Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  3    >
Forum dyskusyjne » Hyde Park » Która koszulka jest najbrzydsza?
17 czerwca 2009, 16:06 [cytuj]
wolę takie zielone niż pidżame barcelony czy majtki palermo.
wolę takie zielone niż pidżame barcelony czy majtki palermo
Well, stone me! We've had cocaine, bribery and Arsenal scoring two goals at home. But just when you thought there were truly no surprises left in football, Vinnie Jones turns out to be an international player!
17 czerwca 2009, 18:27 [cytuj]
Marcus: Gomes już miał takowy w tym sezonie, więc już wie, co robić ;)
Marcus: Gomes już miał takowy w tym sezonie, więc już wie, co robić ;)
The boys from Tottenham, The boys from Tottenham, The boys from White Hart Lane!
17 czerwca 2009, 19:01 [cytuj]
Co miał? Taką bluzę?? Coś nie dociągam :/
Co miał? Taką bluzę?? Coś nie dociągam :/
Kogucie życie!
17 czerwca 2009, 19:59 [cytuj]
Zobaczcie co potrafi zielony trykot Gomes http://www.demotywatory.pl/komentarze/3111#komentarze :rotfl:
Zobaczcie co potrafi zielony trykot Gomesa http://www.demotywatory.pl/komentarze/3111#komentarze :rotfl:
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
17 czerwca 2009, 21:33 [cytuj]
Ostatnio gdzieś wśród komentarzy znalazłem błagalne "Kappa wróć"...powiem a raczej napisze szczerze że strasznie czekałem na prezentacje nowych strojów i jestem zawiedziony do tego stopnia że też poprosze o powrót Kappy. Jeśli chodzi o strój bramkarski to przyjmując, że zielony jest naszym pierwszym strojem to...ja sie ciesze bo rezerwowe to bardziej kojażą się z produktami typu "zdjełano dla dyskontu Aldi"
Ostatnio gdzieś wśród komentarzy znalazłem błagalne "Kappa wróć"...powiem a raczej napisze szczerze że strasznie czekałem na prezentacje nowych strojów i jestem zawiedziony do tego stopnia że też poprosze o powrót Kappy. Jeśli chodzi o strój bramkarski to przyjmując, że zielony jest naszym pierwszym strojem to...ja sie ciesze bo rezerwowe to bardziej kojażą się z produktami typu "zdjełano dla dyskontu Aldi"
Fuck em all, fuck em all united, west ham, liverpool, Cos We Are the TOTTENHAM and We Are the best. We are the TOTTENHAM so fuck all the rest
17 czerwca 2009, 22:29 [cytuj]
MARCUS: brodę miał, brodę :D

varba: mocne :)
MARCUS: brodę miał, brodę :D varba: mocne :)
The boys from Tottenham, The boys from Tottenham, The boys from White Hart Lane!
18 czerwca 2009, 13:14 [cytuj]
jeszcze zatęsknicie, zobaczycie.
jeszcze zatęsknicie, zobaczycie
Well, stone me! We've had cocaine, bribery and Arsenal scoring two goals at home. But just when you thought there were truly no surprises left in football, Vinnie Jones turns out to be an international player!
18 czerwca 2009, 13:53 [cytuj]
Najgorsze: Stoke, Bolton, Barcelona, Everton,drugie Man City.
Najlepsze: drugie i trzecie Chelsea, PSG.
Naszych:blee:nie ma co oceniać.
Najgorsze: Stoke, Bolton, Barcelona, Everton,drugie Man City. Najlepsze: drugie i trzecie Chelsea, PSG. Naszych:blee:nie ma co oceniać
19 czerwca 2009, 01:12 [cytuj]
Jak dla mnie najładniejsze Burnley,Fulham,MC.Niestety Tottenham co sezon brzydsza.W tym sezonie daruje sobie kupno koszulki.
Jak dla mnie najładniejsze Burnley,Fulham,MC.Niestety Tottenham co sezon brzydsza.W tym sezonie daruje sobie kupno koszulki
24 czerwca 2009, 12:55 [cytuj]
Nie interesują mnie za bardzo inne kluby więc powiem tylko co sądzę o naszych.
Podstawowy komplet jest niestety BEZNADZIEJNY. Na Boga po co ten żółty ???!!! Wyjazdowy jeszcze w miarę, trzeci chyba najlepszy (tzn najmniej spaprany) Nie można było zostawić wzorów z poprzedniego sezonu?!
Rozumiem że względy marketingowe ale to co w tym sezonie zrobiła Puma to już przegięcie:blee:
Nie interesują mnie za bardzo inne kluby więc powiem tylko co sądzę o naszych. Podstawowy komplet jest niestety BEZNADZIEJNY. Na Boga po co ten żółty ???!!! Wyjazdowy jeszcze w miarę, trzeci chyba najlepszy (tzn najmniej spaprany) Nie można było zostawić wzorów z poprzedniego sezonu?! Rozumiem że względy marketingowe ale to co w tym sezonie zrobiła Puma to już przegięcie:blee:
24 czerwca 2009, 13:38 [cytuj]
Puma w ogóle robi takie lipne koszulki ze szok czy to reprezentacyjne czy dla klubów ;/ tez mi nasze nie przypadly do gusty.
Puma w ogóle robi takie lipne koszulki ze szok czy to reprezentacyjne czy dla klubów ;/ tez mi nasze nie przypadly do gusty
Tottenham 'Til I Die
24 czerwca 2009, 14:19 [cytuj]
a mnie się Puma podobała kiedy do nas wchodziła i uważam, że zrobiła klka fajnackich koszulek.
a mnie się Puma podobała kiedy do nas wchodziła i uważam, że zrobiła klka fajnackich koszulek
Well, stone me! We've had cocaine, bribery and Arsenal scoring two goals at home. But just when you thought there were truly no surprises left in football, Vinnie Jones turns out to be an international player!
24 czerwca 2009, 15:50 [cytuj]
Np. zestaw strojów na sezon 2008/2009 Tottenhamu był naprawdę niezły. po co to zmienili???!!! Wiadomo...$, tylko problem w tym, że akurat nie przewiduję im sukcesu finansowego pod względem ilości sprzedanych trykotów z sezonu 2009/2010. A co do samej Pumy to uważam ze stroje (wyłączając obecne) były zdecydowanie lepsze od Kappy i sama firma jest OK... tylko w tym sezonie sie nie popisali, niestety.
Np. zestaw strojów na sezon 2008/2009 Tottenhamu był naprawdę niezły. po co to zmienili???!!! Wiadomo...$, tylko problem w tym, że akurat nie przewiduję im sukcesu finansowego pod względem ilości sprzedanych trykotów z sezonu 2009/2010. A co do samej Pumy to uważam ze stroje (wyłączając obecne) były zdecydowanie lepsze od Kappy i sama firma jest OK... tylko w tym sezonie sie nie popisali, niestety
24 czerwca 2009, 16:52 [cytuj]
Puma to jest akurat w ostatnich latach mistrzostwo świata jeśli chodzi o koszulki. Wymiatały te dla Azzurich na MŚ np.
Puma to jest akurat w ostatnich latach mistrzostwo świata jeśli chodzi o koszulki. Wymiatały te dla Azzurich na MŚ np
24 czerwca 2009, 18:27 [cytuj]
http://www.mirror.co.uk/sport/football/2009/06/24/pictures-new-season-home-and-away-football-kits-2009-10-115875-21465860/
interesujące :mysli: mam nadzieję, że jednak nie żołte a granatowe paski będą widniały na koszulce
http://www.mirror.co.uk/sport/football/2009/06/24/pictures-new-season-home-and-away-football-kits-2009-10-115875-21465860/ interesujące :mysli: mam nadzieję, że jednak nie żołte a granatowe paski będą widniały na koszulce
COYS
24 czerwca 2009, 18:43 [cytuj]
Oby tak było. Jutro premiera - zobaczymy, może z tym żółtym to jakaś ściema.
Oby tak było. Jutro premiera - zobaczymy, może z tym żółtym to jakaś ściema
24 czerwca 2009, 19:35 [cytuj]
Na paczatku myslalem, ze Sunderland bedzie gral bez rekawow :D
Na paczatku myslalem, ze Sunderland bedzie gral bez rekawow :D
White Hart Lane was always a place where I felt I belonged
24 czerwca 2009, 20:11 [cytuj]
Kurde a tak Puma zostala tu wlasnie zjechana. Jesli na prawde pasek bedzie granatowy, to te koszulki beda na prawde fajne. Zreszta mi i tak bardzo podobala sie granatowa, nawet z tym paskiem
Kurde a tak Puma zostala tu wlasnie zjechana. Jesli na prawde pasek bedzie granatowy, to te koszulki beda na prawde fajne. Zreszta mi i tak bardzo podobala sie granatowa, nawet z tym paskiem
In a world full of Uniteds, Citys and Rovers, there is only One Hotspur!!!
24 czerwca 2009, 21:17 [cytuj]
nie no to z żółtym to musi być podpucha. tak jak pierwsza Ar5en1u.
nie no to z żółtym to musi być podpucha. tak jak pierwsza Ar5en1u
Well, stone me! We've had cocaine, bribery and Arsenal scoring two goals at home. But just when you thought there were truly no surprises left in football, Vinnie Jones turns out to be an international player!
24 czerwca 2009, 23:42 [cytuj]
Marcin powiedział/a:
Puma to jest akurat w ostatnich latach mistrzostwo świata jeśli chodzi o koszulki. Wymiatały te dla Azzurich na MŚ np


ja tak nie uważam, ogólnie nie lubie tej marki po prostu, a co do tych koszulek naszych to z tym granatowym o wiele lepsze niż z tym żółtym! to widać od razu...
ja tak nie uważam, ogólnie nie lubie tej marki po prostu, a co do tych koszulek naszych to z tym granatowym o wiele lepsze niż z tym żółtym! to widać od razu
Tottenham 'Til I Die
<  1  2  3    >

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 52 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się