Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne » Hyde Park » koszulka Tottenham 09/10
25 stycznia 2010, 17:58 [cytuj]
http://www.allegro.pl/item899571755_koszulka_puma_tottenham_hotspur_09_10_polecam.html
http://www.allegro.pl/item899571755_koszulka_puma_tottenham_hotspur_09_10_polecam.html
25 stycznia 2010, 22:58 [cytuj]
Który to już temat w tym temacie ?
Który to już temat w tym temacie ?
26 stycznia 2010, 08:09 [cytuj]
Taką już mam, nie mam jeszcze żółtej, ale żółta chyba jest za bardzo żółta:P .Rozmiar XXL nie chcę być złośliwy, ale trochę duży :mysli:
Taką już mam, nie mam jeszcze żółtej, ale żółta chyba jest za bardzo żółta:P .Rozmiar XXL nie chcę być złośliwy, ale trochę duży :mysli:
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
26 stycznia 2010, 11:57 [cytuj]
Tak patrzę i patrzę i czegoś mi w niej brakuje. Mansion?!
Tak patrzę i patrzę i czegoś mi w niej brakuje. Mansion?!
In a world full of Uniteds, Citys and Rovers, there is only One Hotspur!!!
26 stycznia 2010, 12:54 [cytuj]
bo to z Youth League, tam nie można buków reklamować. Swoją drogą XXL jak znalazł dla angielskiego lub amerykańskiego nastolatka.
bo to z Youth League, tam nie można buków reklamować. Swoją drogą XXL jak znalazł dla angielskiego lub amerykańskiego nastolatka
Well, stone me! We've had cocaine, bribery and Arsenal scoring two goals at home. But just when you thought there were truly no surprises left in football, Vinnie Jones turns out to be an international player!
5 lutego 2010, 16:19 [cytuj]
Temat na forum trochę podstarzały, ale co tam - mam do sprzedania koszulkę Boltonu Smolarka z autografem, dziesiąteczka, nieśmigana, ładna - seria z poprzedniego sezonu (czyli dużo fajniejsza niż obecnie). :ok:
Temat na forum trochę podstarzały, ale co tam - mam do sprzedania koszulkę Boltonu Smolarka z autografem, dziesiąteczka, nieśmigana, ładna - seria z poprzedniego sezonu (czyli dużo fajniejsza niż obecnie). :ok:
5 lutego 2010, 16:34 [cytuj]
A cena?
A cena?
In a world full of Uniteds, Citys and Rovers, there is only One Hotspur!!!
5 lutego 2010, 18:57 [cytuj]
Chciałem wystawić na allegro za 150, ale dla spursmaniaka po koleżeńsku kopsnę za 100.
Chciałem wystawić na allegro za 150, ale dla spursmaniaka po koleżeńsku kopsnę za 100
5 lutego 2010, 19:52 [cytuj]
Lubię piłkarskie koszulki i gdybym kibicował Polakom w nogę (rzucajcie kamieniami, rzucajcie) to bym się na pewno skusił. Ale Smolarek do mnie nie przemawia :bezradny:
Ew. real foto bym oglądnął jeszcze.
Lubię piłkarskie koszulki i gdybym kibicował Polakom w nogę (rzucajcie kamieniami, rzucajcie) to bym się na pewno skusił. Ale Smolarek do mnie nie przemawia :bezradny: Ew. real foto bym oglądnął jeszcze
In a world full of Uniteds, Citys and Rovers, there is only One Hotspur!!!
5 lutego 2010, 19:52 [cytuj]
Lubię piłkarskie koszulki i gdybym kibicował Polakom w nogę (rzucajcie kamieniami, rzucajcie) to bym się na pewno skusił. Ale Smolarek do mnie nie przemawia :bezradny:
Ew. real foto bym oglądnął jeszcze.
Lubię piłkarskie koszulki i gdybym kibicował Polakom w nogę (rzucajcie kamieniami, rzucajcie) to bym się na pewno skusił. Ale Smolarek do mnie nie przemawia :bezradny: Ew. real foto bym oglądnął jeszcze
In a world full of Uniteds, Citys and Rovers, there is only One Hotspur!!!
5 lutego 2010, 23:27 [cytuj]
Foto zrobię w ciągu kilku dni i wystawię na allegro :)
I tak nie spodziewam się, żeby ktoś tu był zainteresowany ;) Bolton?? eeee... chociaż jest całkiem ładna, ale to duża L i w ogóle na mnie nie pasuje. Ale gdybyście znali jakieś fanki Ebiego to mówcie ;)
Foto zrobię w ciągu kilku dni i wystawię na allegro :) I tak nie spodziewam się, żeby ktoś tu był zainteresowany ;) Bolton?? eeee... chociaż jest całkiem ładna, ale to duża L i w ogóle na mnie nie pasuje. Ale gdybyście znali jakieś fanki Ebiego to mówcie ;)
7 lutego 2010, 16:13 [cytuj]
JD18 powiedział/a:
przecież tą koszulke ,która tu pokazujecie jest bez sponsora :wysmiewacz:

Bez sponsora, bo pewnie przystosowana na chińskie warunki :D
Bez sponsora, bo pewnie przystosowana na chińskie warunki :D
The boys from Tottenham, The boys from Tottenham, The boys from White Hart Lane!

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 161 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się