Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

1  2  3  4  5    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Hyde Park » WAŻNE!!! Własna koszulka z własnym nickiem
9 lutego 2010, 20:48 [cytuj]
W trakcie turnieju w Trzciance postanowiliśmy zainicjować akcję związaną z zakupem koszulek z własnym nickiem na plecach. Co poniektóre ekipy na tym turnieju takowe posiadały (Chelsea, Bayern). Na najbliższy turniej jaki odbędzie się w Kalwarii warto by coś takiego mieć. Jak wynikało z rozmowy z Pawłem Morgą (spurs3) koszulki takowe są do nabycia na dzień dzisiejszy (sales) za 10 funtów plus nadruk około 5-6 funtów. Z tego co Paweł mówił, mógłby się tego podjąć - w sensie zebrać kasiorę i zamówić. Dobrze by było zrobić z tego artukuł, żeby później nikt nie powiedział, że nie wiedział bo nie wchodzi na forum. Dajcie znać o zainteresowaniu tego typu akcją. Jeżeli ktoś z adminów zrobi z tego wiadomość na pierwszej stronie to prosze wykasujcie mój temat. Tam będzie się łatwiej rozmawiało. Pozdrawiam i liczę na duże zainteresowanie!!!
W trakcie turnieju w Trzciance postanowiliśmy zainicjować akcję związaną z zakupem koszulek z własnym nickiem na plecach. Co poniektóre ekipy na tym turnieju takowe posiadały (Chelsea, Bayern). Na najbliższy turniej jaki odbędzie się w Kalwarii warto by coś takiego mieć. Jak wynikało z rozmowy z Pawłem Morgą (spurs3) koszulki takowe są do nabycia na dzień dzisiejszy (sales) za 10 funtów plus nadruk około 5-6 funtów. Z tego co Paweł mówił, mógłby się tego podjąć - w sensie zebrać kasiorę i zamówić. Dobrze by było zrobić z tego artukuł, żeby później nikt nie powiedział, że nie wiedział bo nie wchodzi na forum. Dajcie znać o zainteresowaniu tego typu akcją. Jeżeli ktoś z adminów zrobi z tego wiadomość na pierwszej stronie to prosze wykasujcie mój temat. Tam będzie się łatwiej rozmawiało. Pozdrawiam i liczę na duże zainteresowanie!!!
9 lutego 2010, 20:55 [cytuj]
Dzieki Konrad - własnie miałem to pisac. Mysle ze nalezy poczekac do konca sezonu i wtedy jest duzy wybor - chodzi o rozmiary. Teraz jest gorzej z tym, sa chyba blekitne w wiekszym wyborze, ale biale tylko xl. Potwierdzam moge sie tym zajac - koszt zalezy od ksywki, numeru - im dluzszy tym drozej. Z praktyki wiem ze od zamowienia do realizacji to mija gora 7 dni i mamy koszulki. Dla Jaska proponuje sie zrzucic jeszcze na spodenki :D:D
Dzieki Konrad - własnie miałem to pisac. Mysle ze nalezy poczekac do konca sezonu i wtedy jest duzy wybor - chodzi o rozmiary. Teraz jest gorzej z tym, sa chyba blekitne w wiekszym wyborze, ale biale tylko xl. Potwierdzam moge sie tym zajac - koszt zalezy od ksywki, numeru - im dluzszy tym drozej. Z praktyki wiem ze od zamowienia do realizacji to mija gora 7 dni i mamy koszulki. Dla Jaska proponuje sie zrzucic jeszcze na spodenki :D:D
9 lutego 2010, 21:01 [cytuj]
A ja mam pytanie z innej beczki, czy posiadacie bramkarza w swoim składzie? Jeżeli nie, to zgłaszam swoją skromną kandydaturę na tę pozycję. Co mogę zaoferować? Półzawodowego bramkarza z pełni zawodowym sprzętem bramkarskim firmy Reusch :hejka: ;)
A ja mam pytanie z innej beczki, czy posiadacie bramkarza w swoim składzie? Jeżeli nie, to zgłaszam swoją skromną kandydaturę na tę pozycję. Co mogę zaoferować? Półzawodowego bramkarza z pełni zawodowym sprzętem bramkarskim firmy Reusch :hejka: ;)
9 lutego 2010, 21:02 [cytuj]
Czyli 15 funtów? to jest niecałe 90 zł. I to były by koszulki z tego sezonu?
Czyli 15 funtów? to jest niecałe 90 zł. I to były by koszulki z tego sezonu?
9 lutego 2010, 21:07 [cytuj]
Nie noooo...ja w XL wyglądałbym jak strach na wróble w tej wsi co to się kończy droga z Radzionkowa.....:) :) Może jakoś Kalwarię przeżyjemy bez nicków na koszulkach....
Nie noooo...ja w XL wyglądałbym jak strach na wróble w tej wsi co to się kończy droga z Radzionkowa.....:) :) Może jakoś Kalwarię przeżyjemy bez nicków na koszulkach
9 lutego 2010, 21:10 [cytuj]
No to szkoda ;( , ale w 'polu' też mogę grać, tak więc jakby co to się zgłaszam.
No to szkoda ;( , ale w 'polu' też mogę grać, tak więc jakby co to się zgłaszam
9 lutego 2010, 21:11 [cytuj]
Oczywiście się na to piszę :hejka:
Oczywiście się na to piszę :hejka:
In a world full of Uniteds, Citys and Rovers, there is only One Hotspur!!!
9 lutego 2010, 21:18 [cytuj]
Kaleki nie kaleki ale brameczkę strzeliłeś.....z radości :) Ja puściłem 6 goli i karnego mi nie było dane złapać....
Kaleki nie kaleki ale brameczkę strzeliłeś.....z radości :) Ja puściłem 6 goli i karnego mi nie było dane złapać
9 lutego 2010, 21:19 [cytuj]
No to kasujcie ten temat admini....poczekamy do następnego sezonu!!!!
No to kasujcie ten temat admini....poczekamy do następnego sezonu!!!!
9 lutego 2010, 21:30 [cytuj]
Spokojnie - bede monitorowac sale - napiszcie mi prosze rozmiary, ksywki ewentualnie numery - stworze baze i jak bedzie pelna rozmiarowka - to kupuje. prosze o powazne potraktowanie tematu - jak ktos sie zglosi i poda rozmiar etc. to gdy tylko bedzie mozliwosc kupuje koszulki. Rozumiem ze chodzi o biale only ?
Spokojnie - bede monitorowac sale - napiszcie mi prosze rozmiary, ksywki ewentualnie numery - stworze baze i jak bedzie pelna rozmiarowka - to kupuje. prosze o powazne potraktowanie tematu - jak ktos sie zglosi i poda rozmiar etc. to gdy tylko bedzie mozliwosc kupuje koszulki. Rozumiem ze chodzi o biale only ?
9 lutego 2010, 21:34 [cytuj]
Konrad - ta miejscowość co droga z Radzionkowa wiedzie - to Przedbórz :brawo:
Konrad - ta miejscowość co droga z Radzionkowa wiedzie - to Przedbórz :brawo:
9 lutego 2010, 21:38 [cytuj]
Właśnie....nie umiałem sobie przypomnieć....Przedbórz...Ja oczywiście M-ka....
Właśnie....nie umiałem sobie przypomnieć....Przedbórz...Ja oczywiście M-ka
9 lutego 2010, 21:41 [cytuj]
dla mnie s/m, Sadzik, numer 21 ;)
dla mnie s/m, Sadzik, numer 21 ;)
COYS
9 lutego 2010, 21:53 [cytuj]
L albo XL - nr 23
L albo XL - nr 23
In a world full of Uniteds, Citys and Rovers, there is only One Hotspur!!!
9 lutego 2010, 21:56 [cytuj]
Konrad a napis konradthfc ?
Konrad a napis konradthfc ?
9 lutego 2010, 22:04 [cytuj]
of course....konradthfc...numer 76
of course....konradthfc...numer 76
9 lutego 2010, 22:06 [cytuj]
sadzik s/m?....w sensie sado / maso :)
sadzik s/m?....w sensie sado / maso :)
1  2  3  4  5    >  >>  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 155 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się