Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  3  4  5    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Hyde Park » WAŻNE!!! Własna koszulka z własnym nickiem
10 lutego 2010, 11:23 [cytuj]
Skaju powiedział/a:
Sajmon nie rób mi tego... ja innej liczby jak 23 nie uznaję!

Ja tak samo.. Sorki, wyścig szczurów :lezkawoku:
Weź sobie 3 :ok:
Ja tak samo.. Sorki, wyścig szczurów :lezkawoku: Weź sobie 3 :ok:
In a world full of Uniteds, Citys and Rovers, there is only One Hotspur!!!
10 lutego 2010, 13:53 [cytuj]
A czy osoby które na turnieju nie grały też mogą sobie takie cudo sprawić? :D
A czy osoby które na turnieju nie grały też mogą sobie takie cudo sprawić? :D
10 lutego 2010, 14:57 [cytuj]
To ja jakby co piszę się na kibicowską - inną niż biała, z napisem "czapla" i numerem (jeśli to możliwe) 7. Bo 36240 chyba się nie da nie?;)
To ja jakby co piszę się na kibicowską - inną niż biała, z napisem "czapla" i numerem (jeśli to możliwe) 7. Bo 36240 chyba się nie da nie?;)
10 lutego 2010, 15:39 [cytuj]
no to będą dwie "23"
no to będą dwie "23"
www.facebook.com/OgienOdSkaja
10 lutego 2010, 16:47 [cytuj]
Żadnych dwóch "23", ma być professional. Na mnie jeśli chodzi o granie to nie liczcie, ale jeśli chodzi o koszulkę jak najbardziej. XL z podpisem, tu uwaga, IWAN. Numer 10,12 albo 69, zależy co zostanie
Żadnych dwóch "23", ma być professional. Na mnie jeśli chodzi o granie to nie liczcie, ale jeśli chodzi o koszulkę jak najbardziej. XL z podpisem, tu uwaga, IWAN. Numer 10,12 albo 69, zależy co zostanie
In a world full of Uniteds, Citys and Rovers, there is only One Hotspur!!!
10 lutego 2010, 17:23 [cytuj]
Noo to ja bym reflektował na XL, podpis "mosaj", numer 11 jeśli jest taka możliwość, ewentualnie 19 ;)
Noo to ja bym reflektował na XL, podpis "mosaj", numer 11 jeśli jest taka możliwość, ewentualnie 19 ;)
10 lutego 2010, 17:51 [cytuj]
Ufffff 3 strona i na szczęście nie pojawił sie "mój" numer:cwaniak: Tak więc oczywiście md i 18-tka. Pawle (Pawle M.) moze sprawimy sobie teraz białe żeby na coć wyglądać w Kalwarii, bo cena jest dobra a jak sie pojawia wyprzedaże po sezonie to sprawimy sobie komplet wyjazdowych strojów ??? Co do "problemu" xywa czy nazwisko to niech każdy zoorganizuje sobie wg.uznania. Chcesz nazwisko to rób nazwisko. No i mam nadzieje że Ci którzy sie turniejowo nie udzielaja i tak sie skuszą żeby na ewentualny zlot wszyscy pięęęęęknie wyglądali :ok: PS. Dzieki Konrad za zaangażowanie
Ufffff 3 strona i na szczęście nie pojawił sie "mój" numer:cwaniak: Tak więc oczywiście md i 18-tka. Pawle (Pawle M.) moze sprawimy sobie teraz białe żeby na coć wyglądać w Kalwarii, bo cena jest dobra a jak sie pojawia wyprzedaże po sezonie to sprawimy sobie komplet wyjazdowych strojów ??? Co do "problemu" xywa czy nazwisko to niech każdy zoorganizuje sobie wg.uznania. Chcesz nazwisko to rób nazwisko. No i mam nadzieje że Ci którzy sie turniejowo nie udzielaja i tak sie skuszą żeby na ewentualny zlot wszyscy pięęęęęknie wyglądali :ok: PS. Dzieki Konrad za zaangażowanie
Fuck em all, fuck em all united, west ham, liverpool, Cos We Are the TOTTENHAM and We Are the best. We are the TOTTENHAM so fuck all the rest
10 lutego 2010, 17:54 [cytuj]
Dwóch z nas sie juz okresliło. Jeden s/m drugi 69....to chyba w wyniku apelu żeby na spursmani nie tylko o piłce było he he:rotfl:
Dwóch z nas sie juz okresliło. Jeden s/m drugi 69....to chyba w wyniku apelu żeby na spursmani nie tylko o piłce było he he:rotfl:
Fuck em all, fuck em all united, west ham, liverpool, Cos We Are the TOTTENHAM and We Are the best. We are the TOTTENHAM so fuck all the rest
10 lutego 2010, 18:47 [cytuj]
Jezu jak ktos chce 23 a jest 2 chetnych to niech drugi wezmie 32:bezradny:
Jezu jak ktos chce 23 a jest 2 chetnych to niech drugi wezmie 32:bezradny:
10 lutego 2010, 19:13 [cytuj]
Nie śledziłem zbytnio tematu, więc jeżeli "6" jest wolne to z napisem snajper.
Nie śledziłem zbytnio tematu, więc jeżeli "6" jest wolne to z napisem snajper
CAN'T SMILE WITHOUT YOU!
10 lutego 2010, 20:32 [cytuj]
to ja jestem zmuszony nie zamawiać :blee:
to ja jestem zmuszony nie zamawiać :blee:
www.facebook.com/OgienOdSkaja
10 lutego 2010, 20:41 [cytuj]
Myśle Skaju że Tobie i tak nalezy sie koszulka z numerem "1". Chyba kazdy kto Cie widział w Kalwarii myśli podobnie...Bramkarz pierwszego składu z nr 23 ??? Eeeee nie bardzo to bedzie wygladać ;|
Myśle Skaju że Tobie i tak nalezy sie koszulka z numerem "1". Chyba kazdy kto Cie widział w Kalwarii myśli podobnie...Bramkarz pierwszego składu z nr 23 ??? Eeeee nie bardzo to bedzie wygladać ;|
Fuck em all, fuck em all united, west ham, liverpool, Cos We Are the TOTTENHAM and We Are the best. We are the TOTTENHAM so fuck all the rest
10 lutego 2010, 20:50 [cytuj]
Ja i tak będę w tej granatowej bronił.
Ale tak do chodzenia (chociażby po Kalwarii) tylko numer 23 wchodzi w grę.

Sajmon jedziesz do Kalwarii?
Ja i tak będę w tej granatowej bronił. Ale tak do chodzenia (chociażby po Kalwarii) tylko numer 23 wchodzi w grę. Sajmon jedziesz do Kalwarii?
www.facebook.com/OgienOdSkaja
10 lutego 2010, 21:07 [cytuj]
Chyba musicie sobie jakies małe losowanko zrobić...chyba że bardziej zaawansowany wiekowo i turniejowo bedzie miał pierwszeństwo;P
Chyba musicie sobie jakies małe losowanko zrobić...chyba że bardziej zaawansowany wiekowo i turniejowo bedzie miał pierwszeństwo;P
Fuck em all, fuck em all united, west ham, liverpool, Cos We Are the TOTTENHAM and We Are the best. We are the TOTTENHAM so fuck all the rest
11 lutego 2010, 00:52 [cytuj]
można poznać dokładne wymiary (długość koszulki, szerokość pod pachami itd.) poszczególnych rozmiarów?

spuchło się przez trochę ostatnio i mam dylemat :D
można poznać dokładne wymiary (długość koszulki, szerokość pod pachami itd.) poszczególnych rozmiarów? spuchło się przez trochę ostatnio i mam dylemat :D
www.facebook.com/OgienOdSkaja
11 lutego 2010, 21:58 [cytuj]
Sadzik powiedział/a:
Czapla miałby najtrudniej, bo musiałby zagrać 35tysięczną widownię. Nie wiem jaką banie byś musiał mieć jasiowaty :rotfl:


Pytanie, jaką banię musiałby mieć Czapla aby zagrać 35 tys ludzi:mysli:
Pytanie, jaką banię musiałby mieć Czapla aby zagrać 35 tys ludzi:mysli:
11 lutego 2010, 22:38 [cytuj]
Czapla dałby radę :) Skoro Mazowsze Grójec mogło wygrać turniej w Trzciance....
Czapla dałby radę :) Skoro Mazowsze Grójec mogło wygrać turniej w Trzciance
11 lutego 2010, 22:52 [cytuj]
odpowiedź jest prosta Marcin. Przywieź w końcu Spermę szatana a się przekonasz :D
odpowiedź jest prosta Marcin. Przywieź w końcu Spermę szatana a się przekonasz :D
COYS
13 lutego 2010, 14:10 [cytuj]
Co prawda ja będę taką koszulkę zamawiał na własną rękę (bo przy okazji chcę kupić dwie inne) ale jak ma być profesionall to proszę, żebyście zostawili mi, któryś z tych numerów: 22, 21 albo 91. I dajcie znać, jak ustalicie model.
Co prawda ja będę taką koszulkę zamawiał na własną rękę (bo przy okazji chcę kupić dwie inne) ale jak ma być profesionall to proszę, żebyście zostawili mi, któryś z tych numerów: 22, 21 albo 91. I dajcie znać, jak ustalicie model
13 lutego 2010, 14:34 [cytuj]
Skaju powiedział/a:

Sajmon jedziesz do Kalwarii?

Oczywiście, nie ma bata. Muszę się odkuć za Trzciankę :bezradny:
Oczywiście, nie ma bata. Muszę się odkuć za Trzciankę :bezradny:
In a world full of Uniteds, Citys and Rovers, there is only One Hotspur!!!
<  1  2  3  4  5    >  >>  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 95 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się