność nawet online, do tego można sobie dorobić jakieś grosze, a możliwe wygrane w turniejach online są dużo większe niż te z gry live. Chociaż żeby wygrać 3-4 cyfrową sumę trzeba przebrnąć przez duużą ilość 'fishy' którzy kochają farcić nawet jak mają, powiedzmy, 5% szans na wygraną :pies:
Daddy, podobnie jak ty też jestem fanem gier karcianych, remik, makao, tysiąc, itd. z pokerem na czele - jeśli mam z kim grać to zawsze jestem chętny :D w W wakacje organizowaliśmy raz-dwa razy w tygodniu ze znajomymi turnieje z wpisowym 5-7 PLN. Pojawiało się około 20 osób i zgadzam się że emocje podczas gry na żywo są dużo większe i czerpie się więcej satysfakcji z gry niż przed komputerem :) Jednak poker sprawia mi przyejmność nawet online, do tego można sobie dorobić jakieś grosze, a możliwe wygrane w turniejach online są dużo większe niż te z gry live. Chociaż żeby wygrać 3-4 cyfrową sumę trzeba przebrnąć przez duużą ilość 'fishy' którzy kochają farcić nawet jak mają, powiedzmy, 5% szans na wygraną :pies:
4 września 2011, 18:42 [cytuj]
Widzę, że w najważniejszej kwestii się zgadzamy :]
Muszę przyznać, że jednak troszkę mnie przekonałeś. Gra na żywo jest o niebo lepsza, jednak ONLINE można sobie pograć bez większych problemów i kiedy tylko nadejdzie ochota. Jeśli można spytać, te całe zarabianie przez granie w internetowego pokera to nie przekręt? I jak działa wypłacanie forsy? Jak dostaniesz na start 50$, to rozumiem, że wypłata jest niemożliwa, tak? :glupek:
Widzę, że w najważniejszej kwestii się zgadzamy :] Muszę przyznać, że jednak troszkę mnie przekonałeś. Gra na żywo jest o niebo lepsza, jednak ONLINE można sobie pograć bez większych problemów i kiedy tylko nadejdzie ochota. Jeśli można spytać, te całe zarabianie przez granie w internetowego pokera to nie przekręt? I jak działa wypłacanie forsy? Jak dostaniesz na start 50$, to rozumiem, że wypłata jest niemożliwa, tak? :glupek:
4 września 2011, 21:07 [cytuj]
Żaden przekręt, po prostu biznes :) Pokerroomy czyli platformy pokerowe takie jak pokerstars, everest poker, party poker itd. pobierają dla siebie od każdej puli ugranej podczas gry niewielki procent, a im więcej graczy tym więcej puli czyli więcej $$ dla nich. Przykład, gdy płacisz wpisowe do jakiegoś turnieju to wynosi ono 1$+0.10$ , gdzie 0.10$ idzie na konto pokerromu a 1$ do puli turnieju, przeważnie jest to 5-20% wpisowego, zależy od platformy i rodzaju turnieju.

Zgadza się, po otrzymaniu 50$ musisz wyrobić pewną ilość punktów w określonym czasie aby móc je wypłacić. Punkty zdobywasz poprzez generowanie "rake'u" czyli wyrabianie $ dla pokerroomu. Wyrabiasz je, tak jak już pisałem, mając udział w pulach w grze cash na stołach, albo wpłacając wpisowe do turniejów.
Każdy pokerroom ma różną wartość punktów i czas na ich ugranie, ja aktualnie gram na everest poker , żeby uwolnić moje 50$ musiałem ugrać 1000 Summit Points (na każdej platformie punkty nazywają się inaczej) w 90 dni, a wyrobiłem je w około 40 dni. Niektóre platformy np Titan Poker nie mają ograniczenia czasowego ale to raczej nie jest problemem jeśli nie będziesz robił długich przerw w grze.
Po wyrobieniu $ możesz je wypłacić, a zarobione punkty zamienić w sklepie pokerromu na $ lub jakieś gadżety (chociaż 1k punktów nie wystarczy na nic ciekawego :) )

Wszystkie wygrane powyżej otrzymanych 50$ możesz wypłacić bez wyrabiania rake'u.

co do PokerStrategy.com - jest to serwis, firma (z siedzibą na Giblartarze i działalnością na całą Europę), która nakierowuje graczy do pokerromów z którymi PS ma umowę i od każdego gracza przypisanego do PS.com otrzymują jakiś procent z wygenerowanego przez niego rake'u na pokerroomie.
Im lepiej radzi sobie gracz tym więcej wygrywa i generuje $ co daje większe zyski dla PokerStrategy. Dlatego serwis udostępnia swoim graczom materiały szkoleniowe: filmy, artykuły, pomoc na forum, prywatne treningi itd itp :)
Więcej info znajdziesz na ich stronie, a na wszystkie wątpliwości odpowie Ci obsługa na forum.

mam nadzieję że trochę rozjaśniłem pogląd na pokera online :D
Żaden przekręt, po prostu biznes :) Pokerroomy czyli platformy pokerowe takie jak pokerstars, everest poker, party poker itd. pobierają dla siebie od każdej puli ugranej podczas gry niewielki procent, a im więcej graczy tym więcej puli czyli więcej $$ dla nich. Przykład, gdy płacisz wpisowe do jakiegoś turnieju to wynosi ono 1$+0.10$ , gdzie 0.10$ idzie na konto pokerromu a 1$ do puli turnieju, przeważnie jest to 5-20% wpisowego, zależy od platformy i rodzaju turnieju. Zgadza się, po otrzymaniu 50$ musisz wyrobić pewną ilość punktów w określonym czasie aby móc je wypłacić. Punkty zdobywasz poprzez generowanie "rake'u" czyli wyrabianie $ dla pokerroomu. Wyrabiasz je, tak jak już pisałem, mając udział w pulach w grze cash na stołach, albo wpłacając wpisowe do turniejów. Każdy pokerroom ma różną wartość punktów i czas na ich ugranie, ja aktualnie gram na everest poker , żeby uwolnić moje 50$ musiałem ugrać 1000 Summit Points (na każdej platformie punkty nazywają się inaczej) w 90 dni, a wyrobiłem je w około 40 dni. Niektóre platformy np Titan Poker nie mają ograniczenia czasowego ale to raczej nie jest problemem jeśli nie będziesz robił długich przerw w grze. Po wyrobieniu $ możesz je wypłacić, a zarobione punkty zamienić w sklepie pokerromu na $ lub jakieś gadżety (chociaż 1k punktów nie wystarczy na nic ciekawego :) ) Wszystkie wygrane powyżej otrzymanych 50$ możesz wypłacić bez wyrabiania rake'u. co do PokerStrategy.com - jest to serwis, firma (z siedzibą na Giblartarze i działalnością na całą Europę), która nakierowuje graczy do pokerromów z którymi PS ma umowę i od każdego gracza przypisanego do PS.com otrzymują jakiś procent z wygenerowanego przez niego rake'u na pokerroomie. Im lepiej radzi sobie gracz tym więcej wygrywa i generuje $ co daje większe zyski dla PokerStrategy. Dlatego serwis udostępnia swoim graczom materiały szkoleniowe: filmy, artykuły, pomoc na forum, prywatne treningi itd itp :) Więcej info znajdziesz na ich stronie, a na wszystkie wątpliwości odpowie Ci obsługa na forum. mam nadzieję że trochę rozjaśniłem pogląd na pokera online :D
4 września 2011, 21:46 [cytuj]
Nie trochę, a bardzo. Wielkie dzięki, właściwie nigdy nie miałem o takich rzeczach większego pojęcia. Na tych wszystkich pokerowych i ogólnie bukmacherskich stronkach wszystko jest napisane tak urzędowo-politycznym, cwaniackim i niejasnym językiem (próbują tym zachęcić, a prostych ludzi jak ja zniechęcają), że czytając to zwykle brała mnie cholera, bo na dobrą sprawę nie wiedziałem na czym stoję. Jak znajdę dłuższą chwilę w tygodniu to się z tego Twojego linka zarejestruje. Już się modle, żeby mnie to nie wciągnęło :)
Nie trochę, a bardzo. Wielkie dzięki, właściwie nigdy nie miałem o takich rzeczach większego pojęcia. Na tych wszystkich pokerowych i ogólnie bukmacherskich stronkach wszystko jest napisane tak urzędowo-politycznym, cwaniackim i niejasnym językiem (próbują tym zachęcić, a prostych ludzi jak ja zniechęcają), że czytając to zwykle brała mnie cholera, bo na dobrą sprawę nie wiedziałem na czym stoję. Jak znajdę dłuższą chwilę w tygodniu to się z tego Twojego linka zarejestruje. Już się modle, żeby mnie to nie wciągnęło :)
3 października 2011, 23:04 [cytuj]
Odświeżam, może ktoś zerknie i tematyka go przypadkiem zainteresuje.

Tymczasem moje 100$ zamieniło się w 230$ :P Są chęci - jest progres, zachęcam do zagłębienia się w ten temat!
Odświeżam, może ktoś zerknie i tematyka go przypadkiem zainteresuje. Tymczasem moje 100$ zamieniło się w 230$ :P Są chęci - jest progres, zachęcam do zagłębienia się w ten temat!
16 października 2011, 19:36 [cytuj]
Grałem kiedyś w pokera na "poważnie" doszedłem do tego NL50 SH(może nic specjalnego, ale dla mnie to naprawdę dużo:D) i naprawdę przy pracowitości, dobrej pamięci i co najważniejsze dobrej psychice(gdy wjebanie rockets na 3Jo nie zrobi na tobie wrażenia i dalej będziesz grał swoje a-game) można naprawdę mieć z niego konkretne $$. Nie jeden reg z nl100 pokazuje na wykresach z rb 10k+$$/miech. Jednak w Polsce się to mija, po pierwsze prawo, auta/mieszkania itp. nie kupisz za tą kasę, po drugie na dłuższą metę jest to chujowa sprawa, ciągle siedzieć przed monitorem bez kontaktu z ludźmi i grindować stawki, z reguły w godzinach wieczornych bo rano traffic jest chujowy. Gdy masz wolny czas to trzeba dalej się uczyć, bo to podstawa w pokerze. Suma sumarum, nie polecam. Chyba, że naprawdę ktoś nie ma życia, jest aspołeczny i lubi cały czas siedzieć w domu przed komputerem, wtedy może poczuć się jak ryba w wodzie;)
Grałem kiedyś w pokera na "poważnie" doszedłem do tego NL50 SH(może nic specjalnego, ale dla mnie to naprawdę dużo:D) i naprawdę przy pracowitości, dobrej pamięci i co najważniejsze dobrej psychice(gdy wjebanie rockets na 3Jo nie zrobi na tobie wrażenia i dalej będziesz grał swoje a-game) można naprawdę mieć z niego konkretne $$. Nie jeden reg z nl100 pokazuje na wykresach z rb 10k+$$/miech. Jednak w Polsce się to mija, po pierwsze prawo, auta/mieszkania itp. nie kupisz za tą kasę, po drugie na dłuższą metę jest to chujowa sprawa, ciągle siedzieć przed monitorem bez kontaktu z ludźmi i grindować stawki, z reguły w godzinach wieczornych bo rano traffic jest chujowy. Gdy masz wolny czas to trzeba dalej się uczyć, bo to podstawa w pokerze. Suma sumarum, nie polecam. Chyba, że naprawdę ktoś nie ma życia, jest aspołeczny i lubi cały czas siedzieć w domu przed komputerem, wtedy może poczuć się jak ryba w wodzie;)
16 października 2011, 19:42 [cytuj]
Co do Pokerstrategy to lepiej bym się trzymał z dala od tej strony, znajdziesz tam parę interesujących filmów i tyle, głównie dot. mindsetu i redline. Większość ich trenerów to niespełnione gwiazdki z simonem na czele, nagrywają filmiki tylko żeby dostać kasę i mieć z głowy, przez co wychodzi merytoryczny gniot. Polecam twoplustwo.com, zdecydowanie najlepsze forum jeżeli chodzi o porady dot. rąk i ogólnie pokera. Co do filmików, Cardrunners i chyba nie muszę tłumaczyć dlaczego.
Co do Pokerstrategy to lepiej bym się trzymał z dala od tej strony, znajdziesz tam parę interesujących filmów i tyle, głównie dot. mindsetu i redline. Większość ich trenerów to niespełnione gwiazdki z simonem na czele, nagrywają filmiki tylko żeby dostać kasę i mieć z głowy, przez co wychodzi merytoryczny gniot. Polecam twoplustwo.com, zdecydowanie najlepsze forum jeżeli chodzi o porady dot. rąk i ogólnie pokera. Co do filmików, Cardrunners i chyba nie muszę tłumaczyć dlaczego
18 października 2011, 19:48 [cytuj]
Na wstępie: wszystko co napisałem w tym temacie odnosi się do gry czysto hobbystycznej a nie jako sposób na utrzymanie.

Jeśli uważasz grających w pokera za aspołecznych to znaczy, że nie jesteś do końca rozpoznany w tym środowisku, albo piszesz to na swoim przykładzie gdy jeszcze grałeś. Z tego co widzę podchodzisz do gry w pokera na bardzo poważnie, chyba pisząc te posty miałeś na myśli zawodowych pokerzystów którzy utrzymują się z gry, (dom, samochód - nie przesadzasz??) a ja profesjonalistą być nie chcę i nie polecam nikomu. Legalna praca to konieczność. Za to zarobione $$ zamiast na mieszkanie:O możesz przeznaczyć na wakacje, na wycieczkę do Londynu (WHL :) ) albo przechlać ze znajomymi jak będziesz chciał się z powrotem uspołecznić :ok:


Ja do tej pory nie mam zastrzeżeń do Pokerstrategy, nie znam trenerów osobiście, a z filmów szkoleniowych nauczyłem się jak skutecznie grać, więc nie nazwałbym ich produkcji gniotami. Do tego ich stuff na forum jest bardzo pomocny, mało serwisów dba tak o klienta jak oni.
Na wstępie: wszystko co napisałem w tym temacie odnosi się do gry czysto hobbystycznej a nie jako sposób na utrzymanie. Jeśli uważasz grających w pokera za aspołecznych to znaczy, że nie jesteś do końca rozpoznany w tym środowisku, albo piszesz to na swoim przykładzie gdy jeszcze grałeś. Z tego co widzę podchodzisz do gry w pokera na bardzo poważnie, chyba pisząc te posty miałeś na myśli zawodowych pokerzystów którzy utrzymują się z gry, (dom, samochód - nie przesadzasz??) a ja profesjonalistą być nie chcę i nie polecam nikomu. Legalna praca to konieczność. Za to zarobione $$ zamiast na mieszkanie:O możesz przeznaczyć na wakacje, na wycieczkę do Londynu (WHL :) ) albo przechlać ze znajomymi jak będziesz chciał się z powrotem uspołecznić :ok: Ja do tej pory nie mam zastrzeżeń do Pokerstrategy, nie znam trenerów osobiście, a z filmów szkoleniowych nauczyłem się jak skutecznie grać, więc nie nazwałbym ich produkcji gniotami. Do tego ich stuff na forum jest bardzo pomocny, mało serwisów dba tak o klienta jak oni
25 października 2011, 20:46 [cytuj]
Panowie tylko uważajcie bo teraz granie w pokera poza kasynem jest karane :). Żenujące, Polska to dziwny kraj. Moim zdaniem jest to ograniczenie wolności.
Panowie tylko uważajcie bo teraz granie w pokera poza kasynem jest karane :). Żenujące, Polska to dziwny kraj. Moim zdaniem jest to ograniczenie wolności
"Taką ja mam po ojcu zasadę życiową: Boso, ale w ostrogach."

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 153 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się