Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne » Hyde Park » Komputer
30 lipca 2009, 09:59 [cytuj]
Otóż, niedawno zakupiłem sobie nowy monitor 22 cale, a jego rozdzielczosc to 1650x1050. Na starym monitorze ( bialym klocku ) gry chodzily nie najgorzej, a teraz gdy chce pograc to wiekszosc niemilosiernie sie tnie. Dokupienie RAMu naprawi mi ten problem?

PS: teraz mam 1,5 gb ram, karte 1gb i proca 3ghz.
Otóż, niedawno zakupiłem sobie nowy monitor 22 cale, a jego rozdzielczosc to 1650x1050. Na starym monitorze ( bialym klocku ) gry chodzily nie najgorzej, a teraz gdy chce pograc to wiekszosc niemilosiernie sie tnie. Dokupienie RAMu naprawi mi ten problem? PS: teraz mam 1,5 gb ram, karte 1gb i proca 3ghz
White Hart Lane was always a place where I felt I belonged
30 lipca 2009, 10:05 [cytuj]
A sterowniki do karty masz? Bo ja prędzej bym za tym obstawiał. Z monitorem nie powinno być żadnego problemu.
A sterowniki do karty masz? Bo ja prędzej bym za tym obstawiał. Z monitorem nie powinno być żadnego problemu
In a world full of Uniteds, Citys and Rovers, there is only One Hotspur!!!
30 lipca 2009, 10:28 [cytuj]
Tak ,niedawno instalowalem najnowsze.

To rozdzielczosc monitora nie wplywa na plynnosc? Im wieksza rozdzielczosc, tym mocniejszy komputer trzeba miec?
Tak ,niedawno instalowalem najnowsze. To rozdzielczosc monitora nie wplywa na plynnosc? Im wieksza rozdzielczosc, tym mocniejszy komputer trzeba miec?
White Hart Lane was always a place where I felt I belonged
30 lipca 2009, 13:22 [cytuj]
Większa liczba pikseli jest generowana. Pierwsze co przychodzi na myśl to wymiana grafiki, ale jak masz 1GB to coś innego może kolidować. Posprawdzaj wymagania tych gier, które się tną, a będziesz wiedział co i jak :)
Większa liczba pikseli jest generowana. Pierwsze co przychodzi na myśl to wymiana grafiki, ale jak masz 1GB to coś innego może kolidować. Posprawdzaj wymagania tych gier, które się tną, a będziesz wiedział co i jak :)
www.facebook.com/OgienOdSkaja
30 lipca 2009, 14:01 [cytuj]
Ramy i tak warto dokupić, sam system zżera 1/3 twojej pamięci.
Ramy i tak warto dokupić, sam system zżera 1/3 twojej pamięci
CAN'T SMILE WITHOUT YOU!
30 lipca 2009, 14:11 [cytuj]
Juz postanowilem, ze kupie. Jezeli nie pomoze w grach typu Wiedzmin czy Cod4 to przynajmniej FM bedzie szybciej chodzil :]

I kolejne pytanie: Gdzie moge sprawdzic ile RAMu maksymalnie obsluguje moja plyta glowna?
Juz postanowilem, ze kupie. Jezeli nie pomoze w grach typu Wiedzmin czy Cod4 to przynajmniej FM bedzie szybciej chodzil :] I kolejne pytanie: Gdzie moge sprawdzic ile RAMu maksymalnie obsluguje moja plyta glowna?
White Hart Lane was always a place where I felt I belonged
30 lipca 2009, 18:58 [cytuj]
Napisz dokladnie jaka masz karte graficzna i procesor i plyte glowna. Wtedy pomozemy :]

Odpowiadajac na pytanie: na stronie internetowej producenta, w instrukcji.
Napisz dokladnie jaka masz karte graficzna i procesor i plyte glowna. Wtedy pomozemy :] Odpowiadajac na pytanie: na stronie internetowej producenta, w instrukcji
30 lipca 2009, 19:50 [cytuj]
Karta to Radeon 3650 1GB, procesor pentium4 3,06ghz, plyta to LGA 775(Gigabyte) :)
Karta to Radeon 3650 1GB, procesor pentium4 3,06ghz, plyta to LGA 775(Gigabyte) :)
White Hart Lane was always a place where I felt I belonged
30 lipca 2009, 21:00 [cytuj]
Masz za slaba karte graficzna i procek do grania na takiej rozdzielczosci w gry typu "Wiedzmin". Sproboj podkrecic procesor i karte graficzna. Troche FPS przybedzie ale cudow nie oczekuj.
Masz za slaba karte graficzna i procek do grania na takiej rozdzielczosci w gry typu "Wiedzmin". Sproboj podkrecic procesor i karte graficzna. Troche FPS przybedzie ale cudow nie oczekuj
2 sierpnia 2009, 14:08 [cytuj]
jak dobrze znowu mieć komputer:)
kupiłem kartę graficzną,przeinstalowałem windowsa i teraz jak przeciągam myszą w dół/górę strony nie jest płynnie, a powolnie i nacina:glupek: czy ktoś mógłby cokolwiek poradzić?
jak dobrze znowu mieć komputer:) kupiłem kartę graficzną,przeinstalowałem windowsa i teraz jak przeciągam myszą w dół/górę strony nie jest płynnie, a powolnie i nacina:glupek: czy ktoś mógłby cokolwiek poradzić?
I need a get. What!? Without a get I'm an aguna! You're what!?!?
2 sierpnia 2009, 14:18 [cytuj]
koko powiedział/a:
jak dobrze znowu mieć komputer:)
kupiłem kartę graficzną,przeinstalowałem windowsa i teraz jak przeciągam myszą w dół/górę strony nie jest płynnie, a powolnie i nacina:glupek: czy ktoś mógłby cokolwiek poradzić?
Sterowniki do karty graficznej zainstaluj.:luzik:
Sterowniki do karty graficznej zainstaluj.:luzik:
CAN'T SMILE WITHOUT YOU!
2 sierpnia 2009, 14:18 [cytuj]
Tez tak mam ( zaczelo sie od zainstalowania sterownikow ). Tez prosze o odpowiedz.

Tzn, nie mam tego tak gwaltownego jak po formacie ( brak sterow przez chwile ), ale leciutkie jednak jest.
Tez tak mam ( zaczelo sie od zainstalowania sterownikow ). Tez prosze o odpowiedz. Tzn, nie mam tego tak gwaltownego jak po formacie ( brak sterow przez chwile ), ale leciutkie jednak jest
White Hart Lane was always a place where I felt I belonged
2 sierpnia 2009, 14:46 [cytuj]
ok,Sniper,masz duże piwo:luzik:
ok,Sniper,masz duże piwo:luzik:
I need a get. What!? Without a get I'm an aguna! You're what!?!?
3 sierpnia 2009, 18:17 [cytuj]
Mam kolejny problem. Wogole nie dzialaja mi przednie wejscia USB :bezradny: Tylnie sa spoko. Posprawdzalem wszystkie kabelki i raczej nic si nie odlaczylo. Co to moze byc?
Mam kolejny problem. Wogole nie dzialaja mi przednie wejscia USB :bezradny: Tylnie sa spoko. Posprawdzalem wszystkie kabelki i raczej nic si nie odlaczylo. Co to moze byc?
White Hart Lane was always a place where I felt I belonged
7 sierpnia 2009, 00:32 [cytuj]
Zeby nie zakladac nowego tematu to napisze tu.

Otoz, kupilem sobie dzisiaj Orange Boxa ( paczka gier skladajaca sie z Half lifow, portala i team fortess 2 ). Niestety pech chciał, ze sa to gry firmy Valve czyli trzeba je uruchamiac przez Steama. Nie byłoby problemu gdyby to było kur** mozliwe!! Ale nie! Bo przy wlaczaniu obojetniej ktorej gry, jakze wspanialy Steam zawiesza sie! I tu kieruje do was moje 3 pytanka:

1.Jak te gry wlaczyc?
2. Jak wylaczyc aktualizacje w Steamie?
3. Czemu Steam jest takim gownem?
Zeby nie zakladac nowego tematu to napisze tu. Otoz, kupilem sobie dzisiaj Orange Boxa ( paczka gier skladajaca sie z Half lifow, portala i team fortess 2 ). Niestety pech chciał, ze sa to gry firmy Valve czyli trzeba je uruchamiac przez Steama. Nie byłoby problemu gdyby to było kur** mozliwe!! Ale nie! Bo przy wlaczaniu obojetniej ktorej gry, jakze wspanialy Steam zawiesza sie! I tu kieruje do was moje 3 pytanka: 1.Jak te gry wlaczyc? 2. Jak wylaczyc aktualizacje w Steamie? 3. Czemu Steam jest takim gownem?
White Hart Lane was always a place where I felt I belonged
20 sierpnia 2009, 13:07 [cytuj]
na pytanie numer 3 Ci nie odpowiem, bo sam sobie je zadaję ;)

Dawno już nie grałem w CSa, ale jakoś Ci pomogę. Spróbuj włączyć samego steama. Poczekaj aż się wszystko załaduje. Potem z poziomu steama włącz daną gierkę (zakładka moje gry czy coś takiego). Nic nie powinno się wieszać.
O aktualizacjach Ci nic nie powiem. Pogrzebaj w ustawieniach. Mi się aktualizuje wtedy kiedy chcę.
na pytanie numer 3 Ci nie odpowiem, bo sam sobie je zadaję ;) Dawno już nie grałem w CSa, ale jakoś Ci pomogę. Spróbuj włączyć samego steama. Poczekaj aż się wszystko załaduje. Potem z poziomu steama włącz daną gierkę (zakładka moje gry czy coś takiego). Nic nie powinno się wieszać. O aktualizacjach Ci nic nie powiem. Pogrzebaj w ustawieniach. Mi się aktualizuje wtedy kiedy chcę
In a world full of Uniteds, Citys and Rovers, there is only One Hotspur!!!
20 sierpnia 2009, 16:36 [cytuj]
Juz odkrylem, o co z tym chodzi. Najpierw steam sie wlacza ze 2 minuty i wtedy ma efekt zwiechy i dlatego go wylaczalem ciagle, a wystarczy troche poczekac ;) Potem nastepne 2 minuty wlacza sie dana gra i dopiero wtedy moge pograc ;)
Juz odkrylem, o co z tym chodzi. Najpierw steam sie wlacza ze 2 minuty i wtedy ma efekt zwiechy i dlatego go wylaczalem ciagle, a wystarczy troche poczekac ;) Potem nastepne 2 minuty wlacza sie dana gra i dopiero wtedy moge pograc ;)
White Hart Lane was always a place where I felt I belonged

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 157 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się