Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

8 grudnia 2009, 23:41 [cytuj]
Witam
Moj kolega posiada karnet ale nie moze wybrac sie na spotkanie z Man City
Czy jest mozliwosc abym mogl isc za niego na tym karnecie??
Z gory dzieki
Witam Moj kolega posiada karnet ale nie moze wybrac sie na spotkanie z Man City Czy jest mozliwosc abym mogl isc za niego na tym karnecie?? Z gory dzieki
9 grudnia 2009, 11:30 [cytuj]
Jak kolega zaszedł tak daleko, że ma karnet to w sumie powinien wiedzieć.
Jak kolega zaszedł tak daleko, że ma karnet to w sumie powinien wiedzieć
Well, stone me! We've had cocaine, bribery and Arsenal scoring two goals at home. But just when you thought there were truly no surprises left in football, Vinnie Jones turns out to be an international player!
9 grudnia 2009, 19:47 [cytuj]
Powiedzial mi ze nigdy sie go nie pytali o ID a karnet nie jest imienny tylko sie wyrywa kartki meczowe z niego. Powiedzial ze nie powinno byc problemu ale chcialbym Was zapytac bo moze ktos juz tak szedl?
Powiedzial mi ze nigdy sie go nie pytali o ID a karnet nie jest imienny tylko sie wyrywa kartki meczowe z niego. Powiedzial ze nie powinno byc problemu ale chcialbym Was zapytac bo moze ktos juz tak szedl?
9 grudnia 2009, 21:00 [cytuj]
Jeżeli na karnecie nie ma żadnych danych ani zdjęcia to nie powinno być problemu.

W końcu na stadion pcha się kilkadziesiąt tysięcy ludzi. Nikomu nie będzie chciało się dokładnie sprawdzać raczej ;)
Jeżeli na karnecie nie ma żadnych danych ani zdjęcia to nie powinno być problemu. W końcu na stadion pcha się kilkadziesiąt tysięcy ludzi. Nikomu nie będzie chciało się dokładnie sprawdzać raczej ;)
White Hart Lane was always a place where I felt I belonged
9 grudnia 2009, 21:08 [cytuj]
tydzien temu bylem na meczu AV-Tottenham i tam kazdy kto miał karnet wkładał go w czytnik i przechodził bez problemu.A z biletów odłamywano kupony bez pokazywania ID.Zresztą kto by opózniał wejscie na stadion gdy kilka tysięcy ludzi chce wejsc!
tydzien temu bylem na meczu AV-Tottenham i tam kazdy kto miał karnet wkładał go w czytnik i przechodził bez problemu.A z biletów odłamywano kupony bez pokazywania ID.Zresztą kto by opózniał wejscie na stadion gdy kilka tysięcy ludzi chce wejsc!

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 102 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się