Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne » Hyde Park » Szalik do samochodu
24 sierpnia 2009, 09:14 [cytuj]
Witam
Mam pytanie czy ktoś może zakupił sobie szalik który jest w oficjalnym sklepie Tottenhamu w dziale akcesoriów samochodowych? zastanawia mnie czy jest to szalik który można przyczepić na przyssawki do tylnej szyby? Z góry dzięki za odpowiedź :)
Pozdrowienia dla wszystkich Spursmaniaków
Poniżej zamieszczam link do tego produktu

http://shop.tottenhamhotspur.com/spurs08/detail.php?productid=ST31445&proddesc=Mini+Hangup+Scarf+Navy%2FWhite&supercategory=&branch=&wcategory=&catdesc=&super=0050CAT00138
Witam Mam pytanie czy ktoś może zakupił sobie szalik który jest w oficjalnym sklepie Tottenhamu w dziale akcesoriów samochodowych? zastanawia mnie czy jest to szalik który można przyczepić na przyssawki do tylnej szyby? Z góry dzięki za odpowiedź :) Pozdrowienia dla wszystkich Spursmaniaków Poniżej zamieszczam link do tego produktu http://shop.tottenhamhotspur.com/spurs08/detail.php?productid=ST31445&proddesc=Mini+Hangup+Scarf+Navy%2FWhite&supercategory=&branch=&wcategory=&catdesc=&super=0050CAT00138
24 sierpnia 2009, 11:25 [cytuj]
Mam takowy, zakupiony na miejscu na Lane. Fajna rzecz, tylko jak się szyba nagrzewa to odpada, ale jest bardzo ładny. Od września do czerwca wytrzymuje, w lecie trochę bida:)
Mam takowy, zakupiony na miejscu na Lane. Fajna rzecz, tylko jak się szyba nagrzewa to odpada, ale jest bardzo ładny. Od września do czerwca wytrzymuje, w lecie trochę bida:)
Kogucie życie!
25 sierpnia 2009, 20:35 [cytuj]
Dzięki za odpowiedź, bardzo możliwe że sobie też taki sprawie tzn. znajomy mi przywiezie bo w Londynie aktualnie jest.. Jedyna moja obawa to czy nie strace go razem z szybą bo wątpie że w moim mieście jest dużo fanów Spurs :P

Pozdrawiam :)
Dzięki za odpowiedź, bardzo możliwe że sobie też taki sprawie tzn. znajomy mi przywiezie bo w Londynie aktualnie jest.. Jedyna moja obawa to czy nie strace go razem z szybą bo wątpie że w moim mieście jest dużo fanów Spurs :P Pozdrawiam :)
25 sierpnia 2009, 21:25 [cytuj]
Eeeee raczej będziesz miał luzik. Ja jeździłem z tym po Krakowie po meczu z Wisłą i był spokój. Na Bułgarskiej parkowałem z tym i cisza. Jak nie biją za koszulki Juve - bądź co bądź sztama Legii, to raczej za szaliczek takiej "egzotyki" jak Spurs nie powinni. Zawsze można trafić na debila, ale to jest już kompletnie aterytorialne :glupek:
Eeeee raczej będziesz miał luzik. Ja jeździłem z tym po Krakowie po meczu z Wisłą i był spokój. Na Bułgarskiej parkowałem z tym i cisza. Jak nie biją za koszulki Juve - bądź co bądź sztama Legii, to raczej za szaliczek takiej "egzotyki" jak Spurs nie powinni. Zawsze można trafić na debila, ale to jest już kompletnie aterytorialne :glupek:
Kogucie życie!
26 sierpnia 2009, 17:23 [cytuj]
Jak ktoś Ci zbije szybę, będziesz wiedział na 100% to fan Analów :D:D:D
Jak ktoś Ci zbije szybę, będziesz wiedział na 100% to fan Analów :D:D:D
Tottenham 'Til I Die
31 sierpnia 2009, 11:06 [cytuj]
Nie bój nic Amper ja od dwóch lat pykam z tym mini strojem Kogutów na szybie do tego pojawiły mi sie rekawice bokserski THFC na lusterku i cisza & spokój :rotfl:
Nie bój nic Amper ja od dwóch lat pykam z tym mini strojem Kogutów na szybie do tego pojawiły mi sie rekawice bokserski THFC na lusterku i cisza & spokój :rotfl:
Fuck em all, fuck em all united, west ham, liverpool, Cos We Are the TOTTENHAM and We Are the best. We are the TOTTENHAM so fuck all the rest

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 97 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się