Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <  2  3  4  5  6    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Hyde Park » Turniej w Kalwarii 2010
9 marca 2010, 19:59 [cytuj]
30 dychy to nie duza kwota, w sumie im szybciej tym lepiej - wpłacimy i mamy z bani.
30 dychy to nie duza kwota, w sumie im szybciej tym lepiej - wpłacimy i mamy z bani
9 marca 2010, 20:01 [cytuj]
Rozumiem, że wszystko załatwione, lista poszła?
Rozumiem, że wszystko załatwione, lista poszła?
9 marca 2010, 20:11 [cytuj]
No i super. Nie przejmowałbym się na obecną chwilę tym - czy ktoś gra czy nie gra. Prawdopodobnie inne szesnastki będą mogły wybiec na boisko na konkretny mecz. Pawłowi kaskę i będzie ok. Nawet ja mogę zaryzykować, że nie zagram i nie będzie mnie wśród kibiców. Coś tam przecież można w Kalwarii pochytać ze spaniem. Poświęcę się żeby co poniektórych poznać :)
No i super. Nie przejmowałbym się na obecną chwilę tym - czy ktoś gra czy nie gra. Prawdopodobnie inne szesnastki będą mogły wybiec na boisko na konkretny mecz. Pawłowi kaskę i będzie ok. Nawet ja mogę zaryzykować, że nie zagram i nie będzie mnie wśród kibiców. Coś tam przecież można w Kalwarii pochytać ze spaniem. Poświęcę się żeby co poniektórych poznać :)
9 marca 2010, 20:11 [cytuj]
Paweł ślij....
Paweł ślij
9 marca 2010, 20:22 [cytuj]
No dobrze byłoby wysłać jeszcze dziś. Tak powiedziałem jak dzwoniłem, to żeby nie było:)
No dobrze byłoby wysłać jeszcze dziś. Tak powiedziałem jak dzwoniłem, to żeby nie było:)
9 marca 2010, 20:52 [cytuj]
Jeśli już wszystko uzgodnicie to fajnie by było to zebrać do kupy i napisac newsa na głównej :) Ile, komu zapłacić, lista, terminy itepe.
Jeśli już wszystko uzgodnicie to fajnie by było to zebrać do kupy i napisac newsa na głównej :) Ile, komu zapłacić, lista, terminy itepe
In a world full of Uniteds, Citys and Rovers, there is only One Hotspur!!!
9 marca 2010, 21:40 [cytuj]
Potrzebne są jeszcze daty urodzenia zawodnikow. Jak je otrzymam - to wysle formularz.
Potrzebne są jeszcze daty urodzenia zawodnikow. Jak je otrzymam - to wysle formularz
9 marca 2010, 21:45 [cytuj]
Kibice tez powinni podac daty urodzenia, jest osobny formularz
Kibice tez powinni podac daty urodzenia, jest osobny formularz
9 marca 2010, 21:49 [cytuj]
§7

1. Warunkiem udziału w Turnieju jest wypełnienie karty zgłoszenia drużyny, która stanowi załącznik do niniejszego regulaminu oraz uiszczenie opłaty startowej.

2. W karcie wpisuje się imiona i nazwiska uczestników, datę urodzenia i własnoręczny podpis.

3. Opłatę (tzw. Startowe) w wysokości 30 zł od osoby, uczestnicy wpłacają wraz z wypełnioną kartą zgłoszenia u organizatorów do dnia 30 kwietnia 2010 r.

4. Osoby niepełnoletnie karty zgłosznia podpisane przez rodziców wysyłają do 10 maja 2010 r . na adres:

Zastanawiam sie jak mam zebrac własnoreczne podpisy 10 zaowdnikow z całej Polski plus 16 kibiców - zadzownie do organizatorów.
§7 1. Warunkiem udziału w Turnieju jest wypełnienie karty zgłoszenia drużyny, która stanowi załącznik do niniejszego regulaminu oraz uiszczenie opłaty startowej. 2. W karcie wpisuje się imiona i nazwiska uczestników, datę urodzenia i własnoręczny podpis. 3. Opłatę (tzw. Startowe) w wysokości 30 zł od osoby, uczestnicy wpłacają wraz z wypełnioną kartą zgłoszenia u organizatorów do dnia 30 kwietnia 2010 r. 4. Osoby niepełnoletnie karty zgłosznia podpisane przez rodziców wysyłają do 10 maja 2010 r . na adres: Zastanawiam sie jak mam zebrac własnoreczne podpisy 10 zaowdnikow z całej Polski plus 16 kibiców - zadzownie do organizatorów
9 marca 2010, 22:14 [cytuj]
Formularze własnie wysłałem, prosze tylko o przesłanie dat urodzin. Nie ma kobiet wiec nie ma sie co czaic:hejka:
Formularze własnie wysłałem, prosze tylko o przesłanie dat urodzin. Nie ma kobiet wiec nie ma sie co czaic:hejka:
9 marca 2010, 22:18 [cytuj]
Ale się tu pokiełbasiło, widzę że z 4-ligową przeszłością nie ma co liczyć na miejsce w składzie, w takim razie ja pasuję.:lezkawoku:
Ale się tu pokiełbasiło, widzę że z 4-ligową przeszłością nie ma co liczyć na miejsce w składzie, w takim razie ja pasuję.:lezkawoku:
9 marca 2010, 22:23 [cytuj]
Kto to wysyła?....Bo jak nie to zrobię taką samą akcję jak z koszulkami :)
Kto to wysyła?....Bo jak nie to zrobię taką samą akcję jak z koszulkami :)
9 marca 2010, 22:24 [cytuj]
No to niech jeszcze Paweł Morga (Spurs3) da numer konta bankowego, wpłacamy i załatwione, witaj Kalwario :)
Drżyjcie rywale...
No to niech jeszcze Paweł Morga (Spurs3) da numer konta bankowego, wpłacamy i załatwione, witaj Kalwario :) Drżyjcie rywale
9 marca 2010, 22:25 [cytuj]
Kogut!?...Czwrtoligowa przeszłość robi z Ciebie gwiazdę naszej drużyny :) Nie pasuj.....
Kogut!?...Czwrtoligowa przeszłość robi z Ciebie gwiazdę naszej drużyny :) Nie pasuj
9 marca 2010, 22:30 [cytuj]
Pistons ; UżytkownikNiedziela[2010.03.07; 10:28]
KonradTHFC: "O WHEN THE SPURS!!!! GO MARCHING IN!!! O WHEN THE SPURS GO MARCHING IN!!!! I WANT TO BY IN THAT NUMBER!!!! O WHEN THE SPURS GO MARCHING IN!!!!" albo sobie robisz jaja albo Ci się trochę pomyliło z tą przyspiewką ;)

O co gościowi chodzi?.....sorry że to nie ten temat ale lekko się znerwowałem....
Pistons ; UżytkownikNiedziela[2010.03.07; 10:28] KonradTHFC: "O WHEN THE SPURS!!!! GO MARCHING IN!!! O WHEN THE SPURS GO MARCHING IN!!!! I WANT TO BY IN THAT NUMBER!!!! O WHEN THE SPURS GO MARCHING IN!!!!" albo sobie robisz jaja albo Ci się trochę pomyliło z tą przyspiewką ;) O co gościowi chodzi?.....sorry że to nie ten temat ale lekko się znerwowałem
|<  <  2  3  4  5  6    >  >>  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 59 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się