Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  4  5  6  7  8    >
Forum dyskusyjne » Hyde Park » WAŻNE!!! Własna koszulka z własnym nickiem
25 lutego 2010, 11:51 [cytuj]
Oki, super, szkoda że nie 7, ale Gaizka grał też z 14 :)
Oczywiście do Kalwarii jadę, wielkie dzięki konradthfc!!
Oki, super, szkoda że nie 7, ale Gaizka grał też z 14 :) Oczywiście do Kalwarii jadę, wielkie dzięki konradthfc!!
25 lutego 2010, 13:00 [cytuj]
Do Kalwarii jade mam juz koszulke z numerem 74.
Do Kalwarii jade mam juz koszulke z numerem 74
25 lutego 2010, 14:55 [cytuj]
No to są w takiej sytuacji dwie 14;p Mam nadzieję, że ta moja będzie grała chociaż w połowie tego, co Ty nam gaizka w Kalwarii w zeszłym roku zagrałeś;))
No to są w takiej sytuacji dwie 14;p Mam nadzieję, że ta moja będzie grała chociaż w połowie tego, co Ty nam gaizka w Kalwarii w zeszłym roku zagrałeś;))
Audere est facere!
25 lutego 2010, 16:11 [cytuj]
No to Yido będziemy ze sobą grali na zmianę :)
Ja już myślę jak wykorzystać Twój potencjał dla drużyny, bo z taką techniką możesz być naszą tajną bronią :)

Żeby było śmieszniej, mam numer Luki, czyli mój Kalwaryjski pseudonim :) na prawdę to wszystko nie zamierzone...
No to Yido będziemy ze sobą grali na zmianę :) Ja już myślę jak wykorzystać Twój potencjał dla drużyny, bo z taką techniką możesz być naszą tajną bronią :) Żeby było śmieszniej, mam numer Luki, czyli mój Kalwaryjski pseudonim :) na prawdę to wszystko nie zamierzone
25 lutego 2010, 16:55 [cytuj]
No to świetnie;) Teraz niech tylko organizatorzy z Kalwarii się określą, co do tego, czy turniej zostanie doprowadzony do skutku, czy nie. I szykujemy się na kogucią zabawę.

P.S. A jeśli chodzi o derby w Wawie, to czas nagli, czy jakieś pomysły na miejsce(bo ja nie ogarniam to, co tam się dzieje, więc niech miejscowi się odezwą).
COYS!
No to świetnie;) Teraz niech tylko organizatorzy z Kalwarii się określą, co do tego, czy turniej zostanie doprowadzony do skutku, czy nie. I szykujemy się na kogucią zabawę. P.S. A jeśli chodzi o derby w Wawie, to czas nagli, czy jakieś pomysły na miejsce(bo ja nie ogarniam to, co tam się dzieje, więc niech miejscowi się odezwą). COYS!
Audere est facere!
25 lutego 2010, 17:41 [cytuj]
no to nawet lepiej, będę Lannonem :) o defensywnym usposobieniu Stalteriego :)
no to nawet lepiej, będę Lannonem :) o defensywnym usposobieniu Stalteriego :)
25 lutego 2010, 18:57 [cytuj]
Uprzejmie donoszę że do listy można dodać moja 18-tke
Uprzejmie donoszę że do listy można dodać moja 18-tke
Fuck em all, fuck em all united, west ham, liverpool, Cos We Are the TOTTENHAM and We Are the best. We are the TOTTENHAM so fuck all the rest
27 lutego 2010, 02:46 [cytuj]
To już zamówione czy nie? Bo jak nie to ja wolę 12 niż 69
To już zamówione czy nie? Bo jak nie to ja wolę 12 niż 69
In a world full of Uniteds, Citys and Rovers, there is only One Hotspur!!!
27 lutego 2010, 09:51 [cytuj]
A ja L niż XL.
A ja L niż XL
In a world full of Uniteds, Citys and Rovers, there is only One Hotspur!!!
27 lutego 2010, 12:53 [cytuj]
Z tego co wiem zamówione. A Maciek o tej 18-stce swojej to pisał chyba w kontekście Kalwarii, bo on już zamówił.
Z tego co wiem zamówione. A Maciek o tej 18-stce swojej to pisał chyba w kontekście Kalwarii, bo on już zamówił
27 lutego 2010, 15:02 [cytuj]
Ooooo tak !!! Nie tylko zamówił ale juz z dumą nosi !!!
A co do rozmiarów to z tego co pamietam to w wyprzedazy zostały tylko XL i.......3 XL ;|
Ooooo tak !!! Nie tylko zamówił ale juz z dumą nosi !!! A co do rozmiarów to z tego co pamietam to w wyprzedazy zostały tylko XL i.......3 XL ;|
Fuck em all, fuck em all united, west ham, liverpool, Cos We Are the TOTTENHAM and We Are the best. We are the TOTTENHAM so fuck all the rest
27 lutego 2010, 23:21 [cytuj]
Koszulki doszły....
W poniedziałek rozsyłam numer konta...
Każdy ma to chciał...
Koszulki doszły.... W poniedziałek rozsyłam numer konta... Każdy ma to chciał
2 marca 2010, 14:28 [cytuj]
ha tez chetnie taką koszulkę zakupie. nr 30 - gorgo (z małych liter).:ok::ok:
ha tez chetnie taką koszulkę zakupie. nr 30 - gorgo (z małych liter).:ok::ok:
2 marca 2010, 22:29 [cytuj]
Nie będzie mnie w Polsce do poniedziałku następnego tygodnia. Praca pracą. Koszulki są wysłane od mojej siostry. Pewnie koło piątku będą w Polsce.
Jeśli chodzi o kasę - 167,50 plus przesyłka.
Konta specjalnie jeszcze nie podałem bo nie wiem czy na moje czy na mojej mamy konto.
Do usłyszenia.
P.S. Tym z Górnego Śląska wręczę osobiście.
P.S.1. Sadzik , Paweł, - nie ma mnie w weekend!
Nie będzie mnie w Polsce do poniedziałku następnego tygodnia. Praca pracą. Koszulki są wysłane od mojej siostry. Pewnie koło piątku będą w Polsce. Jeśli chodzi o kasę - 167,50 plus przesyłka. Konta specjalnie jeszcze nie podałem bo nie wiem czy na moje czy na mojej mamy konto. Do usłyszenia. P.S. Tym z Górnego Śląska wręczę osobiście. P.S.1. Sadzik , Paweł, - nie ma mnie w weekend!
7 marca 2010, 21:12 [cytuj]
No to konrad czekamy na numer Twojego konta :)
No to konrad czekamy na numer Twojego konta :)
The boys from Tottenham, The boys from Tottenham, The boys from White Hart Lane!
28 marca 2010, 16:15 [cytuj]
Właśnie, sprawa trochę przycichła. Konrad, jakieś wieści?;>
Właśnie, sprawa trochę przycichła. Konrad, jakieś wieści?;>
Audere est facere!
28 marca 2010, 17:30 [cytuj]
No właśnie, co się dzieje w tym temacie?
No właśnie, co się dzieje w tym temacie?
In a world full of Uniteds, Citys and Rovers, there is only One Hotspur!!!
2 kwietnia 2010, 11:10 [cytuj]
Czy koszulki już zostały rozesłane ? jeśli tak to prosimy o numer konta, aby uiścić należności...
Czy koszulki już zostały rozesłane ? jeśli tak to prosimy o numer konta, aby uiścić należności
2 kwietnia 2010, 17:35 [cytuj]
No właśnie, co się dzieje?!
No właśnie, co się dzieje?!
Audere est facere!
|<  <<  <  4  5  6  7  8    >

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 183 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się