Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  3  
Forum dyskusyjne » Hyde Park » Która koszulka jest najbrzydsza?
25 czerwca 2009, 07:31 [cytuj]
jednak to nie była ściema ;] http://www.epltalk.com/tottenham-hotspur-home-away-and-third-football-kits-for-0910-season-official-photos/8611
25 czerwca 2009, 07:36 [cytuj]
http://www.tottenhamhotspur.com/spurskit/
http://www.tottenhamhotspur.com/spurskit/
25 czerwca 2009, 07:59 [cytuj]
Moja koszuleczka jest już w drodze, niestety kosztowała 10 funtów więcej niż w zeszłym roku :)
Moja koszuleczka jest już w drodze, niestety kosztowała 10 funtów więcej niż w zeszłym roku :)
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
25 czerwca 2009, 08:38 [cytuj]
to pierwszy zestaw jednak dramat. gdyby jeszcze ten "łańcuch" kończył się gwiazdą dawida, albo chociać orłem w koronie :)
to pierwszy zestaw jednak dramat. gdyby jeszcze ten "łańcuch" kończył się gwiazdą dawida, albo chociać orłem w koronie :)
Well, stone me! We've had cocaine, bribery and Arsenal scoring two goals at home. But just when you thought there were truly no surprises left in football, Vinnie Jones turns out to be an international player!
25 czerwca 2009, 08:51 [cytuj]
A jednak. Jest z żółtym.:blee: A wystarczyłoby zastąpić ten żółty granatowym i byłoby tak pięknie...
A jednak. Jest z żółtym.:blee: A wystarczyłoby zastąpić ten żółty granatowym i byłoby tak pięknie
25 czerwca 2009, 08:57 [cytuj]
i jeszcze 50 Ł! dziękuję bardzo, poczekam na koniec sezonu jak będzie 2 za 1 i kupie sobie dwie getry, albo 3 bluzę bramkarską. Najgorsze zestawy ever, IMO.
i jeszcze 50 Ł! dziękuję bardzo, poczekam na koniec sezonu jak będzie 2 za 1 i kupie sobie dwie getry, albo 3 bluzę bramkarską. Najgorsze zestawy ever, IMO
Well, stone me! We've had cocaine, bribery and Arsenal scoring two goals at home. But just when you thought there were truly no surprises left in football, Vinnie Jones turns out to be an international player!
25 czerwca 2009, 11:00 [cytuj]
Łeee, w tych koszulkach to nawet Wingrove jakiś taki niemrawy, bez formy:|Jedynie granatowa mi się podoba.
Łeee, w tych koszulkach to nawet Wingrove jakiś taki niemrawy, bez formy:|Jedynie granatowa mi się podoba
25 czerwca 2009, 18:22 [cytuj]
wszystko jest kwestią gustu zauważcie że każdemu inna się podoba jedni mówią że granatowa najlepsza inni że biała, ktoś tam się cieszył że żółta wraca, wiem że nie jest to hit ale z czasem się do nich przyzwyczaimy. Ja chciałbym zobaczyć nasz strój według modelu adidasa taki jaki ma Hiszpania myślę że byłaby to ciekawa odmienna opcja ;)
wszystko jest kwestią gustu zauważcie że każdemu inna się podoba jedni mówią że granatowa najlepsza inni że biała, ktoś tam się cieszył że żółta wraca, wiem że nie jest to hit ale z czasem się do nich przyzwyczaimy. Ja chciałbym zobaczyć nasz strój według modelu adidasa taki jaki ma Hiszpania myślę że byłaby to ciekawa odmienna opcja ;)
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
4 lipca 2009, 08:29 [cytuj]
Najbrzydsze koszulki wg. mnie mają Chelsea, Everton, oraz Bolton.
Najbrzydsze koszulki wg. mnie mają Chelsea, Everton, oraz Bolton
Glory glory Tottenham Hotspur !
5 lipca 2009, 14:43 [cytuj]
Od jakiegoś czasu jest moda na takie paskudne odblaskowe kolory a zaczęło się to od Barcelony o ile dobrze pamiętam... PASKUDZTWO!!!:blee: Mam nadzieje, że nasi chłopcy na boisku nie będą tak grać... jak wyglądać :rotfl:
Od jakiegoś czasu jest moda na takie paskudne odblaskowe kolory a zaczęło się to od Barcelony o ile dobrze pamiętam... PASKUDZTWO!!!:blee: Mam nadzieje, że nasi chłopcy na boisku nie będą tak grać... jak wyglądać :rotfl:
5 lipca 2009, 15:03 [cytuj]
varba powiedział/a:
Ja chciałbym zobaczyć nasz strój według modelu adidasa taki jaki ma Hiszpania myślę że byłaby to ciekawa odmienna opcja ;)


Adidasa pewnie byłby dużo lepsze. A co do tego żółtego na białym trykocie to w ogóle nie pasuje! jeszcze na tym granatowym da się to jakoś przełknąć.
Adidasa pewnie byłby dużo lepsze. A co do tego żółtego na białym trykocie to w ogóle nie pasuje! jeszcze na tym granatowym da się to jakoś przełknąć
Tottenham 'Til I Die
13 lipca 2009, 17:04 [cytuj]
http://www.sslazio.pl/index.php?s=news&id=411 Lazio też dostało od pumy takie paski na strojach jak u nas :P
http://www.sslazio.pl/index.php?s=news&id=411 Lazio też dostało od pumy takie paski na strojach jak u nas :P
Tottenham 'Til I Die
13 lipca 2009, 17:28 [cytuj]
TypOk powiedział/a:
http://www.sslazio.pl/index.php?s=news&id=411 Lazio też dostało od pumy takie paski na strojach jak u nas :P


Więc Lazio też Bóg pokarał :P , jeszcze bardziej niż nas widzieliście tą różową :rotfl:
Więc Lazio też Bóg pokarał :P , jeszcze bardziej niż nas widzieliście tą różową :rotfl:
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
13 lipca 2009, 19:38 [cytuj]
Ale u Laziale te paski jakos wygladają. Bo one same w sobie paskudne nie są. Tylko kolory u nas dobrane jak pięść do nosa. Za to te różowe mnie pozamiatały:rotfl: Niech mi ktoś jeszcze kiedys wyskoczy, że Włochy to ojczyzna mody:wysmiewacz:
Ale u Laziale te paski jakos wygladają. Bo one same w sobie paskudne nie są. Tylko kolory u nas dobrane jak pięść do nosa. Za to te różowe mnie pozamiatały:rotfl: Niech mi ktoś jeszcze kiedys wyskoczy, że Włochy to ojczyzna mody:wysmiewacz:
13 lipca 2009, 20:30 [cytuj]
A co do naszych koszulek to mi się ten pasek nawet podoba. Jedynie smucę się, że getry nie są w biało-granatowe pasy.
A co do naszych koszulek to mi się ten pasek nawet podoba. Jedynie smucę się, że getry nie są w biało-granatowe pasy
Glory glory Tottenham Hotspur !
13 lipca 2009, 23:34 [cytuj]
Marcin powiedział/a:
Ale u Laziale te paski jakos wygladają. Bo one same w sobie paskudne nie są. Tylko kolory u nas dobrane jak pięść do nosa.:


Mi tam ta szara wstawka do tej domowej koszulki u Lazio w ogóle nie pasuje. jakoś to nie gra ze sobą. Ale Puma widać tak u wszystkich z tymi paskami. Po za tym cieszmy się ,że nie mamy różowych hehe:rotfl::rotfl:
Mi tam ta szara wstawka do tej domowej koszulki u Lazio w ogóle nie pasuje. jakoś to nie gra ze sobą. Ale Puma widać tak u wszystkich z tymi paskami. Po za tym cieszmy się ,że nie mamy różowych hehe:rotfl::rotfl:
Tottenham 'Til I Die
14 lipca 2009, 16:31 [cytuj]
mi się podoba koszulka Stoke City :) najprostsza i dzięki temu ma swój urok.
mi się podoba koszulka Stoke City :) najprostsza i dzięki temu ma swój urok
"If you don't have to drag yourself off the field exhausted after 90 minutes, you can't claim to have done your best."
25 lipca 2009, 15:30 [cytuj]
Ale rolnicze stroje ma Celtic :rotfl:
http://www.skysports.com/gallery/detail/0,20501,12738_5452452,00.html#photo=6
Ale rolnicze stroje ma Celtic :rotfl: http://www.skysports.com/gallery/detail/0,20501,12738_5452452,00.html#photo=6
The boys from Tottenham, The boys from Tottenham, The boys from White Hart Lane!
25 lipca 2009, 18:03 [cytuj]
A stroje Realu widzieliście? Też mają ten niby łańcuch na klacie, też żółty, a producent strojów przecież inny. Taki trend czy faktycznie jest coś na rzeczy z tą fengszują, o której wspominał Sadzik?
A stroje Realu widzieliście? Też mają ten niby łańcuch na klacie, też żółty, a producent strojów przecież inny. Taki trend czy faktycznie jest coś na rzeczy z tą fengszują, o której wspominał Sadzik?
25 lipca 2009, 19:10 [cytuj]
Najladniejsze koszulki robi umbro.Szkoda ze nam nie szyja.;(W tym roku najbrzydsze sa Adidasa-z tych co widzialem.
Najladniejsze koszulki robi umbro.Szkoda ze nam nie szyja.;(W tym roku najbrzydsze sa Adidasa-z tych co widzialem
You'll Never Walk Alone
<  1  2  3  

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 66 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się