Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne » Hyde Park » Bilety_Spurs - Wolves
10 stycznia 2020, 20:27 [cytuj]
Koledzy,

interesuje się biletami na mecz Spurs - Wolves 01.03. Czy mogę prosić One Hotspur membersów o informację jak idzie sprzedaż? Czy jest szansa, że bilety dotrwają do General Sale?

Koledzy, interesuje się biletami na mecz Spurs - Wolves 01.03. Czy mogę prosić One Hotspur membersów o informację jak idzie sprzedaż? Czy jest szansa, że bilety dotrwają do General Sale?
10 stycznia 2020, 21:48 [cytuj]
Ja również jestem zainteresowany tym meczem, dwie osoby. Podpinam sie do pytania
Ja również jestem zainteresowany tym meczem, dwie osoby. Podpinam sie do pytania
22 lutego 2020, 17:17 [cytuj]
I udało Ci się ogarnąć?
I udało Ci się ogarnąć?
24 lutego 2020, 23:12 [cytuj]
nie
nie
26 lutego 2020, 11:05 [cytuj]
Mam do odsprzedaży dwa bilety po kosztach na 1 marca br.: jeden dorosły i jeden junior.
Byłem na tych kartach kibica na meczu z Manchester City i wdaje mi się że dorosły powinien spokojnie wejść na kartę juniora gdyby była taka potrzeba.
Bilet są bezpośrednio za bramką obok sektora gości.
Mieszkam w Krakowie i z przyczyn osobistych nie dam rady polecieć do Londynu w najbliższą niedzielę na mecz.
Jeżeli koś jest zainteresowany i macie jakiś pomysł jak zorganizować wejście dla innej osoby przez przekazanie kart czy aplikacji to proszę o kontakt na maila: olszowice@wp.pl

BT
Mam do odsprzedaży dwa bilety po kosztach na 1 marca br.: jeden dorosły i jeden junior. Byłem na tych kartach kibica na meczu z Manchester City i wdaje mi się że dorosły powinien spokojnie wejść na kartę juniora gdyby była taka potrzeba. Bilet są bezpośrednio za bramką obok sektora gości. Mieszkam w Krakowie i z przyczyn osobistych nie dam rady polecieć do Londynu w najbliższą niedzielę na mecz. Jeżeli koś jest zainteresowany i macie jakiś pomysł jak zorganizować wejście dla innej osoby przez przekazanie kart czy aplikacji to proszę o kontakt na maila: olszowice@wp.pl BT

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 6 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się