Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

1  2  3    >
Forum dyskusyjne » Hyde Park » Która koszulka jest najbrzydsza?
16 czerwca 2009, 00:50 [cytuj]
Proponują zabawę, który klub ma najbrzydszą koszulkę na przyszły sezon. Tu możecie je zobaczy http://www.sport.co.uk/news/Football/21633/Is_this_your_new_replica_kit_What_were_Spurs_thinking.aspx
Proponują zabawę, który klub ma najbrzydszą koszulkę na przyszły sezon. Tu możecie je zobaczyć http://www.sport.co.uk/news/Football/21633/Is_this_your_new_replica_kit_What_were_Spurs_thinking.aspx
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
16 czerwca 2009, 02:06 [cytuj]
zdecydowanie czelsa :D
zdecydowanie czelsa :D
www.facebook.com/OgienOdSkaja
16 czerwca 2009, 07:43 [cytuj]
Everton ma całkiem fajną koszulkę. I zgadzam się ze Skajem - The Blues poszli krok dalej.. ale zobaczymy czy w dobrą stronę :D

I wciąż biją mnie po oczach te żółtki na białej koszulce ~~ Może jak będzie lepsza fotka to odszczekam nieco swoją krytykę, ale póki co średniawo :
Everton ma całkiem fajną koszulkę. I zgadzam się ze Skajem - The Blues poszli krok dalej.. ale zobaczymy czy w dobrą stronę :D I wciąż biją mnie po oczach te żółtki na białej koszulce ~~ Może jak będzie lepsza fotka to odszczekam nieco swoją krytykę, ale póki co średniawo :
In a world full of Uniteds, Citys and Rovers, there is only One Hotspur!!!
16 czerwca 2009, 10:35 [cytuj]
w tej koszulce Chelsea to wyglądają jak czołgiści :D
w tej koszulce Chelsea to wyglądają jak czołgiści :D
COYS
16 czerwca 2009, 11:00 [cytuj]
Pidżama Barcelony zdecydowanie najgorsza, co za wiocha! Fajny pomysł jest na koszulce Celticu z tartanem. Pierwsza CFC obciach, dwie pozostałe fajne.
Pidżama Barcelony zdecydowanie najgorsza, co za wiocha! Fajny pomysł jest na koszulce Celticu z tartanem. Pierwsza CFC obciach, dwie pozostałe fajne
Well, stone me! We've had cocaine, bribery and Arsenal scoring two goals at home. But just when you thought there were truly no surprises left in football, Vinnie Jones turns out to be an international player!
16 czerwca 2009, 11:50 [cytuj]
No Barca najgorsza koszulka ever. A mieli takie fajne w poprzednim sezonie. Wyjazdowa City to tez porazka, a najlepsza to zdecydowanie Man Utd i nawet Fulham fajne, bo takie skromne :)
No Barca najgorsza koszulka ever. A mieli takie fajne w poprzednim sezonie. Wyjazdowa City to tez porazka, a najlepsza to zdecydowanie Man Utd i nawet Fulham fajne, bo takie skromne :)
White Hart Lane was always a place where I felt I belonged
16 czerwca 2009, 13:31 [cytuj]
Mi się podoba rep Hiszpanii, ale ogólnie jakieś straszenie wieśniackie te koszulki, przynajmniej większość. Może w rzeczywistości będzie lepiej. My dosyć dobrze, ale te żółte wstawki są kiczowate.
Mi się podoba rep Hiszpanii, ale ogólnie jakieś straszenie wieśniackie te koszulki, przynajmniej większość. Może w rzeczywistości będzie lepiej. My dosyć dobrze, ale te żółte wstawki są kiczowate
Kogucie życie!
16 czerwca 2009, 16:06 [cytuj]
Ja oglądając te koszulki to mam wrażenie, że wcale nie chodzi o to żeby one były ładne, fajne etc. Tylko zeby czymś tam różniły się od poprzednich modeli. Stąd ten czerwony pasek na koszulkach MUłów, nasze żółte maziaje, czy białe coś na Evertonie. Czyli elementy takie na siłę doczepione. Tak jakby projektanci nie mieli już pomysłu na coś jednocześnie nowego ale i odwołującego się do tradycji. Ot, walniemy byle co i tak kupią, bo jak tu nie kupić.

A z tych co się mnie podobają:fajne są te trzecie City, i Portsmouth i Fulham. Sunderland też. Tak samo Ajax i PSG.
Ja oglądając te koszulki to mam wrażenie, że wcale nie chodzi o to żeby one były ładne, fajne etc. Tylko zeby czymś tam różniły się od poprzednich modeli. Stąd ten czerwony pasek na koszulkach MUłów, nasze żółte maziaje, czy białe coś na Evertonie. Czyli elementy takie na siłę doczepione. Tak jakby projektanci nie mieli już pomysłu na coś jednocześnie nowego ale i odwołującego się do tradycji. Ot, walniemy byle co i tak kupią, bo jak tu nie kupić. A z tych co się mnie podobają:fajne są te trzecie City, i Portsmouth i Fulham. Sunderland też. Tak samo Ajax i PSG
16 czerwca 2009, 20:10 [cytuj]
To już jest przegięcie, przywitajcie leśniczego!!http://www.whoateallthepies.tv/2009/06/if_you_thought.html :rotfl:
To już jest przegięcie, przywitajcie leśniczego!!!http://www.whoateallthepies.tv/2009/06/if_you_thought.html :rotfl:
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
16 czerwca 2009, 20:21 [cytuj]
Ja nie mogę, Robin Loxley vel. Robin Hood:D
Ja nie mogę, Robin Loxley vel. Robin Hood:D
The boys from Tottenham, The boys from Tottenham, The boys from White Hart Lane!
16 czerwca 2009, 20:30 [cytuj]
Barca za bardzo ma nasrane roznych logo na koszulce, a wyjazdowka to dramat. fajna jest koszulka Burnley, stylizowana na 1960 rok, kiedy to zdobli mistrza Anglii... Everton tez oldschool, generalnie lubie takie klimaty, my tez mielismy nawiazanie do lat 50-tych w połowie lat 90-tych (95-96) - koszulki PONY z kolnierzykiem, trzema guziczkami, starym kogutem, mialo to swoj sznyt i w takich strojach pokonalismy na Lane - Muły 4:1, w Nowy Rok 1996.

WHU nie ma wreszcie najbrzydszych strojow w lidze, do tej pory wraz z AV sraczka buraczka co sezon.

Ładne , stylowe, spokojne ma MC (poza paskami)
Lubie Wolves, tylko do pomarańczy trzeba sie przyzwyczaic.

marsylia nie miała nigdy szczescia do strojow.
Barca za bardzo ma nasrane roznych logo na koszulce, a wyjazdowka to dramat. fajna jest koszulka Burnley, stylizowana na 1960 rok, kiedy to zdobli mistrza Anglii... Everton tez oldschool, generalnie lubie takie klimaty, my tez mielismy nawiazanie do lat 50-tych w połowie lat 90-tych (95-96) - koszulki PONY z kolnierzykiem, trzema guziczkami, starym kogutem, mialo to swoj sznyt i w takich strojach pokonalismy na Lane - Muły 4:1, w Nowy Rok 1996. WHU nie ma wreszcie najbrzydszych strojow w lidze, do tej pory wraz z AV sraczka buraczka co sezon. Ładne , stylowe, spokojne ma MC (poza paskami) Lubie Wolves, tylko do pomarańczy trzeba sie przyzwyczaic. marsylia nie miała nigdy szczescia do strojow
16 czerwca 2009, 20:44 [cytuj]
Kurde szkoda że na ryby nie jeżdżę bo miałbym zajebistą zieloną pelerynkę spurs! :rotfl:
Kurde szkoda że na ryby nie jeżdżę bo miałbym zajebistą zieloną pelerynkę spurs! :rotfl:
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
16 czerwca 2009, 20:51 [cytuj]
varba powiedział/a:
To już jest przegięcie, przywitajcie leśniczego!!http://www.whoateallthepies.tv/2009/06/if_you_thought.html :rotfl:

:rotfl::D rozpierniczyłeś mnie na elementy, ale ogólnie porównanie idealne. JA to rozszyfrowałem, to jest taka mistyfikacja, ma się zlać z trawą przez co będzie niezauważalny więc będzie jeszcze lepiej bronił. Agroturystyką powiało.
:rotfl::D rozpierniczyłeś mnie na elementy, ale ogólnie porównanie idealne. JA to rozszyfrowałem, to jest taka mistyfikacja, ma się zlać z trawą przez co będzie niezauważalny więc będzie jeszcze lepiej bronił. Agroturystyką powiało
Kogucie życie!
16 czerwca 2009, 22:31 [cytuj]
MARCUS powiedział/a:
:rotfl::D rozpierniczyłeś mnie na elementy, ale ogólnie porównanie idealne. JA to rozszyfrowałem, to jest taka mistyfikacja, ma się zlać z trawą przez co będzie niezauważalny więc będzie jeszcze lepiej bronił. Agroturystyką powiało


Na bank jak się rzuci to na forum będą leciały teksty "kurde gdzie jest Gomes", smutne jest to że niektórzy zawodnicy czytaj Bentley osiągneli ten poziom kamuflażu w białych koszulkach. My się śmiejemy a Gomes musi w tym wyjść na boisko :rotfl:
Na bank jak się rzuci to na forum będą leciały teksty "kurde gdzie jest Gomes", smutne jest to że niektórzy zawodnicy czytaj Bentley osiągneli ten poziom kamuflażu w białych koszulkach. My się śmiejemy a Gomes musi w tym wyjść na boisko :rotfl:
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
16 czerwca 2009, 22:47 [cytuj]
Ze wstydu będzie się chować za słupkami:rotfl:
Ze wstydu będzie się chować za słupkami:rotfl:
The boys from Tottenham, The boys from Tottenham, The boys from White Hart Lane!
16 czerwca 2009, 22:56 [cytuj]
Gdybyscie zarabiali tyle co ci pilkarze, to nawet na golasa byscie mogli grac. :F
Gdybyscie zarabiali tyle co ci pilkarze, to nawet na golasa byscie mogli grac. :F
White Hart Lane was always a place where I felt I belonged
17 czerwca 2009, 10:19 [cytuj]
e fajne są. jak Gomes lub Cudicini zostanął wybrani na goalkeepera sezonu to obiecuję, że kupię sobie pirwszy bramkarski trykot.
e fajne są. jak Gomes lub Cudicini zostanął wybrani na goalkeepera sezonu to obiecuję, że kupię sobie pirwszy bramkarski trykot
Well, stone me! We've had cocaine, bribery and Arsenal scoring two goals at home. But just when you thought there were truly no surprises left in football, Vinnie Jones turns out to be an international player!
17 czerwca 2009, 11:14 [cytuj]
Faktycznie przesrane będzie miał, jak przyjdzie do wyjścia:) Ja na jego miejscu bym w czarnych okularach wyłaził i jeszcze jakiegoś bujnego zarostu się dorobił. Aapa zrób sobie zdjęcie w tej koszulce, tylko nie na trawie albo na tle lasu bo mogę sieniepokapować:) No niby o gustach się nie rozmawia, ale jak możesz z czystym sumieniem napisać FAJNE?? :F
Faktycznie przesrane będzie miał, jak przyjdzie do wyjścia:) Ja na jego miejscu bym w czarnych okularach wyłaził i jeszcze jakiegoś bujnego zarostu się dorobił. Aapa zrób sobie zdjęcie w tej koszulce, tylko nie na trawie albo na tle lasu bo mogę sieniepokapować:) No niby o gustach się nie rozmawia, ale jak możesz z czystym sumieniem napisać FAJNE?? :F
Kogucie życie!
17 czerwca 2009, 15:58 [cytuj]
aapa powiedział/a:
e fajne są. jak Gomes lub Cudicini zostanął wybrani na goalkeepera sezonu to obiecuję, że kupię sobie pirwszy bramkarski trykot


Ja też się mogę zdeklarować że jak któryś zostanie goalkeeperem sezonu to kupie trykot ale na pewno nie ten zielony, szary albo czarny bym założył ale zielony to tylko na ryby, albo zbiórkę ZHP:D
Ja też się mogę zdeklarować że jak któryś zostanie goalkeeperem sezonu to kupie trykot ale na pewno nie ten zielony, szary albo czarny bym założył ale zielony to tylko na ryby, albo zbiórkę ZHP:D
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
1  2  3    >

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 134 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się