Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

1  2  3  4    >
Forum dyskusyjne » Hyde Park » Wkurza mnie strasznie, że...
13 września 2009, 20:25 [cytuj]
Każdego z nas coś drażni, denerwuje i wkurza. Każdego dnia :D. Założony temat niech posłuży własnie dla rozluźnienia własnego siebie i wyrzucenia wszystkiego na zewnątrz...
Każdego z nas coś drażni, denerwuje i wkurza. Każdego dnia :D. Założony temat niech posłuży własnie dla rozluźnienia własnego siebie i wyrzucenia wszystkiego na zewnątrz
Can't Smile Without You!!!
13 września 2009, 20:36 [cytuj]
No to ja pierwszy :D.
Wkurza mnie strasznie, że miałem jechać na mecz z Burnley, ale... oczywiście praca pracę pogania i nie mam już najmniejszych szans :nerwus:
I to właśnie teraz mnie wkurza...
No to ja pierwszy :D. Wkurza mnie strasznie, że miałem jechać na mecz z Burnley, ale... oczywiście praca pracę pogania i nie mam już najmniejszych szans :nerwus: I to właśnie teraz mnie wkurza
Can't Smile Without You!!!
13 września 2009, 21:20 [cytuj]
Jesli kazdy szczerze podejdzie do tego tematu to licznik depresji na spursmanii moze znacznie wzrosnac:)
Jesli kazdy szczerze podejdzie do tego tematu to licznik depresji na spursmanii moze znacznie wzrosnac:)
You'll Never Walk Alone
13 września 2009, 21:22 [cytuj]
http://www.youtube.com/watch?v=F4TiJP7KZgE

jak ktoś kto jest słaby lirycznie i zaprasza do klipów ładne dupy :D
http://www.youtube.com/watch?v=F4TiJP7KZgE jak ktoś kto jest słaby lirycznie i zaprasza do klipów ładne dupy :D
www.facebook.com/OgienOdSkaja
13 września 2009, 21:26 [cytuj]
Masz rację Tata, ale wtedy ta "ogólnokogucia" depresja będzie skomasowana w jednym temacie ;)
Masz rację Tata, ale wtedy ta "ogólnokogucia" depresja będzie skomasowana w jednym temacie ;)
Can't Smile Without You!!!
14 września 2009, 07:20 [cytuj]
Co tu się wkurzać jak mamy złoto!!! :brawo:
Co tu się wkurzać jak mamy złoto!!! :brawo:
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
14 września 2009, 14:25 [cytuj]
wkurza mnie ,że idzie jesień cholera :P
wkurza mnie ,że idzie jesień cholera :P
Tottenham 'Til I Die
14 września 2009, 15:46 [cytuj]
Że tak sobię sparafrazuję: "wkurza mnie, ze nic mnie nie wkurza":D No wczoraj byłem trochę zły i podkurzony po meczu z MUłami ale już mi przeszło. Wkurwił mnie totalnie pajac, który układał mi plan lekcji ale już to co mnie wkur*** zostało naprawione i po sprawie:)
Że tak sobię sparafrazuję: "wkurza mnie, ze nic mnie nie wkurza":D No wczoraj byłem trochę zły i podkurzony po meczu z MUłami ale już mi przeszło. Wkurwił mnie totalnie pajac, który układał mi plan lekcji ale już to co mnie wkur*** zostało naprawione i po sprawie:)
14 września 2009, 16:15 [cytuj]
a mnie nic nie wkurza jak na razie xD
a mnie nic nie wkurza jak na razie xD
14 września 2009, 17:03 [cytuj]
wkurza mnie, że od czerwca (!) nie mam sprawnego kompa, że w liceum wszystkie fajne dziewuchy są pozajmowane i.. i... i nie wiem co jeszcze :bezradny:
wkurza mnie, że od czerwca (!) nie mam sprawnego kompa, że w liceum wszystkie fajne dziewuchy są pozajmowane i.. i... i nie wiem co jeszcze :bezradny:
In a world full of Uniteds, Citys and Rovers, there is only One Hotspur!!!
14 września 2009, 17:32 [cytuj]
A więc wkurza mnie, że jestem niezłym facetem :P Nawiasem mówiąc dzięki za wsparcie zią :ok:

Paweł
Komentarzy: 1001
Miejscowość: Tychy

Wkurza mnie, że jesteś spamerem.

(just jokin', no offence man ^^)
A więc wkurza mnie, że jestem niezłym facetem :P Nawiasem mówiąc dzięki za wsparcie zią :ok: Paweł Komentarzy: 1001 Miejscowość: Tychy Wkurza mnie, że jesteś spamerem. (just jokin', no offence man ^^)
In a world full of Uniteds, Citys and Rovers, there is only One Hotspur!!!
14 września 2009, 17:59 [cytuj]
Wkurza mnie to, ze Pawel ma wiecej postow :P
I to, ze dzisiaj w szkole zaobserwowalem faworyzacje klas moim kosztem :zly:
Wkurza mnie to, ze Pawel ma wiecej postow :P I to, ze dzisiaj w szkole zaobserwowalem faworyzacje klas moim kosztem :zly:
White Hart Lane was always a place where I felt I belonged
14 września 2009, 19:27 [cytuj]
Paweł powiedział/a:
Sajmon prawda jest taka że wszyscy najlepsi faceci są wolni :P ja akurat nie, więc to może zły przykład :P ale tak samo narzekałem, a tu moja obecna kobita to znajoma od 8 lat, z którą 3 lata chodziłem do klasy w liceum, a przez ostatni rok studiów imprezowałem :P nie znasz dnia ani godziny ;)


O k**** ale ja muszę być zajebisty:boisie:
O k**** ale ja muszę być zajebisty:boisie:
14 września 2009, 20:07 [cytuj]
Zoolander powiedział/a:

I to, ze dzisiaj w szkole zaobserwowalem faworyzacje klas moim kosztem :zly:


aż się prosisz, żeby zapytać: dlaczego? :D
aż się prosisz, żeby zapytać: dlaczego? :D
www.facebook.com/OgienOdSkaja
14 września 2009, 20:25 [cytuj]
Spokojnie Paweł ;). Myślę, że drugi temat rozwinie się również. Na razie chłopaki dostosowują się do powoli nadchodzącej ponurej jesieni ;P
Spokojnie Paweł ;). Myślę, że drugi temat rozwinie się również. Na razie chłopaki dostosowują się do powoli nadchodzącej ponurej jesieni ;P
Can't Smile Without You!!!
14 września 2009, 21:25 [cytuj]
Skaju powiedział/a:
aż się prosisz, żeby zapytać: dlaczego? :D


Otóż, nauczyciel z geografii, w dosyc podeszlym wieku i po 2 zawalach na rozpoczecie roku postanowil porobic kazdej klasie 5 minutowa kartkowke z jakis podstawowych rzeczy, ale po zrobieniu tego juz kilku klasom ( patrz: wiekszosci ) zmienil zdanie i stwierdzil, ze lepiej zrobic z calego dzialu i jeszcze z poprzedniej klasy. Czyli problem 1: skad wezme stary podrecznik, 2. to cholerstwo zajmuje 1-3 podrecznika i jest najtrudniejszym dzialem w roku szkolnym ;)

Czyli okolo 5 klas mialo luzik, a 2 pozostale * w tym moja ) dostana solidny wpierdol w dzienniku.
Ale mam szanse na cos dobrego. Pare dni temu drukowalem mu jakies kartki i powiedzial, ze ewentualnie poprawi mi ocene :D
Otóż, nauczyciel z geografii, w dosyc podeszlym wieku i po 2 zawalach na rozpoczecie roku postanowil porobic kazdej klasie 5 minutowa kartkowke z jakis podstawowych rzeczy, ale po zrobieniu tego juz kilku klasom ( patrz: wiekszosci ) zmienil zdanie i stwierdzil, ze lepiej zrobic z calego dzialu i jeszcze z poprzedniej klasy. Czyli problem 1: skad wezme stary podrecznik, 2. to cholerstwo zajmuje 1-3 podrecznika i jest najtrudniejszym dzialem w roku szkolnym ;) Czyli okolo 5 klas mialo luzik, a 2 pozostale * w tym moja ) dostana solidny wpierdol w dzienniku. Ale mam szanse na cos dobrego. Pare dni temu drukowalem mu jakies kartki i powiedzial, ze ewentualnie poprawi mi ocene :D
White Hart Lane was always a place where I felt I belonged
14 września 2009, 21:36 [cytuj]
No to powinieneś się z tego cieszyć Zoolander :rotfl:
No to powinieneś się z tego cieszyć Zoolander :rotfl:
Can't Smile Without You!!!
1  2  3  4    >

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 149 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się