Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne » Hyde Park » Największy blamaż Spurs w XXI wieku
25 lipca 2009, 09:51 [cytuj]
Koniec ogórkowego sezonu tak że wrzucam taki temacik a propos Wisły....
Koniec ogórkowego sezonu tak że wrzucam taki temacik a propos Wisły
25 lipca 2009, 21:58 [cytuj]
Jak dla mnie największym blamazem odkad kibicuje SPURS to rewanzowy mecz z Kaiserslautern (uefa cup 99)przy stanie 0-0 sedzia dolicza 2 minuty ekstra w ktorych tracimy 2 bramki!!!:boisie:
Również meczu z Newcastle nie wspominam miło 1-7w półfinale FA !!!
Jak dla mnie największym blamazem odkad kibicuje SPURS to rewanzowy mecz z Kaiserslautern (uefa cup 99)przy stanie 0-0 sedzia dolicza 2 minuty ekstra w ktorych tracimy 2 bramki!!!:boisie: Również meczu z Newcastle nie wspominam miło 1-7w półfinale FA !!!
25 lipca 2009, 22:04 [cytuj]
Myślałem ze już nikt nie pamięta jak przegraliśmy z Lautern...Dla mnie to też największy blamaż choć to już nie ten wiek....
Myślałem ze już nikt nie pamięta jak przegraliśmy z Lautern...Dla mnie to też największy blamaż choć to już nie ten wiek
25 lipca 2009, 22:09 [cytuj]
W XXI tez kilka bym wspomnial,choć może nie tego kalibru.Pozdrawiam.
W XXI tez kilka bym wspomnial,choć może nie tego kalibru.Pozdrawiam
25 lipca 2009, 22:14 [cytuj]
To było w historii Spurs coś bardziej hańbiącego niż początek minionego sezonu? :boisie: Fatalna postawa i cały ten numer z hamburgerową partyzantką.
To było w historii Spurs coś bardziej hańbiącego niż początek minionego sezonu? :boisie: Fatalna postawa i cały ten numer z hamburgerową partyzantką
26 lipca 2009, 00:29 [cytuj]
Może nie blamaż ale bardzo bolesna porażka z Newcastle na własnym boisku 2-3... Mecz w którym gnietliśmy i niesamowicie dominowaliśmy a jednak przegraliśmy. To był chyba rok 2007. Ogólnie porażki ze srokami zawsze bardzo mnie bolały a było ich bez liku... Na szczęście w tym roku nie będzie takiej możliwości i dobrze! Bo nie cierpię NUFC...
Może nie blamaż ale bardzo bolesna porażka z Newcastle na własnym boisku 2-3... Mecz w którym gnietliśmy i niesamowicie dominowaliśmy a jednak przegraliśmy. To był chyba rok 2007. Ogólnie porażki ze srokami zawsze bardzo mnie bolały a było ich bez liku... Na szczęście w tym roku nie będzie takiej możliwości i dobrze! Bo nie cierpię NUFC
26 lipca 2009, 18:53 [cytuj]
odnosnie meczu z Kaiserslautern to dodatkowo 1 z goli to samoboj... Mam te mecze nagrane wiec jak sa jacys masochisci to... A ze Srokami przegralismy ale nie w FA CUP, A np przegrana z Man City w p Ligi, kiedy do przerwy wygrywalismy 3:0 na Lane i gralismy z przewaga 1 zawodnika - a mimo to przegralismy 3:4 - to tez wyczyn !!!
odnosnie meczu z Kaiserslautern to dodatkowo 1 z goli to samoboj... Mam te mecze nagrane wiec jak sa jacys masochisci to... A ze Srokami przegralismy ale nie w FA CUP, A np przegrana z Man City w p Ligi, kiedy do przerwy wygrywalismy 3:0 na Lane i gralismy z przewaga 1 zawodnika - a mimo to przegralismy 3:4 - to tez wyczyn !!!
26 lipca 2009, 18:58 [cytuj]
Ostatnio mi koleżanka powiedizała, że jestem emem czy czymś tam (niby bo trampki noszę:glupek::D) a oni, te ema, nie trampki, to chyba też rodzaj masochistów, więc nie przedłuzając, byłbym wdzięczny za zauploadowanie tych meczów na rapidshare. Tych i jakichkolwiek innych też, jeśli to nie problem. Za informację skąd można ściągnąć jakiekolwiekj mecze Kogutów też byłbym wdzięczny.
Aha, przypmniały mi się meczarnie z Cypryjczykami. To też blamaż jakby.
Ostatnio mi koleżanka powiedizała, że jestem emem czy czymś tam (niby bo trampki noszę:glupek::D) a oni, te ema, nie trampki, to chyba też rodzaj masochistów, więc nie przedłuzając, byłbym wdzięczny za zauploadowanie tych meczów na rapidshare. Tych i jakichkolwiek innych też, jeśli to nie problem. Za informację skąd można ściągnąć jakiekolwiekj mecze Kogutów też byłbym wdzięczny. Aha, przypmniały mi się meczarnie z Cypryjczykami. To też blamaż jakby
26 lipca 2009, 19:07 [cytuj]
a porażka w ostatniej kolejce sezonu 2005/2006 z West Hamem i koniec marzeń o LM ? w pewnym sensie to też był blamaż
a porażka w ostatniej kolejce sezonu 2005/2006 z West Hamem i koniec marzeń o LM ? w pewnym sensie to też był blamaż
26 lipca 2009, 19:57 [cytuj]
Marcin - allgoals.info na tej stronie znajdziesz mnóstwo, mnóstwo, mnóstwo wszystkiego. Mecze, bramki i inne duperele ze wszystkich najlepszych lig europejskich.
Marcin - allgoals.info na tej stronie znajdziesz mnóstwo, mnóstwo, mnóstwo wszystkiego. Mecze, bramki i inne duperele ze wszystkich najlepszych lig europejskich
27 lipca 2009, 13:05 [cytuj]
matek powiedział/a:
Marcin - allgoals.info na tej stronie znajdziesz mnóstwo, mnóstwo, mnóstwo wszystkiego. Mecze, bramki i inne duperele ze wszystkich najlepszych lig europejskich


A byłem tam. Tylko zarejestrować się nie umiem a trzeba. Poza tym, chcą ode mnie żebym wpisał użytkownika, który mi zarekomendował ich stronę. To co ja tam mam kurde wpisać? Że google?
A byłem tam. Tylko zarejestrować się nie umiem a trzeba. Poza tym, chcą ode mnie żebym wpisał użytkownika, który mi zarekomendował ich stronę. To co ja tam mam kurde wpisać? Że google?
27 lipca 2009, 14:06 [cytuj]
dla mnie ta część ubiegłego sezonu gdzie dowodził Ramos to był najwiekszy blamaż. Ale najbardziej mnie zażenowała porażka ze Stoke na wyjeździe (2-1) oraz już za kadencji Redknappa fatalny mecz z Wigan przegrany 1-0, gdzie gra Jenasa nadawała jedynie do obrzucenia stekiem najgorszych wyzwisk.
dla mnie ta część ubiegłego sezonu gdzie dowodził Ramos to był najwiekszy blamaż. Ale najbardziej mnie zażenowała porażka ze Stoke na wyjeździe (2-1) oraz już za kadencji Redknappa fatalny mecz z Wigan przegrany 1-0, gdzie gra Jenasa nadawała jedynie do obrzucenia stekiem najgorszych wyzwisk
"Potrzebujemy dużego, brzydkiego obrońcy. Taki poradziłby sobie w akcji przy pierwszym golu. Usunąłby piłkę, napastnika i trzy pierwsze rzędy trybun" - Ian Holloway, menedżer Blackpool
27 lipca 2009, 15:09 [cytuj]
Didier powiedział/a:
dla mnie ta część ubiegłego sezonu gdzie dowodził Ramos to był najwiekszy blamaż. Ale najbardziej mnie zażenowała porażka ze Stoke na wyjeździe (2-1) oraz już za kadencji Redknappa fatalny mecz z Wigan przegrany 1-0, gdzie gra Jenasa nadawała jedynie do obrzucenia stekiem najgorszych wyzwisk


Ze stoke na wyjezdzie lepsi nie mogli sobie poradzic, wiec duzy blamaz to to nie jest.
Ze stoke na wyjezdzie lepsi nie mogli sobie poradzic, wiec duzy blamaz to to nie jest
White Hart Lane was always a place where I felt I belonged
27 lipca 2009, 15:56 [cytuj]
Zoolander powiedział/a:
Ze stoke na wyjezdzie lepsi nie mogli sobie poradzic, wiec duzy blamaz to to nie jest


spostrzeglem swoją pomyłkę, miałem na myśli przegraną u siebie z Hull 0-1.
spostrzeglem swoją pomyłkę, miałem na myśli przegraną u siebie z Hull 0-1
"Potrzebujemy dużego, brzydkiego obrońcy. Taki poradziłby sobie w akcji przy pierwszym golu. Usunąłby piłkę, napastnika i trzy pierwsze rzędy trybun" - Ian Holloway, menedżer Blackpool
29 lipca 2009, 11:13 [cytuj]
Nie no, dla mnie jednak najwiekszym bolem byla porazka z MUlami 3-5 na Lane mimo prowadzenia 3-0. Moze rywal nie byl slaba ekipa, ale po prostu najbardziej na swiecie ich nie cierpie wiec baaardzo mnie to zabolalo;(
Nie no, dla mnie jednak najwiekszym bolem byla porazka z MUlami 3-5 na Lane mimo prowadzenia 3-0. Moze rywal nie byl slaba ekipa, ale po prostu najbardziej na swiecie ich nie cierpie wiec baaardzo mnie to zabolalo;(
In a world full of Uniteds, Citys and Rovers, there is only One Hotspur!!!
29 lipca 2009, 23:16 [cytuj]
ze spursmania poznaje nowe słowa :D
ze spursmania poznaje nowe słowa :D

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 156 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się