Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne » Hyde Park » 11th Hour action
16 lutego 2010, 02:25 [cytuj]
Wybaczcie wiem że to nie najlepsze miejsce na ten temat, ale wklejam to gdzie popadnie. Film zrobił na mnie ogromne wrażenie, bo celem było uświadomić ludzi, którzy tak naprawdę już o tym wiedzą od dawna, ale nie zdają sobie sprawę jakie to ważne. Mam nadzieję że Administratorzy się nie pozłoszczą że zaśmiecam, ale to temat dla mnie bardzo ważny i bezczynność w tym przypadku to wróg. Nie chciałem tego wrzucać w spam bo bałem się że przejdzie niezauważone! dzięki za odrobinę miejsca na moją prywatę i polecam się z tym zapoznać, ważne żeby zmieniać ludzkie umysły bo na tym polega problem według autorów filmu!
Wybaczcie wiem że to nie najlepsze miejsce na ten temat, ale wklejam to gdzie popadnie. Film zrobił na mnie ogromne wrażenie, bo celem było uświadomić ludzi, którzy tak naprawdę już o tym wiedzą od dawna, ale nie zdają sobie sprawę jakie to ważne. Mam nadzieję że Administratorzy się nie pozłoszczą że zaśmiecam, ale to temat dla mnie bardzo ważny i bezczynność w tym przypadku to wróg. Nie chciałem tego wrzucać w spam bo bałem się że przejdzie niezauważone! dzięki za odrobinę miejsca na moją prywatę i polecam się z tym zapoznać, ważne żeby zmieniać ludzkie umysły bo na tym polega problem według autorów filmu!
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
16 lutego 2010, 02:26 [cytuj]
Tu jest link http://11thhouraction.com/
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
16 lutego 2010, 12:21 [cytuj]
Nie widze filmu,jest za to zdjecie Leonardo:P Jaki autorzy maja pomysl na 'zmiane ludzkich umyslow'?
Moj brat mowil ze 'Avatar' to robota greenpeace.Ciekawe,moze w taki dyskretny sposob zaczeli 'zmiane ludzkich umyslow'.
Nie widze filmu,jest za to zdjecie Leonardo:P Jaki autorzy maja pomysl na 'zmiane ludzkich umyslow'? Moj brat mowil ze 'Avatar' to robota greenpeace.Ciekawe,moze w taki dyskretny sposob zaczeli 'zmiane ludzkich umyslow'
You'll Never Walk Alone
16 lutego 2010, 13:01 [cytuj]
Wybacz drogi kolego ale przeoczyłem że na stronie nie ma filmu jest na każdej stronce z torrentami, film warto obejrzeć! naprawdę polecam!
Wybacz drogi kolego ale przeoczyłem że na stronie nie ma filmu jest na każdej stronce z torrentami, film warto obejrzeć! naprawdę polecam!
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
16 lutego 2010, 15:11 [cytuj]
TataPsychopata powiedział/a:

Moj brat mowil ze 'Avatar' to robota greenpeace.Ciekawe,moze w taki dyskretny sposob zaczeli 'zmiane ludzkich umyslow'


To Ty Tata nie wiesz, że "Avatar" to robota lewaków?
To Ty Tata nie wiesz, że "Avatar" to robota lewaków?
16 lutego 2010, 16:31 [cytuj]
To by nawet pasowalo:) W kazdym razie dobry film.
To by nawet pasowalo:) W kazdym razie dobry film
You'll Never Walk Alone
16 lutego 2010, 17:48 [cytuj]
Dobry, dobry. Jesli sie do niego odpowiednio podejdzie. Bo rozbrajaja mnie narzekania, że płytki, że naiwny, że nachalne moralizatorstwo, że bohaterowie głębi pozbawieni itp., że przerost formy nad treścią. Tak jakby to miał być w założeniu dramat psychologiczno-metafizyczno-obyczajowy czy inny nadety wynalazek a nie baśń.
Dobry, dobry. Jesli sie do niego odpowiednio podejdzie. Bo rozbrajaja mnie narzekania, że płytki, że naiwny, że nachalne moralizatorstwo, że bohaterowie głębi pozbawieni itp., że przerost formy nad treścią. Tak jakby to miał być w założeniu dramat psychologiczno-metafizyczno-obyczajowy czy inny nadety wynalazek a nie baśń
16 lutego 2010, 18:10 [cytuj]
Ja sie slinilem na tym filmie,jak jakies dziecko wstalo do wc i szlo przed ekranem w trakcie ostatniej scenie to myslalem ze sie do niego przejde:)
Ja sie slinilem na tym filmie,jak jakies dziecko wstalo do wc i szlo przed ekranem w trakcie ostatniej scenie to myslalem ze sie do niego przejde:)
You'll Never Walk Alone
21 lutego 2010, 11:39 [cytuj]
No ale przerost formy nad treścią był zajebisty. Może to ja mam takie staroświeckie podejście ale jednak wolę porządne kino, które ma na celu przekazanie czegoś więcej niż tylko informacji o dzisiejszym stanie technologii cyfrowej.
No ale przerost formy nad treścią był zajebisty. Może to ja mam takie staroświeckie podejście ale jednak wolę porządne kino, które ma na celu przekazanie czegoś więcej niż tylko informacji o dzisiejszym stanie technologii cyfrowej
In a world full of Uniteds, Citys and Rovers, there is only One Hotspur!!!
21 lutego 2010, 13:59 [cytuj]
filmu nie oglądałem,lecz wygląda mi na takiego co ostatnio dość dużo narobili. Niech go oglądają amerykanie-to oni ponoszą główną odpowiedzialność;)I jeszcze Di Caprio!?:boisie:
filmu nie oglądałem,lecz wygląda mi na takiego co ostatnio dość dużo narobili. Niech go oglądają amerykanie-to oni ponoszą główną odpowiedzialność;)I jeszcze Di Caprio!?:boisie:
I need a get. What!? Without a get I'm an aguna! You're what!?!?
21 lutego 2010, 15:32 [cytuj]
ginola powiedział/a:
No ale przerost formy nad treścią był zajebisty. Może to ja mam takie staroświeckie podejście ale jednak wolę porządne kino, które ma na celu przekazanie czegoś więcej niż tylko informacji o dzisiejszym stanie technologii cyfrowej


haha ja nie byłem i nie pójdę. cenię filmy z efektami specjalnymi, a nie efekty specjalne z odrobiną filmu
haha ja nie byłem i nie pójdę. cenię filmy z efektami specjalnymi, a nie efekty specjalne z odrobiną filmu
www.facebook.com/OgienOdSkaja
21 lutego 2010, 15:41 [cytuj]
ginola powiedział/a:
No ale przerost formy nad treścią był zajebisty. Może to ja mam takie staroświeckie podejście ale jednak wolę porządne kino, które ma na celu przekazanie czegoś więcej niż tylko informacji o dzisiejszym stanie technologii cyfrowej


To o tym właśnie pisałem. Że taki był najprawdopodobniej zamiar Camerona. Fabuła miała tylko być pretekstem do zachwycania się wizją świata przedstawionego. Jak by była o "czymś więcej" to rozpraszałaby uwagę. Myślisz, że czemu Cameron tyle czekał ze zrobieniem tego filmu? Jeśli się od "Avatara"
oczekiwało roztrząsania dylematów moralno-psychologicznych albo innych jakiś, czy tam wartkiej, wciągającej akcji albo innego klimatu, to można było się rozczarować. Kwestia optyki, pisałem o tym. Ja poszedłem, w zasadzie pojechałem, z nastawieniem na popodziwianie zajebistych efektów, pozachwycanie się uniwersum filmu i jestem cholernie zadowolony:)
To o tym właśnie pisałem. Że taki był najprawdopodobniej zamiar Camerona. Fabuła miała tylko być pretekstem do zachwycania się wizją świata przedstawionego. Jak by była o "czymś więcej" to rozpraszałaby uwagę. Myślisz, że czemu Cameron tyle czekał ze zrobieniem tego filmu? Jeśli się od "Avatara" oczekiwało roztrząsania dylematów moralno-psychologicznych albo innych jakiś, czy tam wartkiej, wciągającej akcji albo innego klimatu, to można było się rozczarować. Kwestia optyki, pisałem o tym. Ja poszedłem, w zasadzie pojechałem, z nastawieniem na popodziwianie zajebistych efektów, pozachwycanie się uniwersum filmu i jestem cholernie zadowolony:)
21 lutego 2010, 15:59 [cytuj]
Ja powiem tak,jak nie bylo fabuly jak byla.Jakby tak patrzec to przynajmniej 90% filmow nie ma fabuly.Ale to zdanie Ginoli a on syci sie filmami kryminalnymi z tego co pamietam.

Skaju zamiast sam ocenic to opierasz sie na opiniach innych.
Ja powiem tak,jak nie bylo fabuly jak byla.Jakby tak patrzec to przynajmniej 90% filmow nie ma fabuly.Ale to zdanie Ginoli a on syci sie filmami kryminalnymi z tego co pamietam. Skaju zamiast sam ocenic to opierasz sie na opiniach innych
You'll Never Walk Alone

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 84 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się