Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

1  2  3  4  5    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Hyde Park » Turniej w Kalwarii 2010
7 marca 2010, 20:21 [cytuj]
wasza osmiornica juz sobie zakupila rekawice na te okazje :)
wasza osmiornica juz sobie zakupila rekawice na te okazje :)
www.facebook.com/OgienOdSkaja
7 marca 2010, 21:10 [cytuj]
Ja mogę grać wszędzie, byle nie na bramce czy napadzie:rotfl:
Ja mogę grać wszędzie, byle nie na bramce czy napadzie:rotfl:
The boys from Tottenham, The boys from Tottenham, The boys from White Hart Lane!
7 marca 2010, 21:19 [cytuj]
oczywiście się piszę. jako grajek lub kibic, bez różnicy. pamiętajcie wszyscy ambitni, że to dopingu nam brakuje najbardziej, więc w Kalwarii musimy to jakoś kręcić
oczywiście się piszę. jako grajek lub kibic, bez różnicy. pamiętajcie wszyscy ambitni, że to dopingu nam brakuje najbardziej, więc w Kalwarii musimy to jakoś kręcić
COYS
7 marca 2010, 22:08 [cytuj]
No to chyba czas wziąźć się w garść i zbierać lud, nie? Żeby na czas zgłoszenie wysłać itp. Czyli ja się już zgłaszam i dawać reszta.
No to chyba czas wziąźć się w garść i zbierać lud, nie? Żeby na czas zgłoszenie wysłać itp. Czyli ja się już zgłaszam i dawać reszta
7 marca 2010, 22:10 [cytuj]
Ja się zgłaszam, chętny i gotowy - przynajmniej na dzień dzisiejszy
Ja się zgłaszam, chętny i gotowy - przynajmniej na dzień dzisiejszy
7 marca 2010, 22:36 [cytuj]
Widzisz Raku, bo to trzeba mieć w zyciu jakeś priorytety:)
Widzisz Raku, bo to trzeba mieć w zyciu jakeś priorytety:)
7 marca 2010, 22:56 [cytuj]
ja tradycyjnie:)
ja tradycyjnie:)
8 marca 2010, 07:42 [cytuj]
O mnie zapomniałeś Pawciu! :bezradny: Tym razem postaram się przybyć. Mma nadzieję, że nie sypnie śniegiem w maju czy kiedy to jest :bezradny:
Jako gracz/kibic ofc :ok:
O mnie zapomniałeś Pawciu! :bezradny: Tym razem postaram się przybyć. Mma nadzieję, że nie sypnie śniegiem w maju czy kiedy to jest :bezradny: Jako gracz/kibic ofc :ok:
In a world full of Uniteds, Citys and Rovers, there is only One Hotspur!!!
8 marca 2010, 08:28 [cytuj]
raku powiedział/a:
Ja sram na priorytety i chcę być z Wami w Kalwarii :P


O to mnie chodziło:) Sesja? Co to jest sesja? Są w życiu rzeczy ważne i nie ważne. A sęk w tym żeby ważne mieć w życiu a nie ważne w rzyci:)
O to mnie chodziło:) Sesja? Co to jest sesja? Są w życiu rzeczy ważne i nie ważne. A sęk w tym żeby ważne mieć w życiu a nie ważne w rzyci:)
8 marca 2010, 08:50 [cytuj]
Jak jest jeszcze miejsce to JA zgłaszam się. Gracz z pola + rezerwowy bramkarz.
Jak jest jeszcze miejsce to JA zgłaszam się. Gracz z pola + rezerwowy bramkarz
8 marca 2010, 09:08 [cytuj]
Kapitan sie zglasza - przyjazd z zona jak rok temu pewny. Mysle ze Marcus rowniez zjawi sie ze swoja polowka- przynioslo to szczescie. Najlepiej pasuje gra w pomocy, na lewym skrzydle.
Kapitan sie zglasza - przyjazd z zona jak rok temu pewny. Mysle ze Marcus rowniez zjawi sie ze swoja polowka- przynioslo to szczescie. Najlepiej pasuje gra w pomocy, na lewym skrzydle
8 marca 2010, 09:19 [cytuj]
Ja również jade. Paweł mysle że jak Marcus zjawi się z połówka to...mozemy miec mało i do nocnego latać bedziemy. :wysmiewacz:
Ja również jade. Paweł mysle że jak Marcus zjawi się z połówka to...mozemy miec mało i do nocnego latać bedziemy. :wysmiewacz:
Fuck em all, fuck em all united, west ham, liverpool, Cos We Are the TOTTENHAM and We Are the best. We are the TOTTENHAM so fuck all the rest
1  2  3  4  5    >  >>  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 95 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się