Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne » Hyde Park » Pierwszy raz na Wembley
19 sierpnia 2018, 02:40 [cytuj]
Witam serdecznie,
Proszę o pomoc bardziej doświadczonych kolegów w sprawie wyjazdu na domowy mecz Tottenhamu z Cardiff. Czy ktoś mógłby mi doradzić jak najłatwiej dostać się z centrum na Wembley? Czy dzięki biletowi który zostanie wysłany na e-mail mogę wydrukować w jakiejś kasie biletowej wersje fizyczna (to byłaby piękna pamiątka). Ile czasu przed pierwszym gwizdkiem warto się pojawić pod stadionem? Czego się wystrzegać i gdzie warto wypić piwo przed meczem? Bede wdzięczny z każda poradę, jestem kompletnie zielony. To będzie moja pierwsza podróż do Londynu, wybieram się z dziewczyną i nie chciałbym żeby przydarzyły się nam jakieś kłopoty. Bardzo dziękuje za każda odpowiedz! COYS :rotfl:
Witam serdecznie, Proszę o pomoc bardziej doświadczonych kolegów w sprawie wyjazdu na domowy mecz Tottenhamu z Cardiff. Czy ktoś mógłby mi doradzić jak najłatwiej dostać się z centrum na Wembley? Czy dzięki biletowi który zostanie wysłany na e-mail mogę wydrukować w jakiejś kasie biletowej wersje fizyczna (to byłaby piękna pamiątka). Ile czasu przed pierwszym gwizdkiem warto się pojawić pod stadionem? Czego się wystrzegać i gdzie warto wypić piwo przed meczem? Bede wdzięczny z każda poradę, jestem kompletnie zielony. To będzie moja pierwsza podróż do Londynu, wybieram się z dziewczyną i nie chciałbym żeby przydarzyły się nam jakieś kłopoty. Bardzo dziękuje za każda odpowiedz! COYS :rotfl:
20 sierpnia 2018, 22:14 [cytuj]
Napisz na jakiej stacji wysiądziesz jadąc z lotniska, to ci napiszę wszystkie możliwości dojazdu na Wembley Park, albo Wembley Central. No chyba że jedziesz z hotelu, to napisz gdzie masz hotel to napiszę ci jak z hotelu dojechać. Nie pamiętam już teraz, ale chyba przy Wembley jest prowizoryczny Ticket Office gdzie można wydrukować bilety. Trzaskal chyba drukował, to wie lepiej, ja zawsze miałem na karcie, to nie jestem pewny, ale gdzieś czytałem, że jest na jakimś forum kibiców. Jak to Twój pierwszy raz to polecam jechać z dwie godziny przed meczem, jest taki pub Torch gdzie zbierają się nasi kibice. Czasami śpiewają, a czasami nie, zależy jak trafisz i o której jest mecz (czy zdążą wlać w siebie kilka piwek). Tak pół godziny przed meczem wejdź sobie na stadion, pooglądaj tą chujnie (żartuje, ja nie lubię Wembley, dlatego hejtuje) Koło Wembley raczej nic Ci nie grozi, ludzie są spokojni, jak sam nie będziesz szukał, to nic ci się nie stanie. My nigdy nie mieliśmy żadnych incydentów, więc raczej jest ok.
Edytowano dnia: 20 sierpnia 2018, 22:18
Napisz na jakiej stacji wysiądziesz jadąc z lotniska, to ci napiszę wszystkie możliwości dojazdu na Wembley Park, albo Wembley Central. No chyba że jedziesz z hotelu, to napisz gdzie masz hotel to napiszę ci jak z hotelu dojechać. Nie pamiętam już teraz, ale chyba przy Wembley jest prowizoryczny Ticket Office gdzie można wydrukować bilety. Trzaskal chyba drukował, to wie lepiej, ja zawsze miałem na karcie, to nie jestem pewny, ale gdzieś czytałem, że jest na jakimś forum kibiców. Jak to Twój pierwszy raz to polecam jechać z dwie godziny przed meczem, jest taki pub Torch gdzie zbierają się nasi kibice. Czasami śpiewają, a czasami nie, zależy jak trafisz i o której jest mecz (czy zdążą wlać w siebie kilka piwek). Tak pół godziny przed meczem wejdź sobie na stadion, pooglądaj tą chujnie (żartuje, ja nie lubię Wembley, dlatego hejtuje) Koło Wembley raczej nic Ci nie grozi, ludzie są spokojni, jak sam nie będziesz szukał, to nic ci się nie stanie. My nigdy nie mieliśmy żadnych incydentów, więc raczej jest ok
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
21 sierpnia 2018, 13:23 [cytuj]
Ostatnio w pubie, koło Wembley był sobowtór Harry'ego Kane'a, więc może sobie nawet fotke strzelisz :rotfl:
Ostatnio w pubie, koło Wembley był sobowtór Harry'ego Kane'a, więc może sobie nawet fotke strzelisz :rotfl:
CAN'T SMILE WITHOUT YOU!
21 sierpnia 2018, 13:41 [cytuj]
Tak, bilet można wydrukować w kasach biletowych.
Tak, bilet można wydrukować w kasach biletowych
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
25 sierpnia 2018, 03:38 [cytuj]
Wielkie dzięki Panowie! Będę jechał easybusem z Luton i wysiadał na Baker Street Station
Wielkie dzięki Panowie! Będę jechał easybusem z Luton i wysiadał na Baker Street Station
26 sierpnia 2018, 06:03 [cytuj]
Na Baker Street jest pętla więc możesz dojechać gdzie tylko zechcesz bez żadnych przesiadek. Wsiadasz do Metropolitan Line (kolor bordowy) jadącej w kierunku Uxbridge, Chesham, Amesham, Watford (bez różnicy) i wysiadasz na stacji Wembley Park. Jest jeszcze Bakerloo (brązowa), jedzie do Wembley Central, ale kawałek trzeba przejść. Z Wembley Park od razu widać stadion. Ale jak wyjdziesz bocznym wyjściem i pójdziesz w lewo, to chyba trafisz do Torch Pub, tam możesz sobie strzelić piwko przed meczem, tylko kibice Tottenhamu. Co prawda to nie to samo co The Bricklayers Pub na High Road, ale może być.
Na Baker Street jest pętla więc możesz dojechać gdzie tylko zechcesz bez żadnych przesiadek. Wsiadasz do Metropolitan Line (kolor bordowy) jadącej w kierunku Uxbridge, Chesham, Amesham, Watford (bez różnicy) i wysiadasz na stacji Wembley Park. Jest jeszcze Bakerloo (brązowa), jedzie do Wembley Central, ale kawałek trzeba przejść. Z Wembley Park od razu widać stadion. Ale jak wyjdziesz bocznym wyjściem i pójdziesz w lewo, to chyba trafisz do Torch Pub, tam możesz sobie strzelić piwko przed meczem, tylko kibice Tottenhamu. Co prawda to nie to samo co The Bricklayers Pub na High Road, ale może być
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
29 lipca 2022, 09:51 [cytuj]
Boże! Ile to już lat minęło, kiedy byłam tam ostatni raz!!
Boże! Ile to już lat minęło, kiedy byłam tam ostatni raz!!

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 114 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się