Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  3  4  5    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Hyde Park » Turniej w Kalwarii 2010
8 marca 2010, 23:22 [cytuj]
Czy ja jestem niewidzialny??? juz 2 razy się zgłosiłem, że chce wziąć udział w turnieju a ciągle mnie nie ma na liście...
Czy ja jestem niewidzialny??? juz 2 razy się zgłosiłem, że chce wziąć udział w turnieju a ciągle mnie nie ma na liście
9 marca 2010, 01:06 [cytuj]
tak ten sam, tylko gdzieś mi się zgubiło hasło do tamtego konta dlatego musiałem zmienić nick dodając sobie literki
tak ten sam, tylko gdzieś mi się zgubiło hasło do tamtego konta dlatego musiałem zmienić nick dodając sobie literki
9 marca 2010, 13:05 [cytuj]
Nie wiem czy już zgłosiliście Spursmanię do turnieju, ale jeśli nie to lepiej się pospieszyć, bo zostały tylko 2 miejsca wolne.
Nie wiem czy już zgłosiliście Spursmanię do turnieju, ale jeśli nie to lepiej się pospieszyć, bo zostały tylko 2 miejsca wolne
Come on you Spurs!! // Wir sind der zwölfte Mann und steh'n zu dir - Bayer 04
9 marca 2010, 16:53 [cytuj]
No właśnie, zrobił to już ktoś? Lista jakaś tam jest. Zgłaszamy wieczorem?
No właśnie, zrobił to już ktoś? Lista jakaś tam jest. Zgłaszamy wieczorem?
9 marca 2010, 17:24 [cytuj]
Zglaszajcie kto tylko ma możliwość!
Zglaszajcie kto tylko ma możliwość!
www.facebook.com/OgienOdSkaja
9 marca 2010, 17:28 [cytuj]
Ja to zaraz zrobię. Ale... Nie wszyscy chetni załapią się do 16. A wyszło tak, ze to ja mam zadecydować o tym kto się załapie a kto nie (głupia sprawa). Bo trzeba pewnie na szybko wysłać listę uczestników. Demokracji nie będzie, trudno.:D Kto będzie miał żal alboco to biorę na siebie.:D Ale ci, którzy się na listę nie zmieszczą mogą również jechać tylko skombinują sobie sami jakąś kimację na miejscu.
Ja to zaraz zrobię. Ale... Nie wszyscy chetni załapią się do 16. A wyszło tak, ze to ja mam zadecydować o tym kto się załapie a kto nie (głupia sprawa). Bo trzeba pewnie na szybko wysłać listę uczestników. Demokracji nie będzie, trudno.:D Kto będzie miał żal alboco to biorę na siebie.:D Ale ci, którzy się na listę nie zmieszczą mogą również jechać tylko skombinują sobie sami jakąś kimację na miejscu
9 marca 2010, 17:49 [cytuj]
Nie jest źle panowie. Zadzwoniłem, zgłosiłem, miejsca były, więc zdaje się zdążylismy. Tylko ta nieszczęsna lista jeszcze:| Się do wieczora zaczeka, to nie jest kwestia godzin, a może się coś wymyśli.
Nie jest źle panowie. Zadzwoniłem, zgłosiłem, miejsca były, więc zdaje się zdążylismy. Tylko ta nieszczęsna lista jeszcze:| Się do wieczora zaczeka, to nie jest kwestia godzin, a może się coś wymyśli
9 marca 2010, 18:11 [cytuj]
jak wspominałem na stronie, jeśli Alan Hutton się nie zgłosił, to ja poproszę. Ktoś musi strzelać samobóje.
jak wspominałem na stronie, jeśli Alan Hutton się nie zgłosił, to ja poproszę. Ktoś musi strzelać samobóje
Well, stone me! We've had cocaine, bribery and Arsenal scoring two goals at home. But just when you thought there were truly no surprises left in football, Vinnie Jones turns out to be an international player!
9 marca 2010, 18:16 [cytuj]
Dobra, nie mam pomysłu więc zaczekam z wysłaniem zgłoszenia do wieczora, ok 21:00. Telefonicznie już jesteśmy zgłoszeni więc chyba się nic nie stanie.
Dobra, nie mam pomysłu więc zaczekam z wysłaniem zgłoszenia do wieczora, ok 21:00. Telefonicznie już jesteśmy zgłoszeni więc chyba się nic nie stanie
9 marca 2010, 18:22 [cytuj]
No to dobra. Zaczekamy aż Paweł-szef wróci i się zobaczy. A tymczasem czekamy na propozycję:)
No to dobra. Zaczekamy aż Paweł-szef wróci i się zobaczy. A tymczasem czekamy na propozycję:)
9 marca 2010, 19:46 [cytuj]
jak kibiców? ja też chcę grać.
jak kibiców? ja też chcę grać
Well, stone me! We've had cocaine, bribery and Arsenal scoring two goals at home. But just when you thought there were truly no surprises left in football, Vinnie Jones turns out to be an international player!
9 marca 2010, 19:47 [cytuj]
Czyli czekam na wpłaty i wysyłam kase do kalwarii. Beze mnie wpłaci więc 15 osób po 30 zł - w sumie 450 zeta .
Czyli czekam na wpłaty i wysyłam kase do kalwarii. Beze mnie wpłaci więc 15 osób po 30 zł - w sumie 450 zeta
<  1  2  3  4  5    >  >>  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 186 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się