Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  3  4  5    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Hyde Park » Turniej w Kalwarii 2010
8 marca 2010, 11:08 [cytuj]
md18 powiedział/a:
Ja również jade. Paweł mysle że jak Marcus zjawi się z połówka to...mozemy miec mało i do nocnego latać bedziemy. :wysmiewacz:
tylko uważaj na tę połówkę nie stawiaj na ziemi, bo jeśli dasz Czapli piłkę, to z pewnością zestrzeli Ci tę flaszkę :F
tylko uważaj na tę połówkę nie stawiaj na ziemi, bo jeśli dasz Czapli piłkę, to z pewnością zestrzeli Ci tę flaszkę :F
8 marca 2010, 11:37 [cytuj]
Ufff jakie szczeście ze jednak nie czekalismy z wyprzedażą koszulin z tego sezonu:cwaniak: bo trza by organizowac coś na szybciora. Jeśli chodzi o Pawła (Pawle :) ) to miał Lennona w Kalwarii ale juz w Trzciance miał koszylke z na pisem "Pawel" no i bodajże numerek 69 (ciekawe do czego nawiązywał tym numerem ?? he he)
Ufff jakie szczeście ze jednak nie czekalismy z wyprzedażą koszulin z tego sezonu:cwaniak: bo trza by organizowac coś na szybciora. Jeśli chodzi o Pawła (Pawle :) ) to miał Lennona w Kalwarii ale juz w Trzciance miał koszylke z na pisem "Pawel" no i bodajże numerek 69 (ciekawe do czego nawiązywał tym numerem ?? he he)
Fuck em all, fuck em all united, west ham, liverpool, Cos We Are the TOTTENHAM and We Are the best. We are the TOTTENHAM so fuck all the rest
8 marca 2010, 11:48 [cytuj]
Nie wiem dlaczego pisząc Pawel zamiast "P" pojawia sie mordka z ozorem na wierzchu ???
Nie wiem dlaczego pisząc Pawel zamiast "P" pojawia sie mordka z ozorem na wierzchu ???
Fuck em all, fuck em all united, west ham, liverpool, Cos We Are the TOTTENHAM and We Are the best. We are the TOTTENHAM so fuck all the rest
8 marca 2010, 12:01 [cytuj]
w najgorszym wypadku to chyba się jakiś pensjonat w kalwarii znajdzie prawda? raczej miliard kosztować nie będzie i jak będzie trzeba to gdzieś się tam pomieścimy..
w najgorszym wypadku to chyba się jakiś pensjonat w kalwarii znajdzie prawda? raczej miliard kosztować nie będzie i jak będzie trzeba to gdzieś się tam pomieścimy
8 marca 2010, 13:40 [cytuj]
no to ja sie też oficjalnie zgłaszam :) a test umiejętności mogę przejść na zlocie ( jeśli się on odbędzie)
no to ja sie też oficjalnie zgłaszam :) a test umiejętności mogę przejść na zlocie ( jeśli się on odbędzie)
8 marca 2010, 16:04 [cytuj]
klimasz123 powiedział/a:
no to ja sie też oficjalnie zgłaszam :) a test umiejętności mogę przejść na zlocie ( jeśli się on odbędzie)


szykuj sie kondycyjnie na bieg bez piłki 50 metrów i 50 metrów z piłką między tyczkami. Jak zejdziesz poniżej 16 sekund to raczej zdasz ten test :D
szykuj sie kondycyjnie na bieg bez piłki 50 metrów i 50 metrów z piłką między tyczkami. Jak zejdziesz poniżej 16 sekund to raczej zdasz ten test :D
www.facebook.com/OgienOdSkaja
8 marca 2010, 16:08 [cytuj]
czapla powiedział/a:
w najgorszym wypadku to chyba się jakiś pensjonat w kalwarii znajdzie prawda? raczej miliard kosztować nie będzie i jak będzie trzeba to gdzieś się tam pomieścimy


Mówiłem, żeby te łóżka z Trzcianki ukraść. Jak znalazł by były:)

Aha, warto by chyba wyznaczyć jakiś termin na zgłaszanie się. Tak, zebyśmy zdążyli zgłosić się organizatorom. Bo to tylko 12 miejsc a 15 kwietnia blisko.
Mówiłem, żeby te łóżka z Trzcianki ukraść. Jak znalazł by były:) Aha, warto by chyba wyznaczyć jakiś termin na zgłaszanie się. Tak, zebyśmy zdążyli zgłosić się organizatorom. Bo to tylko 12 miejsc a 15 kwietnia blisko
8 marca 2010, 17:16 [cytuj]
to ja też się zgłaszam do grania:)
to ja też się zgłaszam do grania:)
Come on you Spurs!! // Wir sind der zwölfte Mann und steh'n zu dir - Bayer 04
8 marca 2010, 17:35 [cytuj]
No ja również zgłaszam się do grania;) Chrześniak teraz będzie miał blisko, tak dla odmiany.
No ja również zgłaszam się do grania;) Chrześniak teraz będzie miał blisko, tak dla odmiany
Audere est facere!
8 marca 2010, 20:16 [cytuj]
W kwestii - koszulek mam lennona z 25 i swoja pawel z numerem 74 , a nie 69 !!! - bez przesady:luzik: Teraz w kwestii formalnej - jezeli nie macie nic przeciwko temu to zajme sie sprawami wpłat , jak z Trzcianka - przysyłajcie do mnie kase a ja przeleje total do kalwarii. Chyba ze jest inny chetny, w koncu opaska zobowiazuje. Pamietajcie im szybciej wplacimy tym lepsze miejsca - vide lokalizacja w trzciance :hejka:
W kwestii - koszulek mam lennona z 25 i swoja pawel z numerem 74 , a nie 69 !!! - bez przesady:luzik: Teraz w kwestii formalnej - jezeli nie macie nic przeciwko temu to zajme sie sprawami wpłat , jak z Trzcianka - przysyłajcie do mnie kase a ja przeleje total do kalwarii. Chyba ze jest inny chetny, w koncu opaska zobowiazuje. Pamietajcie im szybciej wplacimy tym lepsze miejsca - vide lokalizacja w trzciance :hejka:
8 marca 2010, 20:35 [cytuj]
W kwestii grania, coz - wydaje mi sie, ze pierszenstwo powinna miec "starszyzna" - piszac to mam na mysli osoby, które brały juz udział w 1 lub nawet 2 turniejach. Wydaje sie to oczywiste, w koncu wielu z nas przejechało po 400 kilometrow w 1 strone w sniezycy zeby grac i reprezentowac Koguty. Pewne jest to ze nie jestesmy zamknietych gronem adoracyjnym siebie nawzajem i znajac przebieg turniejow - pewnym wydaja sie niedyspozycje (gdybysmy awansowali w trzciance, naprawde nie wiem kto by grał w niedziele :boisie:), kontuzje ( w ubieglym roku w kalwarii mielismy chyba ze 3 kontuzje i sciaganie w trybie awaryjnym aapy z krakowa). wreszcie chyba po 3) pewnie i tak przyjedzie polowa tych co sie deklaruja i to nie jest zarzut - po prostu nieraz tak sie sklada, ze mimo ze bardzo sie chce, to nie da sie przyjechac w danym terminie. Reasumujac - jak powyzej - pierszenstwo dla dotychczasowych uczestnikow (bonusy za udzial i w koncu musi byc jakis trzon druzyny) i zaproszenie dla nowych - w koncu to zabawa i o ile sie da trzeba kazdemu dac zagrac. Ale jednak bronimy III miejsce z turnieju'09 a to zobowiazuje. Ja moge zapewnic, ze jak zjawi sie nowy zawodnik - bedacy bialym pele, zico, czy chociazby koniarkiem - to pierwszy ustapie mu miejsca dla dobra teamu. Musimy tez zachowac rownowage pomiedzy mlodoscia a rutyna. :brawo:
W kwestii grania, coz - wydaje mi sie, ze pierszenstwo powinna miec "starszyzna" - piszac to mam na mysli osoby, które brały juz udział w 1 lub nawet 2 turniejach. Wydaje sie to oczywiste, w koncu wielu z nas przejechało po 400 kilometrow w 1 strone w sniezycy zeby grac i reprezentowac Koguty. Pewne jest to ze nie jestesmy zamknietych gronem adoracyjnym siebie nawzajem i znajac przebieg turniejow - pewnym wydaja sie niedyspozycje (gdybysmy awansowali w trzciance, naprawde nie wiem kto by grał w niedziele :boisie:), kontuzje ( w ubieglym roku w kalwarii mielismy chyba ze 3 kontuzje i sciaganie w trybie awaryjnym aapy z krakowa). wreszcie chyba po 3) pewnie i tak przyjedzie polowa tych co sie deklaruja i to nie jest zarzut - po prostu nieraz tak sie sklada, ze mimo ze bardzo sie chce, to nie da sie przyjechac w danym terminie. Reasumujac - jak powyzej - pierszenstwo dla dotychczasowych uczestnikow (bonusy za udzial i w koncu musi byc jakis trzon druzyny) i zaproszenie dla nowych - w koncu to zabawa i o ile sie da trzeba kazdemu dac zagrac. Ale jednak bronimy III miejsce z turnieju'09 a to zobowiazuje. Ja moge zapewnic, ze jak zjawi sie nowy zawodnik - bedacy bialym pele, zico, czy chociazby koniarkiem - to pierwszy ustapie mu miejsca dla dobra teamu. Musimy tez zachowac rownowage pomiedzy mlodoscia a rutyna. :brawo:
8 marca 2010, 20:48 [cytuj]
rozumiem, że za Trzciankę to konradthfc nie nie zagra? :)....koszulki poszły do każdego. oczekujcie ich w najbliższych dniach. kasa nie jest najważniejsza......
rozumiem, że za Trzciankę to konradthfc nie nie zagra? :)....koszulki poszły do każdego. oczekujcie ich w najbliższych dniach. kasa nie jest najważniejsza
8 marca 2010, 20:50 [cytuj]
To ja proponuje panowie ustalic termin zgłaszania się do następnego poniedziałku-komu zależy powinien zdążyć zajrzeć. Później podbijamy do organizatorów, i przelewamy kasę Spurs3. Trza się spieszyć cobyśmy się załapali.
To ja proponuje panowie ustalic termin zgłaszania się do następnego poniedziałku-komu zależy powinien zdążyć zajrzeć. Później podbijamy do organizatorów, i przelewamy kasę Spurs3. Trza się spieszyć cobyśmy się załapali
8 marca 2010, 20:52 [cytuj]
Konrad ty sie spisales w trzciance za 2. Wezmiesz epe (?) do kalwarii i bedzie git
Konrad ty sie spisales w trzciance za 2. Wezmiesz epe (?) do kalwarii i bedzie git
8 marca 2010, 20:57 [cytuj]
a na epie.....mapa...przedbórz - radzionków
a na epie.....mapa...przedbórz - radzionków
8 marca 2010, 21:01 [cytuj]
A jak po waszemu ta duza reklamowka jest - bo zapomnialem ?
A jak po waszemu ta duza reklamowka jest - bo zapomnialem ?
8 marca 2010, 21:50 [cytuj]
dupno tasia spurs3
dupno tasia spurs3
<  1  2  3  4  5    >  >>  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 41 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się