Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  
Forum dyskusyjne » Hyde Park » Cieszy mnie niezmiernie, że...
27 września 2009, 11:32 [cytuj]
Ha!A nawet HA!!! Wreszcie jes:http://esensja.pl/ksiazka/wiesci/tekst.html?id=8221
Znaczy, ofcjalna data premiery nowej książki Sapkowskiego. Noż kurde to jest coś co cieszy "niezmiernie".

I nowy album Rabbit Junk się ukazał! I słucham właśnie kilku utworów i jest chyba najzajebistszy z dotychczasowych:brawo::rotfl:
Ha!A nawet HA!!! Wreszcie jest:http://esensja.pl/ksiazka/wiesci/tekst.html?id=8221 Znaczy, ofcjalna data premiery nowej książki Sapkowskiego. Noż kurde to jest coś co cieszy "niezmiernie". I nowy album Rabbit Junk się ukazał! I słucham właśnie kilku utworów i jest chyba najzajebistszy z dotychczasowych:brawo::rotfl:
27 września 2009, 17:05 [cytuj]
Fajnie Marcin, że wrzuciłeś tego posta, bo inaczej nie dowiedziałbym się o nowym Sapkowskim :) Trochę dziwny opis do tej książki dali, ale mam nadzieję, że będzie tak zajebista, jak reszta jego książek :D
Fajnie Marcin, że wrzuciłeś tego posta, bo inaczej nie dowiedziałbym się o nowym Sapkowskim :) Trochę dziwny opis do tej książki dali, ale mam nadzieję, że będzie tak zajebista, jak reszta jego książek :D
The boys from Tottenham, The boys from Tottenham, The boys from White Hart Lane!
27 września 2009, 18:11 [cytuj]
Panowie, również jestem miłośnikiem Sapkowskiego. Nie ma ktoś z was jakiejś stronki, na której można zakupić tą książkę online ??
Panowie, również jestem miłośnikiem Sapkowskiego. Nie ma ktoś z was jakiejś stronki, na której można zakupić tą książkę online ??
Can't Smile Without You!!!
27 września 2009, 18:51 [cytuj]
http://merlin.pl/Zmija_Andrzej-Sapkowski/browse/product/1,696235.html może tu?:) z książkowych podobnych to jest data premiery trzeciego tomu od Grzędowicza! 18 listopada. mnie to cieszy:)
http://merlin.pl/Zmija_Andrzej-Sapkowski/browse/product/1,696235.html może tu?:) z książkowych podobnych to jest data premiery trzeciego tomu od Grzędowicza! 18 listopada. mnie to cieszy:)
28 września 2009, 23:12 [cytuj]
Ogromne podziękowania Czapla :D
Ogromne podziękowania Czapla :D
Can't Smile Without You!!!
29 września 2009, 13:21 [cytuj]
cieszy mnie niezmiernie, że obroniłem dziś pracę magisterską.. 'Analiza finansów i rentowności brytyjskiego klubu piłkarskiego na przykładzie Tottenhamu Hotspur":):hejka:
cieszy mnie niezmiernie, że obroniłem dziś pracę magisterską.. 'Analiza finansów i rentowności brytyjskiego klubu piłkarskiego na przykładzie Tottenhamu Hotspur":):hejka:
29 września 2009, 13:45 [cytuj]
wyślę ci później, jak wytrzeźwieje...ale ostrzegam, że to tylko brzmi dobrze..nic odkrywczego:)
wyślę ci później, jak wytrzeźwieje...ale ostrzegam, że to tylko brzmi dobrze..nic odkrywczego:)
1 października 2009, 18:11 [cytuj]
Paweł powiedział/a:
haha :D no ładnie :) gratulacje :)z chęcią bym poczytał ;)
czapla powiedział/a:
wyślę ci później, jak wytrzeźwieje...ale ostrzegam, że to tylko brzmi dobrze..nic odkrywczego:)


Ja też gratuluję i też bym chętnie przeczytał:)
[quote=czapla]wyślę ci później, jak wytrzeźwieje...ale ostrzegam, że to tylko brzmi dobrze..nic odkrywczego:)
1 października 2009, 18:14 [cytuj]
Oczywiście się podpisuję pod Marcinem oraz Pawłem i chcę zobaczyć to arcydzieło ^^ Aż nie wierzę, że obrałeś sobie akurat Spurs :P
Oczywiście się podpisuję pod Marcinem oraz Pawłem i chcę zobaczyć to arcydzieło ^^ Aż nie wierzę, że obrałeś sobie akurat Spurs :P
In a world full of Uniteds, Citys and Rovers, there is only One Hotspur!!!
1 października 2009, 19:36 [cytuj]
Gratulacje Czapla:brawo:. I bezapelacyjnie również składam swoje podanie o możliwość przeczytania twej pracy :tak:. Pzdr
Gratulacje Czapla:brawo:. I bezapelacyjnie również składam swoje podanie o możliwość przeczytania twej pracy :tak:. Pzdr
Can't Smile Without You!!!
1 października 2009, 22:42 [cytuj]
prześlijcie mi na priv swoje maile..
prześlijcie mi na priv swoje maile
1 października 2009, 23:40 [cytuj]
Że Polki są w półfinałach, a ja właśnie wróciłem z łódzkiej ATLAS ARENY, ze zdartym gardłem i szumem w uszach. Ale warto było!
Że Polki są w półfinałach, a ja właśnie wróciłem z łódzkiej ATLAS ARENY, ze zdartym gardłem i szumem w uszach. Ale warto było!
Audere est facere!
2 października 2009, 14:07 [cytuj]
Gratulacje Yido :)
czapla, poszedł mail na privie ;)
Gratulacje Yido :) czapla, poszedł mail na privie ;)
In a world full of Uniteds, Citys and Rovers, there is only One Hotspur!!!
2 października 2009, 14:29 [cytuj]
GRATULACJE Czapal. Też przesłałem maila. :brawo::brawo::brawo:
GRATULACJE Czapal. Też przesłałem maila. :brawo::brawo::brawo:
Kogucie życie!
20 października 2009, 23:54 [cytuj]
cieszy mnie niezmiernie ze Woody rozegral dzis pelne 90 minut w sparingu przeciw Dag&Red. wygralismy 3:0....
cieszy mnie niezmiernie ze Woody rozegral dzis pelne 90 minut w sparingu przeciw Dag&Red. wygralismy 3:0
<  1  2  

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 97 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się