Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  3  4  5    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Hyde Park » WAŻNE!!! Własna koszulka z własnym nickiem
9 lutego 2010, 22:10 [cytuj]
głodnemu chlebek na myśli :p rozmiar s lub m. w sumie bez różnicy
głodnemu chlebek na myśli :p rozmiar s lub m. w sumie bez różnicy
COYS
9 lutego 2010, 22:17 [cytuj]
eee...nie mów tak o chłopie....u mnie się wyspać na podłodze w dużym pokoju to sztuka....
eee...nie mów tak o chłopie....u mnie się wyspać na podłodze w dużym pokoju to sztuka
9 lutego 2010, 22:25 [cytuj]
to nie to, po prostu lubię obcisłe ciuszki Paweł :D a, co do podłogi nic nie mam, bo się wyspałem ;) dobra, będzie tego off topu
to nie to, po prostu lubię obcisłe ciuszki Paweł :D a, co do podłogi nic nie mam, bo się wyspałem ;) dobra, będzie tego off topu
COYS
9 lutego 2010, 22:28 [cytuj]
dobra...fakt...koniec off topu....pewne rzeczy ustalone. jutro mam nadzieję nadejdą inni z pomysłami na numer i nick na koszulce....redaktorzy chyba też się zapisują?....no chyba, że się mylę?
dobra...fakt...koniec off topu....pewne rzeczy ustalone. jutro mam nadzieję nadejdą inni z pomysłami na numer i nick na koszulce....redaktorzy chyba też się zapisują?....no chyba, że się mylę?
9 lutego 2010, 22:35 [cytuj]
Być może ciągnę ten off-topic, ale nie lepiej mieć nazwiska? Trochę poważniej byśmy wyglądali :D Aha, i czy dany numer na koszulce musi być jeden na Spursmanii? :)
Być może ciągnę ten off-topic, ale nie lepiej mieć nazwiska? Trochę poważniej byśmy wyglądali :D Aha, i czy dany numer na koszulce musi być jeden na Spursmanii? :)
The boys from Tottenham, The boys from Tottenham, The boys from White Hart Lane!
9 lutego 2010, 22:46 [cytuj]
L/XL, YIDO, numer 14. No i spodenki Paweł ;] mogą być L. Dzięki za troskę!
L/XL, YIDO, numer 14. No i spodenki Paweł ;] mogą być L. Dzięki za troskę!
Audere est facere!
9 lutego 2010, 23:04 [cytuj]
Paweł powiedział/a:
a znamy się tu po nazwiskach :D? w trzciance grał np masturbinho ;)

No niby nie, no ale w sumie czasami po pijaku nie wyobrażasz sobie, że WHL szaleje za Tobą po strzeleniu gola Ar5ena1owi i pokazujesz swoje nazwisko?:rotfl::rotfl: bo ja tak :D
No niby nie, no ale w sumie czasami po pijaku nie wyobrażasz sobie, że WHL szaleje za Tobą po strzeleniu gola Ar5ena1owi i pokazujesz swoje nazwisko?:rotfl::rotfl: bo ja tak :D
The boys from Tottenham, The boys from Tottenham, The boys from White Hart Lane!
9 lutego 2010, 23:06 [cytuj]
I browarinho na bramce w mułach.
I browarinho na bramce w mułach
Audere est facere!
9 lutego 2010, 23:10 [cytuj]
Czapla miałby najtrudniej, bo musiałby zagrać 35tysięczną widownię. Nie wiem jaką banie byś musiał mieć jasiowaty :rotfl:
Czapla miałby najtrudniej, bo musiałby zagrać 35tysięczną widownię. Nie wiem jaką banie byś musiał mieć jasiowaty :rotfl:
COYS
9 lutego 2010, 23:15 [cytuj]
Co masz do mojej bani?:D Zobaczymy, jaka ona jest po tegorocznych maturach :) No to w sumie sprawa pewnie już przesądzona, a jak z tymi numerami? Bo w sumie mi się marzy taka 13, ale Paweł był pierwszy, więc mówi się trudno, chociaż nie mam koncepcji co do tego :) chyba, że..... 7 :D
Co masz do mojej bani?:D Zobaczymy, jaka ona jest po tegorocznych maturach :) No to w sumie sprawa pewnie już przesądzona, a jak z tymi numerami? Bo w sumie mi się marzy taka 13, ale Paweł był pierwszy, więc mówi się trudno, chociaż nie mam koncepcji co do tego :) chyba, że..... 7 :D
The boys from Tottenham, The boys from Tottenham, The boys from White Hart Lane!
9 lutego 2010, 23:36 [cytuj]
Dziękuję Paweł :) Postawię Ci piwo :)

Jasiowaty - 13 - L

Pisałbym się też na spodenki.
Dziękuję Paweł :) Postawię Ci piwo :) Jasiowaty - 13 - L Pisałbym się też na spodenki
The boys from Tottenham, The boys from Tottenham, The boys from White Hart Lane!
9 lutego 2010, 23:37 [cytuj]
Sajmon nie rób mi tego... ja innej liczby jak 23 nie uznaję!
Sajmon nie rób mi tego... ja innej liczby jak 23 nie uznaję!
www.facebook.com/OgienOdSkaja
10 lutego 2010, 00:04 [cytuj]
MARCUS obowiązkowa 9 (waram mi od niej :zly: :zly: ) L/XL. Że sie piszę to chyba oczywiste :brawo: Sie wie ;)

Gacie też chcę XL
MARCUS obowiązkowa 9 (waram mi od niej :zly: :zly: ) L/XL. Że sie piszę to chyba oczywiste :brawo: Sie wie ;) Gacie też chcę XL
Kogucie życie!
10 lutego 2010, 00:09 [cytuj]
niezły pomysl z tymi koszulkami.W jednym numeże magazynu Hotspur widziałem gosci z Szwajcarii w wykonanych przez siebie koszulkach.Bardzo mi sie one spodobały.Dlatego tez sie piszę L-rspurs
niezły pomysl z tymi koszulkami.W jednym numeże magazynu Hotspur widziałem gosci z Szwajcarii w wykonanych przez siebie koszulkach.Bardzo mi sie one spodobały.Dlatego tez sie piszę L-rspurs
10 lutego 2010, 00:46 [cytuj]
Nie udzielam się za bardzo na stronie, ale z wielką chęcią się przyłączę. Jakieś umiejętności posiadam, bo kopie tą piłkę (na nawet niezłym poziomie:rotfl:) więc może się przydam w waszym teamie :D a co do stroju to: M-10 Sebek. Chyba, że dycha zajęta albo zastrzeżona :D
Nie udzielam się za bardzo na stronie, ale z wielką chęcią się przyłączę. Jakieś umiejętności posiadam, bo kopie tą piłkę (na nawet niezłym poziomie:rotfl:) więc może się przydam w waszym teamie :D a co do stroju to: M-10 Sebek. Chyba, że dycha zajęta albo zastrzeżona :D
10 lutego 2010, 01:03 [cytuj]
Bić się nie zamierzam :D odstąpie :luzik:
Bić się nie zamierzam :D odstąpie :luzik:
<  1  2  3  4  5    >  >>  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 134 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się