Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  48  49  50  51  52    >  >|
10 lipca 2010, 10:07 [cytuj]
W sumie taka posucha w tej kategorii:| Poza Mullerem (murowany faworyt wg mnie) to nikt z młodych jakoś nie zachwycił. Co innego jeśli chodzi o MVP turnieju-tu można już wybierać:)
W sumie taka posucha w tej kategorii:| Poza Mullerem (murowany faworyt wg mnie) to nikt z młodych jakoś nie zachwycił. Co innego jeśli chodzi o MVP turnieju-tu można już wybierać:)
10 lipca 2010, 15:23 [cytuj]
Marcin powiedział/a:
Co innego jeśli chodzi o MVP turnieju-tu można już wybierać:)

ja bym wybrał Forlana, ale MVP zostanie Sneijder albo Villa, wszystko zależy od finału :bezradny:
ja bym wybrał Forlana, ale MVP zostanie Sneijder albo Villa, wszystko zależy od finału :bezradny:
In a world full of Uniteds, Citys and Rovers, there is only One Hotspur!!!
10 lipca 2010, 15:27 [cytuj]
A to nie jest tak, że ten tytuł się przyznaje przed finałem? Wg mnie to powinien być ktoś z poniższych: Forlan, Sneijder, Villa, Szwajcanger, Muller ewentualnie Gyan.
A to nie jest tak, że ten tytuł się przyznaje przed finałem? Wg mnie to powinien być ktoś z poniższych: Forlan, Sneijder, Villa, Szwajcanger, Muller ewentualnie Gyan
10 lipca 2010, 16:00 [cytuj]
Marcin powiedział/a:
Szwajcanger

to widzę, że nie tylko ja się zastanawiałem kto zatrudnił tego typa na stanowisko komentatora :rotfl:
to widzę, że nie tylko ja się zastanawiałem kto zatrudnił tego typa na stanowisko komentatora :rotfl:
In a world full of Uniteds, Citys and Rovers, there is only One Hotspur!!!
10 lipca 2010, 20:16 [cytuj]
No jak kto zatrudnił? Kumple!
No jak kto zatrudnił? Kumple!
11 lipca 2010, 19:38 [cytuj]
Kolejny Rosjanin ma zamiar zainwestować w Angielski futbol, a konkretnie Leonid Blavatnik, którego majątek szacuję się na 5 miliardów funtów chce zainwestować w WHU.

Barcelona jest gotowa na oddanie Ibrahimovicia do MC, w zamian za Robinho, Zabalete i De Jonga.
Kolejny Rosjanin ma zamiar zainwestować w Angielski futbol, a konkretnie Leonid Blavatnik, którego majątek szacuję się na 5 miliardów funtów chce zainwestować w WHU. Barcelona jest gotowa na oddanie Ibrahimovicia do MC, w zamian za Robinho, Zabalete i De Jonga
White Hart Lane was always a place where I felt I belonged
11 lipca 2010, 19:49 [cytuj]
Paweł powiedział/a:
"Polska. Oto znajdujemy się w świecie absurdu. Kraj, w którym co piąty mieszkaniec stracił życie w czasie drugiej wojny światowej, którego 1/5 narodu żyje poza granicami kraju i w którym co 3 mieszkaniec ma 20lat. Kraj, który ma dwa razy więcej studentów niż Francja, a inżynier zarabia tu mniej niż przeciętny robotnik. Kraj, gdzie człowiek wydaje dwa razy więcej niż zarabia, gdzie przeciętna pensja nie przekracza ceny (!) trzech par dobrych butów, gdzie jednocześnie nie ma biedy a obcy kapitał się pcha drzwiami i oknami. Kraj, w którym cena samochodu równa się trzyletnim zarobkom, a mimo to trudno znaleźć miejsce na parkingu. Kraj, w którym rządzą byli socjaliści, w którym święta kościelne są dniami wolnymi od pracy (!) Cudzoziemiec musi zrezygnować tu z jakiejkolwiek logiki, jeśli nie chce stracić gruntu pod nogami. Dziwny kraj, w którym z kelnerem można porozmawiać po angielsku, z kucharzem po francusku, ekspedientem po niemiecku a ministrem lub jakimkolwiek urzędnikiem państwowym tylko za pośrednictwem tłumacza. Polacy..! Jak wy to robicie..?"



Polak potrafi :brawo:
Polak potrafi :brawo:
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
12 lipca 2010, 14:41 [cytuj]
Do tych absurdów dodałbym jeszcze coś co zauważyłem ostatnio w Rzeszowie. Otóż nigdzie na świecie nie widziałem, by drogowskazy kierowały do ...Instytutu Pamięci Narodowej. Albo ktoś jest porąbany, albo ma super poczucie humoru.
Do tych absurdów dodałbym jeszcze coś co zauważyłem ostatnio w Rzeszowie. Otóż nigdzie na świecie nie widziałem, by drogowskazy kierowały do ...Instytutu Pamięci Narodowej. Albo ktoś jest porąbany, albo ma super poczucie humoru
Well, stone me! We've had cocaine, bribery and Arsenal scoring two goals at home. But just when you thought there were truly no surprises left in football, Vinnie Jones turns out to be an international player!
13 lipca 2010, 15:34 [cytuj]
http://www.youtube.com/watch?v=C36LisjvNuA


powód bulwersu wszystkich palantów zza miedzy :D
http://www.youtube.com/watch?v=C36LisjvNuA powód bulwersu wszystkich palantów zza miedzy :D
www.facebook.com/OgienOdSkaja
13 lipca 2010, 15:52 [cytuj]
Hahah ale go załatwili :D
Hahah ale go załatwili :D
13 lipca 2010, 16:23 [cytuj]
Mnie to tam lata, ale trochę dziwnie wyglądają te wszystkie katalońskie gesty. Flagą Kraju Basków czy Galicji specjalnie nikt nie wymachuje na prawo i lewo, jakby jasne było, że mistrzostwo zdobyto wspólnie, jako Hiszpania. Rozumiem oczywiście poczucie odrębności i należy to uszanować, tak jak i to, że FCB dołożyła sporą cegiełkę do tego wszystkiego, ale trochę chyba przeginają.
Mnie to tam lata, ale trochę dziwnie wyglądają te wszystkie katalońskie gesty. Flagą Kraju Basków czy Galicji specjalnie nikt nie wymachuje na prawo i lewo, jakby jasne było, że mistrzostwo zdobyto wspólnie, jako Hiszpania. Rozumiem oczywiście poczucie odrębności i należy to uszanować, tak jak i to, że FCB dołożyła sporą cegiełkę do tego wszystkiego, ale trochę chyba przeginają
Well, stone me! We've had cocaine, bribery and Arsenal scoring two goals at home. But just when you thought there were truly no surprises left in football, Vinnie Jones turns out to be an international player!
13 lipca 2010, 19:03 [cytuj]
aapa powiedział/a:
Mnie to tam lata, ale trochę dziwnie wyglądają te wszystkie katalońskie gesty. Flagą Kraju Basków czy Galicji specjalnie nikt nie wymachuje na prawo i lewo, (...)


Może nie ma kto? Ilu w kadrze było Basków a Galijczyków/Galicjan?
Może nie ma kto? Ilu w kadrze było Basków a Galijczyków/Galicjan?
13 lipca 2010, 20:02 [cytuj]
Pewnie nie ma. W tym sensie, że nawet Baskowie nie są tak antyhiszpańsko nastawieni dzisiaj jak Katalończycy. Staram się jednak to rozumieć, bo niby kiedy mają pokazywać swoją niezależność, jak nie w chwili największego narodowego sukcesu? Hiszpania to w ogóle ciekawy kraj, bo składa się z samych autonomii. W tym zlepku Katalończycy na pewno grają obecnie pierwsze skrzypce. Czy jest ktoś z Galicji, to tak z pamięci nie kojarzę. Baskowie są na pewno: Llorente, Martinez, Alonso. Zaraz po meczu, któryś z zawodników śmigał w szaliku w barwach Andaluzji (Betisu?). Może więc przesadzam wytykając coś akurat Katalończykom?
Pewnie nie ma. W tym sensie, że nawet Baskowie nie są tak antyhiszpańsko nastawieni dzisiaj jak Katalończycy. Staram się jednak to rozumieć, bo niby kiedy mają pokazywać swoją niezależność, jak nie w chwili największego narodowego sukcesu? Hiszpania to w ogóle ciekawy kraj, bo składa się z samych autonomii. W tym zlepku Katalończycy na pewno grają obecnie pierwsze skrzypce. Czy jest ktoś z Galicji, to tak z pamięci nie kojarzę. Baskowie są na pewno: Llorente, Martinez, Alonso. Zaraz po meczu, któryś z zawodników śmigał w szaliku w barwach Andaluzji (Betisu?). Może więc przesadzam wytykając coś akurat Katalończykom?
Well, stone me! We've had cocaine, bribery and Arsenal scoring two goals at home. But just when you thought there were truly no surprises left in football, Vinnie Jones turns out to be an international player!
13 lipca 2010, 20:40 [cytuj]
własnie sobie oglądam sparing BVB z kimś tam. Ale Lewandowski brame z przewrotki zasadził na 1:1. Przed chwilą 2:1 dla BVB i asysta Lewandowskiego.
własnie sobie oglądam sparing BVB z kimś tam. Ale Lewandowski brame z przewrotki zasadził na 1:1. Przed chwilą 2:1 dla BVB i asysta Lewandowskiego
"Potrzebujemy dużego, brzydkiego obrońcy. Taki poradziłby sobie w akcji przy pierwszym golu. Usunąłby piłkę, napastnika i trzy pierwsze rzędy trybun" - Ian Holloway, menedżer Blackpool
14 lipca 2010, 15:22 [cytuj]
http://www.fifa.com/worldfootball/ranking/lastranking/gender=m/fullranking.html


Burkina Faso przed Polską :rotfl:
http://www.fifa.com/worldfootball/ranking/lastranking/gender=m/fullranking.html Burkina Faso przed Polską :rotfl:
White Hart Lane was always a place where I felt I belonged
14 lipca 2010, 17:09 [cytuj]
http://www.youtube.com/watch?v=DMhmXBuUkzs

Przegiecie...
http://www.youtube.com/watch?v=DMhmXBuUkzs Przegiecie
14 lipca 2010, 23:06 [cytuj]
Kurd powiedział/a:


wspaniala reklama kataloni
wspaniala reklama kataloni
Kogucie życie!
15 lipca 2010, 19:48 [cytuj]
Nie wiem czy ktoś się interesuje beachsoccerem, ale to co dzisiaj zrobili Polacy :brawo: coś wspaniałego:muza:,jakby nasi w normalną piłkę tak walczyli do końca ..
Nie wiem czy ktoś się interesuje beachsoccerem, ale to co dzisiaj zrobili Polacy :brawo: coś wspaniałego:muza:,jakby nasi w normalną piłkę tak walczyli do końca
15 lipca 2010, 21:17 [cytuj]
żaden z nich nie ma nic wspólnego w polska piłką nożna na plaży....wszyscy włochy, hiszpania, francja
żaden z nich nie ma nic wspólnego w polska piłką nożna na plaży....wszyscy włochy, hiszpania, francja
|<  <<  <  48  49  50  51  52    >  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 153 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się