Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  8  9  10  11  12    >
Forum dyskusyjne » Hyde Park » Turniej w Kalwarii 2010
9 czerwca 2010, 15:22 [cytuj]
Ja oczywiście zagram, i to z miłą chęcią :)
Ja oczywiście zagram, i to z miłą chęcią :)
The boys from Tottenham, The boys from Tottenham, The boys from White Hart Lane!
9 czerwca 2010, 15:48 [cytuj]
md18 powiedział/a:
Marcus pozwól że Cie zacytuję - "świnia Ci się cieli" czy coś poważnego sprawiło że Cie nie będzie ? Kurcze robi się wąsko z kadrą a temperatury mnie przerażają. Ja się bez ruchu męcze a co dopiero w czasie gry he he


Kochany świnia może się źrebic co najwyzej ;) A tak ogólnie to ...oj nagromadziło się powodów. Dużo by gadać i raczej nie na forum. Długo się biłem z myślami, ale .... może za długo nawet. Nie zwykłem takich okazji odpuszczać, ale teraz muszę. Wierz mi, że nie jest to decyzja łatwa i prosta. ;(;(:bezradny::bezradny:
Kochany świnia może się źrebic co najwyzej ;) A tak ogólnie to ...oj nagromadziło się powodów. Dużo by gadać i raczej nie na forum. Długo się biłem z myślami, ale .... może za długo nawet. Nie zwykłem takich okazji odpuszczać, ale teraz muszę. Wierz mi, że nie jest to decyzja łatwa i prosta. ;(;(:bezradny::bezradny:
Kogucie życie!
9 czerwca 2010, 16:06 [cytuj]
To był dżołk bo wiem jak sie wsciekałeś jak ktos odpadał z wyjazdu (i świnka była tu centralnym punktem wypowiedzi). Szkoda wielka że Cie nie bedzie ;( 3maj kciuki za nas, a my będziemy trzymac kciuki za Ciebie i Twoje sprawy. Pozdro Kosa :hejka:
To był dżołk bo wiem jak sie wsciekałeś jak ktos odpadał z wyjazdu (i świnka była tu centralnym punktem wypowiedzi). Szkoda wielka że Cie nie bedzie ;( 3maj kciuki za nas, a my będziemy trzymac kciuki za Ciebie i Twoje sprawy. Pozdro Kosa :hejka:
Fuck em all, fuck em all united, west ham, liverpool, Cos We Are the TOTTENHAM and We Are the best. We are the TOTTENHAM so fuck all the rest
9 czerwca 2010, 16:30 [cytuj]
Się tak Raku nie lękaj i nie kryguj;) Zobaczysz moje popisy to Ci przejdzie:D Z tym, że ja mam korki.
Się tak Raku nie lękaj i nie kryguj;) Zobaczysz moje popisy to Ci przejdzie:D Z tym, że ja mam korki
9 czerwca 2010, 17:32 [cytuj]
jesli chodzi o mnie to po ostatnim meczu ligowym spuchla mi stopa i narazie z gry odpadam, ale moze magiczne wlasciwosci ketopromu pozwola mi sie wykurowac do soboty/niedzieli. Jak nie, to zdzieram gardlo na trybunach i Was podopinguje
jesli chodzi o mnie to po ostatnim meczu ligowym spuchla mi stopa i narazie z gry odpadam, ale moze magiczne wlasciwosci ketopromu pozwola mi sie wykurowac do soboty/niedzieli. Jak nie, to zdzieram gardlo na trybunach i Was podopinguje
COYS
9 czerwca 2010, 22:11 [cytuj]
No mój drogi Macieju, wydaje mi się, że droga na Bielsko i później na Kalwarię jest jak najbardziej słuszna. Dogadałem się z Pawłem i resztą, że wyjeżdżamy spod kebaba w Katowicach o 7.30. Nie wiem ilu nas w końcu z tych Katowic jedzie ale myślę, że da auta to tak optymalnie. Tych co nie mają koszulek z numerami to będa grać w tych co je przywiozę tylko z innymi nickami na plecach. Z tego co czytam to nie będzie Marcusa i Czapli (wielka szkoda).
Do zobaczenia w sobotę...
No mój drogi Macieju, wydaje mi się, że droga na Bielsko i później na Kalwarię jest jak najbardziej słuszna. Dogadałem się z Pawłem i resztą, że wyjeżdżamy spod kebaba w Katowicach o 7.30. Nie wiem ilu nas w końcu z tych Katowic jedzie ale myślę, że da auta to tak optymalnie. Tych co nie mają koszulek z numerami to będa grać w tych co je przywiozę tylko z innymi nickami na plecach. Z tego co czytam to nie będzie Marcusa i Czapli (wielka szkoda). Do zobaczenia w sobotę
9 czerwca 2010, 22:35 [cytuj]
Szit. Gdzie w Katowicach jest ten kebab? Poza tym będę na dworcu o 6:30. Jak mnie z przesiadką w Rybniku nie wydymają.
Szit. Gdzie w Katowicach jest ten kebab? Poza tym będę na dworcu o 6:30. Jak mnie z przesiadką w Rybniku nie wydymają
9 czerwca 2010, 23:00 [cytuj]
Paweł powiedział/a:
my z sadzikiem imprezujemy całą noc, więc jak ktoś do katowic przyjeżdża wczesniej to my gdzieś juz będziemy i możemy się spotkać wcześniej


czyli mogę na Was liczyć o godzinie 4:30 ? :D
czyli mogę na Was liczyć o godzinie 4:30 ? :D
www.facebook.com/OgienOdSkaja
9 czerwca 2010, 23:01 [cytuj]
jak zdam prawko w piątek, to się do Was dołączam :D :D
jak zdam prawko w piątek, to się do Was dołączam :D :D
Come on you Spurs!! // Wir sind der zwölfte Mann und steh'n zu dir - Bayer 04
10 czerwca 2010, 12:26 [cytuj]
Termin mi bardzo pasuje ale niestety jak już pisałem jestem jak King. Taki dobry :D i tak podatny na kontuzje ;( .
Jestem po kontuzji Achillesa. Już lekko biegam ale do gry sie nie nadaję. Sorki chłopaki. Z decyzją czekałem do ostatniej chwili ale mój lekarz zdecydowanie mówi NIE;(
Szkoda cholera bo była by okazja poznać niektórych z Was. Powodzenia chłopaki.:hejka:
Termin mi bardzo pasuje ale niestety jak już pisałem jestem jak King. Taki dobry :D i tak podatny na kontuzje ;( . Jestem po kontuzji Achillesa. Już lekko biegam ale do gry sie nie nadaję. Sorki chłopaki. Z decyzją czekałem do ostatniej chwili ale mój lekarz zdecydowanie mówi NIE;( Szkoda cholera bo była by okazja poznać niektórych z Was. Powodzenia chłopaki.:hejka:
10 czerwca 2010, 13:02 [cytuj]
Marek powiedział/a:

Szkoda cholera bo była by okazja poznać niektórych z Was. Powodzenia chłopaki.:hejka:


nie pierdziel, tylko przyjeżdżaj kibicować :)
nie pierdziel, tylko przyjeżdżaj kibicować :)
www.facebook.com/OgienOdSkaja
10 czerwca 2010, 14:16 [cytuj]
Skaju powiedział/a:
nie pierdziel, tylko przyjeżdżaj kibicować :)

Będę kibicować ale mojemu synowi który gra w weekend 2 mecze. No cóż są pewne priorytety, które zawsze można nazwać pierdzieleniem.;P Kwestia podejścia....:D:D:D
Będę kibicować ale mojemu synowi który gra w weekend 2 mecze. No cóż są pewne priorytety, które zawsze można nazwać pierdzieleniem.;P Kwestia podejścia....:D:D:D
11 czerwca 2010, 12:08 [cytuj]
Dacie radę. Nie ważne czy do przodu czy do tyłu, ważne , ze barwy ciągle te same. Jestem z wami. Powodzenia. :ok::ok::ok::ok::ok::ok:
Dacie radę. Nie ważne czy do przodu czy do tyłu, ważne , ze barwy ciągle te same. Jestem z wami. Powodzenia. :ok::ok::ok::ok::ok::ok:
Kogucie życie!
11 czerwca 2010, 14:46 [cytuj]
Zmiana planów panowie. Będę jutro w Katowicach na styk, o 7:32. Nie ryzykuję z przesiadkami:blee:
Zmiana planów panowie. Będę jutro w Katowicach na styk, o 7:32. Nie ryzykuję z przesiadkami:blee:
|<  <<  <  8  9  10  11  12    >

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 94 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się