Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne » Hyde Park » Figurki Micro Stars
30 lipca 2009, 14:10 [cytuj]
Wlasnie znalazlem sklep, w ktorym sa sprzedawane takie figurki przedstawiajace pilkarzy. Interesuje sie tym ktos, warto takie cos kupic?
Wlasnie znalazlem sklep, w ktorym sa sprzedawane takie figurki przedstawiajace pilkarzy. Interesuje sie tym ktos, warto takie cos kupic?
White Hart Lane was always a place where I felt I belonged
31 lipca 2009, 07:45 [cytuj]
Cóż.. jeśli Ci się podobają to sam sobie odpowiedz na to pytanie :D
Jak dla mnie to szkoda kasy na to i nie wszyscy są podobni do swojej 'podobizny'.. Ale generalnie nic o nich nie wiem i nie sugeruję. Jak chcesz - kupuj. Mimo wszystko fajnie mieć kilku spursiaków na kominku, półce etc. ;]
Cóż.. jeśli Ci się podobają to sam sobie odpowiedz na to pytanie :D Jak dla mnie to szkoda kasy na to i nie wszyscy są podobni do swojej 'podobizny'.. Ale generalnie nic o nich nie wiem i nie sugeruję. Jak chcesz - kupuj. Mimo wszystko fajnie mieć kilku spursiaków na kominku, półce etc. ;]
In a world full of Uniteds, Citys and Rovers, there is only One Hotspur!!!
2 sierpnia 2009, 12:15 [cytuj]
No ja też ostatnio zastanwiałem sie nad kupnem i sam nie wiem...w sumie 1 figurka to żaden pieniadz...ale nie wiem no :P Jak zamówisz pochwal sie i powiedz czy fajne :P ? :D
No ja też ostatnio zastanwiałem sie nad kupnem i sam nie wiem...w sumie 1 figurka to żaden pieniadz...ale nie wiem no :P Jak zamówisz pochwal sie i powiedz czy fajne :P ? :D
2 sierpnia 2009, 13:13 [cytuj]
A do czego te figurki służą?
A do czego te figurki służą?
2 sierpnia 2009, 13:42 [cytuj]
Do zabawy.To jest dla dzieci.Mozesz przebierac Robbiego Keana w sukienki :cwaniak: To tylko przyklad.
Do zabawy.To jest dla dzieci.Mozesz przebierac Robbiego Keana w sukienki :cwaniak: To tylko przyklad
You'll Never Walk Alone
2 sierpnia 2009, 13:46 [cytuj]
Moglbys przypalac gumowego Darena Benta.Barometr moglby odrywac nozki Peterowi Crouchowi.Fajna zabawa.:)
Moglbys przypalac gumowego Darena Benta.Barometr moglby odrywac nozki Peterowi Crouchowi.Fajna zabawa.:)
You'll Never Walk Alone
2 sierpnia 2009, 13:46 [cytuj]
No domyślam się, że do zabawy. Ale czy jakiejś konkrentej bo na przykład moje figurki służyły do rozgrywania bitew na różnych planszach(już się w to nie bawię-nie stać mnie). Myślałem, że też do czegoś konkretnego, tak jak kapsle z pokemonami do grania.
No domyślam się, że do zabawy. Ale czy jakiejś konkrentej bo na przykład moje figurki służyły do rozgrywania bitew na różnych planszach(już się w to nie bawię-nie stać mnie). Myślałem, że też do czegoś konkretnego, tak jak kapsle z pokemonami do grania
2 sierpnia 2009, 13:59 [cytuj]
Do kupienia jest jakis mini stadion, na ktorym niby rozgrywa sie tymi figurkami mecze, ale nie mam pojecia w jaki sposob. Mam zamiar jedna kupic i sprawdzic czy to jakos wyglada, a potem moze zaczne sobie ukladac na polce, bo na pewno nie bede sie nimi bawil w zaden sposob.

http://microstars.pl/

Szkoda, ze nie wygladaja powazniej ;|
Do kupienia jest jakis mini stadion, na ktorym niby rozgrywa sie tymi figurkami mecze, ale nie mam pojecia w jaki sposob. Mam zamiar jedna kupic i sprawdzic czy to jakos wyglada, a potem moze zaczne sobie ukladac na polce, bo na pewno nie bede sie nimi bawil w zaden sposob. http://microstars.pl/ Szkoda, ze nie wygladaja powazniej ;|
White Hart Lane was always a place where I felt I belonged
2 sierpnia 2009, 14:05 [cytuj]
No tylko wiesz, jak se je poustawiasz na półce a później zaprosisz kumpli albo dziewczyne to weź je zakryj czymś:D
Nie no zartuję tylko. A wracając do Twojego pytania na początku-moim zdaniem nie warto-brzydkie i nic nie robią;)
No tylko wiesz, jak se je poustawiasz na półce a później zaprosisz kumpli albo dziewczyne to weź je zakryj czymś:D Nie no zartuję tylko. A wracając do Twojego pytania na początku-moim zdaniem nie warto-brzydkie i nic nie robią;)
20 sierpnia 2009, 13:08 [cytuj]
TataPsychopata powiedział/a:
Do zabawy.To jest dla dzieci.Mozesz przebierac Robbiego Keana w sukienki :cwaniak: To tylko przyklad
TataPsychopata powiedział/a:
Moglbys przypalac gumowego Darena Benta.Barometr moglby odrywac nozki Peterowi Crouchowi.Fajna zabawa.:)

Tata, gz pomysłów xDDDD
[quote=TataPsychopata]Moglbys przypalac gumowego Darena Benta.Barometr moglby odrywac nozki Peterowi Crouchowi.Fajna zabawa.:)
In a world full of Uniteds, Citys and Rovers, there is only One Hotspur!!!
20 sierpnia 2009, 13:10 [cytuj]
http://microstars.pl/product_info.php?cPath=1_6&products_id=503

figurka - 6 zł
zapalniczka - 1.50 zł
satysfakcja z palenia drewna - bezcenne
http://microstars.pl/product_info.php?cPath=1_6&products_id=503 figurka - 6 zł zapalniczka - 1.50 zł satysfakcja z palenia drewna - bezcenne
In a world full of Uniteds, Citys and Rovers, there is only One Hotspur!!!
20 sierpnia 2009, 13:59 [cytuj]
TataPsychopata powiedział/a:
Moglbys przypalac gumowego Darena Benta.Barometr moglby odrywac nozki Peterowi Crouchowi.Fajna zabawa.:)


haha to widzę takie laleczki voodoo będą dla was:D :D
haha to widzę takie laleczki voodoo będą dla was:D :D
Tottenham 'Til I Die

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 43 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się