Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  
5 marca 2009, 23:43 [cytuj]
No coż, czy trzeba się interesować każdym sportem? Widzieliście dobry mecz zakończony wynikiem 0:0? Ja tak, a w koszu z każdej akcji (w porównaniu z piłką) padają punkty. To trochę nienormalne męczyć ludzi 4x12 minut i wkółko kosz za kosz. Rozegrać ostatnią minutę, albo lepiej jedną akcję i po zawodach. Taniej będzie. Nie tłumaczcie mi tylko, że taktyka itd. Jai tak tego nie zrozumiem.
No coż, czy trzeba się interesować każdym sportem? Widzieliście dobry mecz zakończony wynikiem 0:0? Ja tak, a w koszu z każdej akcji (w porównaniu z piłką) padają punkty. To trochę nienormalne męczyć ludzi 4x12 minut i wkółko kosz za kosz. Rozegrać ostatnią minutę, albo lepiej jedną akcję i po zawodach. Taniej będzie. Nie tłumaczcie mi tylko, że taktyka itd. Jai tak tego nie zrozumiem
Well, stone me! We've had cocaine, bribery and Arsenal scoring two goals at home. But just when you thought there were truly no surprises left in football, Vinnie Jones turns out to be an international player!
6 marca 2009, 22:24 [cytuj]
Nienawidze koszykówki. Tak samo jak nie znosze jebanych skoków narciarskich, które mnie rozśmieszają, nie cierpie piłki ręcznej, a także tenisa (niewazne czy pingpong czy ziemny). Moja tolerancja rozciaga sie jedynie na siatkówkę ale i tak srednio.
Nienawidze koszykówki. Tak samo jak nie znosze jebanych skoków narciarskich, które mnie rozśmieszają, nie cierpie piłki ręcznej, a także tenisa (niewazne czy pingpong czy ziemny). Moja tolerancja rozciaga sie jedynie na siatkówkę ale i tak srednio
"Potrzebujemy dużego, brzydkiego obrońcy. Taki poradziłby sobie w akcji przy pierwszym golu. Usunąłby piłkę, napastnika i trzy pierwsze rzędy trybun" - Ian Holloway, menedżer Blackpool
6 marca 2009, 22:45 [cytuj]
Qcin tylko zauważ, że Spursów już tyle razy skreślali i co?? do finałów konferencji zawsze jakoś im się udawało dobić a wcześniej do finałów, które nawet wygrywali więc tak szybko Spursów bym nie skreślał. Blazersi dosyć szybko powinni z PO odpaść za młody skład Aldridge czy Oden, który chyba zaś ma kontuzję nie pociągną zespołu w PO. Zresztą tak samo jak Bronek sam nie uciągnie Cavs'ów. Zaskakuje ciągle Orlando ale zobaczymy jak w PO im pójdzie, bo jednak sezon zasadniczy a PO to dwie inne bajki.
Qcin tylko zauważ, że Spursów już tyle razy skreślali i co?? do finałów konferencji zawsze jakoś im się udawało dobić a wcześniej do finałów, które nawet wygrywali więc tak szybko Spursów bym nie skreślał. Blazersi dosyć szybko powinni z PO odpaść za młody skład Aldridge czy Oden, który chyba zaś ma kontuzję nie pociągną zespołu w PO. Zresztą tak samo jak Bronek sam nie uciągnie Cavs'ów. Zaskakuje ciągle Orlando ale zobaczymy jak w PO im pójdzie, bo jednak sezon zasadniczy a PO to dwie inne bajki
6 marca 2009, 23:43 [cytuj]
Ethan63 Bronek nie musi sam "uciągać" Cav's bo ma dobrych grajkow w druzynie, choćby MO i West...Zydrunas tez czasem zagra solidnie. Inaczej niż w np. w Miami, gdzie Wade nie ma takiego wsparcia. O'neil to nie to co kiedyś :| a młodzi w PO raczej nie dadzą rady...
Ethan63 Bronek nie musi sam "uciągać" Cav's bo ma dobrych grajkow w druzynie, choćby MO i West...Zydrunas tez czasem zagra solidnie. Inaczej niż w np. w Miami, gdzie Wade nie ma takiego wsparcia. O'neil to nie to co kiedyś :| a młodzi w PO raczej nie dadzą rady
7 marca 2009, 11:26 [cytuj]
Podobne uczucia co Didier do kosza ja żywię do siatkówki.Kiedyś jej po prostu nie lubiłem-ani ogladać ani tym bardziej grać.No i zylismy sobie tak neutralnie aż do czasu gdy polskie siatkarki zaczęły wygrywać w mistrzostwach czegos tam.Cały turniej musielismy meczyć siatkówkę na każdym włefie.;|
Ale za to snookera lubię.Co prawda raczej sie nie orientuje w hierarchi zawodów czy zawodników(O'Neill jest dobry, wiem bo mi koledzy-snookerzyści powiedzieli) ani w zasadach ale fajnie się to ogląda.Nudne ale wciąga.
A tak w góle, skoro już jesteśmy przy innych dyscyplinach, najbardziej poza piłką lubie Rugby.To jest dopiero gra-i walka i przykopać można porządnie.Nawet mam odpowiednią piłke-taką czarną, z Guinessem:D
(Tak, cały ten post powstał aby móc pochwalić się piłką:D).
Podobne uczucia co Didier do kosza ja żywię do siatkówki.Kiedyś jej po prostu nie lubiłem-ani ogladać ani tym bardziej grać.No i zylismy sobie tak neutralnie aż do czasu gdy polskie siatkarki zaczęły wygrywać w mistrzostwach czegos tam.Cały turniej musielismy meczyć siatkówkę na każdym włefie.;| Ale za to snookera lubię.Co prawda raczej sie nie orientuje w hierarchi zawodów czy zawodników(O'Neill jest dobry, wiem bo mi koledzy-snookerzyści powiedzieli) ani w zasadach ale fajnie się to ogląda.Nudne ale wciąga. A tak w góle, skoro już jesteśmy przy innych dyscyplinach, najbardziej poza piłką lubie Rugby.To jest dopiero gra-i walka i przykopać można porządnie.Nawet mam odpowiednią piłke-taką czarną, z Guinessem:D (Tak, cały ten post powstał aby móc pochwalić się piłką:D)
7 marca 2009, 11:55 [cytuj]
Właśnie, O'Sullivan.Ech, te literówki...
Właśnie, O'Sullivan.Ech, te literówki
7 marca 2009, 15:59 [cytuj]
Panowie, jednak byłbym za opcją, żeby tu się wypowiadać na temat NBA/ ewentualnie całej koszykówki, bo ni chuja nie chce mi się szukać pojedynczych wypowiedzi odnosnie kosza;p

Ethan64- No właśnie, ja zapomniałem o Portland, niekoniecznie muszą odpaść już w 1 rundzie, troche mi przypominają Dallas sprzed jakiś 6-8 sezonów, a Aldridge przypomina mi Nowitzkiego troche, wiec jak nie da dupy w PO to stać ich na dużo, no i jeśli będą ich omijać kontuzje, bo jak wypada jeden zawodnik z pierwszej piątki to od razu drużyna sporo traci na wartości, na Odena raczej bym nie liczył.
Co do Orlando to sam fakt, że mają najlepszego centra w lidze od razu stawia ich w roli jednego z faworytów, w ogóle mają bardzo wyrównany i silny skład, pewnie gdyby grali w konferencji zachodniej to finał NBA byłby w ich zasięgu, a tak mają Cavs i Celtów, więc może być różnie.
A odnośnie obecnych wyników, to 10 zwycięstwo z rzędu notuje Utah;d i mam nadzieje, że forma nie przyszła za szybko, ojj Nutki w tym sezonie zamieszają, coraz lepiej już też gra Boozer i w PO myślę, że będzie jednym z najlepszych w lidze, szczerze to oprócz Lakersów chyba nikt nie jest na tyle mocny w konferencji żeby powstrzymać Utah przed finałem- choć nie jestem zapewne obiektywny:) Za to co wyprawia Williams to juz naprawde mistrzostwo, gra jak Kidd za najlepszych lat. Go JAZZ!
Panowie, jednak byłbym za opcją, żeby tu się wypowiadać na temat NBA/ ewentualnie całej koszykówki, bo ni chuja nie chce mi się szukać pojedynczych wypowiedzi odnosnie kosza;p Ethan64- No właśnie, ja zapomniałem o Portland, niekoniecznie muszą odpaść już w 1 rundzie, troche mi przypominają Dallas sprzed jakiś 6-8 sezonów, a Aldridge przypomina mi Nowitzkiego troche, wiec jak nie da dupy w PO to stać ich na dużo, no i jeśli będą ich omijać kontuzje, bo jak wypada jeden zawodnik z pierwszej piątki to od razu drużyna sporo traci na wartości, na Odena raczej bym nie liczył. Co do Orlando to sam fakt, że mają najlepszego centra w lidze od razu stawia ich w roli jednego z faworytów, w ogóle mają bardzo wyrównany i silny skład, pewnie gdyby grali w konferencji zachodniej to finał NBA byłby w ich zasięgu, a tak mają Cavs i Celtów, więc może być różnie. A odnośnie obecnych wyników, to 10 zwycięstwo z rzędu notuje Utah;d i mam nadzieje, że forma nie przyszła za szybko, ojj Nutki w tym sezonie zamieszają, coraz lepiej już też gra Boozer i w PO myślę, że będzie jednym z najlepszych w lidze, szczerze to oprócz Lakersów chyba nikt nie jest na tyle mocny w konferencji żeby powstrzymać Utah przed finałem- choć nie jestem zapewne obiektywny:) Za to co wyprawia Williams to juz naprawde mistrzostwo, gra jak Kidd za najlepszych lat. Go JAZZ!
10 marca 2009, 18:30 [cytuj]
Ja tam kibicuje LA Lakers, z sentymentu ciągle ściskam kciuki za Chi.Bulls, no i kibicuje w tym sezonie też Magic chociaż głownie tylko dlatego,że gra tam Marcin.
A co do Utah to zobaczymy , oni zawsze regularnie grają w PO, więc rzeczywiście może tam coś namieszają.
Ja tam kibicuje LA Lakers, z sentymentu ciągle ściskam kciuki za Chi.Bulls, no i kibicuje w tym sezonie też Magic chociaż głownie tylko dlatego,że gra tam Marcin. A co do Utah to zobaczymy , oni zawsze regularnie grają w PO, więc rzeczywiście może tam coś namieszają
Tottenham 'Til I Die
11 marca 2009, 19:31 [cytuj]
no i Suns już raczej polecieli :/ szkoda szkoda ale jak się ma jednego wielkiego typa w składzie (Big Cactus) to się niczego nie zwojuje tym bardziej że Steve, czy Shaq młodzi nie są do tego stary już Hill i Richardson jednak bez wsparcia nic nie zdziała zresztą żaden z niego lider, a reszta to milczenie nie licząc Barbosy, któremu niekiedy jakiś mecz wyjdzie. No cóż mam nadzieję że zmontują jakiś ciekawy nowy skład. Pewnie pożegnają się i Nash i Shaq i zostanie dużo kapuchy na kogoś ciekawego :)
no i Suns już raczej polecieli :/ szkoda szkoda ale jak się ma jednego wielkiego typa w składzie (Big Cactus) to się niczego nie zwojuje tym bardziej że Steve, czy Shaq młodzi nie są do tego stary już Hill i Richardson jednak bez wsparcia nic nie zdziała zresztą żaden z niego lider, a reszta to milczenie nie licząc Barbosy, któremu niekiedy jakiś mecz wyjdzie. No cóż mam nadzieję że zmontują jakiś ciekawy nowy skład. Pewnie pożegnają się i Nash i Shaq i zostanie dużo kapuchy na kogoś ciekawego :)
14 marca 2009, 18:32 [cytuj]
Ja kibicowałem zawsze poszczególnym zawodnikom ale te czasy już minęły... Pamiętam że zawsze lubiłem małych rozgrywających jak Stockton, Nash czy Skibiniewski z naszej ligi :Ditp. Zawsze mi imponowało to jak podają piłkę, natomiast nigdy tych wielkich centrów bo ruszają się jak galaretka :)Jest to zapewne związane z tym, ze sam jestem mały ale za to zwinny :) Z poszczególnych drużyn to zawsze jakoś Suns i Lakers kibicowałem a z naszej ligi, mimo że mieszkam niedaleko Włocławka to zawsze byłem za Śląskiem Wrocław:)Pamiętam jak jarałem się ty6mi finałami z lat 90 między tymi drużynami:) Dziwne to czasy były... Teraz koszykówka nie pociąga mnie absolutnie...A z innych sportów to bardzo lubię wspomniany już wcześniej snooker... Oglądam od kilku lat i naprawdę nieźle sie w to wciągnąłem:)
Ja kibicowałem zawsze poszczególnym zawodnikom ale te czasy już minęły... Pamiętam że zawsze lubiłem małych rozgrywających jak Stockton, Nash czy Skibiniewski z naszej ligi :Ditp. Zawsze mi imponowało to jak podają piłkę, natomiast nigdy tych wielkich centrów bo ruszają się jak galaretka :)Jest to zapewne związane z tym, ze sam jestem mały ale za to zwinny :) Z poszczególnych drużyn to zawsze jakoś Suns i Lakers kibicowałem a z naszej ligi, mimo że mieszkam niedaleko Włocławka to zawsze byłem za Śląskiem Wrocław:)Pamiętam jak jarałem się ty6mi finałami z lat 90 między tymi drużynami:) Dziwne to czasy były... Teraz koszykówka nie pociąga mnie absolutnie...A z innych sportów to bardzo lubię wspomniany już wcześniej snooker... Oglądam od kilku lat i naprawdę nieźle sie w to wciągnąłem:)
15 marca 2009, 12:30 [cytuj]
ethan no i podobno Big Kaktus ma odejść już po sezonie z Suns. ciekawe w ogóle czy zakończy karierę czy ktoś go jeszcze kupi na 2 sezony.

co do snookera to nie wiedziałem,że Ci zawodnicy taki hajs koszą za ten sport. Kiedyś dla ciekawości to oglądałem na Eurosporcie. W sumie fajny sport.

ethan no i podobno Big Kaktus ma odejść już po sezonie z Suns. ciekawe w ogóle czy zakończy karierę czy ktoś go jeszcze kupi na 2 sezony. co do snookera to nie wiedziałem,że Ci zawodnicy taki hajs koszą za ten sport. Kiedyś dla ciekawości to oglądałem na Eurosporcie. W sumie fajny sport.
Tottenham 'Til I Die
19 kwietnia 2009, 10:02 [cytuj]
Phoenix w tym sezonie zasypiało w ostatniej qwarcie i widzimy czym się to skończyło...
Clevelend is the answer.LeBron is the answer.Allen Iverson became a question while Cavs picked Pistons.-Larry Lawson
Phoenix w tym sezonie zasypiało w ostatniej qwarcie i widzimy czym się to skończyło... Clevelend is the answer.LeBron is the answer.Allen Iverson became a question while Cavs picked Pistons.-Larry Lawson
Here's pojeb !
<  1  2  

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 97 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się