Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  47  48  49  50  51    >  >>  >|
3 lipca 2010, 00:19 [cytuj]
http://pl.wikipedia.org/wiki/Sebasti%C3%A1n_Abreu

nie ma jak przywiązanie do barw :brawo:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Sebasti%C3%A1n_Abreu nie ma jak przywiązanie do barw :brawo:
Kogucie życie!
3 lipca 2010, 14:30 [cytuj]
Director of Football Administration-jak to będzie po polsku i czym taki ktoś się zajmuje? Bo niejaki Darren Eales został takim directorem w Tottenhamie.
Director of Football Administration-jak to będzie po polsku i czym taki ktoś się zajmuje? Bo niejaki Darren Eales został takim directorem w Tottenhamie
4 lipca 2010, 14:31 [cytuj]
Nowy nabytek Manchesteru City, Yaya Toure został najlepiej opłacanym piłkarzem w Premier League. Arabscy właściciele "The Citizens" na konto defensywnego pomocnika, co tydzień będą przelewać 220 tysięcy funtów (ponad milion złotych)!
Nowy nabytek Manchesteru City, Yaya Toure został najlepiej opłacanym piłkarzem w Premier League. Arabscy właściciele "The Citizens" na konto defensywnego pomocnika, co tydzień będą przelewać 220 tysięcy funtów (ponad milion złotych)!
White Hart Lane was always a place where I felt I belonged
4 lipca 2010, 18:02 [cytuj]
Jak to prawda to Man City rządzi banda idiotów. Yaya dobry piłkarz to pewne, ale żeby tyle mu płacić to już lekka przesada. Jakby to był Messi czy Ribery to bym powiedział no fakt, chcesz ich mieć trzeba płacić, ale Toure to już lekka przesada. Trzeba będzie ich znowu zlać na początek sezonu żeby zobaczyli że pieniądze nie grają ;)
Jak to prawda to Man City rządzi banda idiotów. Yaya dobry piłkarz to pewne, ale żeby tyle mu płacić to już lekka przesada. Jakby to był Messi czy Ribery to bym powiedział no fakt, chcesz ich mieć trzeba płacić, ale Toure to już lekka przesada. Trzeba będzie ich znowu zlać na początek sezonu żeby zobaczyli że pieniądze nie grają ;)
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
4 lipca 2010, 19:52 [cytuj]
Mnie najbardziej dziwi jak tak dobrze zorganizowana instytucja jak klub piłkarski, który dodatkowo występuje w najsilniejszej lidze na świecie i zatrudnia kilkadziesiąt, kilkaset pracowników, w tym mnóstwo ekonomistów i tym podobnych, może w taki sposób funkcjonować. Jak banda 15-latków z osiedla, którzy mają bogatych i wpływowych rodziców i robią co im się podoba, po drodze nie bacząc na nic. Byle było szybko i przyjemnie, reszta jest nieważna. Nie rozumiem tego klubu :bezradny:
Mnie najbardziej dziwi jak tak dobrze zorganizowana instytucja jak klub piłkarski, który dodatkowo występuje w najsilniejszej lidze na świecie i zatrudnia kilkadziesiąt, kilkaset pracowników, w tym mnóstwo ekonomistów i tym podobnych, może w taki sposób funkcjonować. Jak banda 15-latków z osiedla, którzy mają bogatych i wpływowych rodziców i robią co im się podoba, po drodze nie bacząc na nic. Byle było szybko i przyjemnie, reszta jest nieważna. Nie rozumiem tego klubu :bezradny:
White Hart Lane was always a place where I felt I belonged
4 lipca 2010, 21:42 [cytuj]
Jak będziemy mieli tyle forsy co szejki to może zaczniemy ich pojmować;)
Jak będziemy mieli tyle forsy co szejki to może zaczniemy ich pojmować;)
5 lipca 2010, 19:46 [cytuj]
Joe Cole będzie zmuszony do obniżenia swoich wymagań finansowych, jeśli chcę podpisać kontrakt z jakimkolwiek klubem Premier League - donosi dzisiejsza prasa w Anglii.

Skrzydłowy reprezentacji Anglii za swoją grę oczekuję 100 tys funtów tygodniowo. Zarówno dla Manchesteru United jak i Tottenhamu Hotspur taka pensja jest zbyt wysoka.
Joe Cole będzie zmuszony do obniżenia swoich wymagań finansowych, jeśli chcę podpisać kontrakt z jakimkolwiek klubem Premier League - donosi dzisiejsza prasa w Anglii. Skrzydłowy reprezentacji Anglii za swoją grę oczekuję 100 tys funtów tygodniowo. Zarówno dla Manchesteru United jak i Tottenhamu Hotspur taka pensja jest zbyt wysoka
White Hart Lane was always a place where I felt I belonged
6 lipca 2010, 12:01 [cytuj]
http://www.premiership.com.pl/news/Bale-pozyskajcie-Cole-299

Bale już stawia warunki :P
Ma prawo...
http://www.premiership.com.pl/news/Bale-pozyskajcie-Cole-299 Bale już stawia warunki :P Ma prawo
6 lipca 2010, 12:55 [cytuj]
No przecież to wazelinka do Cola, żeby wybrał Tottenham, że będzie mu u nas tak dobrze i wszyscy na niego czekają, Defoe chyba zrobił podobnie ;)
No przecież to wazelinka do Cola, żeby wybrał Tottenham, że będzie mu u nas tak dobrze i wszyscy na niego czekają, Defoe chyba zrobił podobnie ;)
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
6 lipca 2010, 13:05 [cytuj]
I Harry też kilka razy się podlizywał.

Chyba tylko skrzydłowi siedzą cicho :D
I Harry też kilka razy się podlizywał. Chyba tylko skrzydłowi siedzą cicho :D
White Hart Lane was always a place where I felt I belonged
7 lipca 2010, 21:50 [cytuj]
Pojawiła się odzież treningowa na oficjalnej stronie, ale po bluzie można poznać, że przeciek był raczej prawdziwy
http://shop.tottenhamhotspur.com/spurs08/search.php?action=search&super=0080BRN00087%7E0080CAT00349&branch=&wcategory=CAT00349&catdesc=Puma%2BAdult%2BTraining%2BWear%2B2010%252F11&treecode=TRE00030
Pojawiła się odzież treningowa na oficjalnej stronie, ale po bluzie można poznać, że przeciek był raczej prawdziwy http://shop.tottenhamhotspur.com/spurs08/search.php?action=search&super=0080BRN00087%7E0080CAT00349&branch=&wcategory=CAT00349&catdesc=Puma%2BAdult%2BTraining%2BWear%2B2010%252F11&treecode=TRE00030
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
8 lipca 2010, 11:40 [cytuj]
Paweł powiedział/a:
cieszy mnie to bardzo. Ten klub długo nie pociągnie. I dobrze

żebyś się nie zdziwił
takich Yayi to sobie kupują jak mi kiedyś rodzie pod choinkę zabaweczkę. A takich Bellamych to tak jak masz ochotę to Biedronki po batonika pójść.
IMO szejki mają potężny zasób gotówki. Ale rzeczywiście, czy w momencie kryzysu wesprą klub czy się na nich wypną i kupią Real M.?

Zoolander powiedział/a:
I Harry też kilka razy się podlizywał.

Chyba tylko skrzydłowi siedzą cicho :D

Joe mówił, że chciałby w środku biegać :P
żebyś się nie zdziwił takich Yayi to sobie kupują jak mi kiedyś rodzie pod choinkę zabaweczkę. A takich Bellamych to tak jak masz ochotę to Biedronki po batonika pójść. IMO szejki mają potężny zasób gotówki. Ale rzeczywiście, czy w momencie kryzysu wesprą klub czy się na nich wypną i kupią Real M.? [quote=Zoolander]I Harry też kilka razy się podlizywał. Chyba tylko skrzydłowi siedzą cicho :D
In a world full of Uniteds, Citys and Rovers, there is only One Hotspur!!!
8 lipca 2010, 15:55 [cytuj]
AUTONOMY na ligę! Na rozgrywki pucharowe inny sponsor. JA się jaram strasznie;]
AUTONOMY na ligę! Na rozgrywki pucharowe inny sponsor. JA się jaram strasznie;]
8 lipca 2010, 18:49 [cytuj]
Lorik Cana z Sunderlandu do Galaty. No a Kjaer w Wolfsburgu.
Lorik Cana z Sunderlandu do Galaty. No a Kjaer w Wolfsburgu
In a world full of Uniteds, Citys and Rovers, there is only One Hotspur!!!
10 lipca 2010, 00:40 [cytuj]
dos Santos jest nominowany do nagrody najlepszego młodego piłkarza MŚ, obok Muellera i Ayew'a.
dos Santos jest nominowany do nagrody najlepszego młodego piłkarza MŚ, obok Muellera i Ayew'a
www.facebook.com/OgienOdSkaja
10 lipca 2010, 04:18 [cytuj]
Skoro Muller jest nominowany to dos Santos nie ma żadnych szans. Czytałem już o tym. Muller strzelił 4 bramki, co zdobył dos Santos!? Nic!
Skoro Muller jest nominowany to dos Santos nie ma żadnych szans. Czytałem już o tym. Muller strzelił 4 bramki, co zdobył dos Santos!? Nic!
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
10 lipca 2010, 08:52 [cytuj]
dlatego cieszmy się tym, że jest nominowany :D Ayew też więcej ugrał od Gio ;)
dlatego cieszmy się tym, że jest nominowany :D Ayew też więcej ugrał od Gio ;)
www.facebook.com/OgienOdSkaja
|<  <<  <  47  48  49  50  51    >  >>  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 157 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się