Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <  2  3  4  5  6    >  >|
Forum dyskusyjne » Hyde Park » WAŻNE!!! Własna koszulka z własnym nickiem
13 lutego 2010, 16:32 [cytuj]
Jako że straaaasznie długi proces decyzyjny obserwuje ja tez dzisiaj zamówiłem koszulke z "18"tką na własna ręke. Panowie polecam zakup bo 10 funciaków plus numer i ewentualna xywka to okazja która może sie nie prędko powtórzyć(w sensie cenowym). Zauważcie, że te koszulki które sa aktualnie w wyprzedazy w takiej cenie pojawiły sie po roku dopiero takze nie ma co liczyć że taka cena bedzie obowiązywać w przypadku koszulek z tego sezonu w okolicach czerwca/lipca:wnerw:
Jako że straaaasznie długi proces decyzyjny obserwuje ja tez dzisiaj zamówiłem koszulke z "18"tką na własna ręke. Panowie polecam zakup bo 10 funciaków plus numer i ewentualna xywka to okazja która może sie nie prędko powtórzyć(w sensie cenowym). Zauważcie, że te koszulki które sa aktualnie w wyprzedazy w takiej cenie pojawiły sie po roku dopiero takze nie ma co liczyć że taka cena bedzie obowiązywać w przypadku koszulek z tego sezonu w okolicach czerwca/lipca:wnerw:
Fuck em all, fuck em all united, west ham, liverpool, Cos We Are the TOTTENHAM and We Are the best. We are the TOTTENHAM so fuck all the rest
13 lutego 2010, 21:56 [cytuj]
kiedy bedzie zamowienie? do 17.02 jest przesylka free.
prosze o koszulke XL, nick S k a j u (ze spacjami pomiedzy literkami, bo wtedy jest wyraz wydluzony i lepiej wyglada) Oczywiście numer 23.
jeszcze nr konta by sie przydal.
kiedy bedzie zamowienie? do 17.02 jest przesylka free. prosze o koszulke XL, nick S k a j u (ze spacjami pomiedzy literkami, bo wtedy jest wyraz wydluzony i lepiej wyglada) Oczywiście numer 23. jeszcze nr konta by sie przydal
www.facebook.com/OgienOdSkaja
14 lutego 2010, 09:22 [cytuj]
Cz każdy mógłby zamówić taką koszulkę?:mysli:
Cz każdy mógłby zamówić taką koszulkę?:mysli:
www.instagram.com/spursmaniak
19 lutego 2010, 11:44 [cytuj]
Ja chciałbym zamówić 7 (ale widzę że tutaj muszę negocjować z Czaplą :)) rozmiar M. Na plecach: Gaizka.
Jeśli Czapla mi wspaniałomyślnie nie odstąpi 7, to biorę 6 !!
Ja chciałbym zamówić 7 (ale widzę że tutaj muszę negocjować z Czaplą :)) rozmiar M. Na plecach: Gaizka. Jeśli Czapla mi wspaniałomyślnie nie odstąpi 7, to biorę 6 !!
19 lutego 2010, 12:11 [cytuj]
hej,Ja też chcę zamówić... nie mam wprawdzie zwyczaju noszenia koszulek piłkarskich,ale... jedyną jaką będę miał,to niech będzie koszulka Spurs:tak: A po latach będę patrzył na nią i wspominał fajne miejsce jakie było (jest i będzie) Spursmania.
rozmiar to pewnie L... numerem 9 oczywiście:D KOKO (ze spacjammi?) (jak ktos inny chcę także mieć 9,nie widzę problemu)
hej,Ja też chcę zamówić... nie mam wprawdzie zwyczaju noszenia koszulek piłkarskich,ale... jedyną jaką będę miał,to niech będzie koszulka Spurs:tak: A po latach będę patrzył na nią i wspominał fajne miejsce jakie było (jest i będzie) Spursmania. rozmiar to pewnie L... numerem 9 oczywiście:D KOKO (ze spacjammi?) (jak ktos inny chcę także mieć 9,nie widzę problemu)
I need a get. What!? Without a get I'm an aguna! You're what!?!?
19 lutego 2010, 13:10 [cytuj]
gaizka, jak obiecasz, że będziesz jeździł na turnieje i świetnie grał to 7 jest twoja:) wtedy ja poproszę 85;]
gaizka, jak obiecasz, że będziesz jeździł na turnieje i świetnie grał to 7 jest twoja:) wtedy ja poproszę 85;]
19 lutego 2010, 15:29 [cytuj]
I promise, dla chwały Spurs !!
Wielkie dzięki Czapla, zawsze marzyłem o numerze który nosił...Stalteri :D
I promise, dla chwały Spurs !! Wielkie dzięki Czapla, zawsze marzyłem o numerze który nosił...Stalteri :D
19 lutego 2010, 17:42 [cytuj]
;P
koko powiedział/a:
hej,Ja też chcę zamówić... nie mam wprawdzie zwyczaju noszenia koszulek piłkarskich,ale... jedyną jaką będę miał,to niech będzie koszulka Spurs:tak: A po latach będę patrzył na nią i wspominał fajne miejsce jakie było (jest i będzie) Spursmania. rozmiar to pewnie L... numerem 9 oczywiście:D KOKO (ze spacjammi?) (jak ktos inny chcę także mieć 9,nie widzę problemu)


Lepiej przestudiuj jeszcze raz ten watek :zly: :zly: :zly::wnerw: :wnerw: :wnerw:
Lepiej przestudiuj jeszcze raz ten watek :zly: :zly: :zly::wnerw: :wnerw: :wnerw:
Kogucie życie!
19 lutego 2010, 20:07 [cytuj]
Panowie nie chciałbym widzieć zawodu w Waszych oczach ale wielu z Was "zamawia", "prosi" a ja mam pytanie czy zwróciliście się do sympatycznego kolegi który miał temat zakupu ogarnąć ??? Czy tak ogólnie prosicie ??? Chyba że sami zamawiacie i numerki doklejacie ??? Jesli tak to odwołuje pytania i z pokora siadam na karnym jezyku :rotfl:
Panowie nie chciałbym widzieć zawodu w Waszych oczach ale wielu z Was "zamawia", "prosi" a ja mam pytanie czy zwróciliście się do sympatycznego kolegi który miał temat zakupu ogarnąć ??? Czy tak ogólnie prosicie ??? Chyba że sami zamawiacie i numerki doklejacie ??? Jesli tak to odwołuje pytania i z pokora siadam na karnym jezyku :rotfl:
Fuck em all, fuck em all united, west ham, liverpool, Cos We Are the TOTTENHAM and We Are the best. We are the TOTTENHAM so fuck all the rest
19 lutego 2010, 20:11 [cytuj]
Aaaaa i jeszcze dodam że warto zamawiać bo nadal przesyłka jest bezpłatna - a przynajmniej jeszcze wczoraj była :cwaniak:
Aaaaa i jeszcze dodam że warto zamawiać bo nadal przesyłka jest bezpłatna - a przynajmniej jeszcze wczoraj była :cwaniak:
Fuck em all, fuck em all united, west ham, liverpool, Cos We Are the TOTTENHAM and We Are the best. We are the TOTTENHAM so fuck all the rest
19 lutego 2010, 21:54 [cytuj]
chodzi o koniec sezonu,czy o to,że Ty też chcesz znumerem 9? Jesli to drugie-w czym problem,Ja grać pewnie nie będę,chodziło mi raczej mieć tak dla siebe:)
chodzi o koniec sezonu,czy o to,że Ty też chcesz znumerem 9? Jesli to drugie-w czym problem,Ja grać pewnie nie będę,chodziło mi raczej mieć tak dla siebe:)
I need a get. What!? Without a get I'm an aguna! You're what!?!?
19 lutego 2010, 23:11 [cytuj]
Wiadomo, ze o 9. Raczej tak z ;) nawiazałem do rezerwowania numerków.
Wiadomo, ze o 9. Raczej tak z ;) nawiazałem do rezerwowania numerków
Kogucie życie!
20 lutego 2010, 01:08 [cytuj]
Ale w sumie po co ta ustępliwość z mojej strony!? W koncu na numer 9 trzeba zasłużyć! Będę więc czekał na Ciebię w samo południe! THERE CAN BE ONLY ONE!!!:rotfl:
Ale w sumie po co ta ustępliwość z mojej strony!? W koncu na numer 9 trzeba zasłużyć! Będę więc czekał na Ciebię w samo południe! THERE CAN BE ONLY ONE!!!:rotfl:
I need a get. What!? Without a get I'm an aguna! You're what!?!?
20 lutego 2010, 14:22 [cytuj]
Wyszedłem przed orkiestrę i zamówiłem sobie już koszulinę z KONRADTHFC 76. Rozmawiałem rano z Maćkiem (md18) i zrobił podobnie. Koszty Paweł są zgoła inne jak mówiłeś. Ilość literek czy numerów nie ma znaczenia jeśli chodzi o kwotę. Mnie to będzie kosztowało około 30 funtów. Kwota i tak nieduża mając w świadomości to jak będziemy wyglądać w Kalwarii. O when the spurs!!!! Go marching in!!!!
Wyszedłem przed orkiestrę i zamówiłem sobie już koszulinę z KONRADTHFC 76. Rozmawiałem rano z Maćkiem (md18) i zrobił podobnie. Koszty Paweł są zgoła inne jak mówiłeś. Ilość literek czy numerów nie ma znaczenia jeśli chodzi o kwotę. Mnie to będzie kosztowało około 30 funtów. Kwota i tak nieduża mając w świadomości to jak będziemy wyglądać w Kalwarii. O when the spurs!!!! Go marching in!!!!
20 lutego 2010, 15:45 [cytuj]
Przejdzmy do sedna. Czy jest ktoś kto jest gotów złożyć zamówienie za kilka osób? Ja jestem rzadko w domu i nie mam doświadczenia w zamawianiu w oficjalnym szopie a chętnie przesłałbym pln-y za koszulkę z nickiem + przesyłka z Anglii i Polski na czyjeś konto w zamian za koszulkę :)
Przejdzmy do sedna. Czy jest ktoś kto jest gotów złożyć zamówienie za kilka osób? Ja jestem rzadko w domu i nie mam doświadczenia w zamawianiu w oficjalnym szopie a chętnie przesłałbym pln-y za koszulkę z nickiem + przesyłka z Anglii i Polski na czyjeś konto w zamian za koszulkę :)
www.facebook.com/OgienOdSkaja
20 lutego 2010, 19:14 [cytuj]
Dobra.... Paweł (spurs3) się nie podejmuje. Ja się podejmę. Kto chętny?
Interesują mnie ksywy na koszulkach i numery na koszulkach. Koszt - około 170 złoty.
Dobra.... Paweł (spurs3) się nie podejmuje. Ja się podejmę. Kto chętny? Interesują mnie ksywy na koszulkach i numery na koszulkach. Koszt - około 170 złoty
20 lutego 2010, 19:18 [cytuj]
Sorry konrad ale bylem w tygodniowym cugu, zona wyjechala do afryki, wiec moglem cos pomylic z kasa - choc gdy to mowilem nie bylem w cugu - wiec nie o wiem o co kaman... Pewnie masz racje co do kwot i liter, numerow i innych dupereli. W kwestii kalwarii chcialem zauwazyc ze mamy juz prawie marzec a zadnego zaproszenia nie dostalismy, rok temu juz chyba na przelonie XII/I byla zajawka o turnieju..
Sorry konrad ale bylem w tygodniowym cugu, zona wyjechala do afryki, wiec moglem cos pomylic z kasa - choc gdy to mowilem nie bylem w cugu - wiec nie o wiem o co kaman... Pewnie masz racje co do kwot i liter, numerow i innych dupereli. W kwestii kalwarii chcialem zauwazyc ze mamy juz prawie marzec a zadnego zaproszenia nie dostalismy, rok temu juz chyba na przelonie XII/I byla zajawka o turnieju
20 lutego 2010, 19:26 [cytuj]
No to fakt. Kto tym turniejem zarządza Paweł?
Napisałbym....
No to fakt. Kto tym turniejem zarządza Paweł? Napisałbym
|<  <  2  3  4  5  6    >  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 149 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się