Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <  3  4  5  6  7    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Hyde Park » Turniej w Kalwarii 2010
9 marca 2010, 22:32 [cytuj]
http://www.fanchants.com/football-songs/tottenham_hotspur-chants/oh-when-the-spurs-go/
http://www.fanchants.com/football-songs/tottenham_hotspur-chants/oh-when-the-spurs-go/
9 marca 2010, 22:51 [cytuj]
majster walnąłeś się. zamiast "by" ma byc "be" i tyle :) będzie kara :cwaniak:
majster walnąłeś się. zamiast "by" ma byc "be" i tyle :) będzie kara :cwaniak:
COYS
9 marca 2010, 23:19 [cytuj]
Konrad juz wysłałem - widze ze wieczorami robisz sie hyper aktywny i pulsuja ci emocje
Konrad juz wysłałem - widze ze wieczorami robisz sie hyper aktywny i pulsuja ci emocje
9 marca 2010, 23:30 [cytuj]
nad moimi emocjami panuję.....spokoko spurs3....pajace mnie wkur... bo się czepiają....fakt...dzięki sadzik nie BY tylko BE......a to robi różnicę....
nad moimi emocjami panuję.....spokoko spurs3....pajace mnie wkur... bo się czepiają....fakt...dzięki sadzik nie BY tylko BE......a to robi różnicę
9 marca 2010, 23:47 [cytuj]
Ale jak sie nie jest ani zawodnikiem, ani kibicem to tez bedzie mozna wziac udzial w turnieju czy wtedy pozostaje jedynie kibicowanie ?
Ale jak sie nie jest ani zawodnikiem, ani kibicem to tez bedzie mozna wziac udzial w turnieju czy wtedy pozostaje jedynie kibicowanie ?
10 marca 2010, 09:18 [cytuj]
Klimasz to jaki jest Twój status - obserwator z ramienia FIFA :rotfl:
Klimasz to jaki jest Twój status - obserwator z ramienia FIFA :rotfl:
Fuck em all, fuck em all united, west ham, liverpool, Cos We Are the TOTTENHAM and We Are the best. We are the TOTTENHAM so fuck all the rest
10 marca 2010, 10:15 [cytuj]
no to klawo :) w takim razie czas wyciągnąć lanki z szafy i rozpocząć okres przygotowawczy do klubowych mistrzostw..
no to klawo :) w takim razie czas wyciągnąć lanki z szafy i rozpocząć okres przygotowawczy do klubowych mistrzostw
10 marca 2010, 10:45 [cytuj]
To fakt. W zeszłym roku byłem na liście rezerwowej, oczekującej na miejsce bo tylu było chętnych a w efekcie koncowym (tak czy inaczej ku mojej radości) skład sie posypał i trafiłem na kalwarijskie San Siro ,kartoflisko jak w oryginale ale też dzięki kibicom interu z odpowiednią atmosferą :tak:
To fakt. W zeszłym roku byłem na liście rezerwowej, oczekującej na miejsce bo tylu było chętnych a w efekcie koncowym (tak czy inaczej ku mojej radości) skład sie posypał i trafiłem na kalwarijskie San Siro ,kartoflisko jak w oryginale ale też dzięki kibicom interu z odpowiednią atmosferą :tak:
Fuck em all, fuck em all united, west ham, liverpool, Cos We Are the TOTTENHAM and We Are the best. We are the TOTTENHAM so fuck all the rest
13 marca 2010, 17:23 [cytuj]
Przecież pisałem juzwcześniej w kilku miejscach, że jak sie ktoś pyta to ja jadę! Ktoś śmiał wątpić?? ;)
Przecież pisałem juzwcześniej w kilku miejscach, że jak sie ktoś pyta to ja jadę! Ktoś śmiał wątpić?? ;)
Kogucie życie!
13 marca 2010, 19:37 [cytuj]
Nasza wiara w Ciebie jest 4 ever niezachwiana:hejka:
Nasza wiara w Ciebie jest 4 ever niezachwiana:hejka:
Fuck em all, fuck em all united, west ham, liverpool, Cos We Are the TOTTENHAM and We Are the best. We are the TOTTENHAM so fuck all the rest
16 marca 2010, 15:17 [cytuj]
Kasa poszła;)
Kasa poszła;)
Audere est facere!
24 marca 2010, 13:09 [cytuj]
Cieszy mnie zaufanie w moją obecność na turnieju mimo kilkutygodniowej absencji na Spursmanii.:hejka:
Niestety w tym samym terminie mój syn bierze udział w Mistrzostwach Polski w Tabliczce Mnożenia(jak w zeszłym roku). Nie ma bata żebym z nim nie pojechał.Więc z wielkim żalem odpadam. Sorki Panowie. Są priorytety i większe priorytety.
Cieszy mnie zaufanie w moją obecność na turnieju mimo kilkutygodniowej absencji na Spursmanii.:hejka: Niestety w tym samym terminie mój syn bierze udział w Mistrzostwach Polski w Tabliczce Mnożenia(jak w zeszłym roku). Nie ma bata żebym z nim nie pojechał.Więc z wielkim żalem odpadam. Sorki Panowie. Są priorytety i większe priorytety
24 marca 2010, 15:45 [cytuj]
NA czym polegaja mistrzostwa polski w tabliczce mnozenia? tzn chodzi mi o to jaki jest zakres mnożenia na takich mistrzostwach
NA czym polegaja mistrzostwa polski w tabliczce mnozenia? tzn chodzi mi o to jaki jest zakres mnożenia na takich mistrzostwach
30 marca 2010, 19:28 [cytuj]
Witam,
jako współorganizatorka II Ogólnopolskiego Turnieju Polskich Fanklubów Zagranicznych Drużyn w Kalwarii Zebrzydowskiej, pragnę Was poinformować o nieoczekiwanej zmianie terminu turnieju. Z przyczyn od nas niezależnych związanych z zakwaterowaniem uczestników jesteśmy zmuszeni przenieść turniej na 12-13 czerwca. Ekipy, które już wysłały zgłoszenia prosimy o potwierdzenie chęci przyjazdu. Pozostałe fankluby prosimy o ponowne rozpatrzenie naszego zaproszenia.

Przepraszam za utrudnienia, pozdrawiam,
Paulina Dębowska-Ochman
Witam, jako współorganizatorka II Ogólnopolskiego Turnieju Polskich Fanklubów Zagranicznych Drużyn w Kalwarii Zebrzydowskiej, pragnę Was poinformować o nieoczekiwanej zmianie terminu turnieju. Z przyczyn od nas niezależnych związanych z zakwaterowaniem uczestników jesteśmy zmuszeni przenieść turniej na 12-13 czerwca. Ekipy, które już wysłały zgłoszenia prosimy o potwierdzenie chęci przyjazdu. Pozostałe fankluby prosimy o ponowne rozpatrzenie naszego zaproszenia. Przepraszam za utrudnienia, pozdrawiam, Paulina Dębowska-Ochman
Na początku był kogut...
30 marca 2010, 19:52 [cytuj]
No zajebiście do k****... w samym środku sesji...:plask:
No zajebiście do k****... w samym środku sesji...:plask:
www.facebook.com/OgienOdSkaja
30 marca 2010, 22:24 [cytuj]
Srodek sesji trwajacej do konca wrzesnia to chyba nie polowa czerwca :rotfl: Ja tam drzewiej bardziej we wrzesniu zdawalem, zreszta przerwe nalezy sobie zrobic - Skaju dotyczy to zwlaszcza Ciebie
Srodek sesji trwajacej do konca wrzesnia to chyba nie polowa czerwca :rotfl: Ja tam drzewiej bardziej we wrzesniu zdawalem, zreszta przerwe nalezy sobie zrobic - Skaju dotyczy to zwlaszcza Ciebie
30 marca 2010, 22:45 [cytuj]
Ja się tam na sesjach nie znam, ale to chyba nie zagraża wyjazdowi, nie? A w ogóle, to czy mój przelew doszedł?
Ja się tam na sesjach nie znam, ale to chyba nie zagraża wyjazdowi, nie? A w ogóle, to czy mój przelew doszedł?
|<  <  3  4  5  6  7    >  >>  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 96 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się