Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  3  4  
Forum dyskusyjne » Hyde Park » Wkurza mnie strasznie, że...
18 października 2009, 17:17 [cytuj]
Gdyby w niczym nie przeszkodził to niech sobie lata, ale przez niego Bent zdobył jedyną bramkę meczu i to mnie denerwuje. Nie powinna zostać uznana ;(
Gdyby w niczym nie przeszkodził to niech sobie lata, ale przez niego Bent zdobył jedyną bramkę meczu i to mnie denerwuje. Nie powinna zostać uznana ;(
White Hart Lane was always a place where I felt I belonged
18 października 2009, 17:51 [cytuj]
Oj Zoolander już tak się nie denerwuj. Mi też kupon przez to wypadł ;). Następnym razem wejdzie :P.
Oj Zoolander już tak się nie denerwuj. Mi też kupon przez to wypadł ;). Następnym razem wejdzie :P
Can't Smile Without You!!!
19 października 2009, 15:46 [cytuj]
a mnie ta sytuacja śmieszy bardzo, prze dziwny gol:D:D:D
a mnie ta sytuacja śmieszy bardzo, prze dziwny gol:D:D:D
Tottenham 'Til I Die
27 października 2009, 13:14 [cytuj]
Ja powiedział/a:
Że tak sobię sparafrazuję: "wkurza mnie, ze nic mnie nie wkurza":D


Taa, rodzima służba zdrowia jednak troszczy się i dba o swoich podopiecznych. I najwyraźniej czyta naszego foruma:wnerw:
Może Wy jesteście w stanie mi wytłumaczyć (bo pani pielegniarka z okienka nie była w stanie) dlaczego mam jeszcze raz płacic za podbicie książeczki sanepidowskiej (BTW 35 zł to jest skandal sam w sobie) skoro zapłaciłem już rok temu (mam kwitek!) ale podpisu nie odebrałem(tak poradził mi lekarz od pieczątki), i chciałem to zrobić dziś:wnerw::wnerw::wnerw::wnerw:

I jakim cudem lekarz, skoro przyszedł pół godziny po czasie do roboty, ma jeszcze czas na, tu cytat "kawkę i ciasteczko":wnerw::wnerw::wnerw:
Taa, rodzima służba zdrowia jednak troszczy się i dba o swoich podopiecznych. I najwyraźniej czyta naszego foruma:wnerw: Może Wy jesteście w stanie mi wytłumaczyć (bo pani pielegniarka z okienka nie była w stanie) dlaczego mam jeszcze raz płacic za podbicie książeczki sanepidowskiej (BTW 35 zł to jest skandal sam w sobie) skoro zapłaciłem już rok temu (mam kwitek!) ale podpisu nie odebrałem(tak poradził mi lekarz od pieczątki), i chciałem to zrobić dziś:wnerw::wnerw::wnerw::wnerw: I jakim cudem lekarz, skoro przyszedł pół godziny po czasie do roboty, ma jeszcze czas na, tu cytat "kawkę i ciasteczko":wnerw::wnerw::wnerw:
27 października 2009, 16:51 [cytuj]
Bo oni noszą biały kitel i to oni mogą "klepać" pielęgniarki po dupie jednocześnie nie będą z nimi :D
Bo oni noszą biały kitel i to oni mogą "klepać" pielęgniarki po dupie jednocześnie nie będą z nimi :D
The boys from Tottenham, The boys from Tottenham, The boys from White Hart Lane!
27 października 2009, 17:21 [cytuj]
Marcin sam widzisz, że warto iść na medycynę. Skorzystaj. Widzisz, że kitel biały klub czarny (księża) jest święty. Z jednej strony się na nich za plecami jedzie, z drugiej łazi się do nich.
Marcin sam widzisz, że warto iść na medycynę. Skorzystaj. Widzisz, że kitel biały klub czarny (księża) jest święty. Z jednej strony się na nich za plecami jedzie, z drugiej łazi się do nich
Kogucie życie!
27 października 2009, 19:32 [cytuj]
Wkurza, doprowadza mnie do szału, że nie mogę znaleźć nawet światełka w tunelu, aby zobaczyć mecz z Evertonem. :D
Wkurza, doprowadza mnie do szału, że nie mogę znaleźć nawet światełka w tunelu, aby zobaczyć mecz z Evertonem. :D
Audere est facere!
28 października 2009, 12:40 [cytuj]
Ja żadnym, ani czarnym, ani białym nie jadę za plecami. Zresztą do czarnych nie chodzę od lat (tzn. od bierzmowania:)) do białych też z rzadka. Teraz musiałem bo bez pieczątki nie da rady.

jasiowaty powiedział/a:
Bo oni noszą biały kitel i to oni mogą "klepać" pielęgniarki po dupie jednocześnie nie będą z nimi :D


Tamta była chyba jakaś niedoklepana;|
Tamta była chyba jakaś niedoklepana;|
28 października 2009, 18:26 [cytuj]
Marcin powiedział/a:
Tamta była chyba jakaś niedoklepana;|

Ja jej nie "klepałem", więc nie wiem:bezradny:
Ja jej nie "klepałem", więc nie wiem:bezradny:
The boys from Tottenham, The boys from Tottenham, The boys from White Hart Lane!
28 października 2009, 23:36 [cytuj]
Dziś zakupiłem sobie najnowszą odsłonę Football Manager'a (tak się składa, że sprzedaję gry i doszedł do nas już dziś, a nie w piątek, kiedy jest premiera), już miałem spędzić noc na prowadzeniu ukochanych "Kogutów", a tu zonk, aktywacji przez Steam nie można przeprowadzić, bowiem premiera gry jest dopiero w pt... no idzie się załamać ;)
Dziś zakupiłem sobie najnowszą odsłonę Football Manager'a (tak się składa, że sprzedaję gry i doszedł do nas już dziś, a nie w piątek, kiedy jest premiera), już miałem spędzić noc na prowadzeniu ukochanych "Kogutów", a tu zonk, aktywacji przez Steam nie można przeprowadzić, bowiem premiera gry jest dopiero w pt... no idzie się załamać ;)
28 października 2009, 23:38 [cytuj]
http://img88.imageshack.us/img88/381/dsc00024v.jpg ... a pudełko sobie poleży jeszcze kilkanaście godzin :/
http://img88.imageshack.us/img88/381/dsc00024v.jpg ... a pudełko sobie poleży jeszcze kilkanaście godzin :/
<  1  2  3  4  

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 63 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się