Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne » Hyde Park » Piłkarskie jaja
3 lutego 2010, 17:51 [cytuj]
A propos ostatnich wyczynów Johny'a Terry'ego z żoną Wayne'a Bridge'a i nie tylko...

Dzwoni Fabio Capello do Wayne'a Bridge'a.
- Cześć Wayne, chciałem ci powiedzieć, że John Terry stracił opaskę kapitana reprezentacji Anglii...
- Dziękuję za informację.
- Mógłbyś sprawdzić, czy nie leży u ciebie pod łóżkiem?
A propos ostatnich wyczynów Johny'a Terry'ego z żoną Wayne'a Bridge'a i nie tylko... Dzwoni Fabio Capello do Wayne'a Bridge'a. - Cześć Wayne, chciałem ci powiedzieć, że John Terry stracił opaskę kapitana reprezentacji Anglii... - Dziękuję za informację. - Mógłbyś sprawdzić, czy nie leży u ciebie pod łóżkiem?
3 lutego 2010, 18:15 [cytuj]
Ja słyszałem inny:

Angielscy piłkarze opowiedzieli się za Johnem Terry by ten mógł jechać na mistrzostwa świata. Oczywiście nie chcą go zostawić samego z ich żonami!
Ja słyszałem inny: Angielscy piłkarze opowiedzieli się za Johnem Terry by ten mógł jechać na mistrzostwa świata. Oczywiście nie chcą go zostawić samego z ich żonami!
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
3 lutego 2010, 18:15 [cytuj]
:rotfl::brawo::ok:
:rotfl::brawo::ok:
In a world full of Uniteds, Citys and Rovers, there is only One Hotspur!!!
10 lutego 2010, 14:56 [cytuj]
Jedzie piłkarz Chelsea 130 mil na godzinę na drodze gdzie jest ograniczenie do 30 mil na godzinę. Zatrzymuje go Policja i pyta się gdzie pan się tak śpieszy on odpowiada samochód Johna Terry'ego stoi pod moim domem.
Jedzie piłkarz Chelsea 130 mil na godzinę na drodze gdzie jest ograniczenie do 30 mil na godzinę. Zatrzymuje go Policja i pyta się gdzie pan się tak śpieszy on odpowiada samochód Johna Terry'ego stoi pod moim domem
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą...

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 64 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się