Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne » Hyde Park » Pytanie do tych, co byli na WHL :)
10 sierpnia 2009, 18:24 [cytuj]
a pytanie brzmi: którą trybunę wybrać na mecz PL tak, żeby widok był najlepszy, a zarazem żeby coś się dookoła działo :) ? Pytam bo mam zamiar polecieć na meczyk z Burnley (przeciwnik słaby, więc zapewne będę mógł wybrać dowolną trybunę w generalnej sprzedaży), a nigdy wcześniej nie byłem na WHL ani na innym porównywalnie dużym stadionie (największy na jakim oglądałem mecz to był chyba stadion Energie Cottbus hah) :/
Lepiej jest wziąć miejsce wzdłuż linii bocznej na górze, czy może na dole? A może lepiej na górze za bramką, tam w okolicach kibiców gości?
Patrząc na zdjęcia wydaje mi się że na WHL chyba górna trybuna wzdłuż bocznej linii jest najlepsza do pełnego oglądu sytuacji, ale czy tam jest też fajna atmosfera? Bo z tego co wiem to zazwyczaj najlepsza jest za bramkami...
Ktoś doświadczony pomoże? :P
a pytanie brzmi: którą trybunę wybrać na mecz PL tak, żeby widok był najlepszy, a zarazem żeby coś się dookoła działo :) ? Pytam bo mam zamiar polecieć na meczyk z Burnley (przeciwnik słaby, więc zapewne będę mógł wybrać dowolną trybunę w generalnej sprzedaży), a nigdy wcześniej nie byłem na WHL ani na innym porównywalnie dużym stadionie (największy na jakim oglądałem mecz to był chyba stadion Energie Cottbus hah) :/ Lepiej jest wziąć miejsce wzdłuż linii bocznej na górze, czy może na dole? A może lepiej na górze za bramką, tam w okolicach kibiców gości? Patrząc na zdjęcia wydaje mi się że na WHL chyba górna trybuna wzdłuż bocznej linii jest najlepsza do pełnego oglądu sytuacji, ale czy tam jest też fajna atmosfera? Bo z tego co wiem to zazwyczaj najlepsza jest za bramkami... Ktoś doświadczony pomoże? :P
10 sierpnia 2009, 20:36 [cytuj]
Ja wybieram sie na mecz z Man Utd i wybralem West Stand lower - blisko murawy, a preferuje widok z boku, a nie zza bramki. Jesli szukasz mocnych wrazen, to zdecydowanie nie na stadionie w Anglii. A co do dopingu to trudno powiedziec, ale poniewaz nie ma u nas czegos w stylu "The Kop", wiec raczej doping jest rownomierny na kazdej z trybun
Ja wybieram sie na mecz z Man Utd i wybralem West Stand lower - blisko murawy, a preferuje widok z boku, a nie zza bramki. Jesli szukasz mocnych wrazen, to zdecydowanie nie na stadionie w Anglii. A co do dopingu to trudno powiedziec, ale poniewaz nie ma u nas czegos w stylu "The Kop", wiec raczej doping jest rownomierny na kazdej z trybun
10 sierpnia 2009, 21:20 [cytuj]
No nie mów mi Krzychu że obok siebie będziemy na tym meczu? To ja się tu nie chciałem chwalić ale widzę że to nie ja jedyny tam będę....Man Utd....Prawie jak Wisła :)
No nie mów mi Krzychu że obok siebie będziemy na tym meczu? To ja się tu nie chciałem chwalić ale widzę że to nie ja jedyny tam będę....Man Utd....Prawie jak Wisła :)
10 sierpnia 2009, 22:39 [cytuj]
Hehe, to jakieś piwko proponuję po meczu :) Który masz sektor?
Hehe, to jakieś piwko proponuję po meczu :) Który masz sektor?
10 sierpnia 2009, 23:19 [cytuj]
a to cwaniaki... na ManU :) Ja tam się cieszę że chociaż na Burnley jadę (chyba :P). W każdym razie lot już zabookowany, więc nie ma innej opcji :D
a to cwaniaki... na ManU :) Ja tam się cieszę że chociaż na Burnley jadę (chyba :P). W każdym razie lot już zabookowany, więc nie ma innej opcji :D
11 sierpnia 2009, 10:15 [cytuj]
Ja preferuje blisko murawy i nie za bramką. Wtedy można fantastycznie poczuć atmosferę walki na boisku.
Ja w tym sezonie przymierzam się na razie na Stoke w pażdzierniku...;P
Ja preferuje blisko murawy i nie za bramką. Wtedy można fantastycznie poczuć atmosferę walki na boisku. Ja w tym sezonie przymierzam się na razie na Stoke w pażdzierniku...;P
11 sierpnia 2009, 15:14 [cytuj]
Ja mam sektor 52 na North Stand Upper Tier. Załapałem się z taką rodzinką co kiedyś u nim mieszkałem przez 3 lata. Jasne że piwko po meczu....
Ja mam sektor 52 na North Stand Upper Tier. Załapałem się z taką rodzinką co kiedyś u nim mieszkałem przez 3 lata. Jasne że piwko po meczu
16 sierpnia 2009, 15:37 [cytuj]
Jeśli chodzi o doping to najlepszy zawsze jest na południowej tam siadają ci co lubią śpiewać :]
Jeśli chodzi o doping to najlepszy zawsze jest na południowej tam siadają ci co lubią śpiewać :]
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
20 sierpnia 2009, 12:55 [cytuj]
Jeśli się mylę, niech ktoś mnie poprawi i naprowadzi na właściwe tory...

Jestem na oficjalnej stronie, przechodzę do sekcji z kupowaniem biletów. Wybieram sobie mecz, klikam na "buy/apply", wybieram sobie trybunę i sektor (zaznaczone na zółto lub zielono), później zaznaczam dla kogo ten bilet (adult itp) i ... gra gitara? Bilecik już jest mój?

Jaki sposób płatności jest najpewniejszy / najszybszy?

Pozdrawiam i z góry dzięki za rozwianie wątpliwości :)
Jeśli się mylę, niech ktoś mnie poprawi i naprowadzi na właściwe tory... Jestem na oficjalnej stronie, przechodzę do sekcji z kupowaniem biletów. Wybieram sobie mecz, klikam na "buy/apply", wybieram sobie trybunę i sektor (zaznaczone na zółto lub zielono), później zaznaczam dla kogo ten bilet (adult itp) i ... gra gitara? Bilecik już jest mój? Jaki sposób płatności jest najpewniejszy / najszybszy? Pozdrawiam i z góry dzięki za rozwianie wątpliwości :)
20 sierpnia 2009, 22:41 [cytuj]
tia.... dzisiaj właśnie zapolowałem na bilety na Burnley i wywalczyłem na sektor H (czyli średnio jak dla mnie, bo chciałem bliżej połowy boiska i na dole :P), no ale cóż - na inne sektory mnie interesujące mogłem kupić tylko jeden bilet hah :)
Jedynym sposobem płatności jest karta debetowa/kredytowa (z tym że np mi debetowej nie chciało zaakceptować, więc radzę zaopatrzyć się w co najmniej kilka kart ;p). Można wybrać dostarczenie pocztą lub odbiór w dniu meczu. Dodatkowo serwis pobiera 6 funciaków jako booking fee.
PS. uwaga na tzw. "restricted view" (gdy klikając na bilet pojawiają się dwie ceny na adult ticket - to ten tańszy o 5 funtów jest shitowy) :)
tia.... dzisiaj właśnie zapolowałem na bilety na Burnley i wywalczyłem na sektor H (czyli średnio jak dla mnie, bo chciałem bliżej połowy boiska i na dole :P), no ale cóż - na inne sektory mnie interesujące mogłem kupić tylko jeden bilet hah :) Jedynym sposobem płatności jest karta debetowa/kredytowa (z tym że np mi debetowej nie chciało zaakceptować, więc radzę zaopatrzyć się w co najmniej kilka kart ;p). Można wybrać dostarczenie pocztą lub odbiór w dniu meczu. Dodatkowo serwis pobiera 6 funciaków jako booking fee. PS. uwaga na tzw. "restricted view" (gdy klikając na bilet pojawiają się dwie ceny na adult ticket - to ten tańszy o 5 funtów jest shitowy) :)
20 sierpnia 2009, 23:00 [cytuj]
ja kupuję i płacę kartą kredytową, odbieram w dniu meczu w ticket office i gra gitara. Aha, trzeba mieć tą kartę przy sobie przy odbiorze biletu.
ja kupuję i płacę kartą kredytową, odbieram w dniu meczu w ticket office i gra gitara. Aha, trzeba mieć tą kartę przy sobie przy odbiorze biletu
Na początku był kogut...
20 sierpnia 2009, 23:17 [cytuj]
Dzięki za info :)
Dzięki za info :)
21 sierpnia 2009, 06:31 [cytuj]
serio trzeba mieć tę kartę?! ja płaciłem przez kartę ojca i raczej nie będę miał możliwości wziąć jej do Londynu. Poza tym nie rozumiem po co im to, i dlaczego nic o tym nie napisali???
serio trzeba mieć tę kartę?! ja płaciłem przez kartę ojca i raczej nie będę miał możliwości wziąć jej do Londynu. Poza tym nie rozumiem po co im to, i dlaczego nic o tym nie napisali???

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 157 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się