Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne » Hyde Park » Londyn - filmy, ksiazki
4 lutego 2010, 12:52 [cytuj]
Słuchajcie w marcu bede pierwzy raz w Londynie i pierwszy raz na meczu Tottenhamu. Chce troche poczuc atmosfere tego miasta i mam do Was pytanie czy macie znacie jakies filmu, ksiazki szczególnie związane z tym miastem?

dzieki za podpowiedzi!
Słuchajcie w marcu bede pierwzy raz w Londynie i pierwszy raz na meczu Tottenhamu. Chce troche poczuc atmosfere tego miasta i mam do Was pytanie czy macie znacie jakies filmu, ksiazki szczególnie związane z tym miastem? dzieki za podpowiedzi!
4 lutego 2010, 17:27 [cytuj]
Na myśl przychodzi mi powieść Neila Gaimanna "Nigdziebądź". Ale zaznaczam, to jest miejska fantastyka, na dodatek w wydaniu gaimannowskim, więc musiałbyś przygotować się na bardzo niesamowitą, nieco groteskową historię. Za to świetnie opowiedzianą.
Na myśl przychodzi mi powieść Neila Gaimanna "Nigdziebądź". Ale zaznaczam, to jest miejska fantastyka, na dodatek w wydaniu gaimannowskim, więc musiałbyś przygotować się na bardzo niesamowitą, nieco groteskową historię. Za to świetnie opowiedzianą
4 lutego 2010, 18:30 [cytuj]
"Biblia" dużej części kibiców WHU - Hooligans :rotfl:
"Biblia" dużej części kibiców WHU - Hooligans :rotfl:
www.facebook.com/OgienOdSkaja
5 lutego 2010, 12:06 [cytuj]
Nigdziebądź - ta ksiazka to biblia WHU?
Nigdziebądź - ta ksiazka to biblia WHU?
5 lutego 2010, 12:50 [cytuj]
Film 'Hooligans' to "biblia" sporej części kibiców WHU:)
Film 'Hooligans' to "biblia" sporej części kibiców WHU:)
5 lutego 2010, 13:21 [cytuj]
Zamiast oglądać hollywodzkie produkcje posluchaj sobie tych utworków:
The Clash - London Calling
IAMX - Think of England
Zamiast oglądać hollywodzkie produkcje posluchaj sobie tych utworków: The Clash - London Calling IAMX - Think of England
5 lutego 2010, 15:39 [cytuj]
Kiedys widzialem ciekawa produkcje - skladala sie z kilku(nastu?) krotkich opowiesci dziejacych sie w londynskim metrze - nie pamietam tytulu, ale bylo to interesujace.

Londyn jest magiczny, jesli bedziesz mial okazje byc tam troche dluzej, zakochasz sie :)
Kiedys widzialem ciekawa produkcje - skladala sie z kilku(nastu?) krotkich opowiesci dziejacych sie w londynskim metrze - nie pamietam tytulu, ale bylo to interesujace. Londyn jest magiczny, jesli bedziesz mial okazje byc tam troche dluzej, zakochasz sie :)
5 lutego 2010, 15:52 [cytuj]
I bardzo dużo rzeczy jest free, rzadko niestety jest to związane z piłką. Ale np. wszystkie muzea są za darmo co moim zdaniem jest odlotowe.
I bardzo dużo rzeczy jest free, rzadko niestety jest to związane z piłką. Ale np. wszystkie muzea są za darmo co moim zdaniem jest odlotowe
Well, stone me! We've had cocaine, bribery and Arsenal scoring two goals at home. But just when you thought there were truly no surprises left in football, Vinnie Jones turns out to be an international player!
5 lutego 2010, 16:11 [cytuj]
aapa powiedział/a:
Ale np. wszystkie muzea są za darmo co moim zdaniem jest odlotowe

Wszystkie jak wszystkie;) Ale dwie pozycje obowiązkowe nawet dla kogoś kto z szeroko pojętym humanizmem nie ma nic wspólnego, czyli British Museum i National Gallery, są darmowe. Zależy ile będziesz i jak się wkręcasz, ja jako fan historii spędziłem w British Museum w sumie 5 dni i, od momentu jak wyszedłem ostatni raz niecałe trzy lata temu, ciągle czuję niedosyt;(
Wszystkie jak wszystkie;) Ale dwie pozycje obowiązkowe nawet dla kogoś kto z szeroko pojętym humanizmem nie ma nic wspólnego, czyli British Museum i National Gallery, są darmowe. Zależy ile będziesz i jak się wkręcasz, ja jako fan historii spędziłem w British Museum w sumie 5 dni i, od momentu jak wyszedłem ostatni raz niecałe trzy lata temu, ciągle czuję niedosyt;(
In a world full of Uniteds, Citys and Rovers, there is only One Hotspur!!!
5 lutego 2010, 19:19 [cytuj]
Aha, przypomniało mi się coś. "Nigdziebądź" powstało na podstawie serialu i ten serial można obejrzeć na YT. A, i jeszcze z innych propozycji książkowych z fantastyki-LonNiedyn Chiny Mievilla. Pomysł podobny do Gaimanna ale nie czytałem więc się nie wypowiadam.
Aha, przypomniało mi się coś. "Nigdziebądź" powstało na podstawie serialu i ten serial można obejrzeć na YT. A, i jeszcze z innych propozycji książkowych z fantastyki-LonNiedyn Chiny Mievilla. Pomysł podobny do Gaimanna ale nie czytałem więc się nie wypowiadam
8 lutego 2010, 11:07 [cytuj]
No to jeszcze Scoop, Wszystko gra i Sen Kasandry Woodyego Allena
No to jeszcze Scoop, Wszystko gra i Sen Kasandry Woodyego Allena
Well, stone me! We've had cocaine, bribery and Arsenal scoring two goals at home. But just when you thought there were truly no surprises left in football, Vinnie Jones turns out to be an international player!
8 lutego 2010, 11:25 [cytuj]
ooo super nie widziałem scoop, te pozostałe ogladałem. Fakt to dobre kino, gdzie sporo widać Londynu.
ooo super nie widziałem scoop, te pozostałe ogladałem. Fakt to dobre kino, gdzie sporo widać Londynu
8 lutego 2010, 12:57 [cytuj]
Marcin powiedział/a:
Aha, przypomniało mi się coś. "Nigdziebądź" powstało na podstawie serialu i ten serial można obejrzeć na YT. A, i jeszcze z innych propozycji książkowych z fantastyki-LonNiedyn Chiny Mievilla. Pomysł podobny do Gaimanna ale nie czytałem więc się nie wypowiadam
Marcin powiedział/a:
Aha, przypomniało mi się coś. "Nigdziebądź" powstało na podstawie serialu i ten serial można obejrzeć na YT. A, i jeszcze z innych propozycji książkowych z fantastyki-LonNiedyn Chiny Mievilla. Pomysł podobny do Gaimanna ale nie czytałem więc się nie wypowiadam
Marcin powiedział/a:
Aha, przypomniało mi się coś. "Nigdziebądź" powstało na podstawie serialu i ten serial można obejrzeć na YT. A, i jeszcze z innych propozycji książkowych z fantastyki-LonNiedyn Chiny Mievilla. Pomysł podobny do Gaimanna ale nie czytałem więc się nie wypowiadam
Marcin powiedział/a:
Aha, przypomniało mi się coś. "Nigdziebądź" powstało na podstawie serialu i ten serial można obejrzeć na YT. A, i jeszcze z innych propozycji książkowych z fantastyki-LonNiedyn Chiny Mievilla. Pomysł podobny do Gaimanna ale nie czytałem więc się nie wypowiadam
Marcin powiedział/a:
Aha, przypomniało mi się coś. "Nigdziebądź" powstało na podstawie serialu i ten serial można obejrzeć na YT. A, i jeszcze z innych propozycji książkowych z fantastyki-LonNiedyn Chiny Mievilla. Pomysł podobny do Gaimanna ale nie czytałem więc się nie wypowiadam


co to jest YT?
[quote=Marcin]Aha, przypomniało mi się coś. "Nigdziebądź" powstało na podstawie serialu i ten serial można obejrzeć na YT. A, i jeszcze z innych propozycji książkowych z fantastyki-LonNiedyn Chiny Mievilla. Pomysł podobny do Gaimanna ale nie czytałem więc się nie wypowiadam
8 lutego 2010, 14:57 [cytuj]
YouTube.
YouTube
8 lutego 2010, 19:49 [cytuj]
A propos muzeów - dwie pozycje obowiązkowe - wspomniana już National Gallery i mój prywatny numer jeden - Imperial War Museum. Koniecznie z przejściem przez okopy I wojny światowej i zbombardowaną londyńską ulicę. Tam można spokojnie spędzic co najmniej pół dnia. No i obie za free
A propos muzeów - dwie pozycje obowiązkowe - wspomniana już National Gallery i mój prywatny numer jeden - Imperial War Museum. Koniecznie z przejściem przez okopy I wojny światowej i zbombardowaną londyńską ulicę. Tam można spokojnie spędzic co najmniej pół dnia. No i obie za free

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 98 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się